مشکلات اینترنتی

zizigooloo18

عضو جدید
4shared یه سایت به اشتراک گذاری فایل هست که میتونی اونجا فایل های خودت رو آپلود کنی و یا فایل های مورد نیازت رو دانلود .
فایلی که دانلود می کنی ، یه جایی تو کامپیوترت ذخیره میشه که معمولا هنگام دانلود محل ذخیره فایل رو نشون میده ؛ البته این هم بستگی به این داره که با چه برنامه یی و چه مرورگری دانلود می کنی ...[/QUOT
ممنون
حالا این صفحه ای که میاد رو دسک تاپم بعدش پسورد میخواد یعنی اینکه باید جایی عضو باشم؟؟؟چه جوری عضو شم:que::que::que: ممنوووووووووووووووون;);)

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
4shared یه سایت به اشتراک گذاری فایل هست که میتونی اونجا فایل های خودت رو آپلود کنی و یا فایل های مورد نیازت رو دانلود .
فایلی که دانلود می کنی ، یه جایی تو کامپیوترت ذخیره میشه که معمولا هنگام دانلود محل ذخیره فایل رو نشون میده ؛ البته این هم بستگی به این داره که با چه برنامه یی و چه مرورگری دانلود می کنی ...[/QUOT
ممنون
حالا این صفحه ای که میاد رو دسک تاپم بعدش پسورد میخواد یعنی اینکه باید جایی عضو باشم؟؟؟چه جوری عضو شم:que::que::que: ممنوووووووووووووووون;);)

دانلود از 4shared به دو صورت هست :
یکی رایگان یا free که فایل دانلود بعد از چند ثانیه ( بسته به حجم فایل ) در دسترس قرار می گیره
یکی هم پرمیوم که در واقع با خریدن اکانت میتونی دانلودی بدون محدودیت داشته باشی ...
احتمالا شما روی لینک دانلود پرمیوم کلیک می کنید ...

YuMi

اخراجی موقت
دانلود از 4shared به دو صورت هست :
یکی رایگان یا free که فایل دانلود بعد از چند ثانیه ( بسته به حجم فایل ) در دسترس قرار می گیره
یکی هم پرمیوم که در واقع با خریدن اکانت میتونی دانلودی بدون محدودیت داشته باشی ...
احتمالا شما روی لینک دانلود پرمیوم کلیک می کنید ...

نه
فکر کنم سایتشو نمیگه
برنامه 4shared desktop رو دانلود کرده.
واسه آپلود کردن هست. اجرا که میکنه یوزر نیم و پسورد میخواد.
یه اکانت مجانی باید بسازه.

بگو میخواد دانلود کنه احتیاج به برنامه نیست

hosseinassar

مدیر ارشد
معمولا آخر ایمیل های تبلیغی یک گزینه unsuscribe داره اگه انو بزنین ایمیل شما از اشتراک اون سایت در میاد

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
من یه مشکلی برام پیش اومده
وقتی که فری گیت را روی فایرفاکسم نصب کردم و سایت گوگل را زدم این اومد

و از اون به بعد هرکاری می کنم آدرس گوگل را می زنم این میاد حتی وقتی پروکسیم غیر فعال هست :(
هر پیج دیگه ای هم که بعد با پروکسی امتحان کردم دوباره همین طوری شد و دیگه اصلا نه با و نه بدون پروکسی هم باز نمی کنه :(
هم اکنون نیازمند یاری سبز شما دوستان هستم
با تشکر

YuMi

اخراجی موقت
با سلام

و از اون به بعد هرکاری می کنم آدرس گوگل را می زنم این میاد حتی وقتی پروکسیم غیر فعال هست :(
هر پیج دیگه ای هم که بعد با پروکسی امتحان کردم دوباره همین طوری شد و دیگه اصلا نه با و نه بدون پروکسی هم باز نمی کنه :(
با تشکر

کلا uninstall کن بعد دوباره نصب کن فایرفاکس رو:D

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

با تشکر

شما تو بخش تنظیمات FireFox بروید و ببینید تو بخش پروکسی، احتمالاً IP لوکال هاست یا همون 127.0.0.1 براتون ست شده، و چون تا اونجا که یادم هست FreeGate فقط چندتا سایت خاص رو باز می کنه چه در حالت با پروکسی و چه در حالت بی پروکسی اجازه Browse شدن سایت Google رو به شما نمیده.

اگه این IP ست شده بود، غیر فعالش کنید.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کلا uninstall کن بعد دوباره نصب کن فایرفاکس رو:D

شما تو بخش تنظیمات FireFox بروید و ببینید تو بخش پروکسی، احتمالاً IP لوکال هاست یا همون 127.0.0.1 براتون ست شده، و چون تا اونجا که یادم هست FreeGate فقط چندتا سایت خاص رو باز می کنه چه در حالت با پروکسی و چه در حالت بی پروکسی اجازه Browse شدن سایت Google رو به شما نمیده.

اگه این IP ست شده بود، غیر فعالش کنید.
ممنون از لطفتون
منتها هیچ کدوم از این ها نبود یه سری کوکی اضافی وارد شده بود که پاکشون کردم درست شد :redface:

ava70

عضو جدید
سلام من ميخوام بدون اگر سايتي اکسس دينايد شد چي کار کنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خيلي خيلي خيلي مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
منتظرم.................

ava70

عضو جدید
راستي اگه يه سايت خوب بري دانلود فيلم کره اي سراغ دارين من به شدت ميخوام..................

whiterose

عضو جدید
سلام
من دانشجوي كارشناسي ارشدم...خيلي زياد به اينترنت و دانلود و آپلود ...نياز دارم
ميخواستم راهنمايي كنيد واسه ADSL از كدوم شركت استفاده كنم(شنيدم تازگيا ناراضي زياده):شاتل يا آسياتك...و اينكه 128 يا از دانشگاه نامه بگيرم واسه 256
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خوابم مياد وگرنه مشكلمو مي گفتم انشا الله بعدن

• Like
واکنش ها: okhi

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام
ميخواستم راهنمايي كنيد واسه ADSL از كدوم شركت استفاده كنم(شنيدم تازگيا ناراضي زياده):شاتل يا آسياتك...و اينكه 128 يا از دانشگاه نامه بگيرم واسه 256
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
سرعت دانلود 128 و 256 فرقی نمی کنه فقط سرعت باز شدن صفحه یه کم فرق می کنه .
پیدا کردن شرکت بستگی به محل زندگی شما داره ممکنه یک شرکت تو یه محل مشکل داشته باشه

soha31

عضو جدید
سوال

سوال

من چجوری می تونم اطلاعاتمو به دوستان بدم یا یک سایتو معرفی کنم.برای اینکه فقط کاربر نباشم یه عضو فعال باشم باید چکار کنم؟
می خوام یک عکس برای تایپیکم بذارم اما نمی دونم چجوری حجمشو کم کنم؟ممنون:)

hosseinassar

مدیر ارشد
من چجوری می تونم اطلاعاتمو به دوستان بدم یا یک سایتو معرفی کنم.برای اینکه فقط کاربر نباشم یه عضو فعال باشم باید چکار کنم؟
می خوام یک عکس برای تایپیکم بذارم اما نمی دونم چجوری حجمشو کم کنم؟ممنون:)

این قسمت رو مطالعه کنید
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=74928

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگی
راستش من یه مشکلی دارم
من نمیتونم از ketitbit دانلود کنم
یعنی تو صفحه ای که هس برای دانلود هر چی روی free کلیک میکنمهیچی نمیشه
نه لودی نه چیزی
توی FAQ هم یه چیزی نوشته که پیداش نمیکنم
میشه راهنمایی ام کنید
نمونه فایلش اولی توی امضام
ممنون

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگی
راستش من یه مشکلی دارم
من نمیتونم از ketitbit دانلود کنم
یعنی تو صفحه ای که هس برای دانلود هر چی روی free کلیک میکنمهیچی نمیشه
نه لودی نه چیزی
توی FAQ هم یه چیزی نوشته که پیداش نمیکنم
میشه راهنمایی ام کنید
نمونه فایلش اولی توی امضام
ممنون
این جا صاحب نداره ؟:mad::mad::mad::mad:

mahnaz89

عضو جدید
سلام
وقتی در google کلمه ای رو سرچ میکنم(در همونجا که تایپ می کنم)کلمه هایی با حروف اولی که تایپ کردم میاد که بیشترین سرچ رو داشتند و معمولا نامناسبند.
چه کار کنم که کلمات مشابه نشون داده نشه.
(ببخشید مثنوی نوشتم بجای سوال):gol:

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام یه مشکل امنیتی جدی
اگه مشکوک بشی به اینکه کسی به IDت دسترسی داره و چک میکنه چکار باید بکنی و از کجا مطمئن شی؟

engineer saba

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
وقتی در google کلمه ای رو سرچ میکنم(در همونجا که تایپ می کنم)کلمه هایی با حروف اولی که تایپ کردم میاد که بیشترین سرچ رو داشتند و معمولا نامناسبند.

اگر از IE استفاده می کنید به control panel برید ومسیر زیر رو طی کنید:
Internet option>> Tab content>> Autocomplete >> clear forms>> ok>>ok
دیگه حله;)

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
این که چه سرویسی بگیرین بیستگی به خودتون و نیازتون و جیبتون داره !
ولی واسه 256 نیازی به نامه از یونی نیست .
سلام
تو صفحه جستجوی گوگل بالا سمت راست رو search settings کلیک کنید و تو صفحه جدید ، پائین تو قسمت Query Suggestions تیک گزینه [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Do not provide query suggestions in the search box رو بزنید و صفحه رو سیو کنید .
البته اگه آی پی شما یه آی پی غیر ایرانی باشه این پیشنهادات نامناسب واستون نمیان .
[/SIZE][/FONT]
سلام یه مشکل امنیتی جدی
اگه مشکوک بشی به اینکه کسی به IDت دسترسی داره و چک میکنه چکار باید بکنی و از کجا مطمئن شی؟
ساده ترین راه اینه که با یه آی دی دیگه به آی دی مشکوک آف بذارین !
و یا اینکه اگه یکی دیگه با آی دی شما آن باشه ، یاهو مسنجر هنگام کاکنکت شدن شما ، بهتون یه پیام میده که هم اکنون این آی دی در حال استفاده هست !
اگر از IE استفاده می کنید به control panel برید ومسیر زیر رو طی کنید:
Internet option>> Tab content>> Autocomplete >> clear forms>> ok>>ok
دیگه حله;)
منظور ایشون یه چیز دیگه بود .

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یه مشکل امنیتی جدی

شاید بهترین کار این باشه که رمزت رو تغییر بدی تا دیگه احدالناسی وارد نشه و الکی به کشی مشکوک نشی.
اما اگه مشکوک شدی و خواستی مطمئن بشی راه داره:gol:

mona 23

عضو جدید
من میخوام فایر فاکس 3 رو روی کامپیوترم نصب کنم ولی نمیشه باید چی کار کنم؟؟

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
gmail عکسای هیچکدوم از میلا رو باز نمیکنه
1- مشکل چیه؟
2- چطور میشه رفعش کرد؟
3- متشکرم :D http://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

rasoulkaka

عضو جدید
خطای 651 مودم

خطای 651 مودم