کارنامه بایو تکنولوژی ارشد 93 + مشاوره برای انتخاب دانشگاه

na88na88

عضو جدید
بچه ها لطف کنید کارنامه های بیوتون رو اینجا بزارید و اگه اطلاعاتی از قبولی های سال قبل دارید بنویسید...ممنون

mahdiyeh1367

عضو جدید
بچه ها لطف کنید کارنامه های بیوتون رو اینجا بزارید و اگه اطلاعاتی از قبولی های سال قبل دارید بنویسید...ممنون

سلام
پارسال تا 70 تربیت مدرس قبول شدن بچه ها...تا 89 برا علم و صنعت هم داشتیم، 160 هم روزانه سهند قبول شد
البته خب یه رشته شناوره به انتخاب رشته بقیه گرایشا هم ربط داره

ئدز

عضو جدید
با همین ظرفیتا من شمردم کلا 45 روزانه و شبانه هستش من 58 شدم و پارسال دوستم با 60 و خورده ایی علمو صنعت داره میخونه تازه میگه من بالاترین رتبه کلاس بودم پس تا 70 و خورده ایی بوده

mahdiyeh1367

عضو جدید
با همین ظرفیتا من شمردم کلا 45 روزانه و شبانه هستش من 58 شدم و پارسال دوستم با 60 و خورده ایی علمو صنعت داره میخونه تازه میگه من بالاترین رتبه کلاس بودم پس تا 70 و خورده ایی بوده

سلام
چون رشته شناوره رتبه های بیشتر از ظرفیتش هم قبول میشم ... گفتم که پارسال 71 تا 89 علم و صنعتو آورده

mahdiyeh1367

عضو جدید
امسال ظرفیت روزانه بایو فقط 5 نفر کم شده اونم چون رازی و پژوهشکده ژنتیک نگرفتن... 63 نفر روزانه میگیره من دیگه شبانه ها رو نشمردم..چطوری 45 رو شمردین؟

ئدز

عضو جدید
اقا کسی نیست من موندم اول بیو رو بزنم یا گرایشایی مثل صنایع غذایی و هیته ایی و زیست پزشکی..........راستی تو بیو تربیت از علم و صنعت بهتره نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
اقا کسی نیست من موندم اول بیو رو بزنم یا گرایشایی مثل صنایع غذایی و هیته ایی و زیست پزشکی..........راستی تو بیو تربیت از علم و صنعت بهتره نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من بیو خیلی بهتره تا مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی.
ولی توی این مورد بچه های بیو باید بیان نظر بدن.
در مورد بیو علم و صنعت هم بگم یک استاد خیلی خوب داره که هم اطلاعات بالایی داره و هم آزمایشگاه مجهز. یعنی بیو علم و صنعت رو می دونم که خیلی خوبه . ولی در مورد تربیت مدرس اطلاعی ندارم.

mahdiyeh1367

عضو جدید

بیو تربیت مدرس از همه دانشگاهای ایران بهتره و قوی تر..تو این که شکی نیست...
علم و صنعتم خوبه بد نیست... امکانات آزمایشگاهیش بعد از تربیت مدرسو تهران بهتر از بقیه دانشگاهاست فکر کنم... برای رشته بیو هم فقط دو تا هیات علمی داره که خوبن... یه جورایی خیلی به فکر دانشجوهان...یعنی برا ما که اینطور بوده...
تو علم و صنعت اینطوریه که موضوع پروژه رو اساتید بر طبق امکانات آزمایشگاهی تعریف میکنن و تو یکی از اونا رو انتخاب میکنی... اینم برا اینه که بعدا تو تامین مواد و تجهیزات مشکلی پیش نیاد...

زیست پزشکی هم مثل بایو هست فکر کنم ولی تو زمینه های پزشکی و دارویی کار میکنن

ziiizooo

عضو جدید
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي آخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي رتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي نتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميهرتبه کل داوطلب در سهميهنمره کل گرايش
عدم وجود ظرفيت پذيرش مجاز 500 14 14 8578 1
عدم وجود ظرفيت پذيرش مجاز 484 21 21 8156 2

۱۴/۰۶7- معدل موثر : مجاز مي باشيد 6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصد نام درس
۸۲/۲۲زبان عمومي وتخصصي /انگليسي /
۸۰/۰۰سينتيك وطراحي راكتور
۶۵/۰۰پديده هاي انتقال /انتقال جرم -مكانيك سيالات وحرارت /
سفيدبيوشيمي وميكروبيولوژي عمومي
۶۶/۶۷ترموديناميك
سفيدرياضيات مهندسي -شيمي پايه -شيمي الي

0910