مشکلات اینترنتی

nassi

عضو جدید
سلام با تشکر از راهنمایی های مفیدتون_
ببخشید یه سوال: من چطوری می تونم بفهمم که ادرسی روکه میخوام ایمیل بفرستم درسته وگیرنده همون شخص مورد نظر منه(شک دارم که IDرودرست یادداشت کرده باشم)

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام با تشکر از راهنمایی های مفیدتون_
ببخشید یه سوال: من چطوری می تونم بفهمم که ادرسی روکه میخوام ایمیل بفرستم درسته وگیرنده همون شخص مورد نظر منه(شک دارم که IDرودرست یادداشت کرده باشم)

فقط اگه ایمیل اشتباه باشه یه میل از طرف یاهو با فرستنده noreply برات میاد که توضیح داده ادرس ایمیل اشتباه بوده

navidsaket

عضو جدید
سلام بچه ها
ببخشید من دنبال یه فونت فارسی هستم برای باز کردن یه سری سایت ها
اسمش تاهوما هست
tahoma
فقط باید فارسیش باشه
انگلیسیشو دارم
مرسی

M.Reza2008

عضو جدید
سلام بچه ها
ببخشید من دنبال یه فونت فارسی هستم برای باز کردن یه سری سایت ها
اسمش تاهوما هست
tahoma
فقط باید فارسیش باشه
انگلیسیشو دارم
مرسی
فونت ها ورژن فارسی و انگلیسی ندارن. تا جایی که من می دونم با همه فونتها حتی اونایی که تو ایران درست میشه میشه هم انگلیسی تایپ کرد هم فارسی. با همون فونت می تونید فارسی هم تایپ کنید یا فایلهای متنی نوشته شده باهاش رو باز کنید.
برای باز کردن سایتها هم شما نیاز به فونت ندارید. اگر کاراکترها نامفهومند باید encoding صفحه رو عوض کنید. برای این کار تو IE وسط صفحه راست کلیک می کنید و encoding رو باز کرده و یکی از اونا رو انتخاب می کنید. و تو فایر هم از تو منوی view قسمت character encoding می تونید تغییرش بدید. معمولا با unicode(utf-8) بیشتر سایتها باز میشن. اگه نشد می تونین Arabic و سایر گزینه هارو انتخاب کنید

monasm

عضو جدید
چطوری می شه از یوتیوب دانلود کرد؟ راههای قدیمی هیچ کدوم کار نمی کنه! کسی راه جدید که جواب بده بلده؟ :gol:

monasm

عضو جدید
خیلی ممنون از لطفتون :gol: میشه به منم یاد بدین چطوری از یوتیوب دانلود می کنین؟ منم قزوینم ولی نمی تونم! :question::w09:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام

مرورگر نت من enternet explorer هست وبه هیچ وجه از فایر فاکس استفاد ه نمی کنم
نمی دونم یکبار که امدم به اینترنت وصل شم ایکون ان فایر فاکس شد والان و می نویسه ورژن 8 الان گوگل برام باز نمی کنه وهر چی فایل در کامپیوترم از نت گرفتم باز نمیشه نیاز به اتصال نت داره وخطای enternet explorerمیده

ممنون میشم اگر کمکی کنید

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان سلام

جدیدا وقتی میخوام از طریق فایر فاکس yahoomail رو باز کنم ارور میده که : این صفحه قابل اعتماد نیست....وقتی هم که اجازه میدم وارد بشه توی میلم به جای عکس پروفایلم یه علامت تعجب زرد رنگ دیده میشه !! به نظرتون علت چیه؟

boy.simple

عضو جدید
سلام الان دو روز هست نمی تونم وارد جی میل بشم واقعا مشکل کجا ست؟
شما دوستان کسی با جی میل مشکل نداره؟
یاهو خوب هست اما نمی دونم چرا صفحه جی میل باز نمیشه؟

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام الان دو روز هست نمی تونم وارد جی میل بشم واقعا مشکل کجا ست؟
شما دوستان کسی با جی میل مشکل نداره؟
یاهو خوب هست اما نمی دونم چرا صفحه جی میل باز نمیشه؟
سلام
جی میل بعضی وقت ها این مشکل داره

سلام

پس چرا اسم این تاپیکو گذاشتند حل مشکلات :redface:

حتما ویروسی شده

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ممنون

ولی فکر نکنم اخه کار میکنه ولی نمی دونم چرا یکدفعه ای امده روی سیستم

*وارش*

کاربر فعال
سلام
چند روزه که اینترنت اکسپلورر من دچار مشکل شده و کلا فارسی تایپ نمیکنه:(
مثلا الانم مجبور شدم که تو نرم افزار ورد بنویسم و اینجا کپی کنم:confused:
به نظر شما مشکلم چیه؟
ممنون از راهنماییتون

سماش

عضو جدید
سلام.من یه مشکل خنده دار دارم..وقتی ی برنامه دانلود میکنم نمیدونم چجوری اجراش کنم.حتی تو موبایل

M.Reza2008

عضو جدید
سلام.من یه مشکل خنده دار دارم..وقتی ی برنامه دانلود میکنم نمیدونم چجوری اجراش کنم.حتی تو موبایل

برنامه ها و کلا فایلهای اینترنتی که برای دانلود قرار داده میشه اگه یه فایل باشه (مثل فیلم یا آهنگ یا برنامه قابل نصب exe) معمولا به همون صورت قرار داده میشه. ولی اگه چندتا فایل باشه (مثلا فایل کرک هم داشته باشه) تو یه فایل zip یا rar یا "exe self extract" قرار میدن.
اگه پسوند فایل zip یا rar باشه میتونید از برنامه winrar برای باز کردن و extract اون تو یه پوشه استفاده کنید و اگه exe باشه با دابل کلیک هم اجرا میشه.
اگه یه نمونه لینک دانلود از برنامه ای که نمیتونین بازش کنین اینجا قرار بدین من یا سایر دوستان میتونیم کمکتون کنیم و راهنمایی کنیم که با چه برنامه ای بازش کنید

بالا