درد و دل چادر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
شادی خانم شما که دیگه دربند این حرفا نبودی!

آقای سوادی یعنی شما همین تفکر را نسبت به خانواده خودتون هم دارید؟
یعنی حاضرید مادر خواهر و زن شما بدون حجاب مناسب بیرون برن؟
.
.
به نظر من بهشت اجباری نمیشه.

من حاضرم
هرچند ازم نپرسیدی:)

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب بخوابید ... خواب خرگوشی ... ببین منم خوابم خرسی هست اول نه خرگوشی
مدعی های پر مدعا ... ضمناا ینکه من یا دوستان دیگه از خودمون که چیزی نمی گیم بابا اسلام ناب محمدی وقتی میاد ایه میاد به زنان و دختران بگوید روسری هایشان رو جلوبیاورن عزیز من حرف من و این نیست حرف دین هست متاسفانه عقل من و شما به این چیزها نمیرسه دین اسلام کامل هست ولی عقل ما ناقص هست حتما اشکال داره که اسلام گفته بپوشونین
حجابی که در گرو پوشش باشه ... اینم جوابش :

اولا این جوابش نیست ببین فکر کن این اقایون یه چیزی هم نصیبشون میشد الان که این پوشش داره داره درسته می خورنش وای به حال اون زمان که پریشونم بود
ضمن اینکه اگه مردی یا زنی فکرش خراب باشه با حجاب هم باشی هر جور دوست داره تصور می کنه
ولی اینها دلیل نمیشه چون اینها نگاه می کنن زنان هم راحتر در ختیارشون بگذارن

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خدایش اگه کسی با موی سر تحریک بشه باید بره سرشو بزاره بمیره ببین مردن و نمردنش دیگه دست خودش نیست دیگه خیلی خداوند گرم مزاج آفریده اون رو .ضمن اینکه من گفتم مو جزو زیبای محسو ب میشه و زنان به رنگهای مختلف در میارن تا به زیبایی شون اضافه بشه واگه شوهرانشان ناراضی باشن دوباره زیر رنگ جدید میرن . و شما همکه خانم هستین می دونین که خصوصیت زنان چه جوری هست زن دوست نداره به چشم یک وسیله باشه ولی اگه واقعا این نیاز جنسی نبود هیچ وقت نسل بشر ادامه پیدا نمی کرد اصلا این لازمه هست برای بقای بشر و هیچ زنی دوست نداره....
نیر خانوم اینطور ک شما میگی کلهم بدن زن موجب تحریکه بستگی به طرف مقابل داره چه جور باشه
الان کجاش موجب تحریک شدن نیست هرجاش که دیدگه برای اقایون عادی شده باشه ( واقعا چرا نمی خواهیم قبول کنیم)
درسته میخاین همو قانع کنینو جلو هم کم نیارین ولی نزنین این حرفا رو ادم برداشتش اینه خدا زنو افریده کلا واسه تحریک مردا :)

اتفاق من اصلا قصد قانع کردن ندارم چون می دونم نمیشن یعنی نمی خوان که بشن وضمنا خدا نه زن رو بلکه مرد رو هم برای این افریده خبر ندارین خبر دار بشین
چرا واقعا دسوت داریم همه چیز رو به هم قاطی بکنیم؟؟
تو ی همین باشگاه یه روزی یکی از پسرها تاپیک زده بود دختر عکسهای ناجور نگذارین ما تحریک می شیم بیا بین چه غوغایی شد تو فلانی توبهمانی
بابا یکی نیازش زیاد هست با دیدن یه عکستحریک میشه یکی 5زن هم دورش باش کلا خاجه به دنیا امده این که دست خود انسان نیست خدا یکی رو گرم یکی سر یکی رو ولرم افریده پس نباید یکدیگرو سرزنش بکینم
ضمن اینکه واقعا اگه پسری با دیدن مو هم تحریک بشه ولی چشم بپوشه و نگاه نکنه به نامحرم این بهترین ویژگی برای همسرش محسوب میشه مردی هست که بی تفاوت نیست ور روابط زناشوی حق زن رو به جا می اوردو فقط به فکر خودش نیست

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
بد نیست گاهی به دور از تعصب و غرض ورزی نگاه کنیم...نه به دیدگاه افراط و تفریط!!!

میان کسانی که دم میزنن از اسلام و حجاب رو پارچه سیاهی بر سر میبنن ولا غیر...
و متاسفانه کسانی که با دیدگاه خودشون! حجاب رو مانع از پیشرفت زنان...

حجاب یک حکم کلی هست برای جلوگیری از آسیب و امنیت بیشتر زنان...
اى پيامبر به زنان و دخترانت و به زنان مؤمنان بگو پوششهاى خود را بر خود فروتر گيرند اين براى آنكه شناخته شوند و مورد آزار قرار نگيرند [به احتياط] نزديكتر است و خدا آمرزنده مهربان است

حجاب حکم کلی هست که برای جامعه مورد استفاده قرار میگیره..همونجوری که عقل سالم حکم میکنه...تو هر جامعه افراد ناسالم یا نا اهل و کم خرد وجود دارن و اونها رو نمیشه مستثنا کرد!!
پس برای جلوگیری از اسیب کمتر و حفظ امنیت جامعه قوانینی قرار داده میشه که با سهولت بیشتری بتوان به فعالیتهای اجتماعی پرداخت...

و اما در مورد حجاب و پیشرفت...
این هم یک نمونه بسیار کوچک از افتخارات زنان محجبه همین ملت

سرکار خانم معصومه ابتکار

بنیاد جهانی انرژی (Energy Globe)، معصومه ابتکار را به دلیل "تعهد و احساس مسئولیت در قبال حفظ کره زمین" منتخب دریافت جایزه معنوی یک عمر دستاورد این بنیاد معرفی کرد. ولفگانگ نیومن، بنیانگذار این جایزه، چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ (۲۹ ژانویه ۲۰۱۴) در آیینی در تهران این جایزه را به ابتکار تحویل داد. این جایزه به دلیل تعهد، احساس مسئولیت، صراحت لهجه و تلاش‌های معصومه ابتکار برای جلب توجه شهروندان و آگاهی بخشی به افکار عمومی در مورد ضرورت حفظ محیط زیست، به او اهداء شد. ابتکار پس از دریافت این جایزه بانوی محیط زیست جهان لقب گرفت.
معصومه ابتکار نخستین بانوی جهان و جز معدود شخصیت‌های جهانی است که موفق به دریافت این جایزه از سوی بنیاد جهانی انرژی شده است.

Reus

عضو جدید
خدا هممون رو عاقبت به خیر کنه.
میترسم فردا یکی تایپیک بزنه و استغفرالله وجود خدا را این ملت انکار کنن:surprised::D

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درخواست حذف این پست رو کردم
ببینم کی حذفش میکنن
واقعا چی میخواستم چی شد.........

نویسنده پست

ببین ناراحت نباش اگه تاپیک حذف بشه بدون خوب بوده اگه تاپیک حذف نشد بدون بد بوده هههه تابوده این بوده
ضمنا شما تاپیک تون عالی هست ولی واقعا باید خودشون به این نتیجه برس که شهیدان به گردنشون حق دارن
واقابونی که ادعا می کنن مو محرک نیست قرار شد برن زن کچل بگیرن
و اینکه اگه خواهر و مادر یا همسرانشان گرمشون بشه ازاد هستن که هوا بخورن حالا این وسط اگه کسی خواست که دلش به این وسیله باز بشه نشونه ضعیف بودن اون طرف هست وگرنه مشکل از زنان نیست
شما هم وظیفه اتون روانجام دادین خسته نباشین
و جالب اینجاست همین دخترها که میگم ما برای خودمون موهامون بیرون هست کاری به پسرها نداریم راست میگین به همه پسرها کار ندارن یه یک عده که خودشون مد نظرشون هست کار دارن و رضایت اونها هم براشون مهم هست منتها کنار گل خار هم هست جهنم وضرر :biggrin:
بعدش می دونی چیه من با یان دخترها بودم در خوابگاه دیدم اینها چون فقط برای دل خودشون هستن توی خوابگاه دریغ از یک ذره ارایش ولی این وا مونده فقط بیرون میاد سراغشون وقتی میرن بیرون نیاز به ارایش دارن نیاز به هوا دارن برای خودشون اینکار رو می کنن
شمام حرص نخور به اندازه توانت تلاش بکن اجرت با امام حسین(ع) سالار شهدا

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واقعا ایول داره
حجاب زینت زن نه محدودیت

نگو اینو گرم هواااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بابا یک عده هستن خسیس نیست از نعمتهای که خداوند بهشون عطا کرده دوست دارن در اختیار دیگران بگذارن
یه عده هم خسیس
و اسلام دین خساست نیست

ریحانه سعادت

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من که هیچ ادعایی تو ایمان واقعی ندارم و خودم رو جزء همین جامعه میدونم، بحث عفت حجاب دو چیز کاملا متفاوته. یک گزاره ی pآنگاهqای است. یعنی اگر عفت و حیا باشد حجاب هم می آید. متاسفانه این موضوع توی کشور ما بد جا افتاده. من خودم مانتویی هستم و راه خودم رو میرم و میام و هیچ مشکلی ندارم ولی میبینیم کسانی رو که پوشش خاصی رو برای جای خاصی ، موقعیت خاصی استفاده میکنندو در پشت صحنه ...
ما الآن فک میکنیم همه ی کسانی که حجاب دارند پس عفت هم دارند و وقتی عکسش رو میبینیم زده میشیم. خلاصه همه ی ما انسانیم و حق داریم نسبت به این رنگ عوض کردن ها واکنش نشان دهیم.
اما بحث عکس ها یک موضوع جداست. بر میگرده به این آیه که اول باید مرد ها جلوی نگاهشان را بگیرندو...

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش مرسی از لطفت
حرف هات درسته
ولی بعضی وقتها بدجور ناراحتت میکنن که از کنترل خارج میشی...
و خدا رو شکر که همه جا خدا هوامو داشته
بازم ممنون

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من که هیچ ادعایی تو ایمان واقعی ندارم و خودم رو جزء همین جامعه میدونم، بحث عفت حجاب دو چیز کاملا متفاوته. یک گزاره ی pآنگاهqای است. یعنی اگر عفت و حیا باشد حجاب هم می آید. متاسفانه این موضوع توی کشور ما بد جا افتاده. من خودم مانتویی هستم و راه خودم رو میرم و میام و هیچ مشکلی ندارم ولی میبینیم کسانی رو که پوشش خاصی رو برای جای خاصی ، موقعیت خاصی استفاده میکنندو در پشت صحنه ...
ما الآن فک میکنیم همه ی کسانی که حجاب دارند پس عفت هم دارند و وقتی عکسش رو میبینیم زده میشیم. خلاصه همه ی ما انسانیم و حق داریم نسبت به این رنگ عوض کردن ها واکنش نشان دهیم.
اما بحث عکس ها یک موضوع جداست. بر میگرده به این آیه که اول باید مرد ها جلوی نگاهشان را بگیرندو...

دقیقااااااااااا
مردم از با حجاب یه توقع دیگه دارن وقتی می بینن اون متانت و وقا رو حیا رو ندارن از حجاب زده میشن
یه چند وقت پیش تاپیک درباره چادر بود منم قبول داشتم که همه چادری ها چادری واقعی نیستن نمی دونی چی شد بعضا بچه ها می گفتن خودت چادری هستی باید دفاع بکنی
منم کلا از دفاع بی خود و تعصب بی خود بدم میاد طرفدار حقم هستم
واقعا بعضی از چادری ها ابرو یبرن قبول دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.