⑥⑨مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 96

وضعیت
موضوع بسته شده است.

raha pania

کاربر بیش فعال
پرنده پر نمیزنه ......
سلام به همگی سال نوتون با تاخیر مبارک
چه خبر بچه ها ....
کیا مثل من چشم امیدشن به این یه ماهه اخره ؟:redface:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرنده پر نمیزنه ......
سلام به همگی سال نوتون با تاخیر مبارک
چه خبر بچه ها ....
کیا مثل من چشم امیدشن به این یه ماهه اخره ؟:redface:
سلام پرنیا جون. عید شمام مبارک. خوبی؟......من از فردا دوباره می خونم، یکم مثه پارسال شدم ولی چه میشه کرد؟!.....جاتون خالی پریروز هوا عالی بود رفتم رو بالکن، انقد لذت بردم، انقد همه چی خوب بود که یه درصد تمرکزم و از دست ندادم. ولی آخراش دیگه ترسیدم باد پرتم کنه پایین بی خیال شدم:D.....تا چن روز دیگه هوا خوب نیس ولی واقعا روحیه م عوض شد رو بالکن:w34:

atp2

عضو جدید
سلام دوستاااااااااااااااام خوبين؟ ديگه چيزي نمونده راحت شين
فقط اينو بگم كه تو كارگاه پارسال خيلي از رتبه خوبا رو ديدم كه ميگفتن دوماه خوندم ، يه ماه اخر رو بكوب خوندم ، فقط سه ماه خوندم ، و اين حرفا ، خلاصه اينكه يه ماه اخر رو بكوب بخونين كه ايشالا نتيجه بسيار خوب از اين مرحله بگيرين برين مرحله بعد ❤️❤️❤️❤️❤️ سال نوتون هم مبارك ايشالا به هر ارزويي كه ميخواين برسين ❤️

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستاااااااااااااااام خوبين؟ ديگه چيزي نمونده راحت شين
فقط اينو بگم كه تو كارگاه پارسال خيلي از رتبه خوبا رو ديدم كه ميگفتن دوماه خوندم ، يه ماه اخر رو بكوب خوندم ، فقط سه ماه خوندم ، و اين حرفا ، خلاصه اينكه يه ماه اخر رو بكوب بخونين كه ايشالا نتيجه بسيار خوب از اين مرحله بگيرين برين مرحله بعد ❤️❤️❤️❤️❤️ سال نوتون هم مبارك ايشالا به هر ارزويي كه ميخواين برسين ❤️
سلام...واقعا با چه روشی میشه تو این فرصت کم یه مرور کامل کرد؟برا کسی مثل من که اصلا اماده نیس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا