شما در زندگی تان چه اندازه به قول هایی که می دهید پایبند هستید؟

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما در زندگی تان چه اندازه به قول هایی که می دهید پایبند هستید؟ اصلاً قول می دهید؟ تا به حال چندبار زیر قولتان زدید؟
این ها سوالاتی است که پاسخ به آنها می تواند پازل شخصیتی شما را نشان دهد.

همه مردم، فرقی نمی کند در ایران باشند و یا در کشورهای دیگر، افراد خوش قول را دوست دارند و دلشان می خواهد که به هر نحوی شده با آنها معاشرت کنند و از ارتباط با افراد بدقول نفرت دارند، چرا که تصور آنها این است که آدم های این چنینی هرگز قابل اعتماد نیستند و نمی توان در برنامه های مهم زندگی با آنها شریک شد.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.....با بدقولی میانه خوبی ندارم .......سعی میکنم با توجه به جوانب قول بدم و اگه یک درصد احتمال بدم که ممکنه قولم به موقع اجرا نشه .....بهتر میدونم که قول ندم

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
یاحرفی نمیزنم ولی اگه حرفی زده بشه تا ته خط هستم...
و چون خط قرمز زندگیمه...بدجورپایبندم...
ممنون برای دعوت:)

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.....با بدقولی میانه خوبی ندارم .......سعی میکنم با توجه به جوانب قول بدم و اگه یک درصد احتمال بدم که ممکنه قولم به موقع اجرا نشه .....بهتر میدونم که قول ندم

احسنت برررادر محمد آقاا.خخ

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم با عقیده محممد آقا موافقم:gol:

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ازدعوتت
من یاقول نمیدم یا اگه میدم سرش هستم حتما

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت استارتر عزیز
وممنون از دعوتتون...
در مرحله اول باید عرض کنم یه وقتایی قول میدی به یه نفر اما میبینی اون ادم اونی نبود که باید بهش قول میدادی در واقع ادم متوجه میشه که نباید از اساس قول میداده...
ولی در کل من اگه حس کنم طرف مقابلم ادم درستیه واهل زیرابزنی نیست با جون و دل سر قولم وامیستم
کم حافظه هم نیستم که چیزی یادم بره

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..من به قولایی که به خودم می دم معمولا عمل نمیکنم ...ولی به دیگران تا حد خیلی بالایی آره. غیر از درونم ادم خوش قولیم واسه بقیه .
دلیلشم متاسفانه اخلاق بدی که دارم اینه که زود از یه چیز خسته میشم و دوس دارم برم سراغ کار دیگه .مثلا به خودم قول می دم فلان کارو تا ته باید به سرانجام برسونم ..ولی یه خورده که میرم تو عمقش میگم بسه دیگه برم یه کار دیگه کنم. قولام به خودم زود یادم میره............. یا بهتر بگم سهل انگارم نسبت بهشون.

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونایی که میگن یا قول نمیدم یا اگه قول بدم حتمأ بهش عمل میکنم همش الکیه
برا اینکه باهاشون معاشرت کنی اینو میگن گول اینا رو نخورین ی وخ :D
ولی من بدقولم : )

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان همه با دعوت اومدن من بی دعوت
خو فک کنم باید بگم ببخشید بی دعوت اومدم :|

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط افراد بد قول دعوت شدن که بیان اعتراف کنن ارع....مثل من!!:w05::D

خوب شد قبلش ما اعتراف کردیم وگرنه همه همینجوری برا خودشیرینی دروخ میگفتن :D

بیا ب نشانه اعتراض دوری کنیم از تاپیک خخخخ :D

بیاااااااااااااااا دوری کنیم :)
ینی تو هم این شکلی ای؟

یس آی اَم : دی

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ..من به قولایی که به خودم می دم معمولا عمل نمیکنم ...ولی به دیگران تا حد خیلی بالایی آره. غیر از درونم ادم خوش قولیم واسه بقیه .
دلیلشم متاسفانه اخلاق بدی که دارم اینه که زود از یه چیز خسته میشم و دوس دارم برم سراغ کار دیگه .مثلا به خودم قول می دم فلان کارو تا ته باید به سرانجام برسونم ..ولی یه خورده که میرم تو عمقش میگم بسه دیگه برم یه کار دیگه کنم. قولام به خودم زود یادم میره............. یا بهتر بگم سهل انگارم نسبت بهشون.
دقیقا مثل من

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم واسه دعوتتون
من بشخصه وقتی ب کسی قول بدم انجام و عمل ب اون قول رو در اولویت برنامه هام قرار میدم
اما اگه طولانی مدت باشه و زمان زیادی ازش بگذره فراموش میکنم متاسفانه
یکی دیگه از انواع قولایی ک بهش عمل نمیکنمم قولایی ک ب مامانم میدم مث اینکه مواظب خودم باشمو اینا..:redface:

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلااااام ممنون برا دعوت :)

من خیییلی خوش قولم تف به ریا :biggrin:
من به کسی قول بدم حتما عمل میکنم ولییی قولایی که به خودم دادمو هیچوقت نتونستن عمل کنم :(