شما در زندگی تان چه اندازه به قول هایی که می دهید پایبند هستید؟

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی اوقات اینقدر به قولم پایبند میمونم که ممکنه بقیه از دستم ناراحت بشن:mad:
اما کمتر از این نوع قولها دیدم:razz:
تنها کسی تا الان زیر قولش نزده همسرم هست:smile:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما در زندگی تان چه اندازه به قول هایی که می دهید پایبند هستید؟ اصلاً قول می دهید؟ تا به حال چندبار زیر قولتان زدید؟
این ها سوالاتی است که پاسخ به آنها می تواند پازل شخصیتی شما را نشان دهد.

همه مردم، فرقی نمی کند در ایران باشند و یا در کشورهای دیگر، افراد خوش قول را دوست دارند و دلشان می خواهد که به هر نحوی شده با آنها معاشرت کنند و از ارتباط با افراد بدقول نفرت دارند، چرا که تصور آنها این است که آدم های این چنینی هرگز قابل اعتماد نیستند و نمی توان در برنامه های مهم زندگی با آنها شریک شد.

سلام
ممنون بابت دعوتتون ....
من معمولا وقتی چیزی پیش بیاد وقت میگیرم فکر کنم و تموم جوانبو سعی میکنم بسنجم و در نتیجه اگه میتونم قول میدم اگه نه قول نمیدم ...اگه هم احساس کنم نمیتونم قولیو بهش پایبند بمونم سعی میکنم زود خبر بدم تا مشکل خاصی پیش نیاد و معذرت خواهی میکنم ...
بازم ممنون موضوع جالبیو انتخاب کردین ...

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول هایی که به دیگران میدهم 100 در صد پایبند هستم

اما با قول های خودم مشکل دارم و همیشه سر دعوا داریم و کل کل میکنیم با هم
فعلا که اون پیروز شده:D

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا بتونم سعی میکنم قول ندم..اما قول داده رو به فعل میرسونم. اما گاهی اوقات ناخواسته بدقول میشم متاسفانه!!
ممنون استارتر عزیز.

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش اطرافیا ک اخلاقمو میشناسن تا حالا از من قول نخواستن,منم که حساسم به قول دادن
ولی بعضی وقت ها هم پیش اومده قول گرفتن قول دادم و وقتی قول بدم سعیم بر اینه که قولم پا برجا بمونه, چند بار دقیقا نمیدونم ولی میشه گفت انگشت شمار ,پیش اومده که قولمو ناخواسته گذاشتم زیر پا,زندگیه دیگه , و شرایطش!

یه اسفند برای این توچولو دود کنید لطفا خدا نگهداره برای شما

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حداکثر سعیمو میکنم ک رو قولم بمونم و 90% مواقع میمونم.
البته رو قولی ک ب دیگران میدم!! رو قولی ک ب خودم میدم نمیتونم بمونم متاسفانه!!!!
ولی رو قولی ک ب دیگران میدم میمونم. چون نمیخوام اعتماد دیگران رو خراب کنم.
ممنون استارتر.
ببخشید بدون دعوت اومدم.

A1300

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا بتونم سر قول و قرارم میمونم مگه اینکه مشکلی پیش بیاد ک اونم حتما خبر میدم و سعی می کنم در اولین فرصت بهش رسیدگی کنم....

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضي وقتا يه قولي ميدي اونوقت اطرافيان و اتفاقات دوروبرت باعث ميشن نتوني به قولت عمل كني
ولي روي آدم خوش قول همه حساب باز ميكنن...
دم همه آدماي خوش قول گگگگگگگگگگگگگگگگگگررررمممممممممممممم;)

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خوشبختانه یا متاسفانه...واس قولی که به دیگران بدم، همه انرژیمو میذارم و سعی میکنم با تمام وجود به قولم عمل کنم...
ولی واس قولایی که به خودم میدم....:cry:

شیمیست عکاس

عضو جدید
چه تاپیک جالبی! معمولا خوش قولم.اما یه مشکلی دارم!چون همیشه وقت کم دارم برای اینکه دل بچه های کوچیک رو نشکنم بهشون قول میدم که ببینمشون ولی اینقدر سرم شلوغ میشه که یهو یادم میره به اونا چه قولی داده بودم!خیلی هم بدم میادبه بچه ها قول الکی بدم ولی بعدش حتما براشووووووووووووووووون جبران میکنم یه جورررررررررررررری که راضی میشن ازم:biggrin: فقط به خاطر بد قولی هفته پیشم به شاگردام خودم و نمیبخشم آخه خیلیییییییییییی منتظرم بودن ولی آخر سر منو ندیده،رفتن:(دیگه هم نمیشه ببینمشون تا از دلشون در بیارم:redface:

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مرسی از دعوتت منم به قولایی که به دیگران میدم عمل میکنم اما امان از قولهای که به خودم میدم.......:mad:

moein550

عضو جدید
سلام دوست خوبم ممنون از دعوتت تعریف از خود نیست اما تموم اطرافیانم همیشه میگن از این اخلاقت خوشمون میاد یا حرفی رو نمیزنی و بدونی در توانت نیست قول نمیدی یا قولی ام بدی به هیچ عنوان زیرش نمیزنی و هرجور شده انجامش میدی . میگن بارها امتحانت کردیم اگه ی درصد هم شک داشته باشی قول چیزی رو نمیدی. البته ببخشیدا این نظر دوستان هست عذر میخوام طولانی هم شد . باز هم ممنونم.:gol:

elisa70

عضو جدید
من خیلی سعی می کنم خوش قول باشم اما بعضی وقتا یه سری مشکلات پیش می آید که مجبور می شم بزنم زیر قولم.

mahsa_e

عضو جدید
من اگر قولی بدم حتما بهش عمل می کنم واسه همین قبل از این که به کسی قول بدم کمی جوانب کار و شرایط خودمو بررسی می کنم ...

majid.rk

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سوال سختیه ولی قول میدم یه روز جواب بدم.........!

