بحث و گفتگو- صنایع غذایی (برنامه ریزی،ادامه تحصیل،... )

bahar action

عضو جدید
چته چرا غمگینی ؟ :cry:

همه میگن کافی نیست دیگه چه عرض کنم . نظر شخصی من هم اینه که برای رتبه تک رقمی کافی نیست .

همه بار اول اینطورین . بار دوم که بخونی از فراریتش کاسته میشه .

;)

خوب بنده فصل اول اصول رو هم تموم کردم. فشار ، رطوبت ، چگالی ، زاویه لغزش و ریپوز ، تخلخل ، و......
به نظرم خیلی راحت میاد . سایکرومتری و مکانیک سیالات که خوراکمه . فقط در پمپها یه کم مشکل دارم . ترمودینامیک هم که خیلی راحته .
بابا سرعت تو که ترکوندی کف کردم منم 30درصدکنسرو و قندو تمام کردم
فردام اصول میخونم:neutral:

مهندس شکوفه

عضو جدید
بچه ها من فقط جزوه های پارسه رو میخونم به نظرتون کافیه باکتری میکروبش فوق العاده سخته

منم فقط جزوههای پارسه رو می خونم
جزوه های پارسه تقریبا کامله ولی اگر می خوای رتبه ی
تک رقمی بیاری باید کنار جزوه ها منابع رو هم بخونی

dokhtare bala

عضو جدید
بچه ها ریاضی رو از چه منبعی میخونید راسته میگن تا کنکور 80 اکثرا انتگرال بوده و الان بجاش اکثرا مشتقه

شکوفه باران

عضو جدید
کارشناسی ارشد بدون کنکور

کارشناسی ارشد بدون کنکور

سلام بچه ها.من تازه عضوشدم وهمچنین تازه کارشناسی ارشد صنایع غذایی رو بدون کنکور قبول شدم.دوست دارم عضو سایت بمونم یکنفر راهنماییم کنه که چیکارکنم.ممنون.:smile:

hamid rad

کاربر فعال صنایع غذایی
خوش اوومدي چجووووري ولي بدون كنكوور قبوول شدي .. واسم جا سوال داره بهم مبگي عزيز

Savant

کاربر بیش فعال
بابا سرعت تو که ترکوندی کف کردم منم 30درصدکنسرو و قندو تمام کردم
فردام اصول میخونم:neutral:
پایین صفحه یه خبر خوش بهت میدم :crying2:

منم فقط جزوههای پارسه رو می خونم
جزوه های پارسه تقریبا کامله ولی اگر می خوای رتبه ی
تک رقمی بیاری باید کنار جزوه ها منابع رو هم بخونی
:w16:

بچه ها ریاضی رو از چه منبعی میخونید راسته میگن تا کنکور 80 اکثرا انتگرال بوده و الان بجاش اکثرا مشتقه
ریاضیات جامع فرهمندفر منبع خوبیه فردا میخوام بگیرمش و بکوب بشینم پای ریاضی. به این حرفها اطمینان نکن شاید امسال باز هم مثل سالهای قبل از 80 انتگرال زیاد بیاد .

مشکلاتی پیش اومد که من خیلی عقبم . تقریبا هیچی نخوندم . به نظر شما فایده داره شروع کنم ؟
چی داری میگی دختر . معلومه که وقت هست ما هم همش 3 هفته است شروع کردیم. فقط اون یه ماه آخر حیاتیه .

اگر مطالب مهم را خوب بخونی قبول میشی
;)

من تو این دو روز ترکوندم یعنی هیچی نخوندم :w04:
همه ازم جلو زدن به خصوص رقیب اصلیم :child:

**سمیرا**

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدون کنکور؟:surprised::surprised:ارشد؟:eek::eek:
جون من بگو منم دیگه درس نخونم:redface::redface::redface:
حتما شاگرد اول تا چهارم بودی؟:smile:
در هر صورت تبریک میگم
:gol::gol::gol:

Savant

کاربر بیش فعال
بزنم به تخته، همه بچه ها انگیزه درس خوندن پیدا کردن !

dokhtare bala

عضو جدید
نه بابا چرا دوس نداشته باشم شدم 269 البته اصول رو منفی زدم منفی 4 به خاطر همینپایین شدم برا تو هم با این که دانشجویی عاله به الخره ازمون اول بود دیگه

آخرین ویرایش:

مهندس شکوفه

عضو جدید
نه بابا چرا دوس نداشته باشم شدم 695 البته اصول رو منفی زدم منفی 4 به خاطر همینپایین شدم برا تو هم با این که دانشجویی عاله به الخره ازمون اول بود دیگه

نه خوب نیست آخه میکروبو شیمی رو خیلی خونده بودم
فکر می کردم بهتر بتونم بزنم مگه تعداد شرکت کننده ها 683تا نبود!!!!

bahar action

عضو جدید
بزنم به تخته، همه بچه ها انگیزه درس خوندن پیدا کردن !
سلام برو بچ
منم اصول مهندسی رو تا اول سایکرومتری خوندم من فعلا دارم از روی جزوه های پارسه میخونم ولی فکر کنم جزوه پارسه خیلی بد توضیح داده بعضی چیزا رو اونقدر پیچونده و فرمول اثبات کرده که مخ آدم پیاده میشه بعضی از مباحثم خیلی راحت از کنارشون گذشته
من جزوه دکتر شاهدی رو هم دارم ولی اونم خیلی پیچیده توضیح داده جزوه استاد خودمون(دکتر بهزاد)خیلی کامل نیست
من عاشق اصول مهندسی ام ولی از مبحث پمپا متنفرم خیلی خوب نخوندمشون سر سری خوندم خوب یاد نگرفتم
ضمنا شازده کسی از درس نخوندن جنابعالی خوشحال نمیشه حتی اون رقیب اصلی تون.
تازه شم از یکی 350 تومن طلب داشتم امروز رفتم ازش بگیرم نمیخواست بده باهاش دعوا کردم اعصابم خورده خیلی پر رو بود قراره پنجشنبه بده حالم گرفته است فکر نکنم امروز بتونم چیزی بخونم

bahar action

عضو جدید
ریاضیات جامع فرهمند فر رو از کجا میشه تهیه کرد؟من تعریفشو خیلی شنیدم

Savant

کاربر بیش فعال
:w10:

سلام برو بچ
منم اصول مهندسی رو تا اول سایکرومتری خوندم من فعلا دارم از روی جزوه های پارسه میخونم ولی فکر کنم جزوه پارسه خیلی بد توضیح داده بعضی چیزا رو اونقدر پیچونده و فرمول اثبات کرده که مخ آدم پیاده میشه بعضی از مباحثم خیلی راحت از کنارشون گذشته
من جزوه دکتر شاهدی رو هم دارم ولی اونم خیلی پیچیده توضیح داده جزوه استاد خودمون(دکتر بهزاد)خیلی کامل نیست
من عاشق اصول مهندسی ام ولی از مبحث پمپا متنفرم خیلی خوب نخوندمشون سر سری خوندم خوب یاد نگرفتم
ضمنا شازده کسی از درس نخوندن جنابعالی خوشحال نمیشه حتی اون رقیب اصلی تون.
تازه شم از یکی 350 تومن طلب داشتم امروز رفتم ازش بگیرم نمیخواست بده باهاش دعوا کردم اعصابم خورده خیلی پر رو بود قراره پنجشنبه بده حالم گرفته است فکر نکنم امروز بتونم چیزی بخونم
اونو که شوخی کردم . دفعه بعد یه چماق با خودت ببر !:D

ریاضیات جامع فرهمند فر رو از کجا میشه تهیه کرد؟من تعریفشو خیلی شنیدم
الان تو بازار فرت و فراوونه . من گرفتم 11 و 500 . خیلی خوب توضیح داده ولی فکر نکنم بتونم همش رو بخونم.

بالا