[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

abdollahi.ut

عضو جدید
ارشد

ارشد

ممنون پس یعنی امیرکبیر رو بالاتر بزنم؟ آخه یکی از دوستام اونجاست میگه ترم اول استادم گفته باید بیای موضوع پایان نامتو مشخص کنی شما نمیدونید واقعا اینجوریه یا نه؟
اره امیرکبیر از ترم اول میفتی دنبال موضوع پروژه

Hds A

عضو جدید
دوستان کسی میدونه دانشگاه فردوسی مشهد به شبانه ها خوابگاه میده یا نه و اینکه هزینش حدودا چقدره اونجا؟

ini

عضو جدید
کیا انتخاب رشته کردن تا حالا به چه ترتیب؟من هنوز وارد نکردم :(

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این فقط شهریه اس یا خوابگاه هم شامل میشه؟

والا چن روز پیش با پسرداییم حساب میکردیم شهریه ی ترمش دو و نهصد میشد.فک کنم با خوابگاه
حالا تو دفترچه که هست.شما برو خودت حساب کن.همین میشه

ini

عضو جدید
کسی راجبه مهندسی هسته ای وانرژی های تجدید پذیر که با کد 1257 هست چیزی میدونه؟

Hds A

عضو جدید
والا چن روز پیش با پسرداییم حساب میکردیم شهریه ی ترمش دو و نهصد میشد.فک کنم با خوابگاه
حالا تو دفترچه که هست.شما برو خودت حساب کن.همین میشه
نه مشکلم شهریه ترمی نبود . بعضی از دانشگاه ها به شبانه ها خوابگاه نمیدن . میخواستم ببینم فردوسی خوابگاه میده یا نه

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان.
یکی از دوستام رتبش 2400 شده.
بنظرتون شبانه دانشگاهی قبول میشه؟

lovelymoein

عضو جدید
بچه ها خواهشا جواب بدید

به نظرتون با ۴۶۰ میتونم شبانه علم و صنعت گرایش جداسازی یا طراحی شبیه سازی و کنترل فرایندش در بیام؟

8822443018

عضو جدید
دوستان کسی میدونه دانشگاه فردوسی مشهد به شبانه ها خوابگاه میده یا نه و اینکه هزینش حدودا چقدره اونجا؟

من خوذم دانشجو فردوسی هستم . تو پرتال ی جایی هست واسه خوابگاه به دانشجویان شبانه واسه خواهران
فکر کنم تحت شرایط خاص به خواهران ه شبانه بدن
پارسال رفیقم شبانه مکانیک بود حدود ترمی 1میلیون و هشتصد واسش در میاد

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها تبریک به همتون م. شیمی های گل
بچه ها کسی درباره ی دانشگاه سمنان چیزی میدونه ؟ اینکه چطور دانشگاهیه؟ خوابگاه هاش چطوره ؟ در کل بزنم یا نزنم؟!!

efattahi

عضو جدید
بچه ها با 297 شبانه دانشگاه های تهران چی می تونم قبول شم ؟
هلپ پلیز ...
یهو ورق برگشت شاید بتونم شبانه هم بزنم :)

maryam.nzr

عضو جدید
انرژی گرایش خوبیه ولی تو ایران کاربرد نداره بیشتر به درد آدمایی میخوره که میخوان اپلای کنن ولی هسته ایو نمیدونم :(

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: ini

naser.66

عضو جدید
نه مشکلم شهریه ترمی نبود . بعضی از دانشگاه ها به شبانه ها خوابگاه نمیدن . میخواستم ببینم فردوسی خوابگاه میده یا نه

سلام.نه دادا فردوسی به شبانه ها خوابگاه نمیده.البته تو پورتال دانشجویی هر شخص این امکان وجود داره درخواست رو بزنه و اگر ظرفیت بود بررسی میشه و به افراد تا تکمیل ظرفیت خوابگاه میدن.اتاق خوابگاه ها هم دو نفرس.

naser.66

عضو جدید
انرژی گرایش خوبیه ولی تو ایران کاربرد نداره بیشتر به درد آدمایی میخوره که میخوان اپلای کنن ولی هسته ایو نمیدونم :(

هسته ای یکی از دوستام پارسال روزانه بهشتی تهران آورد با رتبه ششصد.اونجا زیر نظر سازمان انرژی اتمی فعالیت میکنی و درس میخونی.هر چند هفته یک بار میبرن اصفهان و بوشهر و.... کلا کار تو این گرایش صد در صد.اینجوری که به اونا میگن و دارن بهشون میرسن

0910

عضو جدید
هسته ای یکی از دوستام پارسال روزانه بهشتی تهران آورد با رتبه ششصد.اونجا زیر نظر سازمان انرژی اتمی فعالیت میکنی و درس میخونی.هر چند هفته یک بار میبرن اصفهان و بوشهر و.... کلا کار تو این گرایش صد در صد.اینجوری که به اونا میگن و دارن بهشون میرسن
یعنی امکانش هست من با 779 قبولشم؟؟؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دادا خوابگاه که نمیدن و هزینه هم اگه هر 12 واحد نظری رو برداری و تمامشون هم پولی باشه(واحد مجانی هم داره حتی واسه شبانه)1900 میشه.

خب دیگه 1900 که میشه فقط پول تحصیل
پول خورد و خراک و خونه و خوابگاه(شخصی) و هزینه های دیگه هم اضافه کن.میشه دو و خورده ای

m_naji

عضو جدید
به نظرتون دانشگاه تهران واحد گیلان و کاسپین یا فردوسی؟؟؟

کدومش بهتره؟

ini

عضو جدید
هسته ای درساش چطوره؟ربطی به مهندسی شیمی داره؟یا همش باید پیش نیاز پاس کرد؟!کلن صلاحه که گرایشهای بعد مهندسی شیمی با کد 1257 رو بزنیم؟

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فرق گرایش بیوتکنولوژی که توی کد1257 هست با مهندسی شیمی_بیوتکنولوژی باکد1285 چیه؟

fulia

عضو جدید
کسی راجع به مهندسی سیستم های انرژی و زیست پزشکی چیزی می دونه؟ و اینکهتا چه رتبه ای قبول میشن؟

بالا