مشکلات اینترنتی

setareharchitect

عضو جدید
دوستان چطور می شه متوجه شد کسانی که در اد لیست میلمون هستند آخرین بار کی سراغ میلشون اومدند
یعنی آیا بعد از آخرین باری که ما سراغ میلمون رفتیم آیا اونها هم میلشون رو چک کردن
گذینه get updat fromکه سمت چپ میل نشان می ده که onشده درسته
یا مواردی که زیر قسمت updaita وسط میله(اونجایی که بالاش mange sitting هم هست) نشان می ده که on شده؟؟؟
یا اصلا" این قسمت به طور اتوماتیک آپدیت می شه و ربطی به چک کردن میل توسط دوستان نداره؟

آخرین ویرایش:

feriiiii

عضو جدید
سلام دوستان

من تازگي ها يه لب تاب خريدم ولي هر وقت باهاش ميرم به اين سايت(iaub.ir) نميتونم گزينه هاي امور دانشجويي يا امور مالي يا... مثلا ليست دروس رو باز كنم هم با گوگل كروم هم فاير فاكس هم اكسپلولر هيچ كدوم نميتونه بخونتش

بايد چيكار كنم??????????

تازه بعضي سايت هاي ديگه هم كه فارسي هستن نميخونه ولي فقط بعضي هاشون

ممنون ميشم كمكم كنين.......

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سیستم عاملتون جیه؟
باید بزارید کامل سایت لود شه بعد این کارا رو بکنیدا

setareharchitect

عضو جدید
دوستان از کدام قسمت از میل می شه متوجه شد از آخرین باری که میلتون سری زدید آیا دوستانی که در اد لیستتون هستند میلشون رو چک کردند
آیا آپدیت میل به طور اتوماتیک انجام می شه یا مقصود از آپدیت هایی کهخ در میل مشاهده می کنیم اینه که دوستان موجود در اد لیست ما بعد از آخرین باری که ما میلمون رو چک کردیم اونها به میلشون سر زدند

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من بسياري از فايل هايي كه مي خوام دانلود كنم از rapidshare هستش
و باتوجه به error هاي خاص rapidshare كه مثلا يه نمونش ميگه شما داريد يه فايل ديگه رو الان دانلود ميكنيد! در حالي كه اينطور نيست
مجبور ميشم از rapidbaz استفاده كنم اما رپيدباز فايل هاي با حجم بيشتر از 20 مگا بايت رو نميتوني ازش دانلود كني و تنها اعضا مي تونن:cry:
خوب حالا شما دوستان مي تونين يه راه حلي جلو پاي من بذارين؟

thnx

سلام برای هم چنین مشکلاتی پیش میاد . این سایت پس از ورود کاربر به اون اپی سیستم کاربر رو ثبت میکنه و دلیل اینکه شما نمیتونید همزمان دو تا فیال دانلود کنید همینه .
اما راهکارها :
1 . با مرورگر opera امتحان کنید
2. اگه یا دایال اپ وصل شدید چند بار دی سی کنید و مجددا امتحان کنید ( با این کار ای پی شما عوض میشه ولی ممکنه از روی رنج آی پی هم شناسایی کنه )
3 . سایتهایی هستند که لینک این سایت رو تبدیل به لینک مستقیم می کنند . با یه سرچ ساده پیدا میشه
4. الان دانلود ميكنيد! در حالي كه اينطور نيست؟؟
دلیلش اینکه احتمالا یکی با رنج ای پی نزدیک به ای پی شما در حال دانلوده و گرنه امکان نداره تو اینترنت دو تا ای پی شبیه به هم با شند .

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
در مورد RSS,google reader و از این جور چیزا.اطلاعات لازمم.در مورد این که چه جوری میشه ازشون استفاده کرد یا اینکه اصلاً به چه دردی می خورن.هرکی زودتر جواب بده صوابش بیشتره.ماه رمضون.صواب داره مشکل این بنده خدا رو حل کنید...:confused::confused::confused:

سلام دوست من :
RSS READER :
ار اس اس ریدر ابزاریه که با اون میتونید آخرین خروجی های یه سایت رو در اختیارتون بده . مثلا تو وبلاگ میتونه اخرین پستها رو نشون بده .
این هم ننمونه نوشتاری این کد که میاد اخرین 10 پست اخر وبلاگمو نشون میده ::

<style>
.WFeedTitle{font-family:tahoma;font-size:8pt;color:#003399;text-decoration:none;font-weight:600}.WFeedTitle:hover{color:#ff4400;}
.WFeed{font-family:tahoma;font-size:9pt;color:#003399;text-decoration:none;}.WFeed:hover{color:#ff4400;}
</style>
<script src=http://reader.webgozar.com/feedreader/reader.aspx?Feed=http://nutron.mihanblog.com/rss.aspx&maxFeed=10 language=javascript>
</script>

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام من اصلا نمیتونم وارد سایت یاهو بشم نسبت به سایتهای دیگه خیلییییییی سرعتش پایینه یه ربع تا بیست دقیقه طول میکشه میخواستم بدونم کسانی که از dial up استفاده میکنن این مشکل رو دارن یا فقط مشکل منه؟؟!!!!

سلام
با دیال اپ با توجه به تبلیغات سنگین یا هو این مشکلات هست ولی شما این کارا رو انجان بده سرعتت بهتر میشه :
1. کش و هیستوری مرورگرتو خالی کن و ظرفیتشو ببر بالا .

[FONT=&quot]2 . در ویندوزتون تو دسکتاپ راست کلیک کنید – تو پنجره جدبد وارد تب دسکتاپ شوید ( [/FONT][FONT=&quot]Desktop[/FONT][FONT=&quot] ) – تو این تب اون پایین کاستومیز دسکتاب ( [/FONT][FONT=&quot]Customize Desktop…[/FONT][FONT=&quot] ) رو کلیک کنید – در پنجره جدیدوارد تب وب شوید( [/FONT][FONT=&quot]web[/FONT][FONT=&quot] ) – بعد پروپرتیس و بعدش هم تب دانلود رو انتخاب کنید – حالا تو این پنجره در قسمت [/FONT][FONT=&quot]Download links deep…[/FONT][FONT=&quot] عمق دانلود را 3 بنویسید و قسمت [/FONT][FONT=&quot]limit hard-disk…[/FONT][FONT=&quot] رو تیک زده و مقدارشو از 500 به 1200 تغییر دهید ،اگر بیشتر از این مقدار بشه ممکنه پشت سر هم دی سی شین .- حالا کار تموم شده و پنجره ها رو تایید کنید و خارج شین.[/FONT]

[FONT=&quot]3 .روی مای کامپیوتر خودتون راست کلیک کنید ، پروپرتیس رو انتخاب کنین ،بعدش وارد تب هاردوار شوید ، وارد دیوایس منجر شوید، حالا می تونین مودمتونو ببینید( [/FONT][FONT=&quot]modems[/FONT][FONT=&quot] ) ، رو علامت بعلاوه کنار تون کلیک کنید ، حالا روی مودمتون راست کلیک کرده و پروپرتیس رو انتخاب کنید. پنجره جدیدی باز میشه که توی این پنجره وارد تب ادونسد شوید ، درقسمت اکسترا ستینگز تایپ کنید [/FONT][FONT=&quot]s11=10[/FONT][FONT=&quot] حالا پنجره ها رو اکی کرده و خارج شین .[/FONT]
[FONT=&quot]خب حالا دیال کنید تا کانکت شید ،موقع دیال کردن به صداش دقت کنین ببینید با چه سرعتی شماره گیری می کنه .[/FONT]

