⑥⑨مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 96

وضعیت
موضوع بسته شده است.

شیما-م

عضو جدید
سلام دوستان
سایت ممرایز من دچار مشکل شده تو یه سطح گیر کرده و جلو نمیره ایا کسی هست منو کمک کنه
خیلی ضروریه خواهشا راهنمایی کنید

سلام....با چه بروزری میری داخل سایت؟ من مثلا با کروم نمیتونم داخل سایت برم ولی با فایر فاکس مشکلی ندارم.....بروزرتو عوض کن ببین هنوزم مشکل داره

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
سایت ممرایز من دچار مشکل شده تو یه سطح گیر کرده و جلو نمیره ایا کسی هست منو کمک کنه
خیلی ضروریه خواهشا راهنمایی کنید

سلام...
من هم این مشکل رو دارم:w05:
سایتشون امروز خراب شده. نوشتن دارن درستش می کنن و طول می کشه تا درست شه. منم صب سر زدم، دیدم سیو نمی کنه، نوشته رو خوندم دیگه فعلا نرفتم

raha pania

کاربر بیش فعال
⑥⑨مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 96

سایتشون امروز خراب شده. نوشتن دارن درستش می کنن و طول می کشه تا درست شه. منم صب سر زدم، دیدم سیو نمی کنه، نوشته رو خوندم دیگه فعلا نرفتم
سلام به همه ..من نرم افزار ممرایزو استفاده میکنم ..هیچی مشکلی هم پیدا نکرد

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام كسي از دوستان تكميل ظرفيت پارس ديجيتال قبول شده؟

mah.memari

عضو جدید
سلام دوستان ...خداقوت:victory:
کسی آکادمی شرکت کرده؟
سوالات معماریشو میشه بذارید؟
:heart:

farraz

عضو جدید
پردیس دانشگاه تهران با روزانه دانشگاه تهران فرق می کنه؟اونایی که می گن هنرهای زیبا تهران می خونن!می پرسم روزانه اس میگن اره ولی تو مدرکشون می نویسه پردیس دانشگاه تهران!
قصدم فضولی نیستا.می خوام مطمئن شم کلا دانشگاه تهران برا گرایش من چند نفر ظرفیت داره؟آخه من شنیده بودم مثلا پردیس شهید بهشتی پولیه یعنی یه چیزی مثل شبانه
شاید من اشتباه میکنم:huh::crying:

معمارباشی

عضو جدید
پردیس با شبانه از نظر هزینه شهریه خیلی فرق می کنه .... شریه شبانه تقریبا 2 تا 2.5 میلیون در میاد ولی پردیس (خودگردان / بین الملل) چیزی در حدود ترمی 4.5 تا 5 میلیون هزینه داره ....

petrovich21

عضو
تکمیل ظرفیت ارشد معماری . غیرانتفاعی فریدونکنار قبول شدم . به نظرتون برم یا صبر کنم کنکور سال 96؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:.بچه ها من تو تاپیک اسکیس یه سوال پرسیدم، دوستانی که تمرین اسکیس رو شروع کردن، یا قبول شدن یا اسکیسشون خوبه، ممنون میشم هر وقت سرزدید باشگاه سوالمو جواب بدید. واقعا ضروریه:w05:. یه چیزی حدود 50 برگ A3 تمرین انجام دادم نمی خوام بقیشه ش خراب بشه....

http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php/653397-تمرین-گروهی-آزمون-اسکیس-95/page35

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها چه خبر ... دیگه جمعه ها کسی نمیاد بگه چیا خونده... بیایین بگین، آزمونم اگه شرکت می کنین رتبه درصداتونو بگین... من خودم 3 هفته به خاطر یه حادثه ی خیلی تلخ تو کما بودم ولی از امروز شروع می کردم دوباره... امیدوارم برسم که کم کاری این چند هفته رو جبران کنم... به شدت بخونید که رقیبا سخت در تلاشن این روزا :w17::w17::w17:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها چه خبر ... دیگه جمعه ها کسی نمیاد بگه چیا خونده... بیایین بگین، آزمونم اگه شرکت می کنین رتبه درصداتونو بگین... من خودم 3 هفته به خاطر یه حادثه ی خیلی تلخ تو کما بودم ولی از امروز شروع می کردم دوباره... امیدوارم برسم که کم کاری این چند هفته رو جبران کنم... به شدت بخونید که رقیبا سخت در تلاشن این روزا :w17::w17::w17:
سلام فرزانه جون. خوبی؟ خدا بد نده گلم....می تونی جبران کنی;). منم بالا پایین زیاد داشتم ولی خوب یا بد سعی می کنم بخونم دیگه....در مورد رقبا باهات موافقم، رفته رفته رقابت شدید تر میشه. اینجوری پیش بره یهویی دیدی سنجش اعلام کرده همه درصدا بالای 97 درصده:biggrin:

