[ مشاوره تحصیلی ] - کدام دانشگاه - کدام گرایش - کدام موسسه و ...

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم یادم رفت که صنعتی اصفهان 5شنبه و جمعه ها غذا نمیده.تا جای هم که میدونم تهرانم همینطوره(در تخصص آقا پوریاست دیگه این :D)

سال نو تونم مبارک بچه هاااااا:w23:

آخرین ویرایش:

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی اطلاعاتی در مورد زیست پزشکی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mishmimi

عضو جدید
sسلام بچه ها نمیدونم این تاپیک مال چن ماه پیشه اما اگه کسی در مورد دانشگا کاشان میخاد بدونه تو پیجم بپرسه .من ترم8 لیسانس کاشانم

"Che.Engineer"

عضو جدید
سلام
در مورد خوابگاه دانشگاه تهران بهتون بگم که چرا میدن .. به روزانه های شهرستانی راحت میدن ... در مورد شبانه هم درسته ... دانشگاه تهران خیلی سخت گیره توی خوابگاه دادن به بچه های شبانه .. ولی اینطور که من می دونم به شبانه هایی که معدل A شده باشن خوابگاه میده !!! ولی باز مطمئن نیستم.
شریف هم همین طوره .. خوابگاه کم داره و اتاق ها 6 7 نفره میده ! اونم فقط برای روزانه ها و به شبانه هاش خوابگاه نمیده.
امیر کبیر هم همین طور .. فقط یه بدی داره اونم اینه که خوابگاهش از دانشگاه خیلییییی دوره .. شبانه هم خیر .. خوابگاه نمی دن !
شریف به شبانهاش خوابگاه میده(خوابگاه پونک) ولی تهران نه
تو گرایشام فرایند و کنترل فقط شریف بقیه گرایشا تهران سرتره

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
sسلام بچه ها نمیدونم این تاپیک مال چن ماه پیشه اما اگه کسی در مورد دانشگا کاشان میخاد بدونه تو پیجم بپرسه .من ترم8 لیسانس کاشانم

ایت تا\یک جدیده.لطفا در مورد کاشان توضیح بدید ممنون

sahar_farj

عضو جدید
بچهها درباره کاشان چه شب چ روز و اراک و سهند هم ممنون میشم توضیح بدید

sungirl5

عضو جدید
بچهها درباره کاشان چه شب چ روز و اراک و سهند هم ممنون میشم توضیح بدید

دانشگاه ارا ک تا 800 بیشتر قبولیشه
راحت پاس میکنه نخونده بری 14 میگیری استاداش تقریبا ضعیفن .دانشگاه خارج شهره رفتوآمد خ سخته غذا متوسط
حراست وحشتناک سختگیر چه تو خوابگاه چه تو دانش
خوابگاه دخترا بیرون دانش خ دور از دانشه رفت و آمد سخته ولی خوابگاه پسرا هم داخل دانش داره هم تو شهر که رفت و آمد براشون بسیار آسونه
به شبانه خوابگاه نمیدن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اندر احوالات صنعتی مالک اشتر

دانشگاه مالک اغلب پژوهشی عمل می کنه تا علمی .فقط گرایش طراحی فرایند داره. استاداش بد نیستن. معدل زیاد بالا نیست.

امکان ارائه مقاله isi برای همه وجود داره یعنی باید ارائه بشه چون چند نمره از پایان نامه به اون اختصاص داره.امکانات رفاهیش متوسطه یعنی ولی نسبت به شیراز و اصفهان خوب نیست.
جای خوب تهرانه. آب و هواش خوبه. به مترو نزدیکه و از لحاظ رفت و آمد مشکلی نیستباید خانم ها با چادر باشند.آرایش معمولی باشه .
دوستان برا انجام تزشون هیچ هزینه ای خودشون نمی کنن وهمه هزینه ها از 1000 تومن تا چند ملیون تومن رو دانشگاه کامل می پردازه
در حین ثبت نام در دانشگاه هیچ گونه تعهدی به هیچ ارگان یا سازمانی نمی دید
از بهترین مزیت این دانشگاه اینه که کلا سیاست تعطیله اینجا
مدرک رو وزارت علوم صادر می کنه وتمام قوانین آموزشی زیر نظر وزرات علومه
خوبگاهاش برا روزانه ها بد نیست خوبم نیست ولی :D اتاقا 6 نفریه
فضاش اصلا نظامی نیست ولی تا حدودی امنیتیه /تنها محدویت پوشیدن آستین کوتاهه اونم فقط دم در ورودی (داخل احدی به شما گیر نمیده) دیگه هر جور می خوای بپوش یا صورتت رو کوتاه کن
استادیم در حد علمی متوسطن ولی با این وجود برخورد خوبی با دانشجوا ندارن
از کسیایی که اونجا تحصیل کردن که بپرسی حتما به این اشاره میکنن که محیط دانشگاه شبیه دبیرستانه بیشتر.انترنت خوابگاه وایلسه(شاید بگید دیگه کجا وایلس نیست الان؟!پس بهتره یه سر به خوابگاه ولی عصر که (بهترین خوابگاشه) دانشگاه تبریز بزنید که کابلیه).در این که اینترنت کنترل میشه شک نداشته باشید.
بد ترین مشکل اینه که پایان نامتون رو خودشون تعیین میکنن براتون یعنی 4.5 تا موضوع براتون میارن میگن انتخاب کن:wallbash:که همشونم دیدگاه نظامی دارن که همین باعث میشه اگه بخواید برید اونور پوستتون کنده بشه

اینم بگم که اگر از لحاظ شخصیتی انعطاف کمی دارید و نمیتونید با هر ادمایی سر کنید اینجارو پیشنهاد نمیکنم (خودتون میدونید چرا؟!!)
در اخر اگر سوالی بود درخدمتم:gol:

lakistan

عضو جدید
دوستان،با عرض معذرت،با 1044 مهندسی شیمی و 345 بیو کجا میشه روزانه قبول شد؟آخه من دارم برای سال آینده میخونم،میخواستم ببینم اگه روزانه قبول میشم،دیگه برای سال آینده نخونم.ممنون اگه جواب بدین

mhz2

عضو جدید
اندر احوالات صنعتی مالک اشتر

دانشگاه مالک اغلب پژوهشی عمل می کنه تا علمی .فقط گرایش طراحی فرایند داره. استاداش بد نیستن. معدل زیاد بالا نیست.

امکان ارائه مقاله isi برای همه وجود داره یعنی باید ارائه بشه چون چند نمره از پایان نامه به اون اختصاص داره.امکانات رفاهیش متوسطه یعنی ولی نسبت به شیراز و اصفهان خوب نیست.
جای خوب تهرانه. آب و هواش خوبه. به مترو نزدیکه و از لحاظ رفت و آمد مشکلی نیستباید خانم ها با چادر باشند.آرایش معمولی باشه .
دوستان برا انجام تزشون هیچ هزینه ای خودشون نمی کنن وهمه هزینه ها از 1000 تومن تا چند ملیون تومن رو دانشگاه کامل می پردازه
در حین ثبت نام در دانشگاه هیچ گونه تعهدی به هیچ ارگان یا سازمانی نمی دید
از بهترین مزیت این دانشگاه اینه که کلا سیاست تعطیله اینجا
مدرک رو وزارت علوم صادر می کنه وتمام قوانین آموزشی زیر نظر وزرات علومه
خوبگاهاش برا روزانه ها بد نیست خوبم نیست ولی :D اتاقا 6 نفریه
فضاش اصلا نظامی نیست ولی تا حدودی امنیتیه /تنها محدویت پوشیدن آستین کوتاهه اونم فقط دم در ورودی (داخل احدی به شما گیر نمیده) دیگه هر جور می خوای بپوش یا صورتت رو کوتاه کن
استادیم در حد علمی متوسطن ولی با این وجود برخورد خوبی با دانشجوا ندارن
از کسیایی که اونجا تحصیل کردن که بپرسی حتما به این اشاره میکنن که محیط دانشگاه شبیه دبیرستانه بیشتر.انترنت خوابگاه وایلسه(شاید بگید دیگه کجا وایلس نیست الان؟!پس بهتره یه سر به خوابگاه ولی عصر که (بهترین خوابگاشه) دانشگاه تبریز بزنید که کابلیه).در این که اینترنت کنترل میشه شک نداشته باشید.
بد ترین مشکل اینه که پایان نامتون رو خودشون تعیین میکنن براتون یعنی 4.5 تا موضوع براتون میارن میگن انتخاب کن:wallbash:که همشونم دیدگاه نظامی دارن که همین باعث میشه اگه بخواید برید اونور پوستتون کنده بشه

اینم بگم که اگر از لحاظ شخصیتی انعطاف کمی دارید و نمیتونید با هر ادمایی سر کنید اینجارو پیشنهاد نمیکنم (خودتون میدونید چرا؟!!)
در اخر اگر سوالی بود درخدمتم:gol:

بچه ها با رتبه 1400 میارم ؟؟؟؟؟؟
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها با رتبه 1400 میارم ؟؟؟؟؟؟
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

اینجا جای این سوال نیست.شما پسری؟اگه پسری گرایش مهماتش رو بزن احتمالش زیاده . اگه دختری شبانه فرایند رو بزن که بعید میدونم

boy_nice7

عضو جدید
من تحقیق کردم ، دانشگاه گیلان نزنی بهتره
استاداش خوب نیستند
شبانه ها که هیچی ... همیشه در عذابند

mhz2

عضو جدید
پسر هستم
اگر انتخاب کنم و تو گزینش هاش رد بشم دیگه نمیتونم دانشگاه دیگه ای انتخاب کنم؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از کمکتون
در چه حالتی کسی تو گزینش هاش رد میشه؟؟؟
اینده کاریش چطوره؟؟

ظاهر نامناسب یا حرفای خلاف چیزی که اونا دوس دارن بشنون.البته مصاحبه دیگه اهمیته سابق رو نداره.بازار کارش اینطوریه که باید وزارت دفاع استخدام شی.اگه جز فارغ اتحصیلای برتر باشی یا طرحی بدی که مورد استفاده وزارت دفاع باشه میتونی استخدام شی بدون ازمون.و البته سربازیتم معاف میشی یا کسری میخوری

mhz2

عضو جدید
سلام برای انتخاب دانشگاه مالک فقط باید دوتا از گرایش هاشو بزنیم چه روزانه چه شبانه؟؟؟؟؟؟//
بعد فرم خاصی باید پر کنیم ؟؟؟؟؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام برای انتخاب دانشگاه مالک فقط باید دوتا از گرایش هاشو بزنیم چه روزانه چه شبانه؟؟؟؟؟؟//
بعد فرم خاصی باید پر کنیم ؟؟؟؟؟

شما روزانه و شبانه مهمات رو بزن چون فرایندشو نمیاری.بعد 1ماه دیگه تقریبا جواب میاد که برای مصاحبه دعوت شدی یا نه.بعد میری مصاحبه که توی مالک تهرانه.بعد مصاحبه جواب اصلی با کنکورت میاد که ایشالله قبول میشی
اتفاقا منم میخوام مالک بزنم شبانه

ziiizooo

عضو جدید
شما روزانه و شبانه مهمات رو بزن چون فرایندشو نمیاری.بعد 1ماه دیگه تقریبا جواب میاد که برای مصاحبه دعوت شدی یا نه.بعد میری مصاحبه که توی مالک تهرانه.بعد مصاحبه جواب اصلی با کنکورت میاد که ایشالله قبول میشی
اتفاقا منم میخوام مالک بزنم شبانه

پویا دوست من با 1035 مالک اشتر میاره؟

poya.1370

عضو جدید
سلام
یه اطلاعاتی در مورد دانشگاه گیلان میخواستم . استاد ، خوابگاه و ... ارزش داره بزنم ؟

boy_nice7

عضو جدید
سلام
یه اطلاعاتی در مورد دانشگاه گیلان میخواستم . استاد ، خوابگاه و ... ارزش داره بزنم ؟

مهندسی شیمی گیلان قوی نیست ، زیاد هم استاد تراز بالا نداره .. معمولیه
خوابگاه که فکر کنم نمیده
شما بابل یا بابلسر بزنی بهتره

aare

عضو جدید
میشه در مورد دانشگاه صنعتی ارومیه و اردبیل نظر بدید اخه احتمال قبولیم دردوره روزانه این 2دانشگاه زیاده

mahboubrh

عضو جدید
کسی درمورد دانشگاه اراک چیزی میدونه؟ از نظر امکانات رفاهی و خوابگاه و علمی و ...؟

بالا