4 . [FONT=&quot]در ويندوز [/FONT][FONT=&quot]XP درحالت پيش فرض Packet Scheduler سيستم را به 20 درصد از پهناي باند يك اتصال به اينترنت محدود مي كند. يعني اگر شما اين تنظيمات را تغيير ندهيد قادريد از 20 درصد پهناي باند اتصال تان به اينترنت بهره ببريد. براي اين كه بتوانيد از 100 درصد پهناي باندتان استفاده كنيد مراحل زير را انجام دهيد. Run را از منوي Start اجرا كنيد. در Run عبارت gpedit.msc را تايپ كرده و OK را كليك كنید. منتظر بمانيد تا Group Policy اجرا شود. در بخش Local Comuter Policy و در زير Computer Configuration گزينه Administrative Templatesرا گسترش دهيد.اين كار با كليك بر روي علامت + انجام دهيد. در ليست باز شده گزينه Network را نيز گسترش دهید. حال در اين ليست Qos Packet Scheduler را انتخاب كنيد. به گزينه هايي كه در سمت راست ظاهر مي شوند دقت كنيد. بر روي Limit reseivable bandwidthكليك راست كرده و Properties را كليك كنيد. پساز اينكه پنجره ي Limit reservable bandwidth Properties باز شد در برگه Setting و در زير Limit reservable bandwidth گزينه Enabled را انتخاب كنيد. مشاهده مي كنيد كه با انتخاب آن در روبروي Bandwidth Limit مقدار پيش فرض آن يعني 20 درصد به نمايش در مي آيد. به جاي عدد 20 مقدار 0 را تايپ كرده و OK را كليك كنيد. حال به Connection كه به وسيله آن به اينترنت وصل مي شويد رفته و بر روي دكمه ي Properties كليك كنيد. به برگه Networking برويد و دقت كنيد كه Packet Scheduler فعالباشد تیک کنار ان مشاهده شود.این پنجره را ok کنید. کامپیوتر را ری استارت کنین [/FONT]

h.q

عضو جدید
سلام من مي خوام طريقه ي استفاده از ايميل رو توي اين محيط جديد بدونم، شما مي تونيد كمكم كنيد؟

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دیلیت کردن بلدم پاک کردن هیستوری رو پرسیدم
چرا فکر می کنید دارم اذیت می کنم
کنترل + اچ رو که زدم سمت چپ مانیتور یک نوار ابزار عمودی اومد که توش 4تا گذینه بود رو تک تک کلیک راست +دیلیت زدم اما کماکان یوزرهام تو فایر فاکس سیون
اصلا" مطمئنید روشتون جواب می ده

سلاام رفیق خودم به دادد می رسم :
برای حذف یوزر پس ها تو فایرفاکس این مسرو برو :
tools/optins/security/saved passwords
بعدش romove all همش پاک میشه

setareharchitect

عضو جدید
سلاام رفیق خودم به دادد می رسم :
برای حذف یوزر پس ها تو فایرفاکس این مسرو برو :
tools/optins/security/saved passwords
بعدش romove all همش پاک میشه
میسیییییی
حیف تنکسام واسه امروز تمام شده دوستم
خودم یک روش اختراع کردم اما منجر به این شد هیچ برنامه ای یوزر و پسوردش تو سیستمم سیو نمونه
tools/clear recent history...

setareharchitect

عضو جدید
دوستان چطور می شه متوجه شد کسانی که در اد لیست میلمون هستند آخرین بار کی سراغ میلشون اومدند
یعنی آیا بعد از آخرین باری که ما سراغ میلمون رفتیم آیا اونها هم میلشون رو چک کردن
گذینه get updat fromکه سمت چپ میل نشان می ده که onشده درسته
یا مواردی که زیر قسمت updaita وسط میله(اونجایی که بالاش mange sitting هم هست) نشان می ده که on شده؟؟؟
یا اصلا" این قسمت به طور اتوماتیک آپدیت می شه و ربطی به چک کردن میل توسط دوستان نداره؟

متال85

عضو جدید
سییلام
من 2روزه اینترنتم هر سه چهار دقیقه قطع میشه
Adslام
کسی میدونه چرا؟؟کلافه شدم:cry::cry::cry:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سییلام
من 2روزه اینترنتم هر سه چهار دقیقه قطع میشه
Adslام
کسی میدونه چرا؟؟کلافه شدم:cry::cry::cry:

اگه مشکل از شرکت adsl و مرکز تلفن منطقه خونتون نباشه
به یقینه زیاده من ویروسه.ویندوز عوض کن در ضمن اگر سرعت اینترنتتم اومده پایین یه دلیل دیگه برای ویروسی بودن سیستمته

M.Reza2008

عضو جدید
البته مشکلت میتونه از مودم هم باشه.
اگه از نویز گیر استفاده می کنی اونو از جریان حذف کن و دوباره چک کن.
اگه مشکل از نویزگیر و ویندوز نبود به احتمال زیاد از مودمه

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
در مورد RSS,google reader و از این جور چیزا.اطلاعات لازمم.در مورد این که چه جوری میشه ازشون استفاده کرد یا اینکه اصلاً به چه دردی می خورن.هرکی زودتر جواب بده صوابش بیشتره.ماه رمضون.صواب داره مشکل این بنده خدا رو حل کنید...:confused::confused::confused:

سلام جواب این سوالتو هفته پیش هم دادم
rss یه لینک سادست مثل این :
http://nutron.mihanblog.com/rss.asp
rss reader: مترجم این لینکه که میاد خروجی یه سایت و یا وبلاگ رو بهتون نشون میده . بعنان مثال 10 پست اخر یک وبلاگ خاص
google reader : این هم یک rss reader بزرگه که میاد لینک سایتها و وبلاگ ها رو میگیره و خروجی اونها رو در معرض دید همه میگذاره .
نمونه عملی این کد رو انتهای این مطلب میبینی که میاد 10 پست اخر وبلاگمو نشون میده :
<!-- End nutron.mihanblog.com Rss Reader code -->
<style>
.WFeedTitle{font-family:tahoma;font-size:8pt;color:#003399;text-decoration:none;font-weight:600}.WFeedTitle:hover{color:#ff4400;}
.WFeed{font-family:tahoma;font-size:9pt;color:#003399;text-decoration:none;}.WFeed:hover{color:#ff4400;}
</style>
<script src=http://reader.webgozar.com/feedreader/reader.aspx?Feed=http://nutron.mihanblog.com/rss.aspx&maxFeed=10 language=javascript></script>
<!-- End nutron.mihanblog.com Rss Reader code -->

ven000s_68

عضو جدید
سلااااااااام :smile:،
2
تا سوال ؛

1- چجوری میشه اسمو فامیلی رو که موقع ساخت ایمیل تو یاهو ؛ وارد کردمو ،تغییرش بدم ، ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w20:

2- چرا گزینه compose ، ایمیلم حذف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:w20:

hosseinassar

مدیر ارشد
از ایمیل تون وارد profile بشید setting انتخاب کنید
Manage privacy settings انتخاب کنید از خط اول my information انتخاب کیند edit بزنید

شاید راه ساده تریی هم باشه

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااام :smile:،
2
تا سوال ؛

1- چجوری میشه اسمو فامیلی رو که موقع ساخت ایمیل تو یاهو ؛ وارد کردمو ،تغییرش بدم ، ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w20:

2- چرا گزینه compose ، ایمیلم حذف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:w20:

از این طریق بوسیله یاهو مسنجر هم میشه وارد یاهو شد و پروفایلتون رو تغییر بدید
mesenger/my account info/password/
برو تو منوی دومی update your contact information رو بزن و اسم و فامیل و بقیه رو عوض کن

ven000s_68

عضو جدید
از این طریق بوسیله یاهو مسنجر هم میشه وارد یاهو شد و پروفایلتون رو تغییر بدید
mesenger/my account info/password/
برو تو منوی دومی update your contact information رو بزن و اسم و فامیل و بقیه رو عوض کن

ممنون از راهنمایتون
، من قبلنا این کارا رو انجام داده بودم ، به ظاهر تغییر میکنه ،‌ ,ولی زمانی که برا کسی پیام میفرستم ؛ همون اسم و فامیل قدیمی رو مینویسه:surprised:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
ممنون از راهنمایتون
، من قبلنا این کارا رو انجام داده بودم ، به ظاهر تغییر میکنه ،‌ ,ولی زمانی که برا کسی پیام میفرستم ؛ همون اسم و فامیل قدیمی رو مینویسه:surprised:
بله درسته
این اسم برای کسایی که بعد از تغییر شما رو اد میکنن قابل دیدنه
واسه اونی که میخواید تغییر کنه بگید یه بار ای دی تونو پاک کنه دوباره اد کنه;)

nafchi

عضو جدید
نیازمندم..

نیازمندم..

سلام به یه ***** شکن خوب نیاز دارم لطفا واسم پیدا کنید...:cry:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا!
آخه تو مسنجر تغییر میکنه ، اما تو ایمیلم که برا کسی پیام میدم باز همون قبلیه:(

نمیدونم
سلام به یه ***** شکن خوب نیاز دارم لطفا واسم پیدا کنید...:cry:

برو وی پی ان بگیر چون جدیدا جز فریگیت که فس بوک رو باز میکنه بقیه چیزیرو باز نمیکنند

بالا