❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خیلی درصدم خوبه مارال باور کن منی که نه کلاس بردم نه یه دونه شیت بستم کلا یه چن صفه درخت و پرسنازو فونت کار کرده بودم زدم 15 هرکیو میبینم با اینکه همه کلاس رفتنو خودشونو واسه اسکیس خفه کردن درصداشون زیر 5 شده :D به خودم امیدوار شدم چون فقط از دو سوال یکیو ج دادم چون وقت کم آوردم به دومی نرسیدم

فک کن هم بهشتی میاوردم هم مدرس هم علمو صنعت هم هنر تهران :D ولی عشق است یونی تهران
پس ایده خوبی داشتی!! موضوعتون چی بود؟؟
اگه بقیه درصداشون کمه چرا رتبت بیشتر شده؟؟
اخرین نفری ک دانشگاه تهران اورده رتبش چند بوده؟؟ زده تو کارنامت؟!!
منم رتبه ی اولیه ی مطالعات: 44
75 درصد نمره ی آزمون عملی
رتبه ی نهایی 5
مطالعات بهشتی :)

تبریک میگم موفق باشید:gol:

passedaway

عضو جدید
تبریک :gol:....پروزه عملی مطالعات چجوریه...کشیدنیه یا نوشتنـــیه یا چی...؟

ممنونم:gol:
بله نوشتنیه، در واقع بخش اصلی نمره رو یک مقاله تشکیل میده که باید نوشته بشه. دو تا سوال تشریحی دیگه هم هست که اونا هم حدود یک سوم نمره می شه.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
پس ایده خوبی داشتی!! موضوعتون چی بود؟؟
اگه بقیه درصداشون کمه چرا رتبت بیشتر شده؟؟
اخرین نفری ک دانشگاه تهران اورده رتبش چند بوده؟؟ زده تو کارنامت؟!!

تبریک میگم موفق باشید:gol:

نه بابا ایده چند سیخی من سوال اول که پرسپکتیو پرنده داده بود و گفته بود ناظر بکشید و پلان این سوالو خوب کشیدم من همیشه پرسپکتیوم خوب بود ولی سرعتم پایین
سوال دوم هم یه سایت بود ک باید یه محله توش طراحی می کردیم رو شیب ک من فقط به انتخاب محلش رسیدم و شناخت دیگه ایده میده شوت هیچی ندادم ولی چنتا چیز فلمبه سلمبه ک تو کتابای درسیم خونده بودم نوشتم :D
خوب یه عده هم بودن ک درصد بالایی زدنو کشیدن پایین
ولی مثلا رتبه دهمون رتبه نهاییش شده 28 با اسکیس 5 درصد

آخرین نفر یونی تهران 15 بوده رتبش

Sety

عضو جدید
راز موفقیتتو بگوووووووووووووووووووو :|

رمز موفقیتم فک کنم زمان بندیم بود.من نه کلاس رفته بودم نه واسه معماری داخلی تمرین کرده بودم.خودم واسه خودم زمان بندی کردم یک ماه آخر رو اسکیس سال های قبل معماری رو تمرین کردم.کارمم راندوی خاصی نداشت .
سر معماری داخلی که عالی بود همه مدارک رو کامل کردم دیدم هنوز یک ساعت و نیمه دیگه وقت دارم.نشستم یه مقطع و سه چهار تا پرسپکتیو دیگه کشیدم :D خلاصه که جای خالی رو برگه نذاشتم.
دوستانی که نمی خوان وقت و هزینه صرف کنن واسه کلاس واسکیس بگم که تمرین کردن تو خونه هم جواب میده با یه برنامه ریزی درست.;)

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها منم 25 درصد گرفتم...با اون سوتیه وحشتناکی که من دادم...فک میکردم زیره 10 بدن...:cry:
دوستان کسی اطلاع داره آخرین نفر سوره ی تهران چند بوده رتبش؟

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
رمز موفقیتم فک کنم زمان بندیم بود.من نه کلاس رفته بودم نه واسه معماری داخلی تمرین کرده بودم.خودم واسه خودم زمان بندی کردم یک ماه آخر رو اسکیس سال های قبل معماری رو تمرین کردم.کارمم راندوی خاصی نداشت .
سر معماری داخلی که عالی بود همه مدارک رو کامل کردم دیدم هنوز یک ساعت و نیمه دیگه وقت دارم.نشستم یه مقطع و سه چهار تا پرسپکتیو دیگه کشیدم :D خلاصه که جای خالی رو برگه نذاشتم.
دوستانی که نمی خوان وقت و هزینه صرف کنن واسه کلاس واسکیس بگم که تمرین کردن تو خونه هم جواب میده با یه برنامه ریزی درست.;)

مرسی ستی عزیز...مبارکت باشه عزیزم...لیاقتشو داشتی ...واسه مام دعا کن...:gol:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه خواهش میکنم کسی برای من راهی نداره؟ من به اشتباه دفترچه ک نزده بود علم و هنر کجاس و به گفته مشاور مرکز معماری کفته بود تهرانه زدم علم و هنر . حالا ک فهنیدم یزده و رتبه ها اومده دیدم تهران غیر انتفاعی و قزوین هم قبول میشدم .راهی نیست ک سازمان این علم و هنر رو از لیست من حذف کنه؟ ک من انتخاب های بعدیم قبول شم؟ :(((((( من نمیخوام برم یزد ... شماره خاصی داربد من زگگ بزنم بپرسم ؟ سنجس همش اشغاله :(((((

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
ینی اولین چیزی ک باید درنظر بگیریم اینه ک مدارکمون کامل باشه آره؟؟؟
خوشحالم ک کلاس نرفتی و تونستی موفق بشی اخه منم نمیتونم برم کلاس.........
میشه چندتا از اخرین تمریناتتو بذاری؟؟؟

moeinz

کاربر بیش فعال
معماری 60 درصد
معماری داخلی 90 درصد
قبولی معماری داخلی تهران روزانه
پایینشم معماری مدرسو زده بودم که قبول شدم

به نظرتون معماری داخلی تهران بهتره یا معماری معماری مدرس؟
حاجی بیا مدرس از دستت استفاده کنیم....معماری داخلی دخترونس...بیا مدرس... مردونس:biggrin:

moeinz

کاربر بیش فعال
ناراحت بودم
ولی الآن نیستم
38.33 درصد اسکیسمه
و هدفم 40 بود
تقریبن ب هدفم رسیدم
و خیییییییییییییییییییییییلییییییییییییی خوشحاااااااااااااااااللللللللللللمممممممممممممممم

مهم نیس الآن کجایی...مهم اینه فردا ی قدم جلوتر از الآن باشی;)

راستی رتبه نهایی کدومه؟؟تو هر کدوم یکی نوشته ک....

shima 70

عضو جدید
ناراحت بودم
ولی الآن نیستم
38.33 درصد اسکیسمه
و هدفم 40 بود
تقریبن ب هدفم رسیدم
و خیییییییییییییییییییییییلییییییییییییی خوشحاااااااااااااااااللللللللللللمممممممممممممممم

مهم نیس الآن کجایی...مهم اینه فردا ی قدم جلوتر از الآن باشی;)

راستی رتبه نهایی کدومه؟؟تو هر کدوم یکی نوشته ک....
تبریک میگم مهندس :gol: خیلی خیلی واست خوشحالم ایشالله موفقیتهای بعدی;)
دوستاااان همممگی مببااارکتون :gol:

moeinz

کاربر بیش فعال
تبریک میگم مهندس :gol: خیلی خیلی واست خوشحالم ایشالله موفقیتهای بعدی;)
دوستاااان همممگی مببااارکتون :gol:
ممنون
ایشالا موفقیت همه جوونا
یادم رفت بگم :D منم 29.33
این یعنی عاااااااالی دم خودم گررررم :w11:
دمت گرممممممممممممممممممم
فک کنم اون رنگ زرد مسخرت رو استفاده نمیکردی 35 ب بالا میشدی...کردی؟؟؟؟نه؟؟؟

shima 70

عضو جدید
ممنون
ایشالا موفقیت همه جوونا

دمت گرممممممممممممممممممم
فک کنم اون رنگ زرد مسخرت رو استفاده نمیکردی 35 ب بالا میشدی...کردی؟؟؟؟نه؟؟؟
کاش به همون زرد بود!!!!استرس و بی وقتی دیگه همه چیو قاطی کرد آبی و زوردو خاکستریو ..:Dفک کنم صورتیم زدم :biggrin: فک کنم تو اقلیم مشکل داشتم... ولی راضیم:)

arefeh

کاربر ممتاز
منم بهتره بگم خیلی خوشحالم....اینجا دوستان خیلیها رتبه هاشونو گذاشتن و بعد از اسکیس هم گفتن.و....من به نظرم خودم خیلی خوب بود...
رتبه اولیم 1369
اسکیس 44% (یعنی کف کردم وقتی درصدو دیدم...خدایا شکرت)
رتبه نهاییو توی دانشگاه تهران 509 یعنی 860 نفر رو پشت سر گذاشته بودم....:)
و الان پیام نور تهران قبول شدم....اصلا هم ناراضی نیستم چون کارناممو که نیگاه میکنم از علم و فرهنگ یزد تا شمال آمل و ساری و بابل و غ انتفاعی شهر خودم همه اینهارو قبول شدم و همشونو رتبه ام توش زیر 50 بوده اما تهران شرق آخرین نفر قبولی 122 و من 83 شدم.....پیش به سوی اول مهر و دانشگاه...
ولی اگه 30 نفر رو پشت سر گذاشته بودم الان یا روزانه شاهرود یا روزانه گرگان یا حداقل شبانه گرگان 100% قبول بودم...
اسکیس عالی بود...کلی حال داد بهم....:biggrin:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
منم بهتره بگم خیلی خوشحالم....اینجا دوستان خیلیها رتبه هاشونو گذاشتن و بعد از اسکیس هم گفتن.و....من به نظرم خودم خیلی خوب بود...
رتبه اولیم 1369
اسکیس 44% (یعنی کف کردم وقتی درصدو دیدم...خدایا شکرت)
رتبه نهاییو توی دانشگاه تهران 509 یعنی 860 نفر رو پشت سر گذاشته بودم....:)
و الان پیام نور تهران قبول شدم....اصلا هم ناراضی نیستم چون کارناممو که نیگاه میکنم از علم و فرهنگ یزد تا شمال آمل و ساری و بابل و غ انتفاعی شهر خودم همه اینهارو قبول شدم و همشونو رتبه ام توش زیر 50 بوده اما تهران شرق آخرین نفر قبولی 122 و من 83 شدم.....پیش به سوی اول مهر و دانشگاه...
ولی اگه 30 نفر رو پشت سر گذاشته بودم الان یا روزانه شاهرود یا روزانه گرگان یا حداقل شبانه گرگان 100% قبول بودم...
اسکیس عالی بود...کلی حال داد بهم....:biggrin:

عزیزممممم
خیلی واست خوشحالم
و واسه همه کسایی ک از نتیجه و زحمتی ک کشیدن راضی و خوشحالن
انشالا همیشه شاد و موفق باشید

arefeh

کاربر ممتاز
عزیزممممم
خیلی واست خوشحالم
و واسه همه کسایی ک از نتیجه و زحمتی ک کشیدن راضی و خوشحالن
انشالا همیشه شاد و موفق باشید
عزیزم مرسی...ایشالله شما هم امسال میترکونید....البته به هر چی بخوای ایشالله برسی اما هیچ وقت اگه کمم رسیدی ناراحت نشو...حکمتی داره....
من هم سرکار میرفتم ...هم کار خونه انجام میدادم هم مامانم مریض هست و به اونم رسیدگی میکردم...تازه بعضی وقتها به خواهرمم کمک میکردم....همشون الان خوشحالند چون میدونید من به همون حدی که تلاش کردم خدا هم ازم حمایت کرد....
واقعا شکرش

hastiii

عضو جدید
من اضلا نمی قهم همه مدارکم مال یود
تزسیم فنی رعایت شده بود
همه چیزام کلی دیتیل داشت
و تمام ایده هامو نوشته بودم
فقط راندو نداشتم حالا زده درصد 16.67 یعنی چی آخه ؟
این خیلی نامردیه من انقدر کارم بد نبود اتفاقا خوبم بود
چچوری مبشه اعتراض کرد به من چه داور سلیقه اش یه چیز دیگه هست ، من واسه کارم زحمت کشیده بودم این حقم نیست
بابا فقط ترسیم فنی 30% یعنی حتی اونم نداده
من نمیفهمم واقعا این نامردیه خیلی هم نامردیه

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
عزیزم مرسی...ایشالله شما هم امسال میترکونید....البته به هر چی بخوای ایشالله برسی اما هیچ وقت اگه کمم رسیدی ناراحت نشو...حکمتی داره....
من هم سرکار میرفتم ...هم کار خونه انجام میدادم هم مامانم مریض هست و به اونم رسیدگی میکردم...تازه بعضی وقتها به خواهرمم کمک میکردم....همشون الان خوشحالند چون میدونید من به همون حدی که تلاش کردم خدا هم ازم حمایت کرد....
واقعا شکرش
دعای ما هم ی کوچولو تاثیر داشت دیگه...
میدونم چقد اکتیو و سخت کوشی
من از همتون خیلی چیزا یاد گرفتم
امیدوارم تنهامون نذارید و بقیه راه رو هم کنارمون باشید..:redface:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omid0000

عضو جدید
درصد اسکیس معماری و منظرم رو هیچ جوری باورم نمیشه!!! :mad:
جالبه من برا مطالعات و داخلی یه اپسیلون هم کار نکرده بودم بعد اسکیسش بهتر شده!!!
واقعاً نمی دونم الان باید با 554 معماری و 122 منظر........... بعد "غیر انتفاعی آپادانا شیراز" ، بخندم یا اینکه بخندم؟؟؟؟!!!!!
.............
بابا درصد اسکیس داخلی منو زیاد دادین به قرآن، من اعتراض دارم، یه چیزیشو کم کنید عزیزان مصحح داور همه چیز فهم کبیر..............
اونم یه 10 ، 15 درصد میدادین که حداقل به هم بیان این اعداد ارقام !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پیوست ها

• Skiss.jpg
    Skiss.jpg
    17.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arefeh

کاربر ممتاز
فردا دیگه؟؟؟!!!
میخوای بذاریم واسه شنبه؟:D

کیفمو گذاشتم زود بیاااااااااااا

دعای ما هم ی کوچولو تاثیر داشت دیگه...
میدونم چقد اکتیو و سخت کوشی
من از همتون خیلی چیزا یاد گرفتم
امیدوارم تنهامون نذارید و بقیه راه رو هم کنارمون باشید..:redface:

مارال جون مطمئنا خدا خیلی دوستم داشته که دعای شما دوستهای خوبمو تاثیر داده....وگرنه با اون همه گرفتاری که من دارم امسالم فکر میکردم قبول نمیشم...هر چند ک سال دومم بوده و البته بعد از چند سال وقفه ای که افتاد بین درسهام ولی حتما دعای شماها این همه مشکلات رو کنار زده....
من که همیشه ولم توی این سایت:D

mitra2470

عضو جدید
بچه ها این چجوریه که واسه هر رشته رتبمون متفاوته؟؟!!!مگه بر چه اساس رتبه میاد؟؟؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
اسکیس منظرو 48 زذم.رتبه م هم 183 بود.منظر مدرس قبول شدم.پارسال با 59 قبول نشدم.
تبرییییییییک!!!!!
پارسال چند درصد زده بودی؟؟؟
اسکیس امسال و پارسالت چ فرقی داشتن؟؟!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sheelan

عضو جدید
تبرییییییییک!!!!!
پارسال چند درصد زده بودی؟؟؟
اسکیس امسال و پارسالت چ فرقی داشتن؟؟!!

من پی ام سی نیستم
نکس وانم خخخخخ
آره بذا حداقل اسپم محصوب نشه پستامون:D