❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو کدوم قسمت کارنامه رتبه نهایی رو زدن

رتبه نهایی رو طبق بهترین دانشگاه یعنی دانشگاه تهران می بینن. ستون اول رتبت طبق دانشگاس ستون دوم آخرین رتبه قبولی توی اون دانشگاس. شما باید رتبه نهاییتون جلوی تهران رو ببینید

i'm ok

عضو جدید
خداروشکر کن که روزانه درس خوندی!! چون تا همین چند سال پیش و حتی پارسال فارغ التحصیلان پیام نور رو واسه ثبت نام اداره های دولتی و... قبول نمیکردن!!
و همینطور همه میگفتن مدارک پیام نور معادله که سازمان سنجش مجبور شد طی اطلاعیه ای بگه که مدارک پیامنور از سال 90 مثل سایر دانشگاههای دیگه هست...
.
چیز زیادی نمیگم فقط میدونم کسی که بتونه روزانه یا شبانه یا حتی غیر انتفاعی قبول بشه نمیره پیام نور.. مگر در شرایط خیلی خاص... چون هممون میدونیم شرایطش چیه...

i'm ok

عضو جدید
عزیزم اینها همه طبق تحقیقی هست که از اساتید حتی دانشگاه آزاد--- معاون دانشگاه آزاد ----مسئول پیام نور خود تهران شرق---رئیس پیام نور بهشهر که پسر عمه بنده هست (که دیگه اون فامیله اگه داغون بود حتما میگفت...درصورتی که گفت تهرانه خیلی از آزاد و غیر انتفاعی بهتره)---خود دانشجوی طراحی شهری پیام نور تهران شرق---استاد پایان نامه کارشناسیم که ارشد و دکترا رو بهشتی بوده و الانم 6 ماه ایرانه 6 ماه کانادا(تا حتی به من قول داد که کمکم کنه برای خوندن دکترا توی یه دانشگاه خوب)----از دوستانم که خودشون کارشناسی پیام نور بودن که گفتن ارشدش خیلی بهتره----از دانشجوی معماری واحد بندرعباس که الان دانشجو هست-----همینطور از یه دوست عزیز که مامانش هئیت دانشگاه تهران هم هست پرسیدم اون خودش هم عقیده با من بود.....
حالا هر کسی یه عقیده ای داره دیگه....منم طبق همه این نکات و پیشنهادهایی که از استادهام گرفتم این شد که تصمیمم قطعیه برای رفتن به پیام نور....در ضمن نکته ای که دوستان میگن اگر پیام نور بخونی نمیتونی به عنوان حق التدریس در دانشگاه ها تدریس کنی هم خدمتتون عرض کنم بنده بعد این دو سال تدریسم توی دانشگاه مائده و آزاد گرگان و شهرهای اطرافش و البته با رایزنی توی غیر انتفاعی خودم کارم 100% قطعیه می باشد....پس نگید مدرکش معتبر نیست و آراد قبول نمیکنه
خانوم ما که حرفی نداریم... ولی همه ی اینایی که میگی چاره ای جز این ندارن که این حرفارو بزنن.. یکی 2سال دیگه میشنوی که میگن بچه های روزانه فکر میکنن که با سوادن، پیش بچه های پیام نور هیچی نیستن... اینارو باید بگن چون خودشون تو این محیط هستن... از این گذشته اگه 1نفرم که مادر دوستتون باشه نمیتونه به شما حرفی بزنه که ته دلتون خالی بشه.. اونم مجبوره اینو بگه... منم نمیگم پیام نور بده اما هممون میدونیم شرایط و جایگاهش چیه.. این مثالایی که میزنین که طرف بوده تو مصاحبه از دانشگاه تهرانیه بالاتر شده و گزینش شده چند در هزاره؟؟؟ چند بار تو تاریخ دانشگاه پیام نور همچین اتفاقی افتاده؟؟؟ یا از چند هزار نفر دانشجویی که تو دانشگاه های خوب میخونن از پیام نورن؟؟؟ از همه ی این حرفا گذشته خودتون چند بار هم اینو گفتین الانم گفتین، ینی جواب خودتون رو دادین، 10بار گفتین که من کارم تضمینه و مدرکمو که بگیرم تدریس میکنمو... پس این نمیشه اعتبار مدرک،میشه پارتی که شما داری و خیلیای دیگه ندارن، و 4 نفر دیگه هم که ببینن میگن طرف پیام نوری بود برش داشتنو اونی که از دانشگاه سراسری اومده بود رد شد...
شما تازه دارین این دوره رو شروع میکنین من تموم کردمو برای همتون بهترین هارو میخوام.. اما بهتره یکم واقع بین باشیم هممون... قبول دارم که همه چی بستگی به خود آدم داره و مخصوصا تو ارشد خودت باید یاد بگیری (البته الان وقت یادگیری نیستا).. و هم تو سراسری هم تو ازاد هم تو پیام نور مثال نقض هست اما نسبت به همدیگه که بسنجی قابل مقاسهباهم نیستن که بخواد صحبتی راجبشون بشه... خواهش میکنم کسی حرفامو به دل نگیره چون هممون هم دردیم و آخرش میبینیم که تو این مملکت تلف شدیمو پا برهنه ایم... امیدوارم که حرفمو هیچکدومتون تجربه نکنید و به جایگاهتون برسید، تو هر دانشگاهو هر جا که هستین..

i'm ok

عضو جدید
بیخیال به قول شما هممون در نهایت پابرهنه هستیم...درسته...خلاصه هر کسی گفته یه طرز فکری داره...نمیشه ایراد گرفت یا کسی رو توجیه کرد....مهم اینه که با همون مدرک کارشناسی هم یه کار خوب داشته باشی...خیلی ها رو میشناسم که الان ارشد از دانشگاه روزانه هم دارند اما کار که ندارند هیچی...علمشم ندارند حالا با زیاد خوندن و چند سال پشت کنکور بالاخره موفق شده روزانه قبول بشه....مهم مدرک نیست البته توی ایران منظورمه....مهم کار و درآمده و اینکه خرج اون همه سالهایی که برای درس صرف کردی بعدش در بیاد و خیالت آسوده باشه که زحمتت هدر نرفته....
امیدوارم همه ما با فکر تصمیم بگیریم و اسیر تعصبات الکی نشیم...چون این تعصبات قرار نیست مارو جایی ببره...:)

عارفه جان شما که اردبیل رو نیاوردی که.. با رتبه هایی که بقیه میگن حدست بر اینه که میاوردی... در ثانی اینکه شما از یه دانشگاه 2تا چیز شنیده باشی دلیل بر بد بودنش نیست که... خب منم اتفاقا چند تا از اساتیدش رو شنبدم و فککر میکنم خوبه... اما اینکه دلیل نمیه که... ولی تو داغون ترین و بدترین شرایط هم بخدا خیلی خنده داره که بخوایی محقق رو با پیام نور مقایسه کنی.. واسه پیام نور هم خودتو نبین که یه سری چیزا برات مهمه و بر اساس اون چیزا پیام نورو انتخاب کردی ولی هم شما هم ما خوب میدونیم که از 10 نفر 9نفرشون چون نتونستن روزانه قبول بشن از ناچاری میرن پیام نور یا اینکه طرف میگه جای اینکه برم شهرستان غیر انتفاعی بخونم تو شهر خودم هم کار دارم هم میرم پیام نور درسمو میخونم و این خیلی بدیهیه..
بعدشم انقدر بی انصافی نکن.. کسی که چند سال میمونه پشت کنکور و جون میکنه واسه این نیست که فقط اسم روزانه بچسبه بهش، شاید واسه خیلیا این اسم عقده بشه(که اگر هم بشه حق هم دارن) اما همه اینطوری که شما میگی نیستن.. منم فقط واسه اینکه حس کردم داری تعثبی نظر میدی و بخاطر تعصبت یه جورایی زحمت بقیه رو نادیده میگیری اینارو گفتم وگرنه هممون از یه قشر و یه جنسیم..

آخرین ویرایش:

i'm ok

عضو جدید
عارفه جان امیدوارم حرفامو به دل نگیری
همه رو بذار به پای اینکه 20 سال جون کندیمو همیشه رتبه بالای کنکور بودیم به امید اینکه دستمون یه جایی بند میشه تو این مملکت که از گشنگی نمیریم، اما نمیدونستیم روزی میاد که کفشامونو دست میگیریمو منتظر یه اشاره ایم که بذاریمو گورمونو از این مملکت گم کنیم، بلکه یه جا 4تا ادم پیدا بشه و قدر یه ذره از مصیبتهایی که کشیدیمو بدونه... واسه همتون ارزوی بهترینها رو دارم

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا جان خوشت میاد کلا پیام نور رو هی خراب کنی نه؟؟؟:razz:
من یه سئوال فقط ازت دارم راستشو بگیا...خدایی تو که اینقدر از پیام نور بد میگی....چرا خودت فراگیر پارسال شرکت کردی؟؟؟و اگه واقعا پیام نور هم مثل آزاد راحت دانشجو میگیره چرا قبول نشدی؟؟!!!!!
میخوام یه جواب قانع کننده بدی....چون برای قبولیش وقت زیاد گذاشته بودی.....راستشو بگو/////

خراب چرا کنم...!! چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است...!
ببین از کسی که داری مشاوره میگیری خودش داره اموزش محور پیام نور بندر عباس درس میخونه و معلومه که طرفداری میکنه از پیام نور...
در مورد اینکه چرا خودم یکبار پیام نور شرکت کردم هم گفتم قبلا...!!!
ببین عارفه جان هنوز 2 هفته نیست که تحقیق کردی در مورد پیام نور...!!ولی من6 ماه مداوم فقط کارم تحقیق کردن بود.هی میخواستم خودمو قانع کنم.
دقیقا اوایلی که منم میخواستم پیام نور برم و هدفم فقط تهران بود مثل الان تو بودم ..همه میگفتن نرو ولی من میگفتم نه تهرانه...تهران خیلی خوبه..بهم میگفتن مدرکش بدرد نمیخوره , من میگفتم تهرانه مدرکش خوب..خلاصه کلی خودمو قانع میکردم...
زمانی که خواستم پیام نور برم چون ورود سریع به مقطع ارشد و همینطور تهران بودن جز اهدافم بود...تو ذهنمم میگفتم بایه کنکورپیام نور یهو میرم ترم 2 میشینم و یک ترم جلو میفتم...و کلی توجیح داشتم...کنکور سراسری هم که شرکت نکردم به خاطر همین پیام نور بود متاسفانه...ولی من هر روز میخوندم و هی بهم میگفتن مگه دیونه ای بری پیام نور..!!!از استاد دانشگاه میپرسیدم میگفت نرو .عضو هیئت علمی میپرسیدم میگفت نرو..میگفتم میخوام واسه تهران بخونم میگفتن چه فرقی میکنه پیام نوره...خلاصه همه پالس منفی دادن...خودمم وقتی تو سایت سازمان سنجش دیدم که تازه از سال 90 مدرک پیام نور مورد تایید سنجش هست یا اینکه تو یه استخدامی گستره پارسال یکی از شرایطت این بود که از فارغ التحصیلان پیام نور ثبت نام به عمل نمیاد(بعد که تحقیق کردم دیدم خیلی جاها این جوریه) و یا اینکه خود پیامنور اطلاعیه میده که قراره پیام نور کلا غیر حضوری بشه و اصل سیاستش اینه...خب همین چیزا ادمو سرد میکنه...تازه با جامعه دانشگاهی طرف هستی که میگه پیام نور نرو..ادمی که درس نخونده هم میفهمه...تلویزیون هم که روشن میکنی امارهایی که میگن پیام نور ماشالا کم صندلی خالی نداره...
حرف خییییلی زیاده زد...اصلا در مورد همین معماریش که چرا هیچ پیشرفتی نکرده و هر ساله یکی از دانشگاهاش به علت عملکرد ضعیف خودشون میان اونجا رو حذف میکنن...
فک کن الان پیام نور تو کل ایران تو مقطع ارشد 2تا دانشگاه داره که معماری میگیره (پژوهش محور یا عادی) و دکترای معماری که نداره هیییچ , ارشد هم 3 تا استان داره که یکی از استانه به علت عملکرد فاجعه امیز کلا اون سال حذف شد...خود من شاهد حذفش بودم و با دانشجوهاش در ارتباط..فک کن روزی که رفتیم کنکور دادیم تو کارت ورود به جلسه زده بود که حذف شد...!!!!!

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم فکر میکنی از کی مشاوره گرفتم سخت در اشتباهی اتفاقا آخرین نفری که ازش سئوال کردم همون شخصیه که فکر میکنی اون منو راهنمایی کرد...والا صمیمی ترین دوست من که گفتم معاون دانشگاه آزاد هست منو مجاب کرد که پیام نور برم....وگرنه به قول اون آزاد برای من راحتتر بود که بخونم هر چی باشه میتونستم توی شهر خودم بخونم و اونم منو ساپورت میکرد از لحاظ اینکه برم سرکلاس یا نرم....این چند سالم اون منو راهنمایی کرده و همیشه هم هر کاری که گفته انجام دادم و هیچ ضرری نداشته برام جز اینکه بیشتر پیشرفت کردم...این بار هم به حرف اون اعتماد میکنم....حالا میخواد ضرر کنم یا سود...ولی مطمئنم اون بد منو نمیخواد البته که شما هم دارید منو راهنمایی میکنید ولی اون توی شرایط بیشتره توی دانشگاه هست و بیشتر در ارتباط وگرنه اگر غیر این بود جوره دیگه راهنماییم میکرد و آدمی نیست که الکی حرفی بزنه محض اینکه من دلم خوش باشه...دسته من الان بازه که تکمیل ظرفیت گرگان بزنم برم غ انتفاعی یا آزاد گرگان برم....ولی اونم 100% مخالفه و مطمئنا دلیل داره....
حالام عزیزم اصلا مهم نیست به خدا....شاید من چون به چیزهای دیگه دارم فکر میکنم نمیتونم با حرفهات قانع شم....:D
اره عارفه جان منم بخدا فقط قصدم راهنماییه چون مدت زیادی باهاش کلنجار رفتم و کلی تحقیق...الانم خوب درکت میکنم...چون یه روز مثل الان تو بودم...
الان مطمئنا تهران بودن رو تصمیمت خیلی تاثیر گذاشته...ایشالا که به چیزی که میخوای برسی. امیدوارم هر جا که هستی موفق باشی دوست خوبم;)

beni belazi

کاربر بیش فعال
من پارسال پیام نور قبول شدم و تهران رفتن برام مهم بود ولی موندم دوباره امتحان دادم و الان دانشکده فارابی دانشگاه تهران قبول شدم. امیدوارم کمک کنه به تصمیم گیریتون!! یه سال اینور اونور خیلی تاثیر نداره وقتی 5 سال بعد برگردی ببینی مدرکت از کجا صادر شده. البته بازم هر کی خودش شرایطش رو بهتر میدونه یکی هم هست با لیسانس معماری دانشگاه شوشتر اینقدر پول درمیاره که لکسوس میخره اصلا براش نمیصرفه که به هنرهای زیبا و بهشتی فکر کنه....

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پارسال پیام نور قبول شدم و تهران رفتن برام مهم بود ولی موندم دوباره امتحان دادم و الان دانشکده فارابی دانشگاه تهران قبول شدم. امیدوارم کمک کنه به تصمیم گیریتون!! یه سال اینور اونور خیلی تاثیر نداره وقتی 5 سال بعد برگردی ببینی مدرکت از کجا صادر شده. البته بازم هر کی خودش شرایطش رو بهتر میدونه یکی هم هست با لیسانس معماری دانشگاه شوشتر اینقدر پول درمیاره که لکسوس میخره اصلا براش نمیصرفه که به هنرهای زیبا و بهشتی فکر کنه....

خوب منم الان یزد قبول شدم میخوام دوباره بخونم و یه جای بهتر قبول شم . البته یزد و ثبت نام کردم و میخوام برم ولی به نظرت اینطوری بهتر نیست که آدم ادامه تحصیلشو بده و همزمان بخونه اگه یه جای بهتر قبول شد میره اون ترم رو تطبیق میزنه و یه جای بهتر ادامه میده . من میخوام اینکارو کنم چون 2 ترم جلوتر میوفتیم

beni belazi

کاربر بیش فعال
خوب منم الان یزد قبول شدم میخوام دوباره بخونم و یه جای بهتر قبول شم . البته یزد و ثبت نام کردم و میخوام برم ولی به نظرت اینطوری بهتر نیست که آدم ادامه تحصیلشو بده و همزمان بخونه اگه یه جای بهتر قبول شد میره اون ترم رو تطبیق میزنه و یه جای بهتر ادامه میده . من میخوام اینکارو کنم چون 2 ترم جلوتر میوفتیم

فکر نمیکنم واحد پیام نور رو با دانشگاه ملی تطبیق بدن. به علاوه دوره ارشد کوتاه و یه فرصت خوبه واسه مطالعه اینکه توی یه سالش پشت کنکور باشی که عملا هیچی یاد نمیگیری...دقیقا بهمن زمان تحویل یه طرح که کنکور، و خرداد طرح 2 که اسکیس. فقط همه چی سمبل میشه. به نظر من اگه شبانه یزد میخونی درست ادامه بده با آرامش و سعی کن زمانی که میزاری واسه کنکورخوندن رو بزاری واسه مقاله نوشتن که واسه دکتری (اگه میخوای ادامه بدی) امتیاز داشته باشی

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
فکر نمیکنم واحد پیام نور رو با دانشگاه ملی تطبیق بدن. به علاوه دوره ارشد کوتاه و یه فرصت خوبه واسه مطالعه اینکه توی یه سالش پشت کنکور باشی که عملا هیچی یاد نمیگیری...دقیقا بهمن زمان تحویل یه طرح که کنکور، و خرداد طرح 2 که اسکیس. فقط همه چی سمبل میشه. به نظر من اگه شبانه یزد میخونی درست ادامه بده با آرامش و سعی کن زمانی که میزاری واسه کنکورخوندن رو بزاری واسه مقاله نوشتن که واسه دکتری (اگه میخوای ادامه بدی) امتیاز داشته باشی

تنها برای پیام نور این موضوع نیست...غ انتفاعی ها هم نمیتونند این کاررو کنند...هر نوع مدرکی با مدرک هم رده خودش میتونه این کاررو کنه...یعنی مهیار باید با غیر انتفاعی دیگ تطبیق واحد بده....

shima 70

عضو جدید
تنها برای پیام نور این موضوع نیست...غ انتفاعی ها هم نمیتونند این کاررو کنند...هر نوع مدرکی با مدرک هم رده خودش میتونه این کاررو کنه...یعنی مهیار باید با غیر انتفاعی دیگ تطبیق واحد بده....
دوست من پیام نور بود بعد رفت روزانه واحداشو تطبیق دادن!!!!!!!!!!!!!!

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

منم رفتم اردبیل ثبت نام کردم! و درخواست انتقالی دادم گفتن انتقالی خیلی سخت میدن ولی مهمان میتونی بگیری ولی باید مشکلاتو رو تو یه برگه ذکر کنی تا با درخواستت موافقت بشه ! مدیر اموزش اقای عبدالهی و کسانی که من تو یه نصفه روز باهاشون برخورد داشتم خدایش خیلی خوش برخورد و قابل احترام بودن و منم لازم دونستم از همین تریبون:D از همشون تشکر کنم !

بچه ها برام دعا کنید فقط اگه دکتر رشیدی مدیر گرو معماری محقق با مهمان رفتن من موافقت کنه دیگه همه چی تمومه:) درخواست مهمانی واسه دانشگاه هنر اصفهان دادم!

جا داره از جعفر نادری mehmari عزیز تشکر کنم ! قراره ایشونم با دکتر رشیدی صحبت کنن ! خلاصه خیلی دوست داشتم با این تفاسیر اردبیل بمونم ولی مشکلات و راه دور اجازه نمیده من واسه ثبت نام طی 50 ساعت رفت و برگشت مسافت 2400 کیلوتر رو پیمودم با اینکه دیروز رسیدم خونه ولی هنوز خسته ام!

خدایا خودت کمک کن واسه 2روز کلاس اگه برم اردبیل باید تمام ترم رو بمونم چون دیگه برگشتن فایده نداره با این همه فاصله!

sadaf1369

عضو جدید
bacheha age kesi gheire entefayi sabte nam koneo 1/3 shahriasho bede be nazareton mishe enseraf bede belafasele?polesho pas midan?

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها چه کسی کاملا اطلاع از تکمیل ظرفیت سراسری داره؟؟؟
اگه توی تکمیل ظرفیت قبول بشی...دانشگاه اولی که ثبت نام کردی حذف میشی...مثلا اومدو طرف دانشگاهی که الان رفته برای ثبت نام خیلی بهتر از دانشگاه تکمیل ظرفیت باشه...میتونه تکمیل ظرفیت رو نره و ادامه همون دانشگاه اول رو بره؟؟؟
و یه سئوال دگ....کسی فرمی از رشته هایی که پارسال تکمیل ظرفیت گرفته بودن رو دارن؟؟؟میخوام ببینم چقدر احتمال داره که شبانه دانشگاه ها بگیرند؟؟؟و همینطور ببینم چ دانشگاههایی پارسال بودن شاید همونها هم امسال شرکت کنند؟
مرسی:)

shima 70

عضو جدید
منم لازم دیدم اینجا یه نکته ای رو بگم اونم این که من رفتم مشهد ثبت نام و بر خلاف چیزی که شنیده بودم اینجا ،بسیار تا بسیار کارمندان اونجا خوش برخورد بودن و تازه وقتی فهمیدن ما از راه دور اونجاییم کلی کارامونو راحت تر انجام دادن خودشون خوابگاه و خونه رو برامون جور کردن و ...!!!نمیدونم چه چیزی باعث شده بود که دوستمون اینقدر از خاوران ناراضی باشن!جوشم خیلی خوب بود بچه های معماری و عمرانش که عالی بودن!!!ساختمانشم یه آپارتمانی که حلبی آباد باشه پشتش نبود!هر چند که بسیار تا بسیار جا داره !!!!خلاصه که خوشحالم:) خدایا شکرت:smile:

arefeh

کاربر ممتاز
منم لازم دیدم اینجا یه نکته ای رو بگم اونم این که من رفتم مشهد ثبت نام و بر خلاف چیزی که شنیده بودم اینجا ،بسیار تا بسیار کارمندان اونجا خوش برخورد بودن و تازه وقتی فهمیدن ما از راه دور اونجاییم کلی کارامونو راحت تر انجام دادن خودشون خوابگاه و خونه رو برامون جور کردن و ...!!!نمیدونم چه چیزی باعث شده بود که دوستمون اینقدر از خاوران ناراضی باشن!جوشم خیلی خوب بود بچه های معماری و عمرانش که عالی بودن!!!ساختمانشم یه آپارتمانی که حلبی آباد باشه پشتش نبود!هر چند که بسیار تا بسیار جا داره !!!!خلاصه که خوشحالم:) خدایا شکرت:smile:
عزیزم گفتم بهت که برو خودت ببین...نظر دوستان محترم و ارزشمند هست و البته که بیشتر میتونه توی تصمیم گیریت کمکت کنه...اما در نهایت این خود تو هستی که باید تصمیم بگیری ببینی ارزش داره که یه سال دگه وقت بزاری یا نه....
خیلی بودن و دیدم که سال اول رتبه خیلی خوبی داشتن و غرور گرفتشون و نشستن خوندن اما نهایتش یه 100 تا رتبشون تغییر کرد اما در نهایت بازم جای خاصی که ارزش اون یه سال رو داشته باشه قبول نشدند....و البته بودن هم بچه هایی که نتیجه خوبی گرفتن....ایشالله به سلامتی بگذرونی...از الان دیگه به خودت ربط داره تنبلی رو بزار کنار تا میتونی رزومه جمع کن....
منم تکلیفمو با خودم روشن کنم خیلی خوب میشه....دارم یه کارهایی میکنم خدا کنه جواب بده...دیگه خیالم آسوده میشه....
برا منم دعا کن شیما جون

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال تو مهر ماه تکمیل ظرفیت برگزار شد...چه اونایی که کنکور قبول شده بودن چه اونایی که نشده بودن میتونستن تکمیل ظرفیت شرکت کنن...به استثنا اونایی که اسمشون تو پذیرفه شده بورسیه بود...20 تا کد رشته محل هم میتونی انتخاب کنی...
تا اونجایی که من یادمه اگه تکمیل ظرفیت شرکت کرده باشی و دانشگاهی رو قبول شده باشی قبولی قبلی کنسل میشه...
حالا اگه تکمیل شرکت کرده باشی و قبول هم شده باشی ولی دانشگاه اولی رو داری درس میخونی اگه دانشگاه مثلا غیر انتفایی با غیر انتفایی و...میشه انتقال داد..که من نمونه اش رو تو کارشناسی دیدم.بازم باید اینو دقیق تر سوال کنی...
در مورد ظرفیت ها هم هر ساله تغییر میکنه...بیا اینم ظرفیت پارسال:

پیوست ها

• tz-arshad92.pdf
    581.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arefeh

کاربر ممتاز
پارسال تو مهر ماه تکمیل ظرفیت برگزار شد...چه اونایی که کنکور قبول شده بودن چه اونایی که نشده بودن میتونستن تکمیل ظرفیت شرکت کنن...به استثنا اونایی که اسمشون تو پذیرفه شده بورسیه بود...20 تا کد رشته محل هم میتونی انتخاب کنی...
تا اونجایی که من یادمه اگه تکمیل ظرفیت شرکت کرده باشی و دانشگاهی رو قبول شده باشی قبولی قبلی کنسل میشه...
حالا اگه تکمیل شرکت کرده باشی و قبول هم شده باشی ولی دانشگاه اولی رو داری درس میخونی اگه دانشگاه مثلا غیر انتفایی با غیر انتفایی و...میشه انتقال داد..که من نمونه اش رو تو کارشناسی دیدم.بازم باید اینو دقیق تر سوال کنی...
در مورد ظرفیت ها هم هر ساله تغییر میکنه...بیا اینم ظرفیت پارسال:

متوجه شدم پس موقع تکمیل پرفیت باید حواسمون کاملا جمع باشه....:D
ممنونم دوستم....دیدم خدا کنه امسال شاهرود و گرگان بیارند....چون با حساب کتابی که میکنم می بینم خیلی خسته میشم....و عملا برنامه ها دیگه ام همه از بین میره...کلاس تنیسم...کارم...تفریحات و ورزشهام توی گرگان....و بیشتر از همه از جاده توی زمستان میترسم...فکر کن برم ترم 2 برم بمیرم میشم جوان ناکام:cry:

arefeh

کاربر ممتاز
یه سئوال مهمتر توی انتخاب رشته من یه سئوال دارم....هیچ وقت رعایت نکردم....
اگه یه نفر با رتبه مثلا 530 انتخاب اولشو یه دانشگاه بزنه و یه نفر دیگه با رتبه 500 همون دانشگاه انتخاب 5 باشه...کدومشونو قبول میکنند؟؟؟
این برام جای سئواله؟؟؟مسلما باید 500 رو قبول کنند دیگه؟

aytakin69

عضو جدید
اگه یه نفر با رتبه مثلا 530 انتخاب اولشو یه دانشگاه بزنه و یه نفر دیگه با رتبه 500 همون دانشگاه انتخاب 5 باشه...کدومشونو قبول میکنند؟؟؟

اگه انتخاب های قبلیشو قبول نشه مسلما 500 قبول میشه.... چون به ترتیب رتبه ها بررسی میکنند انتخاب هارو دیگه....

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين كلا سيستم اينجوريه كه تو مثلا رتبه يكى، ١٠٠ تا انتخابم دارى، ميان از انتخاب اولت مى رن پايين، هر كدوم قبول شدى متوقف مى شن مى رن سر رتبه دو، دوباره به همين ترتيب تا آخرين نفر. حالا بستگى داره اون رتبه ٥٠٠ قبل از انتخاب پنجمش جايى قبول شده باشه يا نه اگه نشده باشه و بتونه با رتبه ش انتخاب پنجم قبول شه، قبول مى شه و متوقف مى شه. مى رن سر نفر ٥٠١. و الى آخر.... بعد تا ٥٣٠ بايد ديد ظرفيت اون رشته پر شده يا نه، اگه پر شده باشه تو قبول نمى شى و مى ره سر انتخاب بعديت تا بالاخره تو يه انتخابات قبول شى و بره سر رتبه ٥٣١

arefeh

کاربر ممتاز
اگه انتخاب های قبلیشو قبول نشه مسلما 500 قبول میشه.... چون به ترتیب رتبه ها بررسی میکنند انتخاب هارو دیگه....

ببين كلا سيستم اينجوريه كه تو مثلا رتبه يكى، ١٠٠ تا انتخابم دارى، ميان از انتخاب اولت مى رن پايين، هر كدوم قبول شدى متوقف مى شن مى رن سر رتبه دو، دوباره به همين ترتيب تا آخرين نفر. حالا بستگى داره اون رتبه ٥٠٠ قبل از انتخاب پنجمش جايى قبول شده باشه يا نه اگه نشده باشه و بتونه با رتبه ش انتخاب پنجم قبول شه، قبول مى شه و متوقف مى شه. مى رن سر نفر ٥٠١. و الى آخر.... بعد تا ٥٣٠ بايد ديد ظرفيت اون رشته پر شده يا نه، اگه پر شده باشه تو قبول نمى شى و مى ره سر انتخاب بعديت تا بالاخره تو يه انتخابات قبول شى و بره سر رتبه ٥٣١
مزسی از هر دو...کاملا متوجه شدم....مرسی دوستای گلم....پس مشخص نیست کسی که رتبه اش 149 شده و اون دانشگاه 132 آخرین نفر قبولی رو داشته چنددرصد احتمال قبولی توی تکمیل ظرفیت رو داره؟؟؟

shima 70

عضو جدید
عزیزم گفتم بهت که برو خودت ببین...نظر دوستان محترم و ارزشمند هست و البته که بیشتر میتونه توی تصمیم گیریت کمکت کنه...اما در نهایت این خود تو هستی که باید تصمیم بگیری ببینی ارزش داره که یه سال دگه وقت بزاری یا نه....
خیلی بودن و دیدم که سال اول رتبه خیلی خوبی داشتن و غرور گرفتشون و نشستن خوندن اما نهایتش یه 100 تا رتبشون تغییر کرد اما در نهایت بازم جای خاصی که ارزش اون یه سال رو داشته باشه قبول نشدند....و البته بودن هم بچه هایی که نتیجه خوبی گرفتن....ایشالله به سلامتی بگذرونی...از الان دیگه به خودت ربط داره تنبلی رو بزار کنار تا میتونی رزومه جمع کن....
منم تکلیفمو با خودم روشن کنم خیلی خوب میشه....دارم یه کارهایی میکنم خدا کنه جواب بده...دیگه خیالم آسوده میشه....
برا منم دعا کن شیما جون
مرسی دوست عزیزززززززم
چشم نه بابا تنبلی چیه از الان درام دو تا مقاله آماده میکنم برا ابان که دانشگاه همایش ساستکو داره بفرستم اگه بشه!
عارفه برا دکتری این غیرانتفاعی بودنو اینا که مشکلی نداره داره؟؟؟
ایشالله که کاراتم به بهترین نحو ممکن انجام بشه عزیزم و دلت ارومو لب خندون بری دنبال دانشگاهو کارو زندگی ...;)

shima 70

عضو جدید
متوجه شدم پس موقع تکمیل پرفیت باید حواسمون کاملا جمع باشه....:D
ممنونم دوستم....دیدم خدا کنه امسال شاهرود و گرگان بیارند....چون با حساب کتابی که میکنم می بینم خیلی خسته میشم....و عملا برنامه ها دیگه ام همه از بین میره...کلاس تنیسم...کارم...تفریحات و ورزشهام توی گرگان....و بیشتر از همه از جاده توی زمستان میترسم...فکر کن برم ترم 2 برم بمیرم میشم جوان ناکام:cry:
به منم در زمان تکمیل ظرفیت یه ندا بدین :surprised:

samane122

عضو جدید
سلام دوست عزیر پیام نور برای ارشد مفتش گران است!!!غیر انتفاعیم فقط سوره من کارشناسی اونجا بودم واقعا دانشگاهه.

• Like
واکنش ها: *.N

samane122

عضو جدید
سلام دوست عزیز پیام نور مفتش گران است !!بذاری سال بعد خیلی بهتره البته اگه قصد داری دکترام بخونی!
سلام دوستای گلم تبریک درصدای خوبی داشتین.منم رتبه اولیه 2175 درصد اسکیسم 15.67... ر تبه نهایی .....1656......غیرانتفاعی صنعتی مازندران -بابل قبول شدم رفتم دانشگا ه اما پشیمون شدم نمیرم.یه سوال من پیام نورو با توجه به رتبه ا ی که واسم زدن قبول نمیشدم.تو تکمیل ظرفیت امکانش هست بتونم برم پیام نور؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
مرسی دوست عزیزززززززم
چشم نه بابا تنبلی چیه از الان درام دو تا مقاله آماده میکنم برا ابان که دانشگاه همایش ساستکو داره بفرستم اگه بشه!
عارفه برا دکتری این غیرانتفاعی بودنو اینا که مشکلی نداره داره؟؟؟
ایشالله که کاراتم به بهترین نحو ممکن انجام بشه عزیزم و دلت ارومو لب خندون بری دنبال دانشگاهو کارو زندگی ...;)

کدوم دانشگاه?چ همایشی?حالا ک اطلاعات داری ی یاری هم مارو برسون😊

shima 70

عضو جدید
همین دانشگاه خاوران خودمون ...

برایمعماری و عمران و کامپیوتر و برق!

پیوست ها

• banner(1).jpg
    banner(1).jpg
    39.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • banner(4).jpg
    banner(4).jpg
    41.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0