❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

foory arch

عضو جدید
درصد اسکیس معماری و منظرم رو هیچ جوری باورم نمیشه!!! :mad:
جالبه من برا مطالعات و داخلی یه اپسیلون هم کار نکرده بودم بعد اسکیسش بهتر شده!!!
واقعاً نمی دونم الان باید با 554 معماری و 122 منظر........... بعد "غیر انتفاعی آپادانا شیراز" ، بخندم یا اینکه بخندم؟؟؟؟!!!!!
.............
بابا درصد اسکیس داخلی منو زیاد دادین به قرآن، من اعتراض دارم، یه چیزیشو کم کنید عزیزان مصحح داور همه چیز فهم کبیر..............
اونم یه 10 ، 15 درصد میدادین که حداقل به هم بیان این اعداد ارقام !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم با شما موافقم.واقعا نمی دونم چجوری درصدا رو میدن.این همه همه اساتید گفتن تکمیل مدارک تکمیل مدارک....همه مدارکم کامل بود و ایده داشتم فقط راندوش کم بود.کارو به چنتا از استادام نشون دادم همه گفتن خیالت راحت 50 به بالا هستی حال درضدا اومده دادن 10 درصد.
آخه واسه چی؟اینا که 40 و 60 شدن دقیقا چیکار کردن که من نکردم؟
دوستم پارسال رفت نقاشی کرد اومد شد 20 درصد.من واقعا اینجور کارم داغون بود که لایق 10 بودم.:mad:
خیلی نامردیه به خخخخدا:mad:.

mas6969

عضو جدید
کسایی که رتبه اسکیس بالای 30 زدن پرسپکتیو و ایدشون رون لااقل بذارن ببینیم داورا به چه توجه کردن؟

Sombrero

عضو جدید
سلام دوستان من 83%منظر 40%معماری.رتبه اولیه منظر 575 رتبه نهایی 19 شهید بهشتی روزانه و 17منظر تهران شبانه و18 تربیت مدرس روزانه منظر و 12 بین المللی قزوین روزانه منظر.برا روزانه منظر تهرانم رتبم شده 19 که اخرین نفر قبولی 12 بوده:razz:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان من 83%منظر 40%معماری.رتبه اولیه منظر 575 رتبه نهایی 19 شهید بهشتی روزانه و 17منظر تهران شبانه و18 تربیت مدرس روزانه منظر و 12 بین المللی قزوین روزانه منظر.برا روزانه منظر تهرانم رتبم شده 19 که اخرین نفر قبولی 12 بوده:razz:

کاش از اسکیستون عکس میگرفتید یا دوباره میکشیدید..

mahdiye1991m

عضو جدید
من با رتبه 2300 و اسکیس 20 درصد روزبه زنجان قبول شدم
به معنای واقعی گند زدمممممممممممممممممممممممم

mahdiye1991m

عضو جدید
بچه ها یه سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من کنکور دانشگاه آزاد ندادم میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ یعنی بدون کنکور؟ یا اینکه باید صبر کنم تا سال بعد کنکور بدم؟

توروخدا راهنمایی کنید

omid0000

عضو جدید
منم با شما موافقم.واقعا نمی دونم چجوری درصدا رو میدن.این همه همه اساتید گفتن تکمیل مدارک تکمیل مدارک....همه مدارکم کامل بود و ایده داشتم فقط راندوش کم بود.کارو به چنتا از استادام نشون دادم همه گفتن خیالت راحت 50 به بالا هستی حال درضدا اومده دادن 10 درصد.
دوستم پارسال رفت نقاشی کرد اومد شد 20 درصد.من واقعا اینجور کارم داغون بود که لایق 10 بودم.:mad:

من الان که درصد اسکیسا اومده واقعاً گیجم... اسکیسایی که تحویل دادم در یه حد و حدود بود! آخه چجوری داوری کردن؟! توانایی من اینقد می تونه تفاوت داشته باشه؟!!!
سیستم همینه دیگه! کاریشم نمیشه کرد!!!

arefeh

کاربر ممتاز
فکر کنم امسال فقط راندو 40 % اهمیت داشت!!!!!.

