تیم صنایع: مقاله نویسی

ع رشیدی

کاربر فعال
کسی درباره یکی از این موضوع ها میتونه مطلب خوبی در اختیارم بذاره؟واسه پروژه میخوام.
کنترل پروژه یا طرحریزی واحدهای صنعتی یا نگهداری و تعمیرات یا ارگونومی در طراحی خودرو

javad3006

عضو جدید
ارائه مقاله در خصوص مباحث نگهداری و تعمیر

ارائه مقاله در خصوص مباحث نگهداری و تعمیر

با سلام خدمت دوستان
از آنجائیکه بنده مدت زیادی است در زمینه نگهداری و تعمیرات و تکنیک های آن بصورت تخصصی کار می کنم و در چندین همایش هم ارائه مقاله داشتم، اگر دوستان در این زمینه نیاز به کمک داشتند می توانند با بنده تماس بگیرند

keyhan5

عضو جدید
سلام،من ترم اخر کارشناسی هستم،اگر کسی علاقه داره باهم یه مقاله بنویسیم،تقریبا به همه موضوعات صنایع علاقه دارم،ولی اطلاعاتم در حد کتاب هایه ک تو دانشگاه خوندم(پیامنور)
a2bap@yahoo.com

hosssein eslami

عضو جدید
با سلام
واحد درسي اقتصاد مهندسي به عنوان درس جبراني دارم دنبال يک پروژه براي اين درس دارم امکانش هست يک پروژه به عنوان الگو يا مبنا ارسال نماييد تا بتوانم اين واحد درسي را پاس نمايم باتشکر

crb7

عضو جدید
سلام
قصد ایجاد یک گروه مقاله نویسی را داریم.دوستانی که تمایل به همکاری دارند اعلام کنند.رشته زیاد مهم نیست چون قراره مقالات بین رشته ای باشه.
ممنون

sazemokhalef

عضو جدید
سلام وقتتون بخیر.ببخشید من مقاله درباره تعالی نت میخواستم خیلی لازممه تو رو خدا کمکم کنید

khorshid1995

عضو جدید
سلام .من هم خیلی دوست دارم که در همین مقطع کارشناسی مقاله ای رو ثبت کنم ولی نمیدونم از کجا وچطوری باید شروع کنم؟