مشکلات اینترنتی

Gamecock

عضو جدید
سلام. من توی همه ی وبلاگ های بلاگفا در بخش نظرات که وارد می شم ارور میده و خطای 404 رو میده.
در ضمن توی وبلاگ خودم روی مشاهده ی نظرات میرم میگه نظری برای این وبلاگ ثبت نشده است در حالی که روزانه تعداد زیادی نظر برای وبلاگم فرستاده میشه خودتون میتونید برید ببینید. من از هردو مرورگر internet explorer و mozilla firefox هم امتحان کردم و از لبتابم هم همینطور و با یک adsl امتحان کردم. ممنون میشم سریع راهنماییم کنید چیکار کنم.
آدرس وبلاگم http://lab-bazi.tk

Gamecock

عضو جدید
مشکل

مشکل

سلام. من توی همه ی وبلاگ های بلاگفا در بخش نظرات که وارد می شم ارور میده و خطای 404 رو میده.
در ضمن توی وبلاگ خودم روی مشاهده ی نظرات میرم میگه نظری برای این وبلاگ ثبت نشده است در حالی که روزانه تعداد زیادی نظر برای وبلاگم فرستاده میشه خودتون میتونید برید ببینید. من از هردو مرورگر internet explorer و mozilla firefox هم امتحان کردم و از لبتابم هم همینطور و با یک adsl امتحان کردم. ممنون میشم سریع راهنماییم کنید چیکار کنم.
آدرس وبلاگم http://lab-bazi.tk
(بلاگفا)

کسی نمیخواد جواب بده؟؟؟؟ :(

Gamecock

عضو جدید
نمیخواد خودم فهمیدم مشکل از خود سرویس بلاگفا هست ممنون از جوابتون! (دیگه پامو اینجا نمیذارم!)

_narjes

عضو جدید
سوال : فعال کردن کوکی

سوال : فعال کردن کوکی

من که گیج شدم این سوال رو کجا بپرسم واسه همین اینجا گذاشتم:d
سوالم ساده اما من رو گیج کرده :confused:
می خوام وارد یه سایت شم وقتی اطلاعاتم رو وارد می کنم و میزنم login یه پیغام خطا میده : « شما قادر به ورود به انجمن نمی باشید، ممکن است تنظيمات کوکي در سيستم شما غیرفعال باشد. »
تنظیمات من درسته تو قسمت privacy هم رفتم همه سایتها می تونم برم الا این یکی :(
لطفا مهندسان عزیز اگه راه حل خاصی دارید راهنماییم کنید :redface::gol:

mdl

عضو جدید
اینترنت ما کلی مشکل داره که قابل گفتن نیست . مهم تر از همه سرعت نداره ولی کلی پولش رو می گیرن

engineer84

عضو جدید
چت صوتی

چت صوتی

سلام دوستان
من می خواهم با خواهرم که در خارج از کشور است چت صوتی داشته باشم و نمی خواهم از چت عمومی استفاده کنم و می خواهم فقط او صدای من رابشنود و من هم صدای اورا بشنوم و چت خصوصی باشد.لطفا سریع تر مرا راهنمایی کنید

*Essi*

اخراجی موقت
دوستان، جدیدا برای ساخت GMail شماره تلفن مویایل میخواهد و تا ندهیم،نمیسازد.
چه کار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من می خواهم با خواهرم که در خارج از کشور است چت صوتی داشته باشم و نمی خواهم از چت عمومی استفاده کنم و می خواهم فقط او صدای من رابشنود و من هم صدای اورا بشنوم و چت خصوصی باشد.لطفا سریع تر مرا راهنمایی کنید

از چت اسکایپ استفاده کن کیفیت صداش عالیه.
www.skype.com
یا هم میتونی تو یاهوت ادد کنیش بعد از طریق وبکم یا وُیس با هم چت کنید دیگه نیاز به چت روم عمومی ندارید
دوستان، جدیدا برای ساخت GMail شماره تلفن مویایل میخواهد و تا ندهیم،نمیسازد.
چه کار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که قبلا ساختم همچین چیزی نداشت.
اگه برات مهم نیست یه پست الکترونیکی دیگه درست کن از یه سایته دیگه.
aol,yahoo,msn,....

Elnaz11

عضو جدید
چطور میشه تو یه وبلاگ تو قسمت نظرات کسایی که با چند اسم نظر دادن رو شناسایی کرد؟با IP?

_narjes

عضو جدید
از دست ندادن پیغامهای آفلاین یاهو مسنجر

از دست ندادن پیغامهای آفلاین یاهو مسنجر

سلام
این موضوع واسه خیلیها از ما پیش اومده که قبل از خوندن پیغامهای افلانی که در یاهو مسنجر داریم به هر دلیلی اونا رو از دست بدیم
می خوام بدونم دوستان راهی رو واسه این مشکل پیدا کردن ....لطف کنین که مطرح کنین تا ما هم فیض ببریم :D;)

noom

عضو جدید
خطا

خطا

من میخوام یه فایل تصویری رو از تو اینترنت به صورت انلاین ببینم و با adsl 128 هستم اما وقتی روش کلیک میکنم برنامه windows media player باز میشه اما خطا میدهد مشکل از چیست؟

_narjes

عضو جدید
من میخوام یه فایل تصویری رو از تو اینترنت به صورت انلاین ببینم و با adsl 128 هستم اما وقتی روش کلیک میکنم برنامه windows media player باز میشه اما خطا میدهد مشکل از چیست؟
نوع فایل رو پشتیبانی نمی کنه
پیشنهاد می کنم که برنامه codec یا jet audio رو نصب کنید

setiya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من چن روزه يه مشكل پيدا كردم
وقتي با فير فاكس ميام باشگاه اين دكمه هاي تشكر و نقل قولو ... رو نميبينم ولي با اكسپلوره سالمه
چرا؟؟
چيكارش كنم؟
واسه سايت هاي ديگه هم همينجوره
چن روز اول كه عضو ميشم خوبه ولي بعد خراب ميشه
نميدونم تونستم منظورمو برسونم يا نه

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من چن روزه يه مشكل پيدا كردم
وقتي با فير فاكس ميام باشگاه اين دكمه هاي تشكر و نقل قولو ... رو نميبينم ولي با اكسپلوره سالمه
چرا؟؟
چيكارش كنم؟
واسه سايت هاي ديگه هم همينجوره
چن روز اول كه عضو ميشم خوبه ولي بعد خراب ميشه
نميدونم تونستم منظورمو برسونم يا نه

يه چند بار صفحتون رو رفرش كنيد.وقتي سرعت سايت يا اينترنت پايين باشه اين شكلي ميشه

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
این موضوع واسه خیلیها از ما پیش اومده که قبل از خوندن پیغامهای افلانی که در یاهو مسنجر داریم به هر دلیلی اونا رو از دست بدیم
می خوام بدونم دوستان راهی رو واسه این مشکل پیدا کردن ....لطف کنین که مطرح کنین تا ما هم فیض ببریم :D;)

وقتي اينجوري مشه كه سيستم ويروس داشته باشه.
تا اونجا كه من خبر دارم نه نميشه.حالا يه سر به ارشيو پي ام هاتونم بزنيد شايد ببينيد ولي معمولا وقتي ويروس داشته باشه پي ام ها كلا پاك ميشه

mona 23

عضو جدید
ضروری

ضروری

من یه سایتی عضو شدم که همیشه برام میل میزنه
اما الان دیگه دوس ندارم
باید چه کار کنم که دیگه برام میل نزنه و لغو بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی اگه جواب بدین

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اما الان دیگه دوس ندارم

===================

خب تو همون سایت برو و لغوش کن !!!!!!!!!

hosseinassar

مدیر ارشد
اما الان دیگه دوس ندارم

خیلی از سایت ها توی ایمیلی که می فرستند
یه گزینه unsubscribe قرار می دن
اگه این گزینه بزنید دیگه ایمیل نمی فرستند
یه راه دیگه هم هست
از توی تنظیمات سایتی که عضو شدید می تونید تیک ایمیل بردارید 

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما الان دیگه دوس ندارم

رو تیک کنارش کلیک کن و بعد اسپم;)

Sarp

مدیر بازنشسته
مرسی
اما من رفتم توی قسمت edit membership بعد از اونجا leave group رو انتخاب کردم
فکر کنم مشکلم حل شده باشه.مرسی از توجه شما و بقیه دوستان:smile:
اگه از اول میگفتی تو یه گروه عضو شدی مشکلت زودتر حل میشد آبجی:surprised::gol:

avayestan

کاربر بیش فعال
وقتي اينجوري مشه كه سيستم ويروس داشته باشه.
تا اونجا كه من خبر دارم نه نميشه.حالا يه سر به ارشيو پي ام هاتونم بزنيد شايد ببينيد ولي معمولا وقتي ويروس داشته باشه پي ام ها كلا پاك ميشه

این راه رو امتحان کتن جواب میده .
تو یاهو مسنجر قسمت بالا گزینه مسنجر رو باز کن بعدش گزینه preferences بعدش تو پنجره باز شده تو قسمت category کزینه archive رو انتخاب کن . بعدش گزینه اول رو انتخاب کن یعنی

yes save all my massage. بعدشم ok. حالا هر بار پیامات از بین بره اینجا یعنی تو archive ذخیره شده. این میشه تنظیماتش. حالا واسه خوندن massage های پاک شدت روی هرکدوم از addlista کلیک راست کن و گزینه archiv رو بزنی آخرین و جدید ترین پیامش رو میخونی . فقط به این روشی که گفتم فعالش کن. امیدوارم نتیجه بگیری دوست من.

avayestan

کاربر بیش فعال
سلام

این راه رو امتحان کتن جواب میده .
تو یاهو مسنجر قسمت بالا گزینه مسنجر رو باز کن بعدش گزینه preferences بعدش تو پنجره باز شده تو قسمت category کزینه archive رو انتخاب کن . بعدش گزینه اول رو انتخاب کن یعنی

yes save all my massage. بعدشم ok. حالا هر بار پیامات از بین بره اینجا یعنی تو archive ذخیره شده. این میشه تنظیماتش. حالا واسه خوندن massage های پاک شدت روی هرکدوم از addlista کلیک راست کن و گزینه archiv رو بزنی آخرین و جدید ترین پیامش رو میخونی . فقط به این روشی که گفتم فعالش کن. امیدوارم نتیجه بگیری دوست من.

samirarch2020

عضو جدید
من در تنظيمات مودم adsl دچار مشكل شدم.الان تمام تنظيمات رو انجام دادم و تمام چراغ هاي مودمم روشنه.اما اينترنت ندارم!لطفا كمك كنيد.

setayesh 88

عضو جدید
سلام. من دو تاسوال دارم:
1.من با freegate نميتونم وارد فيس بوك بشم، مشكل چيه و به جز freegate با چه برنامه اي ميتونم واد فيس بوك بشم؟
2. youtube چطور؟

ممنون.

بالا