تیم صنایع: مقاله نویسی

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تا حالا این مباحث اعلام شده
مکان یابی - زمان بندی - رباتیک - داده کاوی - مدیریت ارتباط با مشتری
دوستانی که هیچ موضوعی نگفتن و حاضر به همکاری هستند به هر کدوم از مباحث اعلام شده علاقمند هستند اعلام کنند

علی بی ذر

عضو جدید
کار تیمی -حتما مطالعه کنید

کار تیمی -حتما مطالعه کنید

از دوستان عزیز و مهندسان محترمی که علاقه ی مطالعه وتحقیقات علمی ،پروژه های صنعتی در کار تیمی رو دارند ما داریم تیمی از گروه مهندسی مکانیک کلیه گرایش ها، مهندسی برق تمام گرایش ها ،مهندسی مواد، مهندسی فناوری اطلاعات ،مهندسی هوا فضا ،مهندسی رباتیک رو تشکیل میدیم که هر کسی ایده نو وجدیدی داره بااعضای تیم در جریان میزاره و ما به اعضای فعال تیم که ثبت نام کردن در جریان می گذاریم
هر کس از اعضای گروه دوست داشت در این زمینه کار کنه ثبت نام انجام واز کل اعضای تیم ممکن هستش چند نفر علاقه مند باشند که در این اون زمینه کار کنن با ان ها هماهنگی لازم رو انجام میدیم و کار رو شروع می کنیم از کلیه دوستان از تمام دانشگاه های کشور دعوت به عمل می اید.معدل ودانشگاه محل تحصیل مهم نیست فقط رزومه خودتان را به ایمیلم می فرستید که متوجه بشیم ازکسانی که ثبت نام می کنیم کار کردن یا در چه مرحله ای هستن حتی اگر رزومه نداشته باشین ما از شما علاقه مندان دعوت می کنیم. از کل اعضای تیمی که ثبت نام کردن دعوت می کنیم تا اسمی رو برای تیم تعیین می کنیم .هدف پیشرفت و خود اکتفایی در زمینه های هستش که تا حالا کار نشده و یا نقص دارند هستش واقعا کار انفرادی جواب نمیده وخسته کننده هستش نه خدای ناکرده کلا برداری از اعضای تیم. خیلی چیز های دیکر هم هستش که اگر کسی دوست داشت بدونه.به بنده زنگ بزنه یا ایمیلی برام بفرسته:
همراه :09399158921
ایمیل :ali_bizar@yahoo.com
امید است که با تیمی که تشکیل خواهیم داد نه تنها در کشور بلکه در خارج از کشور صاحب نظر باشیم و شعبه های مراکز علمی وتحقیقاتی وپروزه های صنعتی اعضای گروه وهمکاران گرامی خود را در سراسر کشور مشاهده کنیم.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوستان تا حالا این مباحث اعلام شده
مکان یابی - زمان بندی - رباتیک - داده کاوی - مدیریت ارتباط با مشتری
دوستانی که هیچ موضوعی نگفتن و حاضر به همکاری هستند به هر کدوم از مباحث اعلام شده علاقمند هستند اعلام کنند
من مکان یابی دوست دارم . CRM هم خوبه. البته شاید CRM برای شروع کار بهتر باشه

آخرین ویرایش:

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به استقبال شدید دوستان از تیم مقاله نویسی :razz:میخوام با اجازه ایمان استارت کار رو بزنم ;)
خوب صدف خانم پیشنهاد دادن با CRM شروع کنیم بنظر منم خوبه
من یه سری موضوع قرار میدم هرکی میخواد همکاری بکنه بیاد نظرشو بده تا یکی از موضوعات زیر ررا شروع کنیم
البته اگر موضوع بهتری سراغ دارین میتونین اعلام کنید
-تاثیر کیفیت وب سایت ها بر موفقیت کسب و کارهای الکترونیکی
-تاثیر کیفیت وب سایت ها بر رضایت مشتری
-داده کاوی در مدیریت ارتباط با مشتری
-مدل کسب و کار برون سپاری فعالیت ها
-سیستم مدیریت دانش مشتریان ( CKM)
-قیمت گذاری دینامیک
-تاثیر CRM بر رضایت مشتریان و بر بازگشت مشتریان
-عوامل گرایش مشتریان به خرید آنلاین
-ارزیابی تاثیر تجارت الکترونیک بر عملکرد شرکتها با استفاده از روشهای معمولی آماری و ریاضی و یا روشهای فرا ابتکاری و هوشمند
-ارزیابی عملکرد تکنولوژی اطلاعات در سازمانها و تاثیر آن در ارزش زایی سازمانها با استفاده از روشهای فرا ابتکاری و هوشمند
-بلوغ ، پذیرش دیجیتالی و آمادگی دیجیتالی
-تدوین استراتژی مدیریت ارتباط با مشتریان
-مهندسی مجدد فرآیندها در پروژه های مدیریت ارتباز با مشتری

تا اول آبان یک موضوع انتخاب کنین

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با توجه به استقبال شدید دوستان از تیم مقاله نویسی :razz:میخوام با اجازه ایمان استارت کار رو بزنم ;)
من یه سری موضوع قرار میدم هرکی میخواد همکاری بکنه بیاد نظرشو بده تا یکی از موضوعات زیر ررا شروع کنیم
-قیمت گذاری دینامیک
-ارزیابی تاثیر تجارت الکترونیک بر عملکرد شرکتها با استفاده از روشهای معمولی آماری و ریاضی و یا روشهای فرا ابتکاری و هوشمند
-ارزیابی عملکرد تکنولوژی اطلاعات در سازمانها و تاثیر آن در ارزش زایی سازمانها با استفاده از روشهای فرا ابتکاری و هوشمند

من از بازگشت مشتری خوشم اومد .فکر کنم بدک نباشه .این کار واسه کنفرانس خاصیه؟ به نظرم بهتره کنفرانس ها را هدف قرار بدیم و در راستای اون ها کار کنیم که اخرش یه خروجی داشته باشیم. یه CFP بزنیم اول ببینیم چه کنفرانس هایی هست و چه خبره بعد شروع کنیم

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از بازگشت مشتری خوشم اومد .فکر کنم بدک نباشه .این کار واسه کنفرانس خاصیه؟ به نظرم بهتره کنفرانس ها را هدف قرار بدیم و در راستای اون ها کار کنیم که اخرش یه خروجی داشته باشیم. یه CFP بزنیم اول ببینیم چه کنفرانس هایی هست و چه خبره بعد شروع کنیم
این مباحث را دکتر کرامتی استاد دانشگاه تهران برای دانشجوهاشون انتخاب کردند و فکر کنم بهترین موضوعاتی باشه که برای این حوزه مناسب باشه

MOZHGAN 20

عضو جدید
-قیمت گذاری دینامیک

سلام دوستان
خیلی خیلی ممنون از پیشنهادای خوبتون واسه موضوع مقاله
باتوجه به اینکه مهمترین واصلی ترین سرمایه ی هر سازمانی مشتریاشه نظرمنم رو ارتباط با مشتریه
جمع آوری اطلاعات زیاد سخت نیست یکی تونوشتن مقاله به من کمک کنه لطفا

'nobody'

کاربر بیش فعال
خوبه که شما هم اومدی
خوب حالا نظرتون مکان یابی هست یا مدیریت ارتباط با مشتری؟؟؟

مطمئنا 10 نفری که نمیشه رو یه مقاله کار کرد. پیشنهاد میکنم گروه های حداکثر 4 نفری تشکیل بدیم و هر گروه روی موضوع خاصی کار کنه.
امیدوارم نتیجه کار این گروه ها حداقل یه مقاله کنفرانس باشه:smile:

MOZHGAN 20

عضو جدید
مطمئنا 10 نفری که نمیشه رو یه مقاله کار کرد. پیشنهاد میکنم گروه های حداکثر 4 نفری تشکیل بدیم و هر گروه روی موضوع خاصی کار کنه.
موافقم
حالا تشکیل گروه ها چطوری باشه؟

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خیلی خیلی ممنون از پیشنهادای خوبتون واسه موضوع مقاله
باتوجه به اینکه مهمترین واصلی ترین سرمایه ی هر سازمانی مشتریاشه نظرمنم رو ارتباط با مشتریه
جمع آوری اطلاعات زیاد سخت نیست یکی تونوشتن مقاله به من کمک کنه لطفا

سلام منم اومدم:D
با CRM موافقم;)

ممنون از توجه دوستان
حق با دوستمونه 10 نفری که نمیشه ، باید گروه بند
با توجه به اینکه دونفر از دوستان تو زمینه مکان یابی علاقه مند هستند و من و دوتا از دوستان تو زمینه مدیریت ارتباط با مشتری علاقه مندیم فکر کنم برای شروع کار دوتا گروه تشکیل بدیم که یه گروه مکان یابی و گروه دیگر crm
من موضوعاتی که میشه برای crm روش کار کرد رو گفتم لطفا خانم فاطمه و موژگان یه نگاه بندازن ببینن کدوم یکی را انتخاب میکنند از لیستی که من نوشتم
اگر پیشنهادی دارین بگین

'nobody'

کاربر بیش فعال
ممنون از توجه دوستان
حق با دوستمونه 10 نفری که نمیشه ، باید گروه بند
با توجه به اینکه دونفر از دوستان تو زمینه مکان یابی علاقه مند هستند و من و دوتا از دوستان تو زمینه مدیریت ارتباط با مشتری علاقه مندیم فکر کنم برای شروع کار دوتا گروه تشکیل بدیم که یه گروه مکان یابی و گروه دیگر crm
من موضوعاتی که میشه برای crm روش کار کرد رو گفتم لطفا خانم فاطمه و موژگان یه نگاه بندازن ببینن کدوم یکی را انتخاب میکنند از لیستی که من نوشتم
اگر پیشنهادی دارین بگین

خوب حالا کی میخواد تو زمینه location&allocation کار کنه؟
از دوستانی که مایل همکاری تو این زمینه هستن خواهش میکنم یه بار دیگه اعلام بفرماین. البته اگه دوستان این ترم در حال گذروندن درس طراحی سیستم هستن فکر کنم بهتر بتونن تو این زمینه کار کنن و شاید پروژه درسیشونم بشه به یه جاهایی رسوند.

راستی من چند وقته به لچستیک معکوس(reverse logistic) و پایداری (sustainability) علاقه پیدا کردم. دوستان اگر تو این زمینه هم خواستن میشه ادامه داد.

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوستانی که مایل همکاری تو این زمینه هستن خواهش میکنم یه بار دیگه اعلام بفرماین. البته اگه دوستان این ترم در حال گذروندن درس طراحی سیستم هستن فکر کنم بهتر بتونن تو این زمینه کار کنن و شاید پروژه درسیشونم بشه به یه جاهایی رسوند.

راستی من چند وقته به لچستیک معکوس(reverse logistic) و پایداری (sustainability) علاقه پیدا کردم. دوستان اگر تو این زمینه هم خواستن میشه ادامه داد.

من اطلاعاتی تو این زمینه ندارم که شما گفتین ولی اگر شما مایل باشید در حد توانم حاضر به همکاری با این گروه هستم
صدف خانم هم به موضوع مکان یابی علاقه مند هستند طبق گفته خودشون

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
این مباحث را دکتر کرامتی استاد دانشگاه تهران برای دانشجوهاشون انتخاب کردند و فکر کنم بهترین موضوعاتی باشه که برای این حوزه مناسب باشه
منظورم این نبود که موضوعات خوبی نیستند . منظور این بود که CFP ها را نگاه کنیم می تونیم دقیقا برای همون کنفرانس مقاله را ارسال کنیم. فکر میکنم گروه 3 نفری بهتر باشه.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز

من ترم 1 طراجی داشتم . Location جالبه و من covering را دوست دارم.

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم این نبود که موضوعات خوبی نیستند . منظور این بود که CFP ها را نگاه کنیم می تونیم دقیقا برای همون کنفرانس مقاله را ارسال کنیم. فکر میکنم گروه 3 نفری بهتر باشه.
شرمنده ولی من نمیدونم cfp چیه؟؟
اگر میشه یه توضیحی بدین

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شرمنده ولی من نمیدونم cfp چیه؟؟
اگر میشه یه توضیحی بدین
همه کنفرانس ها چند وقت قبل از برگزاری موضوعاتی را که مقاله می پذیرند را اعلام می کنند Call for paper .فراخوان مقاله. می تونید توی حوزه ی خاصی که قرار کار کنید CFP ررا ببینید و متوجه بشید که کدوم موضوع به روز تر ه و می طلبه کار بشه . البته یه چیزی باید این جا حواسمون باشه اعتبار اون کنفرانسه . اعتبار کنفرانس از دوره برگزاری اش و یه سری فاکتورهای دیگه مشخص میشه. مثلا الان قراره شما CRM کار کنید می تونید اینطور سرچ کنید Call for paper CRM 2015 . یا CFP CRM 2015چون فکر کنم یکی دو سال قبلش اعلام می کنند . برای کنفرانس های داخلی هم می تونید فراخوان مقاله بزنید . کل منظور من این بود که اول کاری انجام ندیم و بعد بریم بگردیم کجا بفرستیم .اول کار بگردیم ببینیم چه موضوعاتی مد نظر کنفرانس های اینده است و بعد توی همین حیطه کار کنیم . البته این فقط یه نظره.

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
معرفی کنفرانس
با استعانت از پروردگار متعال، دومین کنفرانس ملی مهندسی صنایع و سیستم ها به همت گروه مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، در تاریخ های 6 و7 اسفند ماه سال 1392 به میزبانی دانشگا ه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برگزار می گردد. طی دو روز برگزاری کنفرانس، با ارائه مقالات علمی به صورت شفاهی و پوستر، برگزاری کارگاه های آموزشی و نمایشگاه های بخش صنعت و دانشگاه، شاهد محیطی پویا و مفید برای شرکت کنندگان خواهیم بود که با حضور، سیاست گزاران و فعالان در عرضه مهندسی صنایع و مدیریت کشور در بخش های مختلف، زمینه انتقال دانش فنی و تبادل افکار نیز در فضای کنفرانس فراهم خواهد آمد.

محور های کنفرانس
1. بهينه‌سازي و برنامه‌ريزي رياضي
2. روش‌های تصميم‌گيري چند معیاره و کاربرد های آن
3. مدل‌های احتمالی و سیستم های فازی
4. کاربرد تحلیل پوششی داده ها در مهندسی صنایع
5. روش‌هاي فراابتكاري در مهندسي صنايع
6. قابلیت اطمینان و مديريت نگهداري و تعمیرات
7. پیش بینی و شبيه‌سازي سیستم‌ها
8. اقتصاد مهندسی و تحلیل هزینه
9. برنامه‌ریزی و كنترل توليد و موجودي، توالی عملیات
10. لجستیک، جایابی، طراحی استقرار و انبار داری
11. طراحی و مديريت زنجيره تامين و حمل و نقل
12. تولید ناب و چابک
13. سيستم‌هاي ساخت و توليد پیشرفته
14. هوش مصنوعي و سيستم‌هاي خبره
15. داده کاوی و طراحی آزمایشات
16. مدیریت اطلاعات، تحلیل سیستم ها و سیستم های دینامیکی
17. مدیریت استراتژیک، منابع انسانی، دانش و تکنولوژی
18. مدیریت ریسک، ایمنی صنعتی و مهندسي فاكتورهاي انساني
19. مدیریت و مهندسي كيفيت
20. مديريت، برنامه‌ریزی و كنترل پروژه

اهداف کنفرانس
اهداف دومین کنفرانس ملی مهندسی صنایع و سیستم ها عبارتست از:
• تبادل هر چه بیشترعلوم و دستاورد های جدید در رشته های مهندسی صنایع و مدیریت با متخصصان
• توسعه و ارتقاء سطح دانش مهندسی صنایع در کشور
• آشنایی صنایع با روش های علمی ونوین مهندسی صنایع در بخش های مختلف صنعت و خدمات
• معرفی تحقیقات روز در حوزه های مختلف مهندسی صنایع و مدیریت
• ارتقاء سطح علمی دانشجویان و دانشگاهیان
• تشویق محققان برای انجام کارهای پژوهشی
ایجاد ارتباط بیشتر بین صنعت و دانشگاه

برنامه های کنفرانس

• ارائه مقالات شفاهی علمی و پژوهشی در پانل های تخصصی
• برگزاری نمایشگاه مقالات پوستری
• برگزاری کارگاه های آموزشی
• برگزاری نمایشگا ه های جانبی
• انتخاب برترین های کنفرانس

زمان بندی کنفرانس
- مهلت ارسال مقاله کامل: اول آذر مــاه
- اعلام نتایج داوری اولیه: بیست و یکم آذر مــاه
- مهلت ارسال مقاله اصلاح شده نهایی: دوازدهم دی مــاه
- اعلام نتایج داوری نهایی: بیست و ششم دی مــاه
- آخرین مهلت ثبت نام: هفدهم بهمن مــاه
- برگزاری کنفرانس: ششم و هفتم اسفند مــاه

هزینه های کنفرانس
هزینه های کنفرانس:
1. هزینه ثبت نام در کنفرانس بدون مقاله غیر دانشجو هر نفر 1600000 ریال
2. هزینه ثبت نام در کنفرانس بدون مقاله دانشجو هر نفر 1200000 ریال
3. هزینه ثبت نام در کنفرانس با مقاله غیر دانشجو هر نفر 1400000 ریال
4. هزینه ثبت نام در کنفرانس با مقاله دانشجو هر نفر 1000000 ریال
5. هزینه ثبت نام برای مقاله های دوم به بعد 50% هزینه اولیه می باشد.

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه کنفرانس ها چند وقت قبل از برگزاری موضوعاتی را که مقاله می پذیرند را اعلام می کنند Call for paper .فراخوان مقاله. می تونید توی حوزه ی خاصی که قرار کار کنید CFP ررا ببینید و متوجه بشید که کدوم موضوع به روز تر ه و می طلبه کار بشه . البته یه چیزی باید این جا حواسمون باشه اعتبار اون کنفرانسه . اعتبار کنفرانس از دوره برگزاری اش و یه سری فاکتورهای دیگه مشخص میشه. مثلا الان قراره شما CRM کار کنید می تونید اینطور سرچ کنید Call for paper CRM 2015 . یا CFP CRM 2015چون فکر کنم یکی دو سال قبلش اعلام می کنند . برای کنفرانس های داخلی هم می تونید فراخوان مقاله بزنید . کل منظور من این بود که اول کاری انجام ندیم و بعد بریم بگردیم کجا بفرستیم .اول کار بگردیم ببینیم چه موضوعاتی مد نظر کنفرانس های اینده است و بعد توی همین حیطه کار کنیم . البته این فقط یه نظره.
من سرچ کردم و تو پست قبلیم گذاشتم محورهای کنفرانس

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من سرچ کردم و تو پست قبلیم گذاشتم محورهای کنفرانس
بله من خودم واسه اینجا مقاله دارم! اتفاقا الان دارم می برمش توی فرمت خواسته شده!
به نظرم برای اینکه خیلی شلوغ کاری نشه لینک بدید بهتره

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله من خودم واسه اینجا مقاله دارم! اتفاقا الان دارم می برمش توی فرمت خواسته شده!
تمامی کنفرانس ها مهلت ارسال مقالاتشون تمام شده فقط همین کنفرانس بود که هنوز وقت داشت
شما پیشنهادت چیه برای این کنفرانس ؟؟ تا اول آذر امکانش هست عایا ؟؟

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تمامی کنفرانس ها مهلت ارسال مقالاتشون تمام شده فقط همین کنفرانس بود که هنوز وقت داشت
شما پیشنهادت چیه برای این کنفرانس ؟؟ تا اول آذر امکانش هست عایا ؟؟

برای شروع خوب هست . اما فکر میکنم خیلی زرنگ باشید تا اول آبان تکلیف گروه را مشخص کنید و به این کنفرانس نمیرسید!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
راستی اگر کسی مایل هست game theory کار کنه یا مقالات مرتبطی خونده لطف کنه و زودتر بگه

'nobody'

کاربر بیش فعال
من ترم 1 طراجی داشتم . Location جالبه و من covering را دوست دارم.

covering که خیلی کلی میشه. اول بهتره یه مقاله پایه پیدا کنیم و اونو بسط بدیم.

معرفی کنفرانس
با استعانت از پروردگار متعال، دومین کنفرانس ملی مهندسی صنایع و سیستم ها به همت گروه مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، در تاریخ های 6 و7 اسفند ماه سال 1392 به میزبانی دانشگا ه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برگزار می گردد. طی دو روز برگزاری کنفرانس، با ارائه مقالات علمی به صورت شفاهی و پوستر، برگزاری کارگاه های آموزشی و نمایشگاه های بخش صنعت و دانشگاه، شاهد محیطی پویا و مفید برای شرکت کنندگان خواهیم بود که با حضور، سیاست گزاران و فعالان در عرضه مهندسی صنایع و مدیریت کشور در بخش های مختلف، زمینه انتقال دانش فنی و تبادل افکار نیز در فضای کنفرانس فراهم خواهد آمد.

هزینه های کنفرانس
هزینه های کنفرانس:
1. هزینه ثبت نام در کنفرانس بدون مقاله غیر دانشجو هر نفر 1600000 ریال
2. هزینه ثبت نام در کنفرانس بدون مقاله دانشجو هر نفر 1200000 ریال
3. هزینه ثبت نام در کنفرانس با مقاله غیر دانشجو هر نفر 1400000 ریال
4. هزینه ثبت نام در کنفرانس با مقاله دانشجو هر نفر 1000000 ریال
5. هزینه ثبت نام برای مقاله های دوم به بعد 50% هزینه اولیه می باشد.

برای شروع خوب هست . اما فکر میکنم خیلی زرنگ باشید تا اول آبان تکلیف گروه را مشخص کنید و به این کنفرانس نمیرسید!

منم موافقم که احتمالا به این کنفرانس نمیرسیم. اگه دقت کرده باشید این کنفرانس تقریبا تمامی مطالب مهندسی صنایع را پوشش داده بود. اگه ما هم موضوعمون خیلی خاص نباشه همیشه یه کنفرانس براش پیدا میشه

راستی اگر کسی مایل هست game theory کار کنه یا مقالات مرتبطی خونده لطف کنه و زودتر بگه

من از تحقیق2 یکم game theory خوندم و خوشمم اومده بود ولی دیگه سوادم در همون حده:surprised:
حالا شما رو هر موضوعی که فکر میکنید بهتره میتونیم کار کنیم
مطالبی مثل green location هم هستن که به روزتر هستن.
پیشنهاد میکنم شما یکی 2 مقاله مد نظرتونو بزارید اینجا. منم همین کارو میکنم. چکیده مقاله ها را میخونیم تا ببینیم چیکار میتونیم بکنیم
البته اگه فقط لینکه مقاله هم بزاریم کافیه

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای کنکور ارشد یه چیزایی خوندم ولی زیاد حالیم نیست ولی منم با نظر دوستمون موافقم که اول یه چندتا مقاله چکیدشو بخونیم

mohsen_522

عضو جدید
سلام به همه دوستان
سعی کنید سمت گیم تئوری نرید
مقاله دادن توش وحشتناکه!خیلی خیلی سخته