مشکلات اینترنتی

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بسياري از فايل هايي كه مي خوام دانلود كنم از rapidshare هستش
و باتوجه به error هاي خاص rapidshare كه مثلا يه نمونش ميگه شما داريد يه فايل ديگه رو الان دانلود ميكنيد! در حالي كه اينطور نيست
مجبور ميشم از rapidbaz استفاده كنم اما رپيدباز فايل هاي با حجم بيشتر از 20 مگا بايت رو نميتوني ازش دانلود كني و تنها اعضا مي تونن:cry:
خوب حالا شما دوستان مي تونين يه راه حلي جلو پاي من بذارين؟

thnx

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من ميخوام بيک حساب جام پول واريز کنم و از همان بانک عابر بانک هم دارم.آيا از اینترت ميتوانم.چگونه

elahe.20

عضو جدید
سلام هروقت عضو سایتی میشیم وقتی ایمیلمونو با پسورد وارد میکنیم مدیر سایت پسوردو میتونه ببینه.یا کلا وقتی آدرس ایمیلی رو کسی دید راهی وجود داره که اونو بازش کنه.ممنون

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام هروقت عضو سایتی میشیم وقتی ایمیلمونو با پسورد وارد میکنیم مدیر سایت پسوردو میتونه ببینه.یا کلا وقتی آدرس ایمیلی رو کسی دید راهی وجود داره که اونو بازش کنه.ممنون

اگه يه كم واضح تر ميگفتين بهتر بود
خيلي گنگه ودو پهلو !!
كلا يه سري سايت ها هستن كه ايميل و پسورد شما رو ميگيرن واسه گسترش سايت خودشون به اين صورت كه با ميل شما به ليست دوستاتون پيام ميزنن!
اما هميشه سعي كنيد كه پسورد ميلتون با پسورد سايتي كه توش عضو ميشين يكي نباشه (مثلا باشگاه)
چون بدست اوردن پس شما واسه ادمين كاري نداره !

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من ميخوام بيک حساب جام پول واريز کنم و از همان بانک عابر بانک هم دارم.آيا از اینترت ميتوانم.چگونه

بايد حساب بانكي اينترنتي تونو فعال كنيد ( چيزي جداي از شماره حساب و پسوردتون)
بعد اونش ديگه ساده است مثل همون كارايي كه واسه عابر بانك ميكنين
بايد به شعبه ي بانكي كه توش حساب باز مردين برين واسه فعال سازي حساب بانكي اينترنتي

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای افزایش سرعت انترنت چه باید کرد .......باتشکر:gol:

از مرور گري غير از اينترنت اكسپلور 6 استفاده كنيد
مثلا فاير فاكس
كل اپديت ها مربوط به ويندوز و ساير نرم افزارها رو غير از انتي ويروس off كنيد
واسه ي دانلود از برنامه هاي مخصوص دانلود استفاده كنيد
و در مواقعي on بشيد كه ترافيك نت كمتره (مثلا شب ها)
سرعت نت به سايتي كه واردش هم مي شيد بستگي داره...

sam1369

عضو جدید
فوری و فوتی

فوری و فوتی

سلام
در مورد RSS,google reader و از این جور چیزا.اطلاعات لازمم.در مورد این که چه جوری میشه ازشون استفاده کرد یا اینکه اصلاً به چه دردی می خورن.هرکی زودتر جواب بده صوابش بیشتره.ماه رمضون.صواب داره مشکل این بنده خدا رو حل کنید...:confused::confused::confused:

sam1369

عضو جدید
خسته نباشید

خسته نباشید

بابا یکی یکی جواب بدید.من که نمیتونم همش رو با هم بخونم.:mad::mad:
خوبه گفتم فوریه.به هر حال آب در کوزه و ما تشنه و از اینجور صحبتا:smile::smile:
جوابش تو همین تالاره. اگه کس دیگه ای هم به این مشکل برخورد ، دیگه به خودش زحمت نده:razz::razz:

baba_barghi

عضو جدید
jhoos?

jhoos?