mah.memari

عضو جدید

سلام فرزانه جان...
بلا به دور...ان شاء الله همیشه سلامت باشی...
این روزا رو حتما جبران میکنی...نگران نباش

امیدوارم همگی به هدفمون برسیم...:heart:

rezazilla

عضو جدید
سلام دوستان ...خداقوت:victory:
کسی آکادمی شرکت کرده؟
سوالات معماریشو میشه بذارید؟
:heart:

بابا پارسال خیلی خوب بود بچه ها نمیذاشتن ازمون تموم شه سریع سوالات رو میذاشتن...امسال خیلی فعالیت کم شده 😑

mah.memari

عضو جدید
بابا پارسال خیلی خوب بود بچه ها نمیذاشتن ازمون تموم شه سریع سوالات رو میذاشتن...امسال خیلی فعالیت کم شده ������
بله...پارسال دوستان فعال بودن و به هم انرژی میدادن و خوشبختانه اکثرشون هم قبول شدن..

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
سلام فرزانه جون. خوبی؟ خدا بد نده گلم....می تونی جبران کنی;). منم بالا پایین زیاد داشتم ولی خوب یا بد سعی می کنم بخونم دیگه....در مورد رقبا باهات موافقم، رفته رفته رقابت شدید تر میشه. اینجوری پیش بره یهویی دیدی سنجش اعلام کرده همه درصدا بالای 97 درصده:biggrin:

مرسی آرزوجان :* خدا بد نمی ده بنده ی نااهل خدا یه غلطی می کنه که هم به خودش تا آخر عمر ضربه می زنه و هم یه خانواده ای رو تا ابد داغدار می کنه :'( ... بگذریم. دقیقا رقبا به شدت مشغول کارند

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
:w30:
سلام فرزانه جان...
بلا به دور...ان شاء الله همیشه سلامت باشی...
این روزا رو حتما جبران میکنی...نگران نباش

امیدوارم همگی به هدفمون برسیم...:heart:

ممنون دوستم :) منم برا همه مون آرزوی موفقیت می کنم.

آرات

عضو جدید
سلام دوستان وقت بخیر من آرات هستم تازه به جمع شما اومدم :gol::gol::gol:من هنوز از امروز شروع کردم واسه درس خوندن انشالله که استارت و شروعم به موقع باشه انشالله همه با هم به نتیجه دلخواه خودمون برسیم ...

آرات

عضو جدید
سلام دوستان گزارش درس خوندن من این طور پیش رفت امروز :
شیوه خراسانی کتاب پیرنیا و جزوه نسیم عسگری
درس اول 504 و 4 درس کتاب اول دبیرستان
40 تا تست درک عمومی معماری با تحلیل
ایستایی جزوه خرسند بخش بردار - گشتاور
عناصر جزییات بخش تجهیز کارگاه از جزوه طباطبایی
سیستم هم هنوز قوس از جزوه جناب خرسند شروع کردم هنوز تموم نشد انشالله فردا با انرژی و امید بیشتر پیروز و سربلند باشید همگی :gol::gol::gol:

آرات

عضو جدید
سلام دوستان خوبید بیاید از برنامه روزانه خودمون همو مطلع کنیم تا تلاشمون چند برابر بشه کجایین :w05:
برنامه مطالعاتی من این بود 7 اذرماه : 50 تا تست درک عمومی معماری + مرور اون 40 تا تست دیروز
تاریخ ایران مرور بخش شیوه خراسانی و مرور احمالی بر شیوه رازی
زبان 80تا لغت و درس دوم 504 - درک عمومی منظر مرور عکس های داخل کتاب نعیما عناصر جزییات : بخش پی سازی و ایستایی هم مرور مطالب روز قبل + بخش تحلیل صفرنیرویی خرپا و تعیین عضوهای کشش و فشاری خرپا و سیستم هم بخش قوس از جزوه خرسند چند دور کردم کلا امروز از مطالعم زیاد راضی نبودم ...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا یه کاری می کنید آدم مجبور بشه بگه چه شاهکاری انجام داده آخه؟!:D
من امروز زبان و تنظیم شرایط و سیستم های ساختمانی و تاریخ کلاسیک ایران خوندم.....هیچم تمرکز نداشتم

ایشالا آخر هفته (جمعه) دست پر میام خدمتتون

شیما-م

عضو جدید
سلاااااااااام بچه هاااااااااا......خداقوتتتتتتتتتتتتت واقعااااااااا همگی..........منکه همچنان دارم پایان نامه کار میکنم.....ولی شماها بخونین....خیلی بخونید......قراره اینجا همه بترکونیممممممممممممم.........منم ایشالا به همین زودیا میخونمممممم.....ایشالا هرکی هرجا حقشه همونجا باشه ;)

آرات

عضو جدید
چرا یه کاری می کنید آدم مجبور بشه بگه چه شاهکاری انجام داده آخه؟!:D
من امروز زبان و تنظیم شرایط و سیستم های ساختمانی و تاریخ کلاسیک ایران خوندم.....هیچم تمرکز نداشتم

ایشالا آخر هفته (جمعه) دست پر میام خدمتتون

سلام خوبید خوبه باز تنظیم شرایط رو شروع کردید من هنوز قراره از شنبه شروع کنم نه باور کنید حس می کنم خیلی عقبم اخه دو روزه شروع کردم به درس خوندن بقیه از تابستون شروع کردن واقعا خیلی جلوترن ادم باید بالاخره ببینه بقیه چه کار می کنن

آرات

عضو جدید
دوستان یک سوال درک عمومی این پخی ساختمون همیشه 2*2 در نظر می گیرن مساحتشو اون دو تا پخ 64 ماجراش چیه این وسط من هر چی فکر کردم متوجه نشدم ...

پیوست ها

• ششش.jpg
    ششش.jpg
    12.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

آرات

عضو جدید
سلام دوستان برنامه درسی من در 8 اذرماه این بود که خوندم :
3 ساعت زبان 4 ساعت درک عمومی معماری = حسابی از این درک عمومی معماری افسرده شدم کاری کرد برم جغرافیای ایران رو هم یاد بگیرم این یک سوال این موردی که حسابی اعصابم رو بهم ریخت 0000.jpg:cry:

آرات

عضو جدید
به نظرم بد نباشه نقشه ایران رو هم یک نگاهی بندازیم از لحاظ موقعیت شهرها - اب و هوا - قرار گیری بر روی گسل - عرض کوچه ها تازه من امروز توی تست متوجه شدم عرض کوچه های بوشهر در بافت شهری خیلی کم تر از یزد و کرمان هست و به نسبت دیوار به کوچه یک به ده است و بافت قدیم بوشهر از این لحاظ رتبه اول رو در بین شهرهای ایران دارد جالب اینکه زده بود رجوع کنید به کتاب برسی ابنیه سنتی کسمایی صحفه 78 حسابی افسردگیم بیشتر شد :surprised::surprised::confused::(:cry:

morteza*amini

عضو جدید
سلام دوستان برنامه درسی من در 8 اذرماه این بود که خوندم :
3 ساعت زبان 4 ساعت درک عمومی معماری = حسابی از این درک عمومی معماری افسرده شدم کاری کرد برم جغرافیای ایران رو هم یاد بگیرم این یک سوال این موردی که حسابی اعصابم رو بهم ریخت مشاهده پیوست 260855:cry:

سلام. جواب این سوال چند بوده؟من فکر کنم2 یا4 درست باشه و احتمالا4

آخرین ویرایش:

آرات

عضو جدید
سلام خوبی منم مثل شما بین 2 و 4 شک داشتم زدم 2 بعد تازه متوجه شدم 4 درسته لامصب تست درک اگه بین دو تا گزینه هم شک داشته باشه ادم اونو نزنه خیلی بهتره فکر کنم از بدبختی تازه بعد متوجه می شی اون گزینه دیگش جواب درست بود :cry::redface:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا