نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...
بعد از کلی صبر و حوصله ای که به خرج دادید و تمام انتظارهایی که کشیدید فردا (چهارشنبه 19شهریور 93 )نتایج اعلام میشه.
امیدوارم همه به نتیجه دلخواه برسن.و هر نتیجه ای که رقم خورد خداروشکر کنید..اون بهتر از هر کسی مصلحت بنده هاش رو میدونه...
.
خب دوستان سعی کنید تراز اونجایی رو که قبول میشید بزارید تا واسه تکمیل ظرفیت بهمون کمک کنه...در کل تراز انتخاب هایی که داشتید رو سعی کنید بزارید..

سعی کنیم تاپیک مفید باشه و واسه تکمیل ظرفیت بهمن هم بشه ازش استفاده کرد...
بچه ها واسه همه از ته قلبم ارزوی موفقیت میکنم:gol:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-نتایج کنکور ارشد فردا چه ساعتی اعلام میشه؟
2-کد رشته محل های جدید که اضافه شده این امکان رو میذارید که خود داوطلب انتخاب کنه؟

سیستم پرسش و پاسخ

پیام روابط عمومی : 1393/06/18

نتایج آزمون کارشناسی ارشد چهارشنبه اعلام خواهد شد / موارد مربوط به انتخاب رشته مجدد همان زمان اطلاع رسانی می گردد.

memarjon

عضو جدید
2-کد رشته محل های جدید که اضافه شده این امکان رو میذارید که خود داوطلب انتخاب کنه؟

سیستم پرسش و پاسخ

نتایج آزمون کارشناسی ارشد چهارشنبه اعلام خواهد شد / موارد مربوط به انتخاب رشته مجدد همان زمان اطلاع رسانی می گردد.

مگه قراره فردا انتخاب رشته مجدد کنیم؟؟؟؟؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه قراره فردا انتخاب رشته مجدد کنیم؟؟؟؟؟

اینجور که مشخصه اره, باید کد رشته محل های جدیدی که اضافه شده رو انتخاب کنیم...
حالا چجوری انجام میشه باید منتظر اعلام مرکز ازمون باشیم..در کل قراره یه چیز جدید رو تجربه کنیم...
ما الان تو یه برهه زمانی از تاریخ هستیم که بعد ها از ما یاد میشه:D میگن سال 93 چقدر تغییر و تحول...حالا چه قدر واسه ما خوبه یا بده رو گذشت زمان مشخص میشه...;)

در مورد نحوه انتخاب رشته مجدد هم چون امروز بچه های کنکور دکتری نتایجشون اعلام میشه و اونا هم مثل ما کد رشته محل های جدید دارن پس واسه اونا نحوه انتخاب رشته مجدد گفته میشه...همینجا نحوه انتخاب رشته مجدد رو میزارم ;)

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعیه مرکز ازمون واسه بچه های دکتری:
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: اسامي پذيرفته شدگان 196 رشته دكتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي امروز سه شنبه ساعت 19:00 مورخ 18/6/93 اعلام مي شود داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.com از نتيجه خود مطلع شوند. وي در ادامه افزود: پذيرفته شدگان مي بايست در روزهاي شنبه 22/6/93 و يكشنبه 23/6/93 به واحدهاي پذيرفته شده مراجعه كنند. معاونت سنجش و پذيرش با اشاره به ايجاد رشته محل هاي جديد در مقطع دكتري تخصصي گفت: امكان انتخاب رشته/ محل مجدد به داوطلبان حائز شرايط داده شده است، علاقه مندان مي توانند از ساعت 16:00 روز چهارشنبه مورخ 19/6/93 با مراجعه به پايگاه الكترونيكي معاونت سنجش و پذيرش نسبت به انتخاب رشته/محل جديد اقدام كنند. وي در پايان گفت: پذيرفته شدگان مي بايست براي مراجعه جهت ثبت نام مداركي شامل: اصل و كپي كارت ملي، اصل و كپي شناسنامه، شش قطعه عكس 4 × 3 با پشت زمينه سفيد (براي مشمولين 12 قطعه عكس)، مدركي كه وضعيت نظام وظيفه برادران را مشخص مي كند و مدرك تحصيلي يا گواهي موقت كارشناسي ارشد را به همراه داشته باشند.
.

پس اینجور که مشخصه فردا که که نتایج ما اومدم میتونیم پنج شنبه انتخاب رشته مجدد داشته باشیم...حالا چرا گفته داوطلبان حائز شرایط نمیدونم....یعنی همه نمیتونن؟؟و ایا شرایط خاصی داره؟؟باید به انتظار بشینیم تا فردا

b_arch_5

کاربر بیش فعال

سیستم پرسش و پاسخ

فردا چه ساعتی میاد نتیجه ها..؟؟
چه جالب بازم دانشگاه آزاذ مارو سورپرایز کرد....!!!:biggrin:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
فردا چه ساعتی میاد نتیجه ها..؟؟
چه جالب بازم دانشگاه آزاذ مارو سورپرایز کرد....!!!:biggrin:
ساعت 2 به بعد میاد ...ولی از صبح باید پیگیری کرد از مرکز ازمون...وهمینطور منتظر اطلاعیه بود..
:cry::cry:من قبول نخواهم شد خداکنه دوست جونام شماها قبول بششین :cry::cry:
ایشالا قبول میشی..انتخاب رشته مجدد هم هست...
احتمال زیاد میریم واسه تکمیل ظرفیت
مشخص نیست کی جواب انتخاب کدرشته محل های جدید رو میدن

TARANE-ARCH

عضو جدید
ساعت 2 به بعد میاد ...ولی از صبح باید پیگیری کرد از مرکز ازمون...وهمینطور منتظر اطلاعیه بود..

ایشالا قبول میشی..انتخاب رشته مجدد هم هست...
احتمال زیاد میریم واسه تکمیل ظرفیت
مشخص نیست کی جواب انتخاب کدرشته محل های جدید رو میدن
اخه تو همه ی شهرا که رشته جدید نیومده خب اونا چراااااااا باید دوباره انتخاب کنن

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
شورشو در آورده دانشگاه آزاد.یه هفته است امروز فردا میکنه.مگه خودشون نمیدونستن میخوان ظرفیت جدید ایجاد کنن.زودتر اینکارو میکردن خوب.

monire3000

عضو جدید
سلام بچه ها می خواستم بدونم کسی که هنوز مدرکش اماده نیست می تونه ثبت نام کنه؟؟؟
مثلا با ریز نمرات تا وقتی که اماده شه مدرک؟؟؟؟

mahfo

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها یاد پارسال این موقع خودم افتادم .دانشگاه آزاد کلا هرسال تنوع ایجاد میکنه برامون.پارسال اومد اسکیسو از تیوری جدا کرد.امسالم که میخوان محل های جدید بذارن.خیلی جالبن درکل.ان شاالله هرچی خیرتونه پیش میاد براتون.بیخودی استرس نگیرید.من پارسال با اختلاف 1 رتبه علوم تحقیقات قبول نشدم،بعد دوباره جز ممتازین همون علوم تحقیقات قبول شدم.قسمتتون هرچی باشه همون میشه.امیدوارم همتون فردا خوشحال شین:)

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه‌بندی جهانی لایدن در سال 2014 اعلام شد

وی با ارائه جدولی، از وضعیت رتبه بندی دانشگاه‌های ایران در نظام رتبه بندی لایدن 2014 را عنوان کرد که بر این اساس رتبه‌های دانشگاه‌های برتر ایران در شاخص تاثیر به این صورت است که به ترتیب در متغیرهای p، mcs، mcnsو PP (top 10%)، دانشگاه آزاد، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی امیر کبیر رتبه‌های اول، دانشگاه تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه تبریز رتبه‌های دوم، دانشگاه صنعتی امیر کبیر و صنعتی اصفهان رتبه‌های سوم، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تبریز، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه علم و صنعت رتبه چهارم، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه شیراز، دانشگاه تبریز و دانشگاه صنعتی شریف رتبه پنجم و دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه تهران رتبه ششم را کسب کرده است.

دوستان خبر تکمیلی رو میتونن کامل بخونن..من منبع خبر رو میزارم:
منبع خبر:وبسایت شبکه خبر/خبرگزاری ایسنا/پایگاه استنادی جهان اسلام/باشگاه خبرنگاران و....

دوستان رشد علمی دانشگاه ازاد غیر قابل انکار و جز دانشگاههای سطح بالا از نظر تولید علم محسوب میشه....
سال 2013 هم دانشگاه ازاد جز 5 دانشگاه برتر ایران همراه با دانشگاه تهران. دانشگاه علوم پزشکی تهران .صنعتی شریف و امیر کبیر قرار گرفت بر اساس رتبه بندی سایماگو
اینم لینک:http://isna.ir/fa/news/92051407966/دانشگاه-آزاد-اسلامی-در-جایگاه-89-دانشگاه-های
.
.
.
اینا رو واسه دوستانی گفتم که هنوز دودل هستن بین موسسه های غیر انتفایی و دانشگاه ازاد انتخاب کنن...البته اینو هم بگم که بین این موسسه ها خوب و بد هم داریم و بین این تعداد دانشگاه ازاد خوب و بد هم وجود داره...این امار که گذاشتم اخرین امارهای جهانی که اعلام شده.
بچه ها دانشگاه علوم تحقیقات تهران جز دانشگاههای مطرح محسوب میشه...اگه هر کی بتونه بره عالیه

zahra.2014

عضو جدید
رتبه‌بندی جهانی لایدن در سال 2014 اعلام شد

وی با ارائه جدولی، از وضعیت رتبه بندی دانشگاه‌های ایران در نظام رتبه بندی لایدن 2014 را عنوان کرد که بر این اساس رتبه‌های دانشگاه‌های برتر ایران در شاخص تاثیر به این صورت است که به ترتیب در متغیرهای p، mcs، mcnsو PP (top 10%)، دانشگاه آزاد، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی امیر کبیر رتبه‌های اول، دانشگاه تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه تبریز رتبه‌های دوم، دانشگاه صنعتی امیر کبیر و صنعتی اصفهان رتبه‌های سوم، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تبریز، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه علم و صنعت رتبه چهارم، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه شیراز، دانشگاه تبریز و دانشگاه صنعتی شریف رتبه پنجم و دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه تهران رتبه ششم را کسب کرده است.

دوستان خبر تکمیلی رو میتونن کامل بخونن..من منبع خبر رو میزارم:
منبع خبر:وبسایت شبکه خبر/خبرگزاری ایسنا/پایگاه استنادی جهان اسلام/باشگاه خبرنگاران و....

دوستان رشد علمی دانشگاه ازاد غیر قابل انکار و جز دانشگاههای سطح بالا از نظر تولید علم محسوب میشه....
سال 2013 هم دانشگاه ازاد جز 5 دانشگاه برتر ایران همراه با دانشگاه تهران. دانشگاه علوم پزشکی تهران .صنعتی شریف و امیر کبیر قرار گرفت بر اساس رتبه بندی سایماگو
اینم لینک:http://isna.ir/fa/news/92051407966/دانشگاه-آزاد-اسلامی-در-جایگاه-89-دانشگاه-های
.
.
.
اینا رو واسه دوستانی گفتم که هنوز دودل هستن بین موسسه های غیر انتفایی و دانشگاه ازاد انتخاب کنن...البته اینو هم بگم که بین این موسسه ها خوب و بد هم داریم و بین این تعداد دانشگاه ازاد خوب و بد هم وجود داره...این امار که گذاشتم اخرین امارهای جهانی که اعلام شده.
بچه ها دانشگاه علوم تحقیقات تهران جز دانشگاههای مطرح محسوب میشه...اگه هر کی بتونه بره عالیه
اخبار ساعت 6 شبکه چهار هم داشت رتبه های برتر رو زیر نویس میکرد. دانشگاه تهران ودانشگاه ازادو امیرکبیر با یه دو سه تا دیگه بود

TARANE-ARCH

عضو جدید
میگم چرا سراسری نرفتم نگو میدونستم ازاد چقدر قویه ولی مدیریتش افتضاحههههههههههههههههه اقا من تا الان به جای صبرمیخوندما دانشگاه تگزاس قبول میشدم خخخخخخخ

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نتیجه کنکور دکتری اعلام شد و تعداد بسیار زیادی هم قبول نشدن.!!!!
واسه هر کی که قبول نمیشه مردود نمیزنن...این متن رو میزنن:
امکان قبولی با انتخاب محل های جدید از روز چهارشنبه ۱۹ شهریور ماه در پایگاه الکترونیکی معاونت سنجش وپذیرش دانشگاه http://WWW.AZMOON.ORG
واسه بچه های دکتری اینو زدن...پس اگه کسی این متن رو دید بدونه که تو انتخاب هایی که کرده بوده قبول نشده و باید انتخاب شهر جدید کنه شاید تو اونا پذیرفته بشه...

darkwater

عضو جدید
پس تو نتیجه ات نبینی "امکان قبولی با انتخاب محل های جدید" صلوووات
رضا جون داداش خدا سایه تو رو از سر ما کم نکنه :D
ایشالا هم من ! هم شما هم بقیه بچه های اینجا قبول شیم این لحظه از ته دلم خواستم از خدا اینو....
هر چند چاکر اوس کریم هرچه پیش آید خوش آید استرس مسترس هم بزارین کنار بچه ها..
اینشالا فردا قبولیه تک تک تون پشت کامپیوتر ببینن
چاکر همگی مخصوصا آقا رضای گل شب شیک;)

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها فک کنم من تنها فردی هستم تو باشگاه که دعا میکنم قبول نشم چون احتمال 99.9 درصد عازم سربازیم (البته از نوع امریه) انتخاب اولم آزاد زنجان بوده و بعدی علوم تحقیقات :cool:
خلاصه اینکه خیلیا هستند مثل من که همینجوری شرکت کردند و خیالتون راحت باشه که تکمیل ظرفیت اونایی که قبول نشدن حتماجای امیدواری هست.
یه توصیه برادرانه هم بکنم که قدر این آقا رضا رو بدونید ماشالله سرشار از انرژی و اطلاعاته
در آخر هم آرزوی موفقیت دارم برا همتون

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فک کنم من تنها فردی هستم تو باشگاه که دعا میکنم قبول نشم چون احتمال 99.9 درصد عازم سربازیم (البته از نوع امریه) انتخاب اولم آزاد زنجان بوده و بعدی علوم تحقیقات :cool:
خلاصه اینکه خیلیا هستند مثل من که همینجوری شرکت کردند و خیالتون راحت باشه که تکمیل ظرفیت اونایی که قبول نشدن حتماجای امیدواری هست.
یه توصیه برادرانه هم بکنم که قدر این آقا رضا رو بدونید ماشالله سرشار از انرژی و اطلاعاته
در آخر هم آرزوی موفقیت دارم برا همتون
اره والا مگه ما اینجا چندتا اقا رضا داریم.یک دونه بیشتر نداریم.یک دونه ای اقا:gol::gol:;)

metalika777_h_g

عضو جدید
یه سوالم من بکنم؟ :smile: این پردیس علوم تحقیقات چیه؟ تفاوتش با علوم تحقیقات چیه؟ :D

erfan4877

عضو جدید
بچه ها دیگه خسته شدم. یک هفته ایی هست که روزی پنج بار میرم سایت azmoon.com
اگه اولویت اول قبول نشم خیلی برام سخته . به خاطر هفته ای یک یا دو روز برم شهر دیگه. ایشالا همه قبول بشیم.

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

ای کاش قبول شم خیلی گناه دارم :( :( من که مثل شما شهرای بزرگ رو نمیخوام ارومیه قبول شم خیلی هم خوشحال میشم
خیلیییی گناه دارم قبول نشم :(:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا