تیم صنایع: مقاله نویسی

gorb

عضو جدید
سلام من کارشناسی مهندسی صنایع و ارشد مدیریت صنعتی هستم خیلی دوست دارم تو کارای تیمی همکاری داشته باشم. ایمیلم : el_rajei144@yahoo.com

MONA_fromest

عضو جدید
سلام این واقعا خیلی خوبه.اگه بتونیم یک مقاله باهم بنویسیم .من خودم میخوام یک مقاله ثبت کنم ولی نمیدونم اصلا از کجا وچجوری شروع کنم

MONA_fromest

عضو جدید
این خیلی عالیه.من اصلا نمیدونم چجوری و از کجا شروع کنم ولی خیلی دوس دارم این کارو کنم و شرکت میکنم اگه یک گروه بشیم ومقاله بنویسیم

MOJTABAJ1360

عضو جدید
سلام دوستانبه به یک پایانامه در باره سیستمهای داینامیک احتیاج دارم لطفا راهنمایی کنید.

قطره دریا

عضو جدید
سلام خسته نباشید
من یه سوال داشتم که خیلی جوابش برام مهمه ولی نمیدونم از کجامیتونم به جواب برسم خواهش میکنم اگه شما میدونید کمکم کنید. من الان ترم اخر کارشناسی هستم به کارهای تحقیقی و مقاله نوشتن خیلی خیلی علاقه دارم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم یعنی اطلاعاتم در مورد نحوه شروع یه کار تحقیقی یا مقاله خیلی ناچیزه.
:cry::cry:

li@66

عضو جدید
در زمینه های مالی پروژه و ارزش حاصله پروژه واسه همکاری کسی هست؟؟

fateme tofighi

عضو جدید
سلام به همه،خوبین؟ببخشید من یه مدتی نبودم، واسه همین تو جریان کارا نیستم، میشه بگید باید از کجا شروع کنم؟

mehnushsh

عضو جدید
سلام به همه دوستان. من دومین بار هستش که به این سایت سر میزنم.دفعه پیش که عالی بود و مشکلم خیلی عالی حل شد.
اینجور که پیداست قصدتون برا مقاله نوشتن جدیه !من هم هستم دوستان!
زمینه پژوهشی من ارزیابی عملکرد هستش.با تحلیل پوششی داده ها،کارت امتیازی متوازن ، و تئوری بازیها کار کردم و یکی دوتا مقاله هم دارم که بیشتر در طمسنه تبدیل توابع چندهدفه به تک هدفه هستن
ولی هنوز برا ژورنال خارجی نفرستادم.
خوشحال میشم اگه بتونیم باهم همکاری کنیم
ضمنا با شبکه عصبی هم آشنایی دارم و یک پروژه انجام دادم.
در زمینه توسعه اقتصادی هم کار کردم آزمونهای علیت در اقتصادسنجی هم همینطور.
ولی زمینه اصلی کاریم DEA هستش.

منتظر اعلام همکاریتون هستم.

star_silver2050

عضو فعال
سلام من خیلی خوشحالم که بعد از مدت ها به این سایت سر زدم نسبت به قبل خ بهتر شده من دارم روی دوتا مقاله یکی در مورد منابع انسانی مدیریت استعداد کار میکنم اونیکی هم در خصوص مدیریت کیفیت همکاریمو اعلام میکنم

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
از
این 13 تا صفحه و این همه اظهار علاقه یه گروه 2-3 نفری تشکیل شد!!!یا نه! یعنی به همه ثابت شد فقط یه صنایعی می تونه برنامه ریزی کنه واسه کار تیمی!

tuba joon

عضو جدید
سلام
من ترم4 مهندسی صنایu هستم.مقاله نویسی بلد نیستم.چون گفتین ازمایشی منم شرکت میکنم البته اگه تو دست و پاتون نیستم.
tooba_noroozi72@yahoo.com

KST

عضو جدید
سلام

من در زمینه مدلسازی کار کردم. flexible flowshop

برای همکاری آماده هستم.

esmaeilrezaei68

عضو جدید
منم در زمینه نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان RCM که موضوع پایان ناممه دوست دارم با افرادی که تخصص دارن مقاله بنویسم

gorb

عضو جدید
من دانشجوی ارشد هستم و روی موضوعات لچسیک و زنجیره تامین کار کردم خوشحال میشم تو این موضوعات و موضوعات دیگه همکاری کنم.el_rajei144@yahooom

li@66

عضو جدید
سلام
کنفرانس های که در راه هس:
مهندسی صنایع
تامین مالی
مهندسی ارزش و هزینه.

کسی واسه همکاری هست؟؟

Agha Jafar

عضو جدید
نظر خوبیه ... من موافقم چون خیلی دوست دارم با مقاله نویسی آشنا بشم ... من ترم 3 صنایع هستم ولی با plc و بانک خازنی آشنایی دارم ...خوشحال میشم اگه بتونم باهاتون همکاری کنم و کنارتون ی چیزایی یاد بگیرم :smile:
jgheijie@gmail.com

آخرین ویرایش:

mohandessamadi

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.
یکی برام در مورد (فرایند تولید چسب چوب پلی وینیل استات ) برام یه پروژه تکمیل کنه و برام رو ایمیلم بفرستع داغونشدم ولی خودم پیدا نکردم.
ممنونتون میشم.
دپچند ماه از انتخاب واحدم میگذره ولی نتونستم جورش کنم ممنونتونم.
لطفا به ایمیلم بفرستین.
Mohammad1340samadi@gmail.com

shadgol

عضو جدید
salam mozue payan name arshade man modelsazi flowshop ba dar nazargereftane tamirat negahdari hast mitunid komakam konid ye modele paye baraye flowshop mikhastam

shadgol

عضو جدید

niloufar3

عضو جدید
من ترم 7ام و خوشحال میشم در شاخه ی کنترل پروژه مقاله ای هر چند ساده بنویسم کارآموزی ام در شرکت مپنا برای کنترل پروژه بوده ولی تا به حال مقاله ننوشته ام.

hamid 6

عضو جدید
salam man ie tahghigh darbareh control project ba narm afzar ms project niaz daram mishe komakam konid mammon misham.reshteh man sakhto tolide

mona.engineer

عضو جدید
سلام من تا حالا فقط یک مقاله در مورد کنترل موجودی کار کردم.فعالیت زیادی توی مقاله نویسی نداشتم ولی میخوام شروع کنم.خوشحال میشم همکاری کنم باهاتون.
girl_fromest@yahoo.com

En_zahra jabbari

عضو جدید
سلام من تازه ترم 5 رو تموم کردم...فقطم یه پروژه :cry:واسه درس نگهداری وتعمیرات درست کردم .استادم بهم نمره ی خوبی داد....:biggrin:
خیلی دوست دارم بهتون کمک کنم :redface:
ممنون میشم اگه بزارین باهاتون همکاری کنم :cool:

Farzane.F

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

با سلام
من دانشجوی ترم 6 مهندسی صنایع هستم . میخواستم روی مقاله در مورد hse کار کنم .هر چی دنبال مقاله گشتم نتونستم دریافت کنم .میخواستم ازتون که کمکم کنید.