❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمن تبریک به تمام بچه های قبول شده امسال میشه خواهش کنم نمونه کاراتونو با درصدای قبولیتون تو یه تاپیک جداگونه جمعبندی کنید .....تا ما ازتون درس بگیریم .....انشااالله تو تمام مراحل زندگیتون موفق باشین ......ما رو هم فراموش نکنید

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!

بچه ها شمام با این مشکل تبلغیات مواجه اید!!!

دیگه اعصاب برام نذاشته از بس باید صفحات تبلیغی رو ببندم !! یعنی چی اخه!! واسه شمام همینطوره؟

آخرین ویرایش:

asal 1

عضو جدید
خوشبحالتون. تبریک میگم به همتون. من خوندم اما نمیدونم چرا رتبم از پارسال که نخوندم کمتر شده حتی مجاز هم نشدم!!!!!!!موفق باشید:smile:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ضمن تبریک به تمام بچه های قبول شده امسال میشه خواهش کنم نمونه کاراتونو با درصدای قبولیتون تو یه تاپیک جداگونه جمعبندی کنید .....تا ما ازتون درس بگیریم .....انشااالله تو تمام مراحل زندگیتون موفق باشین ......ما رو هم فراموش نکنید
فقط ی نکته کوچولو از من کم علم داشته باشید.تا میتونید روی ایده تمرکز کنید و دیتیل و مقطع و پلان عااالی...من خودم پارسال ایده نداشتم دیتیل نداشتم ولی مدارکم کامل بود تازه ی دیده پرنده هم زده بودم.فکر کنم درصدها20-25همچین چیزی شد ی راندو ساده هم داشت.
اما امسال تا تونستم رو پلانم زمان گذاشتم البته ناگفته نماند پلانهام همیشه معقول و از نظر هندسی و ترسیمی خیلی خوب هست...ولی خوب زمانم خیلی صرف کردم و خوب بعدش مقطع و نمارو زدم.ولی متاسفانه ب پرسپکتیو داخلی نرسیدم و خارجی هم بعلت چرخشی ک داشتم و کلا قفلی ک مغزم کرده بود ب صورت افتضاح جمعش کردم....راندو هم ی رنگ برا بازشوها استفاده کردم از اون طرفم توو پلانم مسیرها و البته فضای خالی زمینمو با پاستل سریع رنگ کردم.و خوب امسال درصدم شد 44...مسلما کار پارسال کامل بود ولی امسال ایده داشتم....خیلی خوشحال شدم چون رتبه نهاییم خیلی تغییر کرد و اگر تنها 3-4% بیشتر میگرفتم الان روزانه شهر خودم بودم.
پس حتما کتاب بخونید هر ایده ای ک بنظرتون جالبه جمع کنید یه جا و هر موضوعی ک تمرین میکنید اون ایده هارو توو کارتون بگنجونید.
ی نکته ک همیشه باهاش حال میکنم خوندن شب امتحانه...من اسکیس امسال اصلا کار نکردم فقط روز امتحان ک منتظر بودیم در رو باز کنن ی دفترچه ایده و دیتیل داشتم اونهارو خوندم....و خدایی هم سر امتحان همشونو چپوندم تووو کارم از نوع مصالح و دتیل کف تا دیتیل پارتیشن و....و خوب خداروشکر جواب دادم.و الانم ناراضی اصلا نیستم به حد تلاشم نتیجه گرفتم.

arefeh

کاربر ممتاز
سلام!

بچه ها شمام با این مشکل تبلغیات مواجه اید!!!

دیگه اعصاب برام نذاشته از بس باید صفحات تبلیغی رو ببندم !! یعنی چی اخه!! واسه شمام همینطوره؟

دگ روزانه قبول شدی صبرتو ببر بالا مهندس...

alirad

عضو جدید
واقعا...من رتبه دانشگاه تهران 509 بود و اگه رتبه ای که شما گفتید 526 یعنی 100% منم قبول بودم////ولی فکر میکنم خیلی ازم دور میشد....خخخخ...ولی همینشو من راضی ام...هر چی باشه تهران هست و دسترسی به کتب و دانشگاههای خوب بیشتره;)

اینجا رو میزدین تنها مزیتش این بود که روزانست و شهریه نداره...!!! منم مجبورم برا کتاب و هرچیز دیگه که لازمم بشه پاشم برم تهران...!!!

alirad

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه برا انتقالی گرفتن به کدوم سازمان باید مراجعه کنم که یه نامه ای چیزی بهمون بدن با دست پر برای انتقالی اقدام کنیم!!

کجا میری مهندس؟؟؟ بودین حالا...دور همی خوش میگذشت...!!!:)

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط ی نکته کوچولو از من کم علم داشته باشید.تا میتونید روی ایده تمرکز کنید و دیتیل و مقطع و پلان عااالی...من خودم پارسال ایده نداشتم دیتیل نداشتم ولی مدارکم کامل بود تازه ی دیده پرنده هم زده بودم.فکر کنم درصدها20-25همچین چیزی شد ی راندو ساده هم داشت.
اما امسال تا تونستم رو پلانم زمان گذاشتم البته ناگفته نماند پلانهام همیشه معقول و از نظر هندسی و ترسیمی خیلی خوب هست...ولی خوب زمانم خیلی صرف کردم و خوب بعدش مقطع و نمارو زدم.ولی متاسفانه ب پرسپکتیو داخلی نرسیدم و خارجی هم بعلت چرخشی ک داشتم و کلا قفلی ک مغزم کرده بود ب صورت افتضاح جمعش کردم....راندو هم ی رنگ برا بازشوها استفاده کردم از اون طرفم توو پلانم مسیرها و البته فضای خالی زمینمو با پاستل سریع رنگ کردم.و خوب امسال درصدم شد 44...مسلما کار پارسال کامل بود ولی امسال ایده داشتم....خیلی خوشحال شدم چون رتبه نهاییم خیلی تغییر کرد و اگر تنها 3-4% بیشتر میگرفتم الان روزانه شهر خودم بودم.
پس حتما کتاب بخونید هر ایده ای ک بنظرتون جالبه جمع کنید یه جا و هر موضوعی ک تمرین میکنید اون ایده هارو توو کارتون بگنجونید.
ی نکته ک همیشه باهاش حال میکنم خوندن شب امتحانه...من اسکیس امسال اصلا کار نکردم فقط روز امتحان ک منتظر بودیم در رو باز کنن ی دفترچه ایده و دیتیل داشتم اونهارو خوندم....و خدایی هم سر امتحان همشونو چپوندم تووو کارم از نوع مصالح و دتیل کف تا دیتیل پارتیشن و....و خوب خداروشکر جواب دادم.و الانم ناراضی اصلا نیستم به حد تلاشم نتیجه گرفتم.

عارفه اسکیس رو خوب زدی!! باریکلا

از همه بچه های انجمن الخصوص بچه های که با هم پیش رفتیم به خاطر سعی و تلاش و تمام کمک ها و انرژیهای که به انجمن ترزیق کردن قدردانی و تشکر میکنم !

دیگه اسم نمیبرم ولی به همه این دوستان تبریک میگم چه اونایی که قبول شدن و چه اونایی که نشدن و براشون ارزوی موفقیت دارم !

Mona369

عضو جدید
سلام
دوستان تو پست های این جا زیاد دیدم که صحبت از انتقالی کردین
بچه ها، برای مقطع ارشد و دکترا اصلا قانون مهمان شدن و انتقالی وجود نداره
من خودم کنکور کامپیوتر دادم و الان مشتاق انتقالی یا حد اقل مهمان شدن بودم پیگیری کردم رفتم دانشگاه مقصد بعدشم مبدا... همه گفتن این قانونا فقط مال کارشناسیه اونم با کلی شرط و اینا ....
دیگه فهمیدم با اینکه به دخترا میگن میدن واسه ما شدنی نیس . فکرم نکنم رشته ما با شما تو این قانونا فرق کنه.:(

hodaara

عضو جدید
نـــتایج نهایی کارشناسی ارشد معماری 93

مهندس لطفااگه کارتون رو کشیدید،از کجا میشه دید؟؟؟راهنمایی کنید (اسکیس معماری)

از شيتم عكس گرفتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه اسکیس رو خوب زدی!! باریکلا

از همه بچه های انجمن الخصوص بچه های که با هم پیش رفتیم به خاطر سعی و تلاش و تمام کمک ها و انرژیهای که به انجمن ترزیق کردن قدردانی و تشکر میکنم !

دیگه اسم نمیبرم ولی به همه این دوستان تبریک میگم چه اونایی که قبول شدن و چه اونایی که نشدن و براشون ارزوی موفقیت دارم !
مرسی ابرام جان.....منم واقعا از همه این دوستان تشکر میکنم....خیلی به من به شخصه روحیه دادن....
ترنج عزیز که همیشه بفکرم بود...پویان خان که دائما درگیر پایان نامه بود...آقا عارف که همش بهم پرسپکتیو سه نقطه ای توضیح میداد منم مثل خنگها رفتار میکردم....:biggrin:....عذرا جون که دگ سنگ تموم میزاشت...شیما جون که توی استرس درس خوندن و سرکار رفتن بود....سمانه جان که توی زبان مشاوره میداد....نیکوی عزیز که درگیر درصد بالای زبانش بودم....معمارباشی که با تخمین رتبه اش امیدوارمون میکرد به تلاش بیشتر برای اسکیس....سجاد جان که همیشه بین دوراهی زن و ارشد بود.هاهاهاها......میترای عزیزم که دختر خوبی بود(نیست اینجا بقیه دخترها بدن آخه چیز باحالی به ذهنم نرسید:redface:)دیگه دیکه؟؟؟دوستان راهنمایی کنید یادم نمیاد هدارای عزیز که من زیاد افتخار آشنایی باهاشو نداشتم...آهان باران عزیز که نیست یه مدته...کجایی باران جون؟؟؟مازیار عزیز که دوره اسکیس حضور یادفتن که ما نبودیم...کالاتراوا که بهش تبریک میگم تهران قبول شدنشو حالا اینکه چ دانشگاهی هست اصلا مهم نیست.....مهیار سامسونگ که پیام خصوصی چرت و پرت زیاد میداد....خخخخخخخخخخخخخخ...........واااای خدایا اهااان الهام عزیز که اونم نیست چ کردی الهام جون؟؟؟
ببخشید بچه ها هر چی دیگه فکر میکنم یادم نمیاد راهنمایی کنید....به خوبی خودتون ببخشید اگه از قلم افتادید...واقعا این مدت خیلی استفاده کردم از حرفها راهنمایی نکات مفیدی که میزاشتید کلا همه چی.....امیدوارم که از این به بعدم حضور داشته باشید چون تازه داستان ارشد شروع شده باید اینجا هم توی موفقیت هم تلاش کنیم....
همگی شاد و سالم باشید:gol::heart::heart::heart::gol:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
از شيتم عكس گرفتم

مرسی که اسکیس رو گذاشتین
شما کلاس رفتین؟ یا خودتون تمرین کردین؟
من ایده تو ذهنم نیست کلا
به این اسکیس چه نمره ای دادن؟

hodaara

عضو جدید

مرسی که اسکیس رو گذاشتین
شما کلاس رفتین؟ یا خودتون تمرین کردین؟
من ایده تو ذهنم نیست کلا
به این اسکیس چه نمره ای دادن؟
خواهش ميكنم.... من ٥٦/٦٧ شدم
كار گاه استاد شقاقي رو رفتم ...
ايده هم از تمرين زياد شكل ميگيره و اينكه كار زياد ببينين و اتود بزنيد

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش ميكنم.... من ٥٦/٦٧ شدم
كار گاه استاد شقاقي رو رفتم ...
ايده هم از تمرين زياد شكل ميگيره و اينكه كار زياد ببينين و اتود بزنيد

به نظرت اگه کلاس نرم ، نمیشه اسکیس خوب بزنم؟

arefeh

کاربر ممتاز
به نظرت اگه کلاس نرم ، نمیشه اسکیس خوب بزنم؟

به نظر من حتما برو...چون راهو بهتون نشون میدن....خودت اگه کار کنی سردرگمی...و برای پیشرفت زمان زیادی باید صرف کنی....ولی دلیل نمیشه کلاس بری دیگ تلاش نکنی....بودن افرادی که کلاس رفتن کار نکردند و توقع معجزه داشتن....

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
از شيتم عكس گرفتم

ایول مهندس کارت عالی بود ....................... از سبک کاریت خوشم میاد خیلی زیاد از چی استفاده میکنی دقیق و از نوع خط ها و کلیتی از نحوه کشیدنت بگی عالیه
مرسی که کارت گذاشتی

hodaara

عضو جدید

ممنون برای اینکه به چنین حدی رسید از بعد کنکور ارشد تا اسکیس کافیه؟

خواهش ميكنم
بله كافيه... بايد زياد و شبانه روز تمرين كنيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا