ضایعات در صنایع غذایی

M.MN

عضو جدید
سلام دوستان عزیز وقت بخیر
کدام کارخانه های مواد غذایی ضایعات بیشتری دارند؟مثلا کارخانه لبنیات یا چیپس و پفک چه ضایعاتی دارن؟میشه رو ضایعاتشون مانور داد و ازش یه محصول دیگه تولید کرد؟

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
کارخونه ی تولید قند از چغندر

ضایعات داره هرمرحله از این ضایعات محصول دیگه تولید میکنن اخرش هم میشه خوراک واسه گاو

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز وقت بخیر
کدام کارخانه های مواد غذایی ضایعات بیشتری دارند؟مثلا کارخانه لبنیات یا چیپس و پفک چه ضایعاتی دارن؟میشه رو ضایعاتشون مانور داد و ازش یه محصول دیگه تولید کرد؟

ببین اگه بخوای کار پایان نامه از این انجام بدی خب خیلی سخته، اصلا باید پارتی داشته باشی تا بتونی با یه کارخونه همکاری کنی، مشکل رفت و آمد هم هست، ولی در کل همه کارخانه ها ضایعات دارن و همه یا یه فکری برای ضایعاتش کردن و میفروشن یا محصول جانبی تولید میکنن و یا میان میفروشنش به کارخانه های دیگه. مثلا ضایعات همین کارخانه لبنی را که وی پروتئین باشد را به کارخانه پفک میفروشن.
توصیه من اینه اگه میخوای کار خوب بکنی و اگه قصدت ادامه تحصیله، برو دانشگاه های خارجی سایت هاشون رو نگاه کن ببین روی چی دارن کار میکنن، این بهت یه سرنخ میده که چکار کنی

M.MN

عضو جدید
ببین اگه بخوای کار پایان نامه از این انجام بدی خب خیلی سخته، اصلا باید پارتی داشته باشی تا بتونی با یه کارخونه همکاری کنی، مشکل رفت و آمد هم هست، ولی در کل همه کارخانه ها ضایعات دارن و همه یا یه فکری برای ضایعاتش کردن و میفروشن یا محصول جانبی تولید میکنن و یا میان میفروشنش به کارخانه های دیگه. مثلا ضایعات همین کارخانه لبنی را که وی پروتئین باشد را به کارخانه پفک میفروشن.
توصیه من اینه اگه میخوای کار خوب بکنی و اگه قصدت ادامه تحصیله، برو دانشگاه های خارجی سایت هاشون رو نگاه کن ببین روی چی دارن کار میکنن، این بهت یه سرنخ میده که چکار کنی

بله برای پایان نامه در نظر دارم.....دقیقا چه سایت هایی ببینم دوست عزیز؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
مقالات مشابه رو بررسی کنید .

از مثلاً پوست گوجه فرنگی که ضایعات کارخونه رب هست، در سالهای اخیر لیکوپن استخراج شده

برآورد ضایعات بالا، خودش تحقیق هست که باید وقت بذارین روش که همین طوری نمیشه گفت .

تمام کارگاه های تولیدی و تبدیلی ضایعات دارند، روغن سوخته کارخونه های چیپس که شاید به سوخت تبدیل بشه اکثر ضایعات صنایع غذایی قابل تبدیل به سوخت هستن هر چند کم.

معمولا مقالات خارجی به تولید بیواتانول از ضایعات پرداختن

بالا