درد و دل چادر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از وقتی وارد این سایت شدم
نه از عکساش خوشم اومده
نه از ادماش
خب کسی که نمی خواد چادر بپوشه خب نپوشه!
بعضی وقتا باید خجالت کشید
این همه بی ادبی
مثلا قشر تحصیل کرده تو ان سایت فعالن!!!!!
کاری نکنیم که دیگرا بهمون بخندن
بدرود!

ای جون ...تو از وقتی که وارد این سایت شدی ( مولتی میلیونر اکانت) ... چرا مستقیم دخول کردی در این تاپیک و با ما آدم بدا روبرو شدی ؟
قبلش کجا بودی چپ و راست بهمون میتازیدن ؟
بودی ولی در پوششی دیگر ...
دوست دارم دوستم ...باش نرو عشقم ...منو تنها نزار ... (صحبتای چادر با شماست عزیزم ... از طرف من نیست اشتباه نشه یه وقت )...
ولی به نظر منم اگه اینجا به صرفت نیست بهتره بری ...اینجوری به نفع هردومونه ! مای لاو !

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه بنده خدا ها روحیشون لطیفه باد بهشون بخوره تحریک میشن :w25:

من نمیدونم این چه صیغه ایه ... ینی ادم تا این حد!!! رو خودش کنترل نداشته باشه نوبره والا... بچه 6 ماهه کنترلش بیشتر

از ایناس :w25:

تازه اینا که خوبن... طرف هنوز تازه عضو شده میاد کارای خ ا ک تو سری میکنه ... ای خاک تو سرت نکبتتتتت !!!

ابروی هر چی مرده اینا بردن...!

هیچکسم نمیدونه این کیه؟! خب من مرض ندارم از خودم حرف در بیارم

حتمن چیزی میدونم که میگم... الان فردا 4 تا سوسول موسول یه وری ...مولتی یوزر میشن میان فوحش میدن انتقام بگیرن :d

که چرا تو فلان تاپیک اینجور گفتی؟! اما من اگه بخام از اینا حساب ببرم باس برم بمیرم ینی...

من حرفایی که باید بزنم رو میگم اینجام باشه چه بهتر نقاب از چهره اینا ور میداریم...

خدا مارو با اینا ( ن.خ. ا. ل .ه ها ) کرده 75 میلیون نفر :d

مخاطب عزیزم حالا هم اگه حرفام بهت فشار اورد برو سرتو بکوب به دیوار ی کم اروم شی :d

مدیریت عزیز اگه صلاح میدونی اخطار بده اشکال نداره اما من به شخصه دلم خونک شد:d... تا کی دیگه چشمها رو ببندیم؟

و خودمونو بزنیم به خواب؟ میدونم اینجا جاش نبود ... اما من حرف دل خیلیا رو میگم

در پایان عرض کنم که اماده پاسخگویی به هر گونه بی ادبی های مولتی های عزیز هم هستیم:d

خیلی حرفات لونده ...چادر بکشم روت دیده نشی !
خو چیه ...چرا ناراحت میشی ...عده ای هم هستند که طالبند ...
آب طالبی نه ...خود طالب ...
طلاب هم نه ...طالب ...
طالبان هم نه ... طالب ...! دلشان با عقیده شان ساز ناکوک میزند ... در خلوت ان کار دیگر می کنند ...
.
.
بعله عرضم به حضورتون ...
فحش هم خوب است ...تا از دهان چه کسی برایت تکتس شود ... هر چه مقام و منزلت ایشان بالاتر ...فحش روی سر ما جادارتر ...
از اون بالایی ها تا این پایینی ها انقد مودب و خوش بیانند که نگو ...
من خودم از وقتی اینجا متولد شدم تا همین اخیرا" که درشرف وفات هستم (اون دشمن ها بلندتر بگید امین ) انقدر فحش شنیدم تا دیدم به قول یک دوستی
در جامعه ی ما باید پر رو باشی ...اعتماد به نفس داشته باشی و حاضر جواب باشی ...
این سه امر را به کار بستیم و خوشمان آمد ...
جواب داد ...
توصیه می کنم به شما ...

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

میگما..چرا ما دخترا فقط جواهریم یعنی پسرا بدلیجاتن؟:redface:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی حرفات لونده ...چادر بکشم روت دیده نشی !
خو چیه ...چرا ناراحت میشی ...عده ای هم هستند که طالبند ...
آب طالبی نه ...خود طالب ...
طلاب هم نه ...طالب ...
طالبان هم نه ... طالب ...! دلشان با عقیده شان ساز ناکوک میزند ... در خلوت ان کار دیگر می کنند ...
.
.
بعله عرضم به حضورتون ...
فحش هم خوب است ...تا از دهان چه کسی برایت تکتس شود ... هر چه مقام و منزلت ایشان بالاتر ...فحش روی سر ما جادارتر ...
از اون بالایی ها تا این پایینی ها انقد مودب و خوش بیانند که نگو ...
من خودم از وقتی اینجا متولد شدم تا همین اخیرا" که درشرف وفات هستم (اون دشمن ها بلندتر بگید امین ) انقدر فحش شنیدم تا دیدم به قول یک دوستی
در جامعه ی ما باید پر رو باشی ...اعتماد به نفس داشته باشی و حاضر جواب باشی ...
این سه امر را به کار بستیم و خوشمان آمد ...
جواب داد ...
توصیه می کنم به شما ...

:d ...

چادر لازم نیس ... ما همینجوریشم تو چشیم :d چه برسه به اینکه یه جایی تند حرف بزنیم :دی

البته این بار اول نیس که اینطوری مینویسم خیلیا از دست این زبون ما دیگه باشگاه نمیان...:d

خیلیام دوس دارن که ما سر به تنمون نباشه ( دشمنا بگن امین) دوس ندارن ما باشیم ولی کاری از دستشون

برنمیاد... بعضیام حرفامو قبول دارن اما چون من منم الرژی دارن بهم زیر بار حرفم نمیرن از سر لج بازی!

میگن اینجا محیط علمیه اس اچ حرفاش بی نزاکتیه ! واه واه واه... دیگه نمیرن مچ طرفو بگیرن که اینکارا رو تو باشگاه راه انداخته ..

بگن اخه تو که از زیر بته بار اومدی؟ اینکارا رو میکنی؟ نه عوضش بجای اینکه اونو بگیرن به ما گیر میدن... حداقلش من دارم از شما دفاع

میکنم حداقل دوستای خودم... تا فردا پس فردا همچین اتفاقای براتون نیفته! بالخره 4 نفر پیدا نمیشن تو این باشگاه منو تایید کنن یا نه؟

اما متاسفانه بعضیا واقعن تعطیلن یا بعضیا واقعا دوس دارن بهشون بی احترامی بشه :d

سرکاره خانم من ناراحت نیستم فقط دارم حقایقی رو که دارم میبینم بازگو میکنم به زبان خیلی ساده و دور از چاپلوسی!

بقول رپری که تو شعرش میگف : ما حقیقتا رو میگیم و بد میشه حالت ...منظور شما نبودیاااا اون عده رو میگم همون خلافکارا :دی

به اون عده ای که اب طالبی دوس دارن کار ندارم اونا اب از سرشون گذشته :d بقیه رو گفتم فقط ...

اتفاقا با این سه ویژگی که گفتی شدیدا موافقم.. فک کنم من این سه ویژگی رو دارم البته فقط در مواقع لزوم ازش استفاده میکنم!

آخرین ویرایش:

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگما..چرا ما دخترا فقط جواهریم یعنی پسرا بدلیجاتن؟:redface:

دختر صندوق جواهریست درش وا شود جواهرش هویدا شود ... عزیزم درت رو ببند ...این هزار بار ...چقد تذکر ...توی این گرما ... انصافه ؟ مملکت این همه مشکل داره بعد من بیام معطل حجاب تو باشم ؟
چرا آخه ...؟
به عنوان نمونه عرض میکنم :

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدانی چه میکند آن ریحانه ی صبور؟

دارد در مقابل خورشید قدرت نمایی میکند

میخواهد ببیند گرمای خورشید بیشتر است یا ایمان او

خنکای بهشت گوارایتان بانوان چادری

تابستان باشد و گرمای خرما پزان

بعد دوست داشته باشی گوش به حرف خدایت بکنی؛

دوست داشته باشی جوری لباس بپوشی که خواسته،

تو بمانی با چند متر پارچه که درجه پختن‌ت را هم بیشتر می‌کند!

اما غمت نیست؛ دل وقتی بخواهد گرما و سرما نمی‌فهمد...

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبجی جکسون ...یکی دیگر از حوری های آوازه خوان بهشتی در روی زمین کشف شده ...
برادرای دینی تبریک عرض میکنم ...دارید نتیجه میگیرید :
(فقط ای کاش بازوان برنزه ی لطیفش رو هم میپوشاند که حجابش تکمیل باشه )

• Like
واکنش ها: ile

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدانی چه میکند آن ریحانه ی صبور؟

دارد در مقابل خورشید قدرت نمایی میکند

میخواهد ببیند گرمای خورشید بیشتر است یا ایمان او

خنکای بهشت گوارایتان بانوان چادری

تابستان باشد و گرمای خرما پزان

بعد دوست داشته باشی گوش به حرف خدایت بکنی؛

دوست داشته باشی جوری لباس بپوشی که خواسته،

تو بمانی با چند متر پارچه که درجه پختن‌ت را هم بیشتر می‌کند!

اما غمت نیست؛ دل وقتی بخواهد گرما و سرما نمی‌فهمد...

سلام، در مورد بهشت مطمئنین؟ منظورم اینه من در قرآن که چیزی ندیدم. البته من ندیدم شاید شما دیده باشی بنده هم یاد بگیرم.

آخرین ویرایش:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام

خوندن بعضی ارسالهای این تاپیک واقعا جای تاسف داره

مطمئنا قصد و خواسته استارتر محترم ،رسیدن به این نقطه ای نیست که الان وجود داره

روی صحبتم ابتدا به ایشون هست گرچه قبلا بهشون گفتم

اگر در ارسال موضوعی نتونیم از پس بحث های ایجاد شده بربیایم، بیشتر باعث تخریب خواهد شد تا اصلاح

در ادامه

ادبیات استفاده شده در برخی ارسالها واقعا بی محتوا و توهین هست

اگر چادر میپوشم به هر دلیلی ؛هیچ وقت، هیچ جا ،هیچ فردی رو مجبور ! به انجام اینکار نکردم

ولی

اگر چادر نمیپوشید منِ چادری اجازه نمیدم اینطور توهین آمیز درمورد چادر حجاب و دین روشنفکرانه! نظر بدید.

از مدیریت محترم تالار برای برخی از ارسالها درخواست اخطار دارم بخاطر صحبت هایی که کاملا بی مهابا و به دور

از ادب ونزاکت به صورت کاملا علنی به حجاب وچادر توهین شده .

متشکرم

پ.ن : نقل قولی گرفته نشده زحمت مضاعف متحمل نشید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.