[ مشاوره تحصیلی ] - کدام دانشگاه - کدام گرایش - کدام موسسه و ...

nadia_h

عضو جدید
سلام.با توجه به این که چند روز به انتخاب رشته بیشتر نمونده.از بچه هایی که اطلاعات دقیق دارن تقاضا میشه بیان و اینجا نکات منفی و مثبت هر دانشگاهی و گرایش های اونجا رو بررسی کنند تا بچه هایی که کنکور دادند بتونن یه تصمیم گیری خوب داشته باشند.
با ارزوی موفقیت همه مهندسین شیمی

SCIENSE

عضو جدید
اتفاقا منم می خواستم دقیقا همین موضوع رو مطرح کنم چون دیگه وقت بحث درصد و رتبه نیست الان که آقای دلواری تو یه تاپیک مطرح کردن هرچند با ایشون مخالفم چون به قول ایشون چون معما حل شود آسان شود . تو یه دهه ی گذشته کنکورای 84 و 88 و 90 بسیار سخت بودن مثلا اگه کسی تستهای تا سال 83 رو بخونه و بخواد کنکور 84 رو شبیه سازی کنه می فهمه چقدر سخت بوده و سوالاتش جدید و نکته دار . به هر حال الان زمان آشنایی با رشته ها و دانشگاه های مختلفه چون تا 3 4 روز آینده رتبه ها میاد .

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کنکور 90 سختی غیر عادیش فقط جرم و عملیاتش بود بقیه درساش خیلی فرقی با سال های گذشته یا امسال نداشت به نظر من.فکر خوبیه بیایم کم کم بررسی کنیم..

nadia_h

عضو جدید
خوب بچها بیاین در مورد دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهان و دانشگاه شیراز بحث کنیم. کدومشون و تو چه گرایشی بهترن؟ اگه دانشگاه دیگه هم در شهرستان ها سراغ دارید که میم شیمی قویه بگید.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صنعتی اصفهان و شیراز از اصفهان شنیدم که بهترن بین شیراز و صنعتی اصفهان هم نظر ها مختلفه که کدوم بهترن..

مریم2009

عضو جدید
سلام دوستان
منم شنیدم صنعتی اصفهان از اصفهان بهتره
دانشگاه کاشان چطور؟
دعا کنید رتبم خوب بشه

aminarvin

عضو جدید
سلام.بچه ها در مورد رشته بیوتکنولوژی و مهندسی دارو کسی اطلا عات داره به من کمک کنه که کدوم بهتره؟

مریم2009

عضو جدید
سلام.بچه ها در مورد رشته بیوتکنولوژی و مهندسی دارو کسی اطلا عات داره به من کمک کنه که کدوم بهتره؟

من این دو رشته را خیلی دوست داشتم اما از بس گفتن بازار کارش خوب نیس قیدشونا زدم فک میکنم بازار کار دارو باز بهتر از بیو باشه

aminarvin

عضو جدید
من دوستایی دارم که دانشگاه اصفهان و صنعتی درس میخونن.البته خودمم ساکن اصفهانم .اینا باید بگم که دانشگاه صنعتی از اصفهان سطح بالاتری داشته اما جو دانشگاه افسرده واز شهر دور ولی اصفهان جو به مراتب بهتری داره ولی سطح پایین تری داره واستاداش ادما رو کمتر اذیت میکنن

aminarvin

عضو جدید
دارو توی ایران دکترا نداره.ولی بیو داره.ایکی از دوستام سال پیش دارو اورده ویکی بیو هر کدوم میگن رشته خودشون بهتره .حالا من سر در گم شودم.اخه من بیو و دارو امتحان دادم

مریم2009

عضو جدید
دارو توی ایران دکترا نداره.ولی بیو داره.ایکی از دوستام سال پیش دارو اورده ویکی بیو هر کدوم میگن رشته خودشون بهتره .حالا من سر در گم شودم.اخه من بیو و دارو امتحان دادم
اگه قصد ادامه تحصیل دارید هر دو خوبن

درود SCIENSE اینکه با من مخالف باشید طبیعیه هرکسی نظر خودشو داره .ولی انصافا این صحبتایی که شد بعضیاش درست نبود.من با نظر شما موافقم که دیگه الان باید بحثو از درصد و رتبه تغییر داد.درود بر شما.

من یکی از دوستام با میانگین 28 رتبه 863 روزانه بوشهر اورد.یکی دیگه هم با میانگین 38 با رتبه ی 383 روزانه زاهدان.در مورد فراوری و انتقال گاز کسی چیزی میدونه بگه

(عبدالله)

عضو جدید
سلام دوستان
ضمن آرزوی موفقیت برای همه دوستان
اگر امکانش هست درصد میانگین , رتبه و مکان قبولی شرکت کنندگان سال های قبل رو این جا قرار بدید !
کسی می دونه برای دانشگاه های تهران , روزانه تا چه رتبه ای امکان قبولی هست؟
شبانه چه طور ؟
خیلی ممنون ...

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکم دیگه صبر کنید تا ظرفیتها بیاد اونوقت پیش بینی کنیم

kuwait

کاربر فعال
من دوستایی دارم که دانشگاه اصفهان و صنعتی درس میخونن.البته خودمم ساکن اصفهانم .اینا باید بگم که دانشگاه صنعتی از اصفهان سطح بالاتری داشته اما جو دانشگاه افسرده واز شهر دور ولی اصفهان جو به مراتب بهتری داره ولی سطح پایین تری داره واستاداش ادما رو کمتر اذیت میکنن
سلام
واقعا راست میگین
دانشگاه صنعتی واقعا افسردگی داره استاد ما میگفت هر ساله اونجا خودکشی 100%هست(قصد ترسوندن ندارم)
دوست منم میگفت: دوستش تو دانشگاه صنعتی معدلش 16 و خورده ای بود انتقالی گرفت شریف معدلش شد 17 خورده ای

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
واقعا راست میگین
دانشگاه صنعتی واقعا افسردگی داره استاد ما میگفت هر ساله اونجا خودکشی 100%هست(قصد ترسوندن ندارم)
دوست منم میگفت: دوستش تو دانشگاه صنعتی معدلش 16 و خورده ای بود انتقالی گرفت شریف معدلش شد 17 خورده ای

منم دانشگاه اصفهان درس خوندم
دانشگاه خوبیه مهندسی شیمیش معروفه استادای خیلی خوبیم داره
تنها مشکلش خوابگاهشه

nicenet1369

عضو جدید
من خودم صنعتي اصفهان درس ميخونم
الان با اون دانشگاهي که ميگن بوده خيلي فرق کرده استاداي جديد و باسواد زيادي گرفته که ديگه اذيت نميکنن
کليم از اون قبلياش رفتن و بازنشسته شدن

آخرین ویرایش:

معتمدد

عضو جدید
الان با اون دانشگاهي که ميگن بوده خيلي فرق کرده استاداي جديد و باسواد زيادي گرفته که ديگه اذيت نميکنن
شما دانشجوی چه مقطعی هستید؟ گرایشتون چیه؟اگه ارشد هستید رتبتون چند بوده؟

esmaili-kami

عضو جدید

دوست من آمار اشتباه به کسی نده... اگه نظرت اینه که اونجا خوبه نظرت قابل احترام اما آمار اشتباه به کسی نده... من خودم 3 ترم پیش دانشکده مهندسی شیمی مشغول به تحصیل بودم تا الانم کلی دوست دارم که دارن اونجا هنوز درس می خونن و تا اونجایی که میدونم همه استادا همونان که بودن اخیرا یه استاد مرد جوون اضافه شده که اونم وقتی قطعی شد دکتر طاهرزاده نمیاد گذاشتن بیاد، دکتر طاهر زاده هم جوون بود والان مشغول تدریس در سوید هستش... در ثانی اون جو مرده ای که همه ازش حرف میزنن اصلا ربطی به استادا نداره ، تو بطن دانشگاه کاشتن این افسردگی رو...

hooman67

عضو جدید
یکی از دوستای من با رتبه 652 گاز دانشگاه صنعتی شیراز میخونه .میگه استادامون خیلی سخت گیرن .اما به نظرم ارزششو داره

comet101

عضو جدید
بچه ها خواهشا همه بياين و بگين كه "" دوستاتون سال پيش با چه رتبه اي كجا قبول شدن ""

آهااااااي كجايين بچه ها؟؟؟!! برين تايپيك ارشد91 م.مكانيك هارو نيگا كنين ببينين چقد بچه هاشون active هستن!! خب بياين شركت كنين ديگه

saleh_b20

عضو جدید
سلام
دوست من پارسال با 1094 طراحی فرایند دانشگاه زاهدان رو آورد

راستی بچه ها کسی میدونه مهندسی هسته ای چطور رشته ایه؟ و این که چه رتبه ای میخواد واسه قبولی ؟

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق آخرین اخبار رسیده از دانشگاه قبلی م ..مثل اینکه نامه دادن که امسال 60% افزایش ظرفیت داریم
من خودم تو دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل درس خوندم.
دوستام هم با رتبه های
از 400 تا 600 پارسال همونجا روزانه قبول شدن
شبانه هم تا 900 میگرفت پارسال.
یکی دیگه از دوستام با رتیه ی 800 رشت روزانه قبول شد.
با رتبه 1100 اردبیل روزانه هم داشتیم.
مابقی هم زیر 200 بودن که دانشگاه های تهران قبول شدن.
یه نفر هم 114 بیو داشتیم که شبانه علم و صنعت قبول شد.

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بشه یه مقایسه ای در مورد دانشگاه هایی جز دانشگاه های تهران انجام بدیم خیلی خوبه
یه رتبه بندی بین
اصفهان
صنعتی اصفهان
شیراز
صنعتی شیراز
فردوسی مشهد
اراک
بابل
تبریز
کرمان
سمنان
کاشان