شما در زندگی تان چه اندازه به قول هایی که می دهید پایبند هستید؟

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما بریم اینجا همه چ خوش قولن
جای ما اینجا نیس دیگه :(

الهه20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سپاس از دعوتتون

زیر قولم نمیزنم. الان یه نفر هست (در خصوص خودم) فکر میکنه من زیر قولم زدم در صورتی که نزدم خیلی ناراحتم از این بابت. من بی اجازش هیچ کاری نکردم. اگه اون کاری که مده نظرش بود رو انجام میدادم قطعا خودم بهش میگفتم.

فک کنم از نظر اون من بد قولم.......... البته فک کنم بی اعتماد شده به من شایدم بدقول میبینم .......

ایشالله که ببخشه:cry:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به سختی قول می دم...............ولی اگه قول دادم دیه زیر قولم نمی زنم!!;)

فک کنم مسئولیت گریزم:D........اخه اصلا دوس ندارم قول بدم چون زیاتی احساس مسئولیت می کنم بعدش:redface:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
از هیچی که بهتره اتی که کاملا عمل نمیکنه

به من پیام دادن گفتن اسپم نکنم

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نه خواستم یکم متفاوت باشم ..:D
سعی میکنم قولی ندم که از پسش برنیام
اطرافیام میگن خوش قولم نمیدونم :)
شایدم هندونه زیر بغلم میذارن این هوا :(

اخه متفاوت بودن ب چ قیمتی؟؟؟ تخریب شخصیت؟؟؟!!!:D

ی اقا باید خوش قول باشه بهرحال همیشه میگن مرده و قولش
مطمئنم شما هم مث اکثر مردای سرزمینم خوش قولید یا حداقل مث بعضیاشون سعیتونو میکنید:دی

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قولی نمیدم که بخام پایبندش باشم چون میدونم نیسم :D

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه متفاوت بودن ب چ قیمتی؟؟؟ تخریب شخصیت؟؟؟!!!:D

ی اقا باید خوش قول باشه بهرحال همیشه میگن مرده و قولش
مطمئنم شما هم مث اکثر مردای سرزمینم خوش قولید یا حداقل مث بعضیاشون سعیتونو میکنید:دی

نه خب همه که صاف بودن نیت من رو میدونن :)
میدونن آدم خوش قلب و خوش قولیم واسه همین نخواستمریا بشه : دی
شما لطف داری
شاید همینطوره .. شایدم هندونه میدین زیر دستم شما هم :D

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نه خب همه که صاف بودن نیت من رو میدونن :)
میدونن آدم خوش قلب و خوش قولیم واسه همین نخواستمریا بشه : دی
شما لطف داری
شاید همینطوره .. شایدم هندونه میدین زیر دستم شما هم :D

گزینه 3:دی
من نمیدونستم اینا ک میگیدو
واسه همین فک کردم واقعا بدقولید!!!

نه فقط دلداری بود و ایجاد انگیزه واسه خوش قول بودن!!!:D

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما در زندگی تان چه اندازه به قول هایی که می دهید پایبند هستید؟ اصلاً قول می دهید؟ تا به حال چندبار زیر قولتان زدید؟
این ها سوالاتی است که پاسخ به آنها می تواند پازل شخصیتی شما را نشان دهد.

همه مردم، فرقی نمی کند در ایران باشند و یا در کشورهای دیگر، افراد خوش قول را دوست دارند و دلشان می خواهد که به هر نحوی شده با آنها معاشرت کنند و از ارتباط با افراد بدقول نفرت دارند، چرا که تصور آنها این است که آدم های این چنینی هرگز قابل اعتماد نیستند و نمی توان در برنامه های مهم زندگی با آنها شریک شد.

راستش من اگه به کسی قول بدم یک کاری رو براش انجام میدم حتی شده بمیرم هم انجامش میدم, تا تونستم زیر قولم نزدم مگه اینکه مثلا به یکی گفتم من فلان کار رو واست درست میکنم ولی بعدش میبینم به یه سری دلایلی که دست من نیست اون کار نشدنیه و برای طرف اونو توضیح دادم.

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گزینه 3:دی
من نمیدونستم اینا ک میگیدو
واسه همین فک کردم واقعا بدقولید!!!

نه فقط دلداری بود و ایجاد انگیزه واسه خوش قول بودن!!!:D

اووووو مرسی .. دست شوما درد نکنه ک هوای مارو دارین :)
چش خوش قول میشیم : )

Army Of One

کاربر بیش فعال
شما در زندگی تان چه اندازه به قول هایی که می دهید پایبند هستید؟ اصلاً قول می دهید؟ تا به حال چندبار زیر قولتان زدید؟
این ها سوالاتی است که پاسخ به آنها می تواند پازل شخصیتی شما را نشان دهد.

همه مردم، فرقی نمی کند در ایران باشند و یا در کشورهای دیگر، افراد خوش قول را دوست دارند و دلشان می خواهد که به هر نحوی شده با آنها معاشرت کنند و از ارتباط با افراد بدقول نفرت دارند، چرا که تصور آنها این است که آدم های این چنینی هرگز قابل اعتماد نیستند و نمی توان در برنامه های مهم زندگی با آنها شریک شد.

زیر قولم نمی زنم.

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعی میکنم قول ندم اگه دادم هم در مورد قولهایی که به دیگران میدم تمام تلاشمو میکنم خوش قول باشم ....اگه نتونم رو قولم واسم تا مدتها عذاب وجدان میگیرم ......ولی اکثر قولهایی که به خودم میدم رو بدون ناراحتی فراموش میکنم

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
راستش اطرافیا ک اخلاقمو میشناسن تا حالا از من قول نخواستن,منم که حساسم به قول دادن
ولی بعضی وقت ها هم پیش اومده قول گرفتن قول دادم و وقتی قول بدم سعیم بر اینه که قولم پا برجا بمونه, چند بار دقیقا نمیدونم ولی میشه گفت انگشت شمار ,پیش اومده که قولمو ناخواسته گذاشتم زیر پا,زندگیه دیگه , و شرایطش!

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من سعی میکنم به قولم پابند باشم
ولی قولهایی که بهم میدن همیشه موعدش که میشه با یه غلط کردم تموم میشه:D

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی استارتر بابت دعوت
خیلی برام مهمه که سر قولم بمونم و اگه قول بدم سعی میکنم هر طور شده بهش عمل کنم و اگه احتمال بدم ممکنه نتونم اصلا قولی نمیدم...
اما خب هیچ چیزی تو دنیا مطلق نیست و پیش اومده که یه شرایطی باعث شده نتونم خوش قول باشم که البته با دلایل منطقی از طرفم عذرخواهی کردم و از دلش دراوردم.... :)