سلام
یه سوال:
jhoos.com چیه؟
کسی میتونه یه توضیح کامل وجامع بما بده؟
سپاسگزارم.:gol:

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:
می خواستم در مورد html نویسی یکی کمکم کنه میشه برسید به دادم؟:w10:
یک سایتی چیزی که بشه ازش دانلود کرد هم خوبه:cry:
کسی هست یا نه؟:w45:

fjalili

عضو جدید
بابا یکی یکی جواب بدید.من که نمیتونم همش رو با هم بخونم.:mad::mad:
خوبه گفتم فوریه.به هر حال آب در کوزه و ما تشنه و از اینجور صحبتا:smile::smile:
جوابش تو همین تالاره. اگه کس دیگه ای هم به این مشکل برخورد ، دیگه به خودش زحمت نده:razz::razz:

دوست عزیز مشکلت حل شد! البته چون تازه واردم تازه این سئوالت رو دیدم... اگه البته بعداز دو ماهی که جوابتو نگرفتی ! من میتونم کمکت کنم. اگه خواستی بگو تا توضیح بدم. هرچند میدونم که دیره!

fjalili

عضو جدید
سلام:gol:
می خواستم در مورد html نویسی یکی کمکم کنه میشه برسید به دادم؟:w10:
یک سایتی چیزی که بشه ازش دانلود کرد هم خوبه:cry:
کسی هست یا نه؟:w45:

سلام دوست عزیز، بهترین سایتی که می شناسم و مرجع تقریباً کاملی هست سایت W3School هست که این آدرسشه:
البته همه اینها به انگلیسی است.

http://www.w3schools.com

اگه حوصله خواندن آنلاین رو داری وکتاب راهنمای خود آموز HTML در 24 ساعت SAMS برات خوب باشه، می تونی در این آدرس پیداش کنی:

http://www.informit.com/library/library.aspx?b=STY_html_24hours

موفق باشی..:D

-

آخرین ویرایش:

fjalili

عضو جدید
سلام
یه سوال:
jhoos.com چیه؟
کسی میتونه یه توضیح کامل وجامع بما بده؟
سپاسگزارم.:gol:

دوست عزیر نمیدونم دقیقاً منظورت از توضیح کامل چیه، ولی همون طور که حتماً میدونی این سایت و نرم افزارش برای دوست یابی و قرار! گذاشتن هست. کسانی که میخواهند بر اساس مشحصات، محل سکونت، علاقمندی ها و یا سایر اطلاعاتی که سایت در ابتدا ازتون میپرسه کسانی را پیدا کنند و باهاشون قرار بگذارند! البته فکر کنم اینها رو خودت هم میدونستی، ولی به هر حال اگه کاملتر از این میخواهی باید عضو اون بشوی و توش بگردی!

موفق باشی

-

kittleboy_87

عضو جدید
سلام امیدوارم شما بتونین اینجا کمکم کنین
یه وبکم خریدم، که میکروفونم روش داره ( Zebronics )
یدونه headset هم دارم، میخواو وبکم کار کنه و با میکروفون هدست صحبت کنم
ولی هروقت که میکروفون هدست کار میکنه، وبکم کار نمیکنه و بالعکس ( البته یکی دوبار کار کرد، ولی دیگه نه، اونم پدرم در اومد تا کار کرد، شانسی بود )
فیشا رو درست وصل می کنم
تنظیمات هم تیک میکروفون برداشته، یعنی روشنه، هم کمش کردم، هم زیاد، ولی بازم فرقی نداره
دیگه دارم دیوونه میشم
میخوام ویندوز عوض کنم

fjalili

عضو جدید
سلام امیدوارم شما بتونین اینجا کمکم کنین
یه وبکم خریدم، که میکروفونم روش داره ( Zebronics )
یدونه headset هم دارم، میخواو وبکم کار کنه و با میکروفون هدست صحبت کنم
ولی هروقت که میکروفون هدست کار میکنه، وبکم کار نمیکنه و بالعکس ( البته یکی دوبار کار کرد، ولی دیگه نه، اونم پدرم در اومد تا کار کرد، شانسی بود )
فیشا رو درست وصل می کنم
تنظیمات هم تیک میکروفون برداشته، یعنی روشنه، هم کمش کردم، هم زیاد، ولی بازم فرقی نداره
دیگه دارم دیوونه میشم
میخوام ویندوز عوض کنم

دوست عزیز دو روش به نظرم میرسه:
اول اینکه توی Control Panel بخشی وجود داره به اسم Sounds and Audio Devices برو به اونجا،
بعدش توی دیالوگی که باز میشه برو به Tab مربوط به Audio اونجا برای ضبط و پخش می تونی دستگاهی که میخواهی پیش فرض باشه را انتخاب کنی، برای اینکه از میکرفون سیستم استفاده کنی باید بخش Sound recording را از روی وبکم به روی چیپ دستگاه خودت تنظیم کنی و همینطور توی بخش Voice همین دیالوگ هم پیش فرض ضبط صدا را هم بر روی دستگاه تنظیم کن و ok کنی. باید مشکلت حل بشه، توجه کن در حالتی این کار را انجام بدهی که دوربینت روشن باشه و وصل!

راه حل دوم هم اینه که سیستم صدای دوربینت را کلاً غیر فعال کنی، روش غیر فعال کردن هم اینجوریه که باید بری بخش System توی کنترل پنل، بعدش Hardware را انتخاب کن و بعد Device Manager را، توی اونجا روی Sound,Video and game controllers بخش مربوط به صدای دوربینتو پیدا کن، بر روی Right Click کن و Properties را انتخاب کن، بعدش بر روی General بخش آخرش Device usage را به صورت Don not use this device (disable)0 را انتخاب کن و بعد ok کن. اینجوری صدای دوربینت غیر فعال میشه و میتونی از صدای سیستمت استفاده کنی.

موفق باشی

-

naeemeh123

عضو جدید
من وقتی می خوام عکسی رو دانلود کنم اون عکس جای عکس قبلی ای را که دانلود کرده

بودم رو می گیره . باید چه کار کنم.

*sahar

عضو جدید
سلام من اصلا نمیتونم وارد سایت یاهو بشم نسبت به سایتهای دیگه خیلییییییی سرعتش پایینه یه ربع تا بیست دقیقه طول میکشه میخواستم بدونم کسانی که از dial up استفاده میکنن این مشکل رو دارن یا فقط مشکل منه؟؟!!!!

aygar

عضو جدید
باسلام.چندروزه اگه کسی بخوادازوبلاگ من بازدیدبکنه به یه سایت دیگه راهنمایی می شه لطفادرموردعلت این مشکل وحل ان توضیح بدین.ممنون

elahe84

عضو جدید
خيلي فوري
من عضو يك گروه اينترنتي شدم كه هر روز كلي ايميل براي من ميفرستن چطور ميتونم از دستشون خلاص بشم خواهش ميكنم كمكم كنيد،چكار كنم كه ديگه پيام دريافت نكنم؟

zizigooloo18

عضو جدید
سلااااااااام خوبید بچه ها;););)
4shared چیه کسی میتونه درس حسابی برام توضیح بده بتونم ازش مستفیذ بشم هر جا میرم میگه اینو باید دانلود کنی دانلودم کردم بقیه ی راهشو بلد نیستم عاجزانه درخواست میکنم کمکم کنید :cry:ثواب داره به خداااااااااااااا منتظر راهنماییهاتون هستم

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
4shared چیه کسی میتونه درس حسابی برام توضیح بده بتونم ازش مستفیذ بشم هر جا میرم میگه اینو باید دانلود کنی دانلودم کردم بقیه ی راهشو بلد نیستم عاجزانه درخواست میکنم کمکم کنید :cry:ثواب داره به خداااااااااااااا منتظر راهنماییهاتون هستم

4shared یه سایت به اشتراک گذاری فایل هست که میتونی اونجا فایل های خودت رو آپلود کنی و یا فایل های مورد نیازت رو دانلود .
فایلی که دانلود می کنی ، یه جایی تو کامپیوترت ذخیره میشه که معمولا هنگام دانلود محل ذخیره فایل رو نشون میده ؛ البته این هم بستگی به این داره که با چه برنامه یی و چه مرورگری دانلود می کنی ...

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي فوري
من عضو يك گروه اينترنتي شدم كه هر روز كلي ايميل براي من ميفرستن چطور ميتونم از دستشون خلاص بشم خواهش ميكنم كمكم كنيد،چكار كنم كه ديگه پيام دريافت نكنم؟
بهترین راه ابطال عضویتتون هست
ولی اگه حوصله اینکار رو ندارین
میتونید ایمیلهاش رو به عنوان اسپم به سیستم مبداتون (مثلا گوگل برای جیمیل) معرفی کنید تا دیگه پیامهاش وارد اینباکس نشه و بره داخل اسپم ها!!!!

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سایت برای آپلود و دانلود یا به عبارت دیگر اشتراک فایلها به کار میرود
اما از لینکهای آن فقط میتوان برای دانلود استفاده کرد و قابلیت استفاده در مثلا سایتها و یا فرومها را ندارد!!!!

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام.چندروزه اگه کسی بخوادازوبلاگ من بازدیدبکنه به یه سایت دیگه راهنمایی می شه لطفادرموردعلت این مشکل وحل ان توضیح بدین.ممنون
وبلاگ شما به احتمال قوی هک شده
مشکل خودتون رو با سرویس دهندتون در میون بزارید تا حلش کنن!!!!!

nazanin narges

عضو جدید
سلام
من هر چی دانلود می کنم بعد توی کامپیوترم خوانده نمی شه نمی دونم چی کار کنم کمکم کنید

بالا