[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

kianoosh-s

عضو جدید
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟پ چ دل خوشی من دارم با رتبه1200 فک میکردم روزانه باهنر میارم....تازه ب شبانه کاشان هم امیدوارم
اخه دوستم پارسال با هزار و صد خورده ای باهنر اوردااااااااااا...................کسی درباره باهنر نظری نداره؟
دانشگاهایی مثل باهنر رشته های نچندان خوب و قوچان و .... کلا دانشگاههای درجه ی 2 روزانه شانس داری البته رشته های خوبش نه.

aghh

عضو جدید
[سلام بس اون 65تا اختلاف بارسال جه شد من 265تا کم شدم و ظرفیت ها هم 30تایی افزایش یافته ممنون از باسخگوییتمن

kianoosh-s

عضو جدید
[سلام بس اون 65تا اختلاف بارسال جه شد من 265تا کم شدم و ظرفیت ها هم 30تایی افزایش یافته ممنون از باسخگوییتمن
هیچ صددرصدی وجود نداره خودت اذیت نکن دادا منم مثل تو بودم بی خیال شو,اینو بدون که حتما شبانه قوچان میاری حالااگه جایی بهتر آوردی که خیلی شک تر

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با هنر دانشگاه خوبیه مخصوص اینکه تنها دانشگاهیه که شیمی رو تو گرایش مخازن داره.یه مقدار به منه بیچاره دوره فقط
چرا همه جا به من دوره:cry:

kianoosh-s

عضو جدید
با هنر دانشگاه خوبیه مخصوص اینکه تنها دانشگاهیه که شیمی رو تو گرایش مخازن داره.یه مقدار به منه بیچاره دوره فقط
چرا همه جا به من دوره:cry:
واسه اینکه تو خیلی خاصی :Dخوب دور باشه چه فرقی میکنه بیا دانشگاه کرمان شاید ی گوشه ای توی دانشگاه منم دیدی..

aghh

عضو جدید
سلام دوباره من فرایند زاهدان انتخاب چهارم و فرایند قوچان انتخاب بنجم است و شبانه اونها انتخاب 10و 12است روزانه زاهدان امیدی نیست من رشته فرایند قبول شم اصلا مهم نیست چه دانشگاهی هست من دوستم بدیده های انتقال تهران رو خونده بشیمونه چرا اولویتو گرایش قرار نداده شبانه ترمی چند هزینشه

aghh

عضو جدید
1280اخرین رتبه قبولی هست یا یکی از قبول شدگان دانشگاه قوچان

sahar_farj

عضو جدید
نه متاسفانه آخرین ولی چون ظرفیت زیاد شده به نظر م تا 1350 راه داشته باشه

بچهها ظرفیت زیاد شد مگه؟اخه طبق دغترچه روزانه کم شداااا.....فک کنم غیر انتفاعی و .... خیللللی زیاد شده!
کاش یکی میگغ بدترین گرایش باهنر تو دوره روزانه اخریت رتبه قبولی پارسالش چند بوده؟
راستی بنظرم باهنر کلا دانشگاه خیللی خوبیها...مهمترین عیبش اینه که درسارو تو چهار پنج روز پخش میکنن که نتونی بری سرکار...میگن اینجوری تمرکز روی درس بیشتره!!!!!!!!!!

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچهها ظرفیت زیاد شد مگه؟اخه طبق دغترچه روزانه کم شداااا.....فک کنم غیر انتفاعی و .... خیللللی زیاد شده!
کاش یکی میگغ بدترین گرایش باهنر تو دوره روزانه اخریت رتبه قبولی پارسالش چند بوده؟
راستی بنظرم باهنر کلا دانشگاه خیللی خوبیها...مهمترین عیبش اینه که درسارو تو چهار پنج روز پخش میکنن که نتونی بری سرکار...میگن اینجوری تمرکز روی درس بیشتره!!!!!!!!!!
فکنم حدودای 1100 اینا باید باشه اخرین نفر روزانه اش

kianoosh-s

عضو جدید
نه من شمردم کلا شباه 30 تا زیاد شده و روزانه 30 تا بدون در نظر گرفتن رشته های جانبی مثل زیست پزشکی و هسته ای که با پارسال برابرند قکر کنم.تازه ظرفیتای تهران زیاد شده 30 درصدی میشه که این خیلی خوبه...

aghh

عضو جدید
سلام سال 92حدود 708روزانه و 284شبانه و کلا 992تا بذیرش تو ارشد مهندسی شیمی بود ولی امسال 747روزانه و 310تا شبانه روی هم 1057امسال می گیره بگیم 20تایی هم شناور فراوری امتحان دادن حذف می شوند و از 70تای بیوبگیم 40تا شناور بیو قبول می شوند حذف می شوند بگیم 10تایی هم سیستم های انرزی امتحان دادند نتیجه اگر همه انتخاب رشته کنند بخوانند بروند دانشگاه می شه 1124از این میان اگر 188نفر انتخاب رشته نکنند یا شبانه نروند یا راهای دور متل زاهدان نروند یا جایی مشغول به کار باشند یا کلاسشون بالا باشه دانشگاه مهتبر بخوان بروند انتخاب رشته نکنند من قبول می شم با این وجود قبولی من به اگر و اما می کشه

kianoosh-s

عضو جدید
سلام سال 92حدود 708روزانه و 284شبانه و کلا 992تا بذیرش تو ارشد مهندسی شیمی بود ولی امسال 747روزانه و 310تا شبانه روی هم 1057امسال می گیره بگیم 20تایی هم شناور فراوری امتحان دادن حذف می شوند و از 70تای بیوبگیم 40تا شناور بیو قبول می شوند حذف می شوند بگیم 10تایی هم سیستم های انرزی امتحان دادند نتیجه اگر همه انتخاب رشته کنند بخوانند بروند دانشگاه می شه 1124از این میان اگر 188نفر انتخاب رشته نکنند یا شبانه نروند یا راهای دور متل زاهدان نروند یا جایی مشغول به کار باشند یا کلاسشون بالا باشه دانشگاه مهتبر بخوان بروند انتخاب رشته نکنند من قبول می شم با این وجود قبولی من به اگر و اما می کشه
آفرین دقیق اطلاعاتت,به همین خاطر می گم که تا 1350 قوچان روزانه راه داره

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالله که به اگر و اما نکشه قبول شید

aghh

عضو جدید
سلام بچه ها چرا اینجا کلا اطلاعات در باره رتبه های خوب است یه خورده اطلاعات در باره ی رتبه های بالا که زیاد استرس دارند بدید رتبه های خوب که یه جا قبول می شوند و سرگرم می شوند رتبه های بالا چی

lakistan

عضو جدید
دوستان،یکی هست که واقعا یه کمک حیاتی به من بکنه؟من امسال رتبه ام 1049 شد؟با آمارهای پارسال،کرمانشاه یا کردستان روزانه؛قبول میشم؟آخه میخوام برای سال بعد شروع کنم؟واقعا موندم بشینم بخونم یا نه؟تو رو خدا یکی جواب بده؟زمانم داره میره:(

hothit

عضو جدید
دوستان،یکی هست که واقعا یه کمک حیاتی به من بکنه؟من امسال رتبه ام 1049 شد؟با آمارهای پارسال،کرمانشاه یا کردستان روزانه؛قبول میشم؟آخه میخوام برای سال بعد شروع کنم؟واقعا موندم بشینم بخونم یا نه؟تو رو خدا یکی جواب بده؟زمانم داره میره:(

سلام.اون 2 جا روزانه نمیارید ولی کرمان و سیستان و قوچان رو میارید.اینو میدونید که اگه روزانه قبول شین و نرین سال بعد از کنکور محرومین؟بستگی به خودت داره اگه این پتانسیل رو تو خودت میبینی که سال دیگه خوب میخونی و رتبه خوبی میاره اره بشین بخون ولی خوب یه سال عقب میوفتی دیگه

lakistan

عضو جدید
سلام.اون 2 جا روزانه نمیارید ولی کرمان و سیستان و قوچان رو میارید.اینو میدونید که اگه روزانه قبول شین و نرین سال بعد از کنکور محرومین؟بستگی به خودت داره اگه این پتانسیل رو تو خودت میبینی که سال دیگه خوب میخونی و رتبه خوبی میاره اره بشین بخون ولی خوب یه سال عقب میوفتی دیگه

خب من فقط این دوتا رو زدم،یعنی واقعا اینقدر ترازشون بالاست؟

hothit

عضو جدید
خب من فقط این دوتا رو زدم،یعنی واقعا اینقدر ترازشون بالاست؟

از نظر سطح علمی کرمان و زاهدان از اینا خیلی بهترن ولی چون دورن و اسم شهراشون بد در رفته دیر تر از کرمانشاه و کردستان پر میشن.بهتره از کسایی که اونجا درس خوندن بپرسی رتبه اخرین نفر قبولی رو بگن بهت من دقیق نمیدونم .از پویا ووشو بپرس اون اونجا خونده.

lakistan

عضو جدید

از نظر سطح علمی کرمان و زاهدان از اینا خیلی بهترن ولی چون دورن و اسم شهراشون بد در رفته دیر تر از کرمانشاه و کردستان پر میشن.بهتره از کسایی که اونجا درس خوندن بپرسی رتبه اخرین نفر قبولی رو بگن بهت من دقیق نمیدونم .از پویا ووشو بپرس اون اونجا خونده.

ممنونم واقعا

aghh

عضو جدید
سلام به نظر من تو ارشد دانشگاه مهم نیست کلا 32واحد باس میشه چیزی از علم کسی زیاد نمی شه فقط توی کارهای یزوهشی و بایان نامه و مقاله یه چیز هایی یاد می گیری که می تونی از هر استادی اسفاده کنی گفته یکی از دوستامه که دانشگاه شریف بوده کسی رتبه اخرین فرد قبولی شبانه فرایند و جداسازی زاهدان نمی دونه چیه

بالا