[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

hadi216

عضو جدید
من چند ساعت پیش با یکی از بچه های ارشد مالک که بیو میخونه صحبت کردم زیاد رازی نبود میگفت هم سطح استاداش پایینه هم برای دکتری بچه های خودشو نمیگیره
بچه های شریفو دانشگاه های بالاتر ازخودشو میگیره
و اونایی که پروژه و مقاله های خفن دارنو
میگفت درسته که برا دکتری بورس میکنه ولی برا گرفتن خییلی سخت گیری میکنه
درضمن برا خارج از کشور رفتنم خییلی سخت گیری میکنه و گیر میده حتی سفرهای زیارتی
مسلما برای اپلای کردنم سخت میشه(نسبت به دانشگاه های دیگه)
برا همینم خودم بیخیال مالک شدم
فقط میگفت یه حسن خوبی که داره این که هزینه های پایان نامه ها رو وزرات دفاع تامین میکنه ونیاز به هزینه کردن دانشجو نیست فقط همین
باز خودتون میدونین
هرکسیم بیشتراطلاعات داره درمورد مالک به ماهم بگه

آخر دفترچه نوشته کلیه پایان نامه ها باید مرتبط با صنایع نظامی باشه . پس واسه اپلای ، کار سخت میشه

• Like
واکنش ها: 0910

ئدز

عضو جدید
سلام بلاخره ما میتونیم اطلاعت ویرایش کنیم یا نه ...................
- تذكرات مهم: الف‌ـ با توجه به عدم امكان تغيير كدرشته محل‌هاي درج شده در فرم انتخاب رشته اينترنتي، پس از تائيد نهايي توسط داوطلب و دريافت شماره رمز 15 رقمي به عنوان رسيد، به داوطلبان گرامي توصيه مي‌گردد، قبل از اقدام به تكميل نهايي فرم انتخاب رشته خود، توضيحات و اطلاعات مربوط به آن (محل تحصيل، نوع دوره، ميزان شهريه و ...) را مطالعه نموده و مد نظر داشته باشند

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بلاخره ما میتونیم اطلاعت ویرایش کنیم یا نه ...................
- تذكرات مهم: الف‌ـ با توجه به عدم امكان تغيير كدرشته محل‌هاي درج شده در فرم انتخاب رشته اينترنتي، پس از تائيد نهايي توسط داوطلب و دريافت شماره رمز 15 رقمي به عنوان رسيد، به داوطلبان گرامي توصيه مي‌گردد، قبل از اقدام به تكميل نهايي فرم انتخاب رشته خود، توضيحات و اطلاعات مربوط به آن (محل تحصيل، نوع دوره، ميزان شهريه و ...) را مطالعه نموده و مد نظر داشته باشند
خوب شد معنی ویرایشم فهمیدیم!یعنی واقعن نمیشه چیز جدیدی اضافه کرد !!خیلی نامردن!

ئدز

عضو جدید
خوب شد معنی ویرایشم فهمیدیم!یعنی واقعن نمیشه چیز جدیدی اضافه کرد !!خیلی نامردن!

من نمیدونم اگه کسی خبر داره بگه و گرنه من همه چیزو بنویسم راستی حمزه مگه شما انتخاباتو ثبت نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟////

0910

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه کدوم گرایش مهندسی هسته ای بهتره:چرخه سوخت هسته ای یا گرایش راکتورش؟
بعدشم شما تو انتخاب رشته تون اول هسته ای رو میزنید یا انرژی رو؟ بیو چطور؟زیست پزشکی چطور؟

daneshpour123

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه کدوم گرایش مهندسی هسته ای بهتره:چرخه سوخت هسته ای یا گرایش راکتورش؟
بعدشم شما تو انتخاب رشته تون اول هسته ای رو میزنید یا انرژی رو؟ بیو چطور؟

من از یکی از دوستانم که هسته ای خونده پرسیدم. گفت گرایش راکتورش خیلی بهتر از چرخه است و بازار کارش بیشتره

• Like
واکنش ها: 0910

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیدونم اگه کسی خبر داره بگه و گرنه من همه چیزو بنویسم راستی حمزه مگه شما انتخاباتو ثبت نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟////
چرا ثبت کردم ولی خدایی یه جوریم همش فک میکنم ثبت نشده!یه استرس ناجوری دارم میترسم شهریور اطلاعاتو تو سنجش بزنم بگه شما انتخاب رشته نکردی:cry:
:D

efattahi

عضو جدید
هر دانشگاهی برای خودش استادهایی داره که وزنه ی علمی محسوب میشند . علم و صنعت هم از این قائده مستثنی نیست . آقای دکتر تورج محمدی و همچنین آقای دکتر عباس طائب هم جزء مفاخر مهندس شیمی ایران هستند . کما اینکه افرادی که شما نام بردید هم اساتید بزرگی هستند .
ولی این ها دلیل میشه که بگیم علم و صنعت از این دانشگاه ها ضعیفتره ؟

آقا دقیقا بحث سر همینه ... صنعتی اصفهان 8 تا استاد کامل داره ... 2 تاش در شرف استادی ان ... یعنی سال دیگه میشه 10 تا ... ولی علم و صنعت کلا دو تا داره
تو صنعتی اصفهان دو تا از استادا رسما طراح و انتخاب کننده نهایی سوالای کنکور ارشد ن
امکانات آزمایشگاهیه علم و صنعتو نمیدونم ولی صنعتی عالی ه
فقط صنعتی اصفهان سخت گیریا غیر معمولی داره ... اونه که ما رو اذیت کرده
دور از شهر هم مزید علت شده دیگه
درکل از لحاظ علمی صنعتی خیلی بالاتره ... ولی شرایط دیگه پیچیده تر می کنه انتخاب اونجارو

efattahi

عضو جدید
سلام اقای سمیعی گهر در پاسخ به سوال دانشجویان رو فیسبوکش مقایسه های خیلی خوبی کرده فکر کنم کمکتون کنه
از خودشم میتونی کمک بگیری البته یکم دیر جواب میده من دیشب پرسیدم امروز جواب داد

فیسبوک ایشونو میشه بدین ؟
سایتش ؟

ئدز

عضو جدید
چرا ثبت کردم ولی خدایی یه جوریم همش فک میکنم ثبت نشده!یه استرس ناجوری دارم میترسم شهریور اطلاعاتو تو سنجش بزنم بگه شما انتخاب رشته نکردی:cry:
:D

من فکر میکردم فقط خودم از این مشکلا دارم برو قمت چاپ اطلاعات یه بار که ببینی خیالت راحت میشه

lockp

عضو جدید
سلام-برای اینده شغلی یا ادامه تحصیل جداسازی بهتره ی اپیشرفته؟

karba

عضو جدید
با سلام..اقا من امروز دارم دیگه انتخاب رشته میکنم به نظرتون اینایی که واسه فردوسی انتخاب کردم خوبه 1.پدیده های انتقال و جداسازی..2. شبیه سازی و طراحی فرایند 3.فراوری گاز..4. بیوشیمیایی..5.پلیمر..6.صنایع غذایی شبانه هام هم همیناست...واسه شهرای دیگه هم اینایی که اول نوشتم اولویتامه به نظرتون خوبه؟در ضمن به رشته خاصی علاقه ندارم ملاکم خوب بودن و کاره

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام..اقا من امروز دارم دیگه انتخاب رشته میکنم به نظرتون اینایی که واسه فردوسی انتخاب کردم خوبه 1.پدیده های انتقال و جداسازی..2. شبیه سازی و طراحی فرایند 3.فراوری گاز..4. بیوشیمیایی..5.پلیمر..6.صنایع غذایی شبانه هام هم همیناست...واسه شهرای دیگه هم اینایی که اول نوشتم اولویتامه به نظرتون خوبه؟در ضمن به رشته خاصی علاقه ندارم ملاکم خوب بودن و کاره
به نطر من این بهتره البته گفتم که به نطر من!
1-پدیده و جداسازی
2-شبیه سازی و فرایند
3-گاز
4-پلیمر
5-صنایع غذایی
6-بیوشیمیایی
بیوشیمیایی رو نمیدونم چیه ولی اگه مثه بیو باشه من این انتخابو میکردم اگه جات بودم

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام-برای اینده شغلی یا ادامه تحصیل جداسازی بهتره ی اپیشرفته؟

پیشرفته حسنش به اینه که موضوعش واضح نیست و عمومیه و این دست شما رو برای انتخاب باز میزاره.

تو انتخاب که همه جداسازی رو بالاتر میزنن لابد کارش بهتره!

karba

عضو جدید
اها ممنون فقط من شهرای دیگه رو فقظ روزانه هاشو زدم چون شبانه خوابگاه نمیدن بعدشم شهرای دیگه به اندازه کافی پول رفت و امد زیاد هست چه برسه به شبانه بودنش..من مشهدیم و میگن به احتمال 90 درصد شبانه فردوسی رو میارم رتبم 872...نظرتون چیه؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اها ممنون فقط من شهرای دیگه رو فقظ روزانه هاشو زدم چون شبانه خوابگاه نمیدن بعدشم شهرای دیگه به اندازه کافی پول رفت و امد زیاد هست چه برسه به شبانه بودنش..من مشهدیم و میگن به احتمال 90 درصد شبانه فردوسی رو میارم رتبم 872...نظرتون چیه؟
فک کنم روزانه صتایع غذایی رو بیاری پلیمر و بیو رو نمیدونم

karba

عضو جدید
روزانه صنایع غذایی رو مثلا اول بزنم یا شبانه مثلا جداسازی؟البته نظر شخصیتون با توجه به اظلاعاتتون ....

karba

عضو جدید
اگه فردوسی رو بیارم خیلی خوب میشه تا جای خونمون فقط 20 مین راههه...........خداکنه بشههههههههههه

karba

عضو جدید
نه شبانه مشهد مشکلی ندارم یعنی به نظرتون بعد از پلیمر شبانه جداسازی و بعدش شبانه کنترلو بزنم بعدش روزنه بیو و صنایع؟

daneshpour123

عضو جدید
تو رو خدا یکی بیاد به من بگه با این 590 کوفتی یه چیزی قبول میشم تو این تهران لعنتی یا نه؟ یا تا شهریور همینطور باید استرس بکشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (اعصابم داغونه هاااااااااا)

بالا