مشکلات اینترنتی

1trust

عضو جدید
سلام بچه ها من این ادرس سایت رو که میرم چیزی برام باز نمیشه کسی میدونه باید چه کنم؟http://mehrdiarbon.com/ منظور از این پیغام چیه؟To change this page, upload your website into the public_html directory

بیتا24

عضو جدید
سلام
میخوام برا جایی که دسترسی به تلفن نداریم اینترنت adsl راه اندازی کنم
حالا سوال اینه : اینترنت مبین نت خوبه یا وایمکس
دوستان توجه کنید من توی این محل که میخوام اینترنت بذارم دسترسی به تلفن ندارم

بیتا24

عضو جدید
کسی نیست جواب بده ...دوستان عزیری که فرصت ندارن مدیریت پیج رو داشته باشن اعلام کنن تا یکی دیگه از اعضا مدیریت رو داشته باشه
سوالات خیلی دیر جواب داده میشه یا کلا جواب داده نمیشه !!!!

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی نیست جواب بده ...دوستان عزیری که فرصت ندارن مدیریت پیج رو داشته باشن اعلام کنن تا یکی دیگه از اعضا مدیریت رو داشته باشه
سوالات خیلی دیر جواب داده میشه یا کلا جواب داده نمیشه !!!!

چرا هستیم ولی بلد نیستیم!
اگه بخواین اونا رو بگیرین باید هزینه مودمو ازین جور چیزا بدین!( زیاد در جریانش نیستم!)
بهترین کار اینه ک با کابل از طریق گوشیتون برین.
اینترنت رایتل از همه بهتره بعد ایرانسل بعد همراه اول. ولی جدیدا بعضی از شهرای بزرگ ایرانسل اینترنت 3G میده ک مث رایتل هست.
من همین قد میدونستم.

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
میخوام برا جایی که دسترسی به تلفن نداریم اینترنت adsl راه اندازی کنم
حالا سوال اینه : اینترنت مبین نت خوبه یا وایمکس
دوستان توجه کنید من توی این محل که میخوام اینترنت بذارم دسترسی به تلفن ندارم

در حال حاضر در خوزستان وایمکس مبین نت از ایرانسل بهتره !

Elham(GH)

عضو جدید
فوری فوتی

فوری فوتی

سلام دوستان این تاپیک رو به پیشنهاد دوست عزیزم نوید_66 ایجاد میکنم
دوستانی که مشکلات و یا هر گونه سوالی در مورد مسائل اینترنتی دارند در این تاپیک بیان کنند

سلام من نمیتونم هیچی دانلودکنم دانلودمنیجرم قدیمی شده حتی نمیتونم دانلودمنیجیرجدیددهنلودکنم توروخدایکی کمکم کنه!!!!!!!!!!!!!!

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز

maresa2

عضو جدید
عدم بازشدن ايميل

عدم بازشدن ايميل

باسلام وخسته نباشي به دوستان دست اندركاران سايت
دوستان جندروزي است ميخواهم وارد ايميل ياهو بشم نميشه حتي قصد ساختف اكنت جديد ميخوام بسازم يك خطا مشترك ميده
Web:
Unable to perfrom opratormtion
اين خطا جه مستقيم وارد ايميل جه ار داخل سايت ياهو

maresa2

عضو جدید
عدم دسترسي به ايميل ياهو

عدم دسترسي به ايميل ياهو

سلام
باسلام به دوستان انجمن حدود يك ماه هرجه تلاش ميكنم وارد ايميلم بشم نميشه حطاي به اين مضنون web
Unable to perfrom operation
ميده از هرطريق وارد ايميل همين خطا تكرار ميشه حتي ميخوام جديد هم ايميل بسازم مجدد همين خطا ميده . از متخصين اين رشته راهنمايي كنيد با تشكر

maresa2

عضو جدید
عدم دسترسي به ايميل ياهو

عدم دسترسي به ايميل ياهو

باسلام به تمام دوستان انجمن
حدود يك ماه هرجه تلاش ميكنم وارد ايميلم بشم نمي توانم مرتب اين خطا web
حتي ميخواستم جديد ايميل بسازم بازهم همين خطا تكرار ميشه از دوستان متخص به اين رشته خواهشن بنده را كمك و راهنمائي بفرماييد باتشكر

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام به تمام دوستان انجمن
حدود يك ماه هرجه تلاش ميكنم وارد ايميلم بشم نمي توانم مرتب اين خطا web
حتي ميخواستم جديد ايميل بسازم بازهم همين خطا تكرار ميشه از دوستان متخص به اين رشته خواهشن بنده را كمك و راهنمائي بفرماييد باتشكر
سلام دوست عزیز.
از google.com استفاده کنید و برنامه های مرورگر دیگری مثل Chrome یا Opera رو پیدا کنید و دانلود کنید و بر روی کامپیوتر بسادگی با 2تا کلیک نصب کنید.
اونوقت از مرورگر هایی مثل اوپرا یا کروم یا موزیلا،برای باز کردن سایت yahoo.com استفاده کنید.99% مشکل شما حل خواهد شد.امیدوارم!

maresa2

عضو جدید
باز نشدن ايميل

باز نشدن ايميل

سلام دوستان مهندسان كامبيوتر جند ماه بيش اين مشكل برام بيش امده ظاهرا دوستان جواب ندادن
مدتي هرجه سعي ميكنم از طريق كوشيم به ايميلم را باز كنم نميشه اين خطا مرتب تكرار ميشه خواهشم از دوستان راهنمائي كنن
Web: Unable to perform operation

goliya

عضو جدید
کارت اعتباری master یا visa

کارت اعتباری master یا visa

سلام
برای عضویت در بعضی از سایتها و ساختن اکانت شخصی نیاز به کارت اعتباری ویزا یا مستر هست که حداقل یک دلار البته مجازی اعتبار داشته باشه ، چطور میشه یک کارت اعتباری مجازی یا حتی اطلاعات چنین کارتی رو پیدا کرد . خدمات این سایتی که میخوام عضو بشم کاملا رایگانه ولی صرفا برای پشتیبانی اطلاعات اکانت نیاز به شماره کارت و بقیه مشخصات اون دارم . اگه میشه راهنماییم کنید.

Hadie89

عضو جدید
سلام
دوستان من چند ماه ‍‍‍قبل عکس خودمو رو بروفایل لینکدین ام گذاشته بودم بعد الان کلا حذفش کردم ولی همچنان وقتی تو گوگل اسممو سرچ میکنم عکسه میاد بالا کسی میدونه چیکار باید کنم؟

aroatech

عضو جدید
سلام به همه عزیزان. تشکر می کنم بابت راه اندازی این انجمن و راهنمایی دوستان.

من به تازگی وارد حرفه بهینه سازی و سئو سایت شده ام و چندین پروژه در حال اجرا دارم. در یکی از پروژه ها که مربوط به صنعت ابزار و یراق است به مشکل عجیبی برخورد کرده ام. از من خواستن که 4 کلمه برایشان سئو کنم که توانستم 3 کلمه را در صفحه اول گوگل نمایش دهم.
اما صفحه مربوط به سیم بکسل در صفحه دوم است اما نوسان شدید داره یعنی یک روز در صفحه 2 یک روز در صفحه 5 یا اصلا دو روز در گوگل نمایش داده نمی شود. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی در این باره داره در اختیارم بگذاره . اینم لینک صفحه سیم بکسل که در موردش صحبت کردم:
www.ts-iranian.com/ابزارآلات/سیم-بکسل.html
لینک 3 صفحه ای که در صفحه اول گوگل در سطر اول نمایش داده شده اند در زیر است:
www.ts-iranian.com/ابزارآلات/اره/اره-آتشی.html
www.ts-iranian.com/الکترود-و-سنگ/سنگ-ساب-و-برش.html
www.ts-iranian.com/ایمنی/دستکش-ایمنی.html

بالا