درد و دل چادر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام

نام من چادر است
نام مادرم حجاب و پدرم عفاف است

روزگارم بد است و از همه شما دلگیرم

شما از من خوب محفاظت نکردید

از من که میراث خانمی پهلو شکسته هستم

خوب میدانم چه دردی کشید تا من را برای شما به ارث گذارد

و شما با من چه کردید

شما کار را به جایی رساندید که میخواهند من و مرا با زور و بگیر و ببند به دیگران غالب کنند

و من خوب میدانم چرا کارم به اینجا کشیده شده

شنیدم که میگفتید اگر میخواهی کسی را خراب کنی از او بد دفاع کن

و شما با من همین کار را کردید

عده مرا تبدیل به استتاری برای گناهانتان کردید

تا بگویند فلانی زیر چادر هر کاری میکند

و باعث اینکه قداستم کمرنگ شود شدید

عده ای مرا به تمسخر گرفتید

عده ایاز میان من دست های تا آرنج عریان تان و موهایتان را بیرون گذاشتید

مرا به هر جایی بردید

از شانه به شانه ی نامحرم در تاکسی و دانشگاه و میان پسر ها

تا کافی شاپ و محیط های فاسدتر

هنر پیشه هایتان مرا فقط برای فیلم بازی کردن خواستند

و شما هم با من فیلم بازی کردید تا در نقش دختری معصوم باشید

عده ای از شما در کمال بی شرمی به من مدل دادید

تقصیر خودتان را گردن من انداختید

و شکل مرا عوض کردید تا مثلا محبوب تر شوم

مرا تبدیل به مانتوهای براق و لبنانی و ملی و اندامی کردید

شما به میراث فرهنگیتان دست نمیزنید و آن را تغییر نمیدهید

اما در من که میراثی گرانبهاتر بودم دست بردید و هویتم را از من گرفتید

به من خیانت کردید

من را که قرار بود جلوی زینت ها را بگیرم تبدیل به زینت کردید

یادتان رفت برای چه چیز آمده ام

شکایت شما را خواهم کرد

به شما توصیه میکنم به جای عوض کردن و مدل دادن به من خودتان را عوض کنید

به جای عوض کردن من نگاهی به خودتان بیندازید شاید ایراد از خودتان باشد

juventus_torin

اخراجی موقت
اتفاقا در این دیار که حجاب مفهومی نداره، و خبری از چادر نیست،
بنظر میاد انسان ها از او ن بابت سالم تر هستن!!
چادر و کلی تر حجاب اسلامی،خودش 1 عامل فساد

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ببخشید کدوم دیار؟؟؟

مغز متفکر خودت رو عریان کنی فساد نیست بعد کل حجاب اسلامی عامل فساده !!!!!!

چه تفکری ؟

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا عامل فساد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیشتر توضیح بدین لطفاااااااااا

پرنیان23

عضو جدید

چادر وحجاب اسلامی عامل فساد نیست ،گناه کسانی را که با چادر بد می کنند را به پای حجاب اسلامی ننویس:mad:

juventus_torin

اخراجی موقت
ببخشید کدوم دیار؟؟؟

مغز متفکر خودت رو عریان کنی فساد نیست بعد کل حجاب اسلامی عامل فساده !!!!!!

چه تفکری ؟
تقریبا همه جا!!! اسلامی و غیر اسلامی
دبی- ترکیه، اروپا و امریکا
زمانی که حجاب برداشته بشه، پسر و دختر از کودکی بدون جدا سازی در کنار هم بزرگ بشن، نتایج بسیار بهتری خواهد داشت تا این وضعیت که ما داریم و هرروز بدتر هم میشه
حجاب، ممنوعیت الکل و مشکلات اقتصادی 3معضل بسیار مهم جامعه ما هست.

juventus_torin

اخراجی موقت
چرا عامل فساد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیشتر توضیح بدین لطفاااااااااا
مشخصه وقتی شما چیزی رو ممنوع کنی، حرص رو برای رسیدن بهش زیاد کردی
ولی زمانی که با 1 موضوع خیلی عادی برخورد کنی، سایرین هم تمایلاتشون از حد طبیعی خارج نمیشه!! (جز موارد استثنا)
من خودم در ایران، نیاز شدید به انواع نوشیدنی الکلی داشتم
و رابطه با جنس مخالف برام از نون شب واجب تر بود و چادری و بی حجاب و مجرد و ... هم اصلا برام مهم نبود
اما از لحظه ورود به 1 کشور ازاد، جز 1-2 هفته اول که هیجان ازادیه، همه چیز عادی شد
الان خیلی راحت به کارم میرسم، درس میخونم، و حتی دوست دختر هم ندارم، طرف الکل هم نرفتم جز اخر هفته و تو دور هم جمع شدنا!!!
طرف با هر لباسی که میخواد میاد بیرون، ولی انقدر عادیه که نگاهشم نمیکنی!!
حجاب و در کل محدودیت سم برای جامعه
حتی ماری جوانا هم ازاده!!! در صورتی که ما تو ایران 8-6 استفاده میکردیم، اینجا اصلا سراغش نمیریم
البته اینجا تفریح به وفور هست!!!

پرنیان23

عضو جدید
:king:به یک ملکه توجه کن ! آیا هر کسی می تونه با اون در ارتباط باشه یا هم صحبتش بشه یا ....
فقط افراد خواصی هستند که می توانند با ملکه ارتباط داشته باشند. بانوان با حجاب یا مسلمان هر کدام یه ملکه هستند ،ارزش بالایی دارند و تنها افراد خواصی با ایشان در ارتباطند ((این افراد در دین مبین اسلام مشخص شده اند)).
برداشتن حجاب در واقع اجازه دادن به کسانی است که به دتبال هرزه گری هستند و کسانی که حجاب را نفی می کنند در واقع دنبال رسیدن به امیال خویش و بهره بردن از خانمها هستند .
همینه که تو خارج خانواده بنیان ضعیفی داره ، در ضمن اگه از مضرات چیزایی که دنبالش بودی بدونی می فهمی چرا اسلام ممنوعش کرده .

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:king:به یک ملکه توجه کن ! آیا هر کسی می تونه با اون در ارتباط باشه یا هم صحبتش بشه یا ....
فقط افراد خواصی هستند که می توانند با ملکه ارتباط داشته باشند. بانوان با حجاب یا مسلمان هر کدام یه ملکه هستند ،ارزش بالایی دارند و تنها افراد خواصی با ایشان در ارتباطند ((این افراد در دین مبین اسلام مشخص شده اند)).
برداشتن حجاب در واقع اجازه دادن به کسانی است که به دتبال هرزه گری هستند و کسانی که حجاب را نفی می کنند در واقع دنبال رسیدن به امیال خویش و بهره بردن از خانمها هستند .
همینه که تو خارج خانواده بنیان ضعیفی داره ، در ضمن اگه از مضرات چیزایی که دنبالش بودی بدونی می فهمی چرا اسلام ممنوعش کرده .
ok تو همین مثالِ ملکه، عایا ملکه رو مجبور میکنن طبق سلیقه ی آقایونِ بالا لباس بپوشه؟

juventus_torin

اخراجی موقت
:surprised::Dپس حجاب مربوط به رژیم طاغوتی شاه میشه؟؟

juventus_torin

اخراجی موقت
راستی شاید یک نفر نخواد بزور ملکه باشه!!!!
1 نفر شاید دوست داشته باشه مثل 1 آدم عادی با همه در ارتباط باشه و همه هم باهاش ارتباط داشته باشن!!!!
نمیشه؟؟؟؟
البته ارتباط بین 2نفر از جنس مخالف فقط اون چیزی که تو ذهن شما هست، نیستا ملکه!!!!

پرنیان23

عضو جدید
راستی شاید یک نفر نخواد بزور ملکه باشه!!!!
1 نفر شاید دوست داشته باشه مثل 1 آدم عادی با همه در ارتباط باشه و همه هم باهاش ارتباط داشته باشن!!!!
نمیشه؟؟؟؟
البته ارتباط بین 2نفر از جنس مخالف فقط اون چیزی که تو ذهن شما هست، نیستا ملکه!!!!

بستگی داره چقدر برا خودش ارزش قائل باشه.

اگر معنیش چیزی غیر از اینه که خدا رو شکر تو جامعه ما انقدر آزادی برا خانمها هست که بتونن راحت با جامعه در ارتباط باشن ، اونوقت مشکل حجاب چیه، استاد!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.