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سعی میکنم تا جایی که بتونم به قولهایی که میدم عمل کنم و بهشون پایبند باشم و از آدمهای بد قول هم متنفرم :)

YaZahra313

عضو جدید
نمیدونم خیلی سوال سختیه واسم.....خیلی وقتا نمیشه یا مثلا شرایطش جور نمیشه...ولی در کل زیاد از خودم راضی نیستم:(
ممنون تاپیک قشنگیه;)

دوست - قدیمی

عضو جدید
صبح که از خواب پا میشم به خودم قولمیدم تاشب برنامه نویسی اسمبلی رو تمام کنم.
نزدیکای ظهر متوجه میشم که انتخاب واحد دانشگاه به طور ناگهانی و بدون خبر 2 هفته جلو افتاده
سر ظهر متوجه میشم سایت دانشگاه خرابه.
1 ظهر متوجه میشم فقط یه روز وقت مونده.
2 ظهر می بینم اصلا تو خیابون ماشین نیست.
3 ظهر میرسم دانشگاه تا 6 عصر انتخاب واحد می کنم.
9 شب می رسم خونه.
10شب اصلا یادم نی صبح به خودم چه قولی دادم
:smile:

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
صبح که از خواب پا میشم به خودم قولمیدم تاشب برنامه نویسی اسمبلی رو تمام کنم.
نزدیکای ظهر متوجه میشم که انتخاب واحد دانشگاه به طور ناگهانی و بدون خبر 2 هفته جلو افتاده
سر ظهر متوجه میشم سایت دانشگاه خرابه.
1 ظهر متوجه میشم فقط یه روز وقت مونده.
2 ظهر می بینم اصلا تو خیابون ماشین نیست.
3 ظهر میرسم دانشگاه تا 6 عصر انتخاب واحد می کنم.
9 شب می رسم خونه.
10شب اصلا یادم نی صبح به خودم چه قولی دادم
:smile:

برق هم مگه اسمبلی داره؟!!!

دوست - قدیمی

عضو جدید
برق هم مگه اسمبلی داره؟!!!

در برنامه نویسی میکروکنترلر کاربرد داره. البته با زبان c خیلی راحت تره ولی در زبان c دستورات مربوط به رجیسترها و بیت های پرچم کارایی نداره.

در زبان c یه پرانتز بار میشه

#asm
دستورات اسمبلی
#endasm

مثلا دستور sei() اگر اشتباه نکنم بیت وقفه اینتراپت رو فعال می کنه که معادلش در زبان c خیلی مشکل تر و ناکارامد تر خواهد بود.

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
در برنامه نویسی میکروکنترلر کاربرد داره. البته با زبان c خیلی راحت تره ولی در زبان c دستورات مربوط به رجیسترها و بیت های پرچم کارایی نداره.

در زبان c یه پرانتز بار میشه

#asm
دستورات اسمبلی
#endasm

مثلا دستور sei() اگر اشتباه نکنم بیت وقفه اینتراپت رو فعال می کنه که معادلش در زبان c خیلی مشکل تر و ناکارامد تر خواهد بود.

بعله!!!
فک میکردم برقیا فقط ترم یک برنامه نویسی میخونن و تموم میشه و میره!!!

دوست - قدیمی

عضو جدید
بعله!!!
فک میکردم برقیا فقط ترم یک برنامه نویسی میخونن و تموم میشه و میره!!!

اسم درس میکروپرسسور هست ولی معمولا میکرو کنترلر یاد میدن! (البته تو دانشگاه ما که چیری یاد نمیدن!)
مطالعات ازاد منه اینا.
در دانشگاه مهندس برق باید برای فارق التحصیل شدن ربان های vhdl - c - html رو در حد مقدماتی بدونن. در واحد های درسی میکروپروسسور - برنامه سازی رایانه ای - شبکه های کامپیوتری و اینترنت.
البته بگزیم مهندس برق هست نمیدونه کلا اینا چین! الان تو بخش تحقیق و توسعه دولتی من یه نفر ارشد میشناسم که ....

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم درس میکروپرسسور هست ولی معمولا میکرو کنترلر یاد میدن! (البته تو دانشگاه ما که چیری یاد نمیدن!)
مطالعات ازاد منه اینا.
در دانشگاه مهندس برق باید برای فارق التحصیل شدن ربان های vhdl - c - html رو در حد مقدماتی بدونن. در واحد های درسی میکرو کنترلر - برنامه سازی رایانه ای - شبکه های کامپیوتری و اینترنت.
البته بگزیم مهندس برق هست نمیدونه کلا اینا چین! الان تو بخش تحقیق و توسعه دولتی من یه نفر ارشد میشناسم که ....

بعله!!
میتونم بپرسم کدوم دانشگاه هستین؟؟