تیم صنایع: مقاله نویسی

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من که دارم literature review می نویسیم :D تک کار کردن یه چیز دیگس . البته شوخی میکنم. :دی
اینکه صد در صد . من همیشه با کار گروهی مخالف بودم! اولین باره داوطلب کار گروهی شدم!!

'nobody'

کاربر بیش فعال
من که دارم literature review می نویسیم :D تک کار کردن یه چیز دیگس . البته شوخی میکنم. :دی

مقاله مرور ادبیات خیلی کار سنگینیه و ارزشش هم از مقاله های دیگه خیلی بالاتره. یکم خوشبینانس که تنهایی بتونید این کار را انجام بدید. مگه اینکه یه استاد فعال حمایتتون کنه

اینکه صد در صد . من همیشه با کار گروهی مخالف بودم! اولین باره داوطلب کار گروهی شدم!!

حالا من به شوخی میگم... مطمئنا ضرر نمیکنید از ادامه کارتون

البته من مقاله یک نفره هم دیدم ولی ارزش یه مقاله چند نفره بیشتر از یک نفرس. البته به هر نفر سهم کمتری از مقاله یک نفره میرسه ولی مجموعا برای کار گروهی ارزش بیشتری قائل هستن

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مقاله مرور ادبیات خیلی کار سنگینیه و ارزشش هم از مقاله های دیگه خیلی بالاتره. یکم خوشبینانس که تنهایی بتونید این کار را انجام بدید. مگه اینکه یه استاد فعال حمایتتون کنه

البته من مقاله یک نفره هم دیدم ولی ارزش یه مقاله چند نفره بیشتر از یک نفرس. البته به هر نفر سهم کمتری از مقاله یک نفره میرسه ولی مجموعا برای کار گروهی ارزش بیشتری قائل هستن

من یه سری مقاله واستون میل میکنم .

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

نه والا حمایت منظور چیه ؟ همه کاراشو خودم انجام میدم

mohsen_522

عضو جدید

منظور محمد از مقاله مرور ادبیات مقاله هایی هستند که عموما عنوان state of the art و یا survey دارن و توش کل مقالات یه حوزه دسته بندی و مرور میشن.معمولا خیلی هم بهشون ارجاع داده میشه
کار تو که این جوری بعید میدونم باشه! چون معمولا این مقالات تخصص خیلی بالایی از اون حوزه میخاد

'nobody'

کاربر بیش فعال

منظور محمد از مقاله مرور ادبیات مقاله هایی هستند که عموما عنوان state of the art و یا survey دارن و توش کل مقالات یه حوزه دسته بندی و مرور میشن.معمولا خیلی هم بهشون ارجاع داده میشه
کار تو که این جوری بعید میدونم باشه! چون معمولا این مقالات تخصص خیلی بالایی از اون حوزه میخاد

آره دیگه. فکر کنم ایمانم همین و گفت. البته شایدم ایمان منظورش مرور ادبیات برای یه مقاله دیگه بود

mohsen_522

عضو جدید
سلام.ببخشید کسی می تونه solution seed رو واسم معنی کنه؟!

سلام
جای سوالتون این تاپیک نیست ولی تا جایی که میدونم (ویادمه اگه اشتباه نکنم) به معنی فرمت جوابه!(ابهام بیشتر شد!!) ببینید مثلا اینکه توی الگوریتم ژنتیک چه جوری یه مساله زمانبندی جریانی رو کد کنید ؟ در واقع اینکه چه جوری بتونید هر جواب رو به یک کد تبدیل کنید .فرمت اون کد یا همون کروموزوم میشه solution seed
البته امیدوارم اشتباه نگفته باشم یه چیزای خیلی نامحسوسی ته ذهنم مونده..

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
topice is standby!!!!

هلیا پ

عضو جدید
سلام
جای سوالتون این تاپیک نیست ولی تا جایی که میدونم (ویادمه اگه اشتباه نکنم) به معنی فرمت جوابه!(ابهام بیشتر شد!!) ببینید مثلا اینکه توی الگوریتم ژنتیک چه جوری یه مساله زمانبندی جریانی رو کد کنید ؟ در واقع اینکه چه جوری بتونید هر جواب رو به یک کد تبدیل کنید .فرمت اون کد یا همون کروموزوم میشه solution seed
البته امیدوارم اشتباه نگفته باشم یه چیزای خیلی نامحسوسی ته ذهنم مونده..
ببخشید درست می فرمایین جای سوالم اینجا نبود خیلی عجله ای شد!
خیلی ممنون بابت راهنماییتون.

'nobody'

کاربر بیش فعال
slm
manam ba in fekretoon movafegham &agar be in ozv molhagh sham khoshhal misham
ba tashakor:shima.p202@yahoo.com

خیلی خوش اومدین دوست عزیز:gol:
راستش فکر کنم یکی دوتا نکته را باید بگم
اول اینکه سعی کنید فارسی تایپ کنید.
دوم اینکه با کدوم فکر موافقید؟ اگر روی همون پست مورد نظر نقل و قول را بزنید مشخص میشه
سوم هم اینه که توی تاپیک زیر یه رزومه مختصر از خودتون ارائه کنید تا بچه ها هم با حوزه کاری و تحصیلیتون آشنا بشن و میتونید رزومه دوستان دیگه را هم بخونید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/496175-%D8%B1%D8%B2%D9%88%D9%85%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9/page2

elmirapoorsadegh

عضو جدید
خیلی خوش اومدین دوست عزیز:gol:
راستش فکر کنم یکی دوتا نکته را باید بگم
اول اینکه سعی کنید فارسی تایپ کنید.
دوم اینکه با کدوم فکر موافقید؟ اگر روی همون پست مورد نظر نقل و قول را بزنید مشخص میشه
سوم هم اینه که توی تاپیک زیر یه رزومه مختصر از خودتون ارائه کنید تا بچه ها هم با حوزه کاری و تحصیلیتون آشنا بشن و میتونید رزومه دوستان دیگه را هم بخونید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/496175-%D8%B1%D8%B2%D9%88%D9%85%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9/page2

سلام
متشکر
با کمال میل
تشکیل تیم مقاله نویسی

li@66

عضو جدید
سلام
من ارشد مهندسی مالی ترم 2 هستم. موضوع اقتصادی کسی پیشنهاد واسه کار کردن گروهی داره؟؟؟؟؟؟؟
خودم ریسک یا اقتصاد مهندسی مدنظرم هست

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من ارشد مهندسی مالی ترم 2 هستم. موضوع اقتصادی کسی پیشنهاد واسه کار کردن گروهی داره؟؟؟؟؟؟؟
خودم ریسک یا اقتصاد مهندسی مدنظرم هست

سلام
من این ترم برای درس اقتصاد مهندسی یه مقاله دارم مینویسم خوشحال میشم همگروه بشیم
البته من موضوعم مشخص شده
application of fuzzy logic in determining cost of capital for the capital budgeting process

• Like
واکنش ها: imah

فاطیترکیان

عضو جدید
سلام.منم توی زمینه تحلیل ریسک ایمنی با رویکرد هوش مصنوعی کار میکنم. خیلی خوشحال میشم اگه مقاله مشترک بنویسم. لطفا اگه کسی بود خبرم کنه

li@66

عضو جدید
سلام
من این ترم برای درس اقتصاد مهندسی یه مقاله دارم مینویسم خوشحال میشم همگروه بشیم
البته من موضوعم مشخص شده
application of fuzzy logic in determining cost of capital for the capital budgeting process
سلام موفق باشید
ی سوال
مقاله تون علمی پژوهشی هست یا کنفرانسی؟؟؟

سلام.منم توی زمینه تحلیل ریسک ایمنی با رویکرد هوش مصنوعی کار میکنم. خیلی خوشحال میشم اگه مقاله مشترک بنویسم. لطفا اگه کسی بود خبرم کنه
سلام
به نظرم موضوع جالبی میاد. من هستم

li@66

عضو جدید
سلام
مقاله من علمی پژوهشی

موضوع جالب و خوبی هس حیف که وسط پروژه ها و درسها گیر افتادم اگر فاصله دوترم بود عالی بود. انشا... مقالات بعد
ما اقتصاد مهندسی ازمون طرح توجیهی با نرم افزار کامفار خواستن . بسیار وقت گیر اما خب عملی هس .
براتون ارزوی موفقیت روزافزون دارم

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع جالب و خوبی هس حیف که وسط پروژه ها و درسها گیر افتادم اگر فاصله دوترم بود عالی بود. انشا... مقالات بعد
ما اقتصاد مهندسی ازمون طرح توجیهی با نرم افزار کامفار خواستن . بسیار وقت گیر اما خب عملی هس .
براتون ارزوی موفقیت روزافزون دارم
ممنون دوست عزیز
انشالا ترم اینده با هم مقاله مینویسیم

farzad1602

عضو جدید
سلام من هم در زمینه های تصمیم گیری و تحلیل سیستم و تحلیل فرآیند و شبیه سازی و.... آماده همکاری می باشم r_farzad2008@yahoo.com

آخرین ویرایش:

farzad1602

عضو جدید
سلام من تصمیم گیری چند معیاره گذراندم و خیلی دوست داشتم خوشحال میشم تو این زمینه همکاری کنم]

li@66

عضو جدید
سلام
برای مقاله در موضوعات اقتصاد مهندسی کسی ایده برای شروع نداره ؟ یا کار مشترکی را شروع نمیکنه ؟؟
واسه درس اقتصاد مهندسی ی مقاله علمی پژوهشی باید برای ترم پاییز ارائه بدم دوستان لطفا راهنمایی کنید (استاد حال همه را اساسی گرفته ):cry:

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برای مقاله در موضوعات اقتصاد مهندسی کسی ایده برای شروع نداره ؟ یا کار مشترکی را شروع نمیکنه ؟؟
واسه درس اقتصاد مهندسی ی مقاله علمی پژوهشی باید برای ترم پاییز ارائه بدم دوستان لطفا راهنمایی کنید (استاد حال همه را اساسی گرفته ):cry:
راستش منم دنبال همینم منم مقاله اقتصاد میخوام که عدم قطعیت داشته باشه
راستش یه مقاله از یه جایی گیر آوردم به استاد تحویل دادم حالانمیدونم قبول میکنه یا نه اگر قبول نکنه از سه شنبه بیچارم

li@66

عضو جدید
راستش منم دنبال همینم منم مقاله اقتصاد میخوام که عدم قطعیت داشته باشه
راستش یه مقاله از یه جایی گیر آوردم به استاد تحویل دادم حالانمیدونم قبول میکنه یا نه اگر قبول نکنه از سه شنبه بیچارم
درس آسونی هس اما موارد واقعی ایش خیلی سخت میشه . من پروژه ام تحویل دادم الان میگه مقاله !!!!!!! هم لازمه .
ی موضوع پیدا کردید با هم کار کنیم که زوتر به نتیجه برسه. استاد ما که راهنمایی در حد همون مقاله بدهید بود :(