به زودی توی همین تاپیک میزارم :)
مرسی نیکی جونم....میگم نظرتون چیه یه چند تا کارنامه هم کامل درصدهای دانشگاه ها رو با داوطلبین متفاوت بزاریم؟؟؟مثلا رتبه من توی دانشگاه تهران با رتبه و درصد اسکیس شما با چند نفر دیگه....چند تا دانشگاه منظورم 3 تا روزانه برتر و 3 تا متوسط و 3 تا شبانه برتز و 3 تا متوسط و همینطور پیام نور و غ انتفاعی....داوطلبین هم از رتبه خوب تک رقمی و دو رفمی و 3 رقمی تا 4 رقمی یه 10-12 تا فکر کنم باشند که اینجوری مقایسه کنیم فکر کنم برای سال بعدیها خوب باشه...میتونن دیگ تقریبا حدس بزنن...و تلاششونو به این صورت برنامه ریزی میکنند

arefeh

کاربر ممتاز
به همه دوستایی که قبول شدن تبریک میگم...
رتبه اولیه357...اسکیس21.33...رتبه نهایی526!!!
روزانه محقق اردبیلی قبول شدم! :smile:

اینجور که شما گفتی من راحت قبول میشدم اردبیل...آخرین نفر قبولی چند بوده؟؟؟رتبه دانشگاه تهرانتو گفتی/؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
ضمن تبریک مجدد خدمت همه عزیزان
در مورد پیام نور اگه کسی سولی داره بنده در خدمتم

arefeh

کاربر ممتاز
ضمن تبریک مجدد خدمت همه عزیزان
در مورد پیام نور اگه کسی سولی داره بنده در خدمتم

عزیزم تو که دیگه کم نزاشتی....ولی یه سئوال عزیزم میدونی دو تا رتبه توی کارنامه جلوی هر دانشگاه هست...یکی رتبه داوطلب یکی رتبه آخرین فرد قبولی اینو واقعا متوجه نشدم؟؟؟یعنی چی؟؟مسلما منظورش این نیست که 120 نفر گرفتن شما نفر 83 هستید....کامل یکی توضیح میده میخوام ببینم به چ صورته؟؟

samanehshah

عضو جدید
معماری 60 درصد
معماری داخلی 90 درصد
قبولی معماری داخلی تهران روزانه
پایینشم معماری مدرسو زده بودم که قبول شدم

به نظرتون معماری داخلی تهران بهتره یا معماری معماری مدرس؟

تبریک میگم واقعننننننن
منم هدفم معماری داخلیه. ولی اصلا نمی دونم چه جوری اسکیسمو تقویت کنم. هیچی از داخلی نمی دونم. میشه بگی چه جوری می تونم تو اسکیس داخلی خودمو قوی کنم؟ ممنون...

hastiii

عضو جدید
کاملا باهات موافقم منم دیگه انقدر داغون نبودم پارسال موضوع به اون سختی که همه درصد ها زیر 15 بود من 30% زدم اون وقت امسال که این همه خوب دادم و اسکیس خوب 16.67
اضلا نمیهمم اصلا
نامردی نیست یه چیزی فرای نامردیه :(( :(

alirad

عضو جدید
اینجور که شما گفتی من راحت قبول میشدم اردبیل...آخرین نفر قبولی چند بوده؟؟؟رتبه دانشگاه تهرانتو گفتی/؟؟

اگه میزدین شاید جاهامون عوض میشد!!! ;-) خودم جز اخرین نفرا بودم...بچه ها گفتن رتبه دانشگاه تهران همون رتبه نهاییه...منم اونو گفتم!

arefeh

کاربر ممتاز
اگه میزدین شاید جاهامون عوض میشد!!! ;-) خودم جز اخرین نفرا بودم...بچه ها گفتن رتبه دانشگاه تهران همون رتبه نهاییه...منم اونو گفتم!

واقعا...من رتبه دانشگاه تهران 509 بود و اگه رتبه ای که شما گفتید 526 یعنی 100% منم قبول بودم////ولی فکر میکنم خیلی ازم دور میشد....خخخخ...ولی همینشو من راضی ام...هر چی باشه تهران هست و دسترسی به کتب و دانشگاههای خوب بیشتره;)

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی میدونه برا انتقالی گرفتن به کدوم سازمان باید مراجعه کنم که یه نامه ای چیزی بهمون بدن با دست پر برای انتقالی اقدام کنیم!!

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم تو که دیگه کم نزاشتی....ولی یه سئوال عزیزم میدونی دو تا رتبه توی کارنامه جلوی هر دانشگاه هست...یکی رتبه داوطلب یکی رتبه آخرین فرد قبولی اینو واقعا متوجه نشدم؟؟؟یعنی چی؟؟مسلما منظورش این نیست که 120 نفر گرفتن شما نفر 83 هستید....کامل یکی توضیح میده میخوام ببینم به چ صورته؟؟
عارفه جون اين يعني تو بچه هايي مه پيام نور را در خواست كردن تو نفر ٨٣ بودي
اخرين نفري مع قبول شده نفر١٢٠ بوده كه در خوات كرده بودا پيام نور

مثلا ممكن يه نفر روزانه تهران قبول شده باشه و پيام نور هم در خواست كرده باشه
اون شده ٥ نفري كه پيام نور را درخواست داده
و قبول هم ميشده ولي جون انتخاب قبليش قبول شده جاي پيام نور باز شده
مساما تعداد همون كه تو دفترچه اعلام كردن

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی میدونه برا انتقالی گرفتن به کدوم سازمان باید مراجعه کنم که یه نامه ای چیزی بهمون بدن با دست پر برای انتقالی اقدام کنیم!!
بايد بري دانشكاه ميدا و مقصد موافقت بكيري
ديكه حل

البته اكه مشكلي جيزي رو كني راحت موافقت مي كنند

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه جون اين يعني تو بچه هايي مه پيام نور را در خواست كردن تو نفر ٨٣ بودي
اخرين نفري مع قبول شده نفر١٢٠ بوده كه در خوات كرده بودا پيام نور

مثلا ممكن يه نفر روزانه تهران قبول شده باشه و پيام نور هم در خواست كرده باشه
اون شده ٥ نفري كه پيام نور را درخواست داده
و قبول هم ميشده ولي جون انتخاب قبليش قبول شده جاي پيام نور باز شده
مساما تعداد همون كه تو دفترچه اعلام كردن

مرسی دوست جونم ...تقریبا دستم اومد داستان از چه قراره....چ کارها میکنند مردم....چه دردسر داره فکر کنم این وسط اشتباهاتی هم بشه...مگه نه؟البته اگه دستی بود که هیچی دگ...باز خوبه کامپیوتری هست داستان

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من کنکور دانشگاه آزاد ندادم میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ یعنی بدون کنکور؟ یا اینکه باید صبر کنم تا سال بعد کنکور بدم؟

توروخدا راهنمایی کنید

سلام..وقتی کنکور ندادین چجوری تکمیل ظرفیت شرکت کنی؟!بر اساس چه معیاری گزینش بشی؟!
پس تو تکمیل ظرفیت نمیتونی شرکت کنی و همه اونایی که کنکور دادن دوباره گزینش میشن...
شما فقط یه راه داری که میتونی بهمن پذیرفته بشی , اونم از طریق بدون ازمون هست...البته یه سری شرایط خاص داره مثل معدل بالای 17 و همینطور جز 10 درصد برتر فارغ التحصیلان ورودی خودت باشی و درس زیر 12 نداشته باشی و یه سری شرایط اینجوری...ثبت نام بدون ازمون هم همزمان با ثبت نام کنکور سال 94 انجام میشه...
پس دوست خوبم تنها راهی که بتونی سال 93 پذیرش بشی بدون ازمون هست...;)

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها هزینه پردیس خودگردان ترمی چند در میاد؟؟؟؟

این اطلاعیه شهریه کارشناسی ارشد نوبت دوم و پردیس خودگردان دانشگاه یزد هست...سال تحصیلی93-94

پیوست ها

• msc-shahrya.pdf
    32.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا