درد و دل چادر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردان مسلمان چگونه زنان مسلمان را خطاب میکنند :

من گربه هم داشتم اینجور شخصیتش رو لگد مال نمیکردم !!!!!!!!!

تعجبم هم از این برادر و امثال این برادر نیست، از اون خواهران مذهبی متحیرم که چطوری چنین بی شخصیتی هایی رو تحمل میکنن که یک مرد اونارو اینجوری امر و نهی کنه و براشون دم از عقل و درک بزنه و ناموس خطابشون کنه.

اولا حرفم کلی بوده به یه نفر نبوده
میگم من اگه درک و فهم و شعور اگه داشته باشم دنبال ناموس مردم نمیرم
اینم همینطور
واسه خودت از آب گل آلود ماهی میگیری...

اولا حرفم کلی بوده به یه نفر نبوده
میگم من اگه درک و فهم و شعور اگه داشته باشم دنبال ناموس مردم نمیرم
اینم همینطور
واسه خودت از آب گل آلود ماهی میگیری...

دقت کردی تا حالا من و چند نفر همفکر من حتی یک نوشته نداریم که بگیم به زن ها چی بپوشن چه نپوشن !!!

اما کافیه یک جستجو در همین تالار آزاد کنین :

مردان مسلمان زن های مسلمان رو با لپ تاپ و شکلات و بستنی و سیب زمینی و ماشین مدل بالا و... مقایسه میکنن که بهشون بفهمونن موهاتو بپوشون !!!!

این نه تنها از آب گل آلود ماهی گرفتن نیست، بلکه تبدیل شدن شخصیت زن مسلمان به یک عروسک بی عقل بی شعور رو نشون میده، که نمیتونه تشخیص بده چی بپوشه چهار نفر رفتن زیر تانک حالیش کنن چی بپوشه !!!!
که بازم حالیش نمیشه، هی باید براش یادآوری کنن.

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقت کردی تا حالا من و چند نفر همفکر من حتی یک نوشته نداریم که بگیم به زن ها چی بپوشن چه نپوشن !!!

اما کافیه یک جستجو در همین تالار آزاد کنین :

مردان مسلمان زن های مسلمان رو با لپ تاپ و شکلات و بستنی و سیب زمینی و ماشین مدل بالا و... مقایسه میکنن که بهشون بفهمونن موهاتو بپوشون !!!!

این نه تنها از آب گل آلود ماهی گرفتن نیست، بلکه تبدیل شدن شخصیت زن مسلمان به یک عروسک بی عقل بی شعور رو نشون میده، که نمیتونه تشخیص بده چی بپوشه چهار نفر رفتن زیر تانک حالیش کنن چی بپوشه !!!!
که بازم حالیش نمیشه، هی باید براش یادآوری کنن.

قبول دارم بعضی کارهاشون بده من حرف بر اساس استدلال میزنم امشبم سر یه قضیه خیلی اعصابم خورده
نمیفهمم چی میگم
برو وبلاگم پست هام بخون با میفهمی چطوری دیگاهم
حالم خوش نیست
موفق باشی

hastia89

عضو جدید
من ادعا مذهبی بودن ندارم فقط یه متن از یه جا گیرآوردم گذاشتم

دیدین به کجا گشوندنش......

دوست گرامی اول اینکه : اگر ادعای مذهبی بودن نداری وجهه ی مذهبیون رو خراب نکن. دوما اینکه شما هر مطلبی هر جایی دیدی که نباید به اشتراک بزاری مگر اینکه باهاش هم عقیده باشی . اگه نبودی لااقل ویرایشش می کردی که فکر نمی کنم اینطور باشه.
سوم اینکه زنها هم مثل مردها شعور دارن نه کمتر نه بیشتر ، در سطوح مختلف مثل مردها. بنابراین بهتر لااقل تو عصر مدرنیته اقایون اینو درک کنن و از تصمیم گیری و امر نهی به خانوما دست بردارن. نمی فهمم چرا یه عده ای (زن و مرد) نمی تونن فراجنسیتی فکر کنن به ادم ها فقط به عنوان ادم نگاه کنید. به عقیده ی دگران هم احترام بزارین .واقعا کار سختی نیست. انقدر هم هر کی هر جا کم میاره از شهدا مایه نزاره لطفا. بجای تحلیل منطقی از اهرم احساسی و در پیش منجر شدن به قضاوت ایمان دیگران وارد نشین.
من بعنوان یک زن حاظر نیستم جزء دارایی های یک مرد حساب بشم. میخوام عشقش-دوستش- همراه و برابر با ازادی های تصمیم گیری اون باشم.
ضمنا من ادم مذهبی ای هستم. گفتم که اشتباه قضاوت نکنین.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سکوت تلخ یه بارم باهات بحث کردم من و اخراج کردن ولی تو همچنان به قوت خودت باقی هستی.
حرفات همش چرت و پرته.
عذرخواهی میکنم ولی تو مشکل اخلاقی داری کاریتم نمیشه کرد.

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عجیبه ما در هر عصری یکسری انسان هایی داریم که اینا میخوان برای کل تاریخ و همه نسل ها نسخه بپیچن.

سرباز قاجار جانش را در راه ناصرالدین شاه و تفکراتش داد، چرا ما دور شدیم از آرمان های ناصر !!!
سرباز فلان جانش را در راه حجاب داد، چرا ما دور شدیم از آرمان های حجاب !!!

هرکسی رو تو قبر خودش میخوابونن، آرمان هاش هم صرفا برای خودش محترمه.

خیلی خوبه انسان یک چیز رو یاد بگیره:

اگر انسان از نظر جانی به کسی مدیون بود، هیچ دلیل منطقی وجود نداره از نظر عقیده و آرمان هم به اون فرد مدیون باشه.

یک عده حجاب دوست دارن، یک عده ندارن، اینقدر درکش برای ذهن های منجمد شده تو این کشور سخته؟
یه عده هم دلشون میخواد موهاشون تو باد هوا بخوره، یه عده میخوان عرق سوز بشه به من و شما چه که برای موی زن قانون وضع کنیم مگه زن ها جمع شدن واسه موی مردا قانون وضع کنن.
عجب بدبختی داریم تو این مملکت.

بــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــــه
واقعا چرا بعضی ها منجمد هستن دقیقا موافقم یه عده که می خوان عرق سوز بشن بشن یه عده هم که دلشون می خواد توباد هوا بخورن بخورن
ودقیقا یه عده دوست دارن از این موهای پریشان اندر هوا استفاده بهینه و مطلوب بخورن با این وضع مملکت که ما داریم باید باشن از این بازارهای آزاد تا جوانها از این نعمتهای خدایی استفاده بکن عجب بد بختی داریم به خدا
بابا بزار یکسری بریزن بیرون هاااااااااااا و گرنه اون یه عده که مثل اینها هستن به اون یک عده که دوست دارن عرق سوز بشن تعرض می کنن دیگه مشخص نیست کی دلش هوا می خواد کی دلش هوای پاک می خواد
بابا جون توکه پسر خوبی هستی
نگاه نکن به این پریشونها بزار خلایق هر چه لایق هست باشه
والله به خداااااااااااا

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که متوجه نشدم عرایض شما چه ارتباطی با موضوع تاپیک داره.
بحث چشم چرانی بحث دیگری هست که در جای خودش باید بهش پرداخته بشه.

اما اگر منظورت اون هست که اگر کسی معتقد به آزادی پوشش هست به فکر چشم چرانی خودشه، این دقیقا به خاطر این هست که با خودتون و همفکرانتون قیاس میکنید و چون میدونین چه چشم چران هایی هستین فکر میکنین دیگران منتظر چنین فرصت هایی هستن.

شما پسر خوبی باش به مو افشان و مو زیر پوشش نگاه ننداز، که کل گرفتاری های زنان تو جامعه ایرانی از دست شما مردان بوالهوسه، که مویش رو میبینن فکر رابطه جنسی و عریانی به سرتون میزنه.

نه خیر ربطه داره خوبم ربط داره
اولا که من پسر نیستم دوما زن هم باید چشم پاک باشه سوما من مخاطبم شما نیست در تایید عرایض شما گفتم
شماپسر( یعنی پسرهایی که با پوشش باز مشکل دارن) شما که پسر خوبی هستی نگاه نکن این دخترها حالیشون نیست که جامعه خونه خودشون نیست یه مکان عمومی هست وقتی دوست دارن باین هوا خوری خب شکر خدا هستن پسرها و اقایونی که دوست دارن خیلی هوا بخورن در و تخته باهم جور هست
اگه این دخترها نباشن یا مشخص نباشن اون موقع هست که مشکل اصلی بوجود میاد
واون پسرها اشتباه می گیرن کی دلش هوا می خواد کی دلش نمی خواددددددددددد

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که متوجه نشدم عرایض شما چه ارتباطی با موضوع تاپیک داره.
بحث چشم چرانی بحث دیگری هست که در جای خودش باید بهش پرداخته بشه.

اما اگر منظورت اون هست که اگر کسی معتقد به آزادی پوشش هست به فکر چشم چرانی خودشه، این دقیقا به خاطر این هست که با خودتون و همفکرانتون قیاس میکنید و چون میدونین چه چشم چران هایی هستین فکر میکنین دیگران منتظر چنین فرصت هایی هستن.

:biggrin:
شما پسر خوبی باش به مو افشان و مو زیر پوشش نگاه ننداز، که کل گرفتاری های زنان تو جامعه ایرانی از دست شما مردان بوالهوسه، که مویش رو میبینن فکر رابطه جنسی و عریانی به سرتون میزنه.

:biggrin: ای خدااااااااا

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب یک سئوال فنی از شما که مدعی هستی خانم هستی :
مدعی نیستم بابا نیره اسم دختر هست تو ی آبادی ما چون دخترم می گم دخترم ولی از نوع شیر دختر
چرا فکر میکنی موی زن یکی از بخش های جنسی زن هست که سبب تحریک مرد میشه؟
شما تو خونه تون جلوی برادر و پدرتون هم روسری و چادر سر میکنین؟ نه گرمم میشه

این چه عضو جنسی هست که محرم باهاش تحریک نمیشه، نامحرم باهاش تحریک میشه؟ ولی همین عضو رو خانمها برای اینکه زبیا بشن به رنگها و شکلهای مختلف در میارن
حتی رضایت همسرانشونم براشون مهم هست ضمن اینکه یه مرد قبل از اینکه دختری رو به عقد خودش در بیاره اول باید یه کمی چهره دختر به دلش بشینه ( البته این دوطرفه هست) پس در این که مو در زیبای نقش داره شکی نیست و ضمنا قطعا می دونین زن ومرد برای داشتم رابطه قبلش معاشقه دارین معاشه از موی سر گرفته تا پس در اون صورت عضو اندام جنسی محسوب میشه بسته به زمانش نوازش خاص خودش رو داره ( با عرض معذرت)
قاعدتا مرد باید نسبت به عضوهای تحریک آمیز بدون دانستن اینکه طرف کی هست تحریک بشه.
اگر محرم شما تحریک نمیشه به این علت هست که توجیه شده تحریک نشه.( اگه قرار بود محرم با موهم تحریک می شد که سنگ روی سنگ بند نمی شد و محرم به اندام جنسی به علت اینکه ما مسلمان هستیم کلا حیا وجود داره ولی وقتی زنشیتی این عمل از بین بره هستن خواهرو برادرهای یکه با هم رابطه هم دارن)

مردان هم در جامعه توجیه باشن با موی زنان تحریک نشن، تحریک نمیشن. ( ضمن اینکه هر کسی نقطه تحریکش فرق داره پسری تازه ازدواج کرده البته اگه قبلش از بازار ازاد استفاده نکرده باشه نقطه تحریکش با مردی که چندسال از زندگی زناشویش گذشته خیلی فرق هست)
اینا یکسری تلقین هایی هست که جامعه عوام زده و بی منطق به مردان تحمیل کرده و آستانه تحریکشون رو تا این حد پایین آورده.

همانطور که تو افغانستان روبنده زنی در سطح شهر بره کنار مردای افغان چشماشون چهارتا میشه، در حالیکه از نظر شما چهره جز موارد تحریک آمیز نیست، اما از نظر اونا هست !!!!!!!!!!!!!

چهره هم هست اگه آرایش داشته باشه هست ولی اسلام گفته اشکال نداره ( البته بدون ارارایش)ولی اگه پسری دید که تحریک میشه نباید نگاه بکنه

ضمنا جناب اقای علیرضا سوادی
وقتی دین اسلام که کامل ترین دین هست گفته که پوشیده بشه حتما علتی داره
همین اسلام هم حد دو حدودی برای محارم هم مشخص کرده
هر کسی بگه مو محرک نیست باید بره زن کچل بگیره هههههههه :biggrin: مو ربطی نداره و نقشی نداره در زیبایی

آخرین ویرایش:

Reus

عضو جدید

به فكر آزادی های یواشكی در هر گوشه و كنار شهرمان اینو یکی بازش می کنه :razz:

آزادی یواشکی مربوط به حرکتی هست که برخی دختران و زنان که حجاب مو را غیر عقلانی و غیر منطقی میدانند از طرفی ملاحظه میکنند در کشور به این ساده ترین حقشون نمیتونن برسن، یواشکی روسری را در جاهای مختلف مثل سطح شهر، ورزشگاه، دریا، بناهای تاریخی و... بر میدارن.

این حرکت در کمتر از یک ماه بیش از یک میلیون نفر به ان پیوسته اند و با سرعت عجیبی هم در حال افزایش هست.
برای همین عده ای به لرزه افتادن و دارن دست و پا میزنن، اما از همه جا بیخبر که این کارها مانند دست و پا زدن در مرداب است و بیشتر خودشان و باورهایشان در این مرداب فرو میروند.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ا
آزادی یواشکی مربوط به حرکتی هست که برخی دختران و زنان که حجاب مو را غیر عقلانی و غیر منطقی میدانند از طرفی ملاحظه میکنند در کشور به این ساده ترین حقشون نمیتونن برسن، یواشکی روسری را در جاهای مختلف مثل سطح شهر، ورزشگاه، دریا، بناهای تاریخی و... بر میدارن.

این حرکت در کمتر از یک ماه بیش از یک میلیون نفر به ان پیوسته اند و با سرعت عجیبی هم در حال افزایش هست.
برای همین عده ای به لرزه افتادن و دارن دست و پا میزنن، اما از همه جا بیخبر که این کارها مانند دست و پا زدن در مرداب است و بیشتر خودشان و باورهایشان در این مرداب فرو میروند.
اوه یس چ جالب :)
ما ک از این کارا بلد نیسیم :) کاش یطو بشه ک حجاب اجبار نباشه

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
چهره هم هست اگه آرایش داشته باشه هست ولی اسلام گفته اشکال نداره ( البته بدون ارارایش)ولی اگه پسری دید که تحریک میشه نباید نگاه بکنه

هر کسی بگه مو محرک نیست باید بره زن کچل بگیره هههههههه :biggrin: مو ربطی نداره و نقشی نداره در زیبایی

خوب بخوابید ... خواب خرگوشی ...
مدعی های پر مدعا ...
حجابی که در گرو پوشش باشه ... اینم جوابش :

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

خدایش اگه کسی با موی سر تحریک بشه باید بره سرشو بزاره بمیره
نیر خانوم اینطور ک شما میگی کلهم بدن زن موجب تحریکه
الان کجاش موجب تحریک شدن نیست
درسته میخاین همو قانع کنینو جلو هم کم نیارین ولی نزنین این حرفا رو ادم برداشتش اینه خدا زنو افریده کلا واسه تحریک مردا :)

sajjad_mke

عضو جدید
مردان مسلمان چگونه زنان مسلمان را خطاب میکنند :

من گربه هم داشتم اینجور شخصیتش رو لگد مال نمیکردم !!!!!!!!!

تعجبم هم از این برادر و امثال این برادر نیست، از اون خواهران مذهبی متحیرم که چطوری چنین بی شخصیتی هایی رو تحمل میکنن که یک مرد اونارو اینجوری امر و نهی کنه و براشون دم از عقل و درک بزنه و ناموس خطابشون کنه.
سلام خيلي دوست دارم شما رو ملاقات كنم.كه كجاي دنيا ايستادي كه از بالا همه چيزو ميبيني
جان عزيز است براي همه.شما و امثال شما كه جبهه نرفتيد يعني جرات رفتن نداريد. اقا كساني كه جبهه رفتن براي ناموس و خاك و دين رفتن.ذكر انها يا حسين و يا فاطمه بود.بي ادعا بودن.مصطفي چمران را مي شناسي؟سيد شهيد خلبان علي دوگاه را ميشناسي؟

• Like
واکنش ها: Reus

sajjad_mke

عضو جدید
عجیبه ما در هر عصری یکسری انسان هایی داریم که اینا میخوان برای کل تاریخ و همه نسل ها نسخه بپیچن.

سرباز قاجار جانش را در راه ناصرالدین شاه و تفکراتش داد، چرا ما دور شدیم از آرمان های ناصر !!!
سرباز فلان جانش را در راه حجاب داد، چرا ما دور شدیم از آرمان های حجاب !!!

هرکسی رو تو قبر خودش میخوابونن، آرمان هاش هم صرفا برای خودش محترمه.

خیلی خوبه انسان یک چیز رو یاد بگیره:

اگر انسان از نظر جانی به کسی مدیون بود، هیچ دلیل منطقی وجود نداره از نظر عقیده و آرمان هم به اون فرد مدیون باشه.

یک عده حجاب دوست دارن، یک عده ندارن، اینقدر درکش برای ذهن های منجمد شده تو این کشور سخته؟
یه عده هم دلشون میخواد موهاشون تو باد هوا بخوره، یه عده میخوان عرق سوز بشه به من و شما چه که برای موی زن قانون وضع کنیم مگه زن ها جمع شدن واسه موی مردا قانون وضع کنن.
عجب بدبختی داریم تو این مملکت.
دشمن وارد خاك و وطن شما شد دو چيز از شما طلب ميكنه؟يك غذاي شما و دوم ناموس شما(خواهر .مادر. همسر)
حجاب ايراني كار به اسلام نداره زن در ايران ارزش داره جايگاه داره عزت و احترام داره كالا نيست با لذت نگاهش كني عكس اونو رو صابون هم چاپ كني.مادر خوب فرزند خوب تربيت ميكنه

• Like

0192

عضو جدید
لطفا بدون تعصب مطالعه بفرمایید

سلام به اقایون و خانم های محترم

خواهش میکنم بحث نکنید و افکارتون رو با کلامی مشوش نفرمایید

اول راجب استارتر بگم:

این جوون نیتش خیره و حس تکلیف میکنه -

بشین و بفرما و بتمرگ یه مفهومه اما با احترامات متفاوت -

اگر من میبینم فرضا کسی مقصدو درست درک کرده ولی هنوز نقشه راهش کامل نیست باید بهش بگم تو خودتو گمشده حساب کن؟

از آقای سوادی که جهت تاپیک رو تعیین کردند ضمن تشکر به احترام به حضور انسان نه صرفا مرد یا زن باید بگم بدبینانه شروع مطلب رو خوندید

آیا مستقیما بیان شده یواشکی چه کار بدی رو چه کسی انجام میده؟

حجاب فقط برای زن نیست

اوکاناوای عزیز - بانو (دوشیزه) ی ایران -بابا هموطن من شهسواریما تو شمالی باید شهسواریا رو بشناسی که :-دی

آیا فرقی بین موی صاف و لخت و ویو شده وجود نداره؟

اگه نداره چرا یکی ویو یکی لَخت یکی صافو موج دار دوست داره (منظورم خودمون دختراست)

غرض از این نمونه مثال درواقع آرایش و پیرایش بیش از حد معمول بوده...

زیبایی چشم - لب - گونه - چانه - ابرو - پوست - پیشانی(کلهم اجمعین)
در مرد و زن به نسبتی مشترک موجوده

---------------------------------------------------------------------
برای سند آوردن لازم نیست عکس گذاشت-باور کنید لازم نیست

اینم بگم من با رنگ سیاه مشکی چادر مخالفم :-دی رنگش باید به اندازه هویتش روشن باشه

تو صدر اسلام و تاریخچه ش تا جایی که اطلاعات ناقص من میگه

رنگ سبز زرد و قهوه ای بود

در صدر اسلام پوشیه بوده /صدر اسلام در جامعه اعراب بوده و مردان عرب با توجه به نوع اقلیم و زیستگاه

مردانی با غرایض جنسی بالا بودند(نقل قول از اساتید تاریخ در حوزه تاریخ اسلام )

اینم بگم من تو کل ایلو تبارم یه دختر با حجاب پیدا نمیکنی(فقط من چادر ی ام) اما شاید تصورشم نکنی حتی یه بار به یه نفر حتی خواهرای خودم نگفتم چادر سر کن یا چرا فلانو بهمان...وقتی با هم میریم بیرون و برمیگردیم اتفاقاتو با هم تشریح میکنیم و اونها رو بدون تعصب به فکر کردن جهت میدم

همه هم منو یه چادری شیک پوش میدونن- فکر میکنی تو جامعه ای که دختر به بوت من که برام گشادو تا زانوم بلنده میخنده و به گوشه کنایه حرف میزنه مرد به خودش اجازه نده منو زیروزبر کنه؟

وقتی باد بوزه من سعی میکنم حرکت نکنم - تو این زمان فقط از اینکه باد به صورتم میخوره لذت میبرم و خودمو به کاری مشغول میکنم

من مونثم حتی مرد نابینا باشه میتونه بوی منو حس کنه اینو بیشتر تو فیلمای خارجی در توصیفاتو ستایش عشقون به گوش میشنوید و این غلط یا خرافه نیست بلکه عین حقیقته -

تو مو بینی و من پیچش مو تو ابرو بینی من اشارتهای ابرو:)مهندس

چیزی که من به روشنی در فیلمهای خارجی دیدم اونها (کسانی که از اصالت انسانی باخبرند) هرگز به ظاهر معشوقه و لباسی که میپوشن اهمیت نمیدن-اونا صورت خونی رو مثل یه صورت شسته و تمیز عاشقانه ستایش میکنند

خیلی جاها حجابم منو نجات داد البته قبل از اون خدا یعنی با ابزاری بنام حجاب

بنظرت با دست باغچه رو راحت تر میکنی یا بیلچه؟ابزار همیشه برای راحتیه

اینکه مطالبی خلاف افکار ما بیان میشه نباید مارو به وحشت بندازه که آیا تابحال خطا رفتم و با اون مقابله کنم

بلکه باید گذشته ای که گذشت رو ضمیمه و آینده رو اباد کنم

آقای سجاد افکارتونو مهندسی بعد بیان کنید

لــــــــــــــــــــــُــــــــــپ کلام:

حجاب فقط برای زن نیست پس محوریت و هدف رو انسان خطاب کنید و من با اجبار به شدت مخالفم...

امیدوارم محوریت کلی حرف منو به دفاع یا مقابله با کسی تلقی نکنید-فقط خواستم آب سردی به این حرارت سوزان بپاشم :)

بهترین یادگاری ها از خدا برای شما

یا علی مدد

آخرین ویرایش:

atimehr

عضو جدید
سلام...فقط اومدم یه چیزی بگم چرا نمیخوایم قبول کنیم که همه ی ما مسئولیم...چه مرد چه زن...اما به طریق مختلف زن یه جور و مرد یه جور دیگه.باور کنید اگه به جای این همه حرف زدن هر کسی سعی کنه خودشو اصلاح کنه و به وظایف خودش عمل کنه مشکلی پیش نمیاد...انسانه یه زندگی اجتماعی دارن پس مسلما نسبت به هم مسئول هستن چون خطاهاشون فقط مختص خودشون نیست و دیگران رو هم تحت شعاع قرار میده

sajjad_mke

عضو جدید
قیاس های محیر العقول فردی که معتقد است مسلمان است (پس از قیاس زن با لپ تاپ و سیب زمینی و ماشین و شکلات و ...)

1- زن = گوشت

مهمترین ویژگی گوشت خوردنی بودنشه و غیر از اون ارزشی نداره.

2- مرد = گربه

موجودی کاملا غریزی که کوچکترین توانایی بر کنترل خودش ندارد.

نتیجه :

بهترین راه برای اینکه گوشت جلو گربه نباشه چیه؟ اینکه گوشت تو یخچال بمونه.
از یخچال بیرون نیاد، اگر هم میاد داخل یک محفظه کاملا بسته باشه که گربه شک نبره این یک تیکه گوشت هست !!!!!!!!!!
جناب مثال زدم قصد مقايسه نداشتم.

من مونثم حتی مرد نابینا باشه میتونه بوی منو حس کنه اینو بیشتر تو فیلمای خارجی در توصیفاتو ستایش عشقون به گوش میشنوید و این غلط یا

خرافه نیست بلکه عین حقیقته خیلی جاها حجابم منو نجات داد البته قبل از اون خدا یعنی با ابزاری بنام حجاب

کاربر محترمی که مدعی هستین خانم هستین :

عرایض شما درست، ولی وقتی میگی عین حقیقت برای من این پرسش مهم مطرح میشه که حقیقت رو بر چه اساسی میابین.

تو همین فیلمای خارجی بیشترین چیزی که گفته میشه از چشم ها و رنگ چشم هاست.

که عاشق به توصیف چشمان عشقش میپردازه.

شما همین دلایلی که در مورد مو آوردی و گفتی موی زن سبب تحریک مرد هست رو چرا نمیشه درباره چشم آورد و گفت چشم زن بیشتر اسباب تحریک مرد هست؟

اینقدر که در باب چشم ها عشاق شعر گفتن در باب موها نگفتن.

پس چرا موافق پوشاندن چشم ها و لب ها هم نیستید؟

میدانید چرا؟
چون پشتوانه عقلی وجود نداره، هرچی مکتبتون گفته اون شده حقیقت، بگه مو اسباب تحریکه میگین بله، بگه چشم اسباب تحریکه میگین بله، بگه چشم اسباب تحریک نیست بازم میگین بله، حداقل تاریخ این تغییر پوشش هارو نشون میده.

موی زن کوچکترین تفاوتی با موی مرد نداره، اگر مردی با موی زن تحریک بشه با چشم زن بیشتر تحریک میشه و چاره ای نمیمونه جز زدن روبنده برای زنان مسلمان در این وضعیت اسف بار تحریک پذیری.

این وضعیت در جامعه ایران هرچی بیشتر ادامه پیدا کنه، مطمئن باشین هوسرانان سراغ چادری ها هم خواهند امد.
چون محدودیت های بی منطق تحمیل شده و انسان های عقده ای در جامعه زیاد شده.

فعلا ایران با حجاب اجباری آمار نخست متلک اندازی و مزاحمت های خیابانی برای زنان رو داره، اگر منکر این نباشین !!!!

چشم - لب - گونه - چانه - ابرو - پوست - پیشانی در مرد و زن به نسبتی مشترک موجوده

دست هم مشترک هست، مو هم مشترک هست، پس اگر زنی مویش رو مثل مرد کوتاه کنه و آرایش و تزئیین نکنه از نظر شما با این استدلال ها نباید ایرادی داشته باشه، درسته؟

سلام خيلي دوست دارم شما رو ملاقات كنم.كه كجاي دنيا ايستادي كه از بالا همه چيزو ميبيني
جان عزيز است براي همه.شما و امثال شما كه جبهه نرفتيد يعني جرات رفتن نداريد. اقا كساني كه جبهه رفتن براي ناموس و خاك و دين رفتن.ذكر انها يا حسين و يا فاطمه بود.بي ادعا بودن.مصطفي چمران را مي شناسي؟سيد شهيد خلبان علي دوگاه را ميشناسي؟

سلام. من از بالا به چیزی نگاه نمیکنم.
شما چون عادت کردین همواره یک جور صدا بشنوین، این صداها براتون عجیب و غریبه.

من انسان رو بسیار توانا در تولید هر اندیشه علمی و تجربی میبینم و دست کمش هم نمیگیرم و میدانم هر کاری از این انسان بر میاد و نیازی به دخالت های دیگر در امور انسان ها نیست.

دوست محترم، شما فرض کن در هندوستان اسیر شدی، عده ای هندو میجنگن و نجاتت میدن، تو از نظر جانی بهشون مدیون میشی، آیا از نظر عقیده هم بهشون مدیون میشی ؟
اینایی که تو ایران جنگ رفتن من از نظر جانی بهشون مدیون هستم، ولی دلیلی نداره از نظر عقیده هم بهشون مدیون باشم و دنبال رو اندیشه اونا باشم.

خلط مبحث و سفسطه نکنید.

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
اژدهایی به نام زن ایرانی ...

طره های گیسویش هر کدام مارهایی سمی است که در دم طعمه را میرباید ...
چنان به نیش میکشد گویا از ازل برای تخریب آفریده شده ...
آن شیطانی که در وجودش است انگار فقط بر مرد ایرانی اثر می کند ... وا مصیبتا ... ترس و رخوت به جان جوانان افتاده ...اینان زن زمینی که نه حوری بهشتی را دل بسته اند ... شهوت زمینی را در خفا میطلبند و ان یکی هوس را نیز در خواب و خیال وعده اش داده اند ...

بهشتیاش لطفا با چشم بسته و بو کشیدن ببینید :(من به این بانوان افتخار می کنم )

آزادی یواشکی خانم خرسند مدیر شرکت اریک
سون

آزادی یواشکی در فضا خانم انصاری

آیا چشم ناپاک همکاران متخصص ژنتیک خانم مصلحی ... یا چشم چرانی بهشت طلبان ایرانی ؟

آخرین ویرایش:

sajjad_mke

عضو جدید
اژدهایی به نام زن ایرانی ...

طره های گیسویش هر کدام مارهایی سمی است که در دم طعمه را میرباید ...
چنان به نیش میکشد گویا از ازل برای تخریب آفریده شده ...
آن شیطانی که در وجودش است انگار فقط بر مرد ایرانی اثر می کند ... وا مصیبتا ... ترس و رخوت به جان جوانان افتاده ...اینان زن زمینی که نه حوری بهشتی را دل بسته اند ... شهوت زمینی را در خفا میطلبند و ان یکی هوس را نیز در خواب و خیال وعده اش داده اند ...

بهشتیاش لطفا با چشم بسته و بو کشیدن ببینید :

آزادی یواشکی خانم خرسند مدیر شرکت اریکسون

آزادی یواشکی در فضا خانم انصاری

آیا چشم ناپاک همکاران متخصص ژنتیک خانم مصلحی ... یا چشم چرانی بهشت طلبان ایرانی ؟
به اتاق فكر دشمن بايد افرين گفت و سكوت كرد.
زن قحطي بود امريكا انوشه رو بردن فضا

• Like

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اتاق فكر دشمن بايد افرين گفت و سكوت كرد.
زن قحطي بود امريكا انوشه رو بردن فضا

لازم نبود برن فضایی شن ...در غیر همین خاک هم برای داخلی هایی چون شما فضایی اند ...کوچکیت در برابر بزرگی یک زن(امثال انوشه ها ) برام خنده دار است آدمک مغز حبابی !
بدم میاد از مردانی که زن را نمیفهمند و در قفسش می خواهند !

sajjad_mke

عضو جدید
لازم نبود برن فضایی شن ...در غیر همین خاک هم برای داخلی هایی چون شما فضایی اند ...کوچکیت در برابر بزرگی یک زن(امثال انوشه ها ) برام خنده دار است آدمک مغز حبابی !
بدم میاد از مردانی که زن را نمیفهمند و در قفسش می خواهند !
ممنون از تعريفي كه از من كردين
ولي نظر من اين نيست كه زن در قفس باشه.گاهي يك زن از100مرد بهتره .

وضعیت
موضوع بسته شده است.