⓿❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aminkhan

عضو جدید
آخرین نفر روزانه انرژی معماری تهران با چند قبول شده؟یکی از دوستام پارسال با11 شده بود شبانه تهران.امسال فرقی کرده بود یا نه؟

sarvestan1987

عضو جدید
درود بر همه.دوستان چه خبر.من شهید بهشتی قبول شدم امیدوارم همه کسانی که تلاش کردن قبول بشن.
در ضمن خیلی خوشحالم ظرفیت بعضی رشته ها رو کم کردن ...اگر این کارو نکنن میشه جریان همون کارشناسی که بعد از چند سال ارزشش رو از دست میده و هر کسی حتی اونایی که سال اخر دبیرستانو با دو سه سال گذروندن لیسانس داره ما هم لیسانس داریم.

volga_red

عضو جدید
غیرانتفاعی کمال الملک نوشهر قبول شدم ، رتبم هم 900 بود... آره میدونم ، از هیچی بهتره!!!

vera88

عضو جدید
بچه ها واقعا بهتون تبریک میگم خسته نباشیییییییییییییییییییییییید

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
كسي مي دونه قضيه تكميل ظرفيت دقيقا چيه؟بايد جايي اعلام كنم كه مي خوام شركت كنم؟

بايد روز خاصي دوباره انتخاب دانشگاه كنيم تو سايت سنجش؟دوباره دفترچه مي دن؟

اگه از 15هم 16 هم بايد ثبت نام كنيم بعد چطوري تكميل ظرفيت تو مهره... از اون دانشگاه اول انصراف بايد بديم؟

اصلا تكميل ظرفيت چرا اتفاق ميوفته؟

چقد ممكنه آدم جا به جا شه؟ ممكنه مثلا از غير انتفاعي به شبانه تغيير كنه؟ يا از شبانه ي يه شهري به روزانه ي يه شهر ديگه؟ در اين حد ممكنه اتفاق بيوفته؟ يا كسي كه اصلا قبول نشده ممكنه قبول شه؟
ممكنه كسي اصلا تغييري نكنه؟

اگه نكته اي هست كه تو اين قضيه مهمه و من نپرسيدم و بايد بهش دقت كنم چيه؟

ممنون ميشم.

آخرین ویرایش:

a young Architect

عضو جدید
سلام.بعد ثبت نام دانشگاه ها ممکنه يک سري براي ثبت نام نروند و جاهايي خالي بمونه،يک سري دانشگاه ها هم ممکن است در برخي رشته ها افزايش ظرفيت داشته باشند يا رشته ي جديدي معرفي شود،که خب براي پر کردن اين جاهاي خالي،اوايل مهر شما بايست به سايت سازمان سنجش مراجعه کنين براي تقاضاي اون کدرشته اي که خالي مونده،ولي بايد بدونيد که در صورت پذيرفته شدن در اين کدرشته،حق بازگشت به رشته اي که قبلا قبول شه بوديد رو نداريد.
سلام

اگه از 15هم 16 هم بايد ثبت نام كنيم بعد چطوري تكميل ظرفيت تو مهره... از اون دانشگاه اول انصراف بايد بديم؟

چقد ممكنه آدم جا به جا شه؟ ممكنه مثلا از غير انتفاعي به شبانه تغيير كنه؟ يا از شبانه ي يه شهري به روزانه ي يه شهر ديگه؟ در اين حد ممكنه اتفاق بيوفته؟ يا كسي كه اصلا قبول نشده ممكنه قبول شه؟

ممنون ميشم.

samar_eng

عضو جدید
آخرین نفر روزانه انرژی معماری تهران با چند قبول شده؟یکی از دوستام پارسال با11 شده بود شبانه تهران.امسال فرقی کرده بود یا نه؟

دوستم با 32 روزانه انرژی ایلام قبول شده-انرژی فقط تهران و ایلام داره هر کدوم 5 نفر روزانه و 5 نفر شبانه ولی دقیق نمی دونم چند نفر پذیرش داشته

hasht

عضو جدید
سلام
من ارشد شبانه خواجه نصیرو آوردم
می خوام انتقال بگیرم بیام تبریز روزانه یا شبانه به نظرتون بشه؟
اگه میشه چه جوری؟

atefeh.a

عضو
سلام دوستان من نتونستم جدول زمانبندی ثبت نام رو بگیرم اگه کسی داره میتونه واسم بذاره؟ مرسی

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه تبریک می گم به دوستان

من معماری دانشگاه تهران روزانه قبول شدم

سلام دوست عزیز
تبریک میگم بهتون و براتون آرزوی موفقیت در مراحل بالاتر رو دارم.میشه بفرمایید کارشناسیتون رو کدوم دانشگاه بودید و رتبتون چند بوده؟البته اگه دوست داشتین جواب بدین.

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
همهگي خسته نباشيد
من با رتبه 680 روزانه علم و صنعت گرايش بيمارستان قبول شدم .خدا پدر اسكيسو بيامرزه اسكيس منو نجات داد بعد دو سال يه نفس راحت كشيدم . عكس اسكيسمو دارم تو تاپيك اسكيس ارشد مي زارم
سلام .تبریک میگم
اسکیستون که حتما عالی بوده
خدا پدر مسئولین دانشگاه علم و صنعتو هم بیامرزه با تصمیمات قشنگ و زن ستیزشون ....

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام

ممنون ميشم.

بیخیال ابجی...مدرکو بچسب و بعد نظام مهندسی....تو خیابون کسی ازت نمیپرسه کجا خوندی...بار علمی به خودت بستگی داره نه اسم دانشگاه...هرچند ظاهر همیشه گول زنندست....حیف که دست تقدیر(خدمت به اصطلاح مقدس سربازی) ما رو از جمع شما جدا کرد....امسال باید بخونم...سه ساله میام اینجا و هرسال میبینم بچه هایی که ارشد قبول میشند دیگه کلاشونم بیفته اینجا نمیان!بجز اونایی که واقعا عاشق اینجان
امیدوارم همتون موفق شین و وقتی طرح 7 رو پاس میکنین یاد پایین دستیام بیفتین
:cry:;)

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همه دوستان تبریک میگم نوش جونتوننننننننننننننننننننننننن;):)

DDDIQ

مدیر ارشد
دوستان مهندس عزیزم , سلام

لطفا برای زیاد نشدن تعداد صفحات و جلوگیری از پراکندگی مطالب به منظور استفاده راحتتر دیگر دوستان

- لطفا از تایپ تشکر خوداری کنید و تنها از سیستم امتیازی باشگاه استفاده کنید
- فارسی تایپ کنید

- و سوالات خودتون رو در چند پست متوالی نپرسید و تا جای امکان در یک پست ارسال کنید
- در این تاپیک تنها در مورد موضوعات با محوریت کارنامه و رتبه های کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری 90 گفتگو کنید در مورد موضوعات کلی کارشناسی ارشد به تاپیک زیر بروید
کارشناسی ارشد

پست هایی که شامل موارد بالا نباشند حذف / منتقل / و یا ترکیب خواهند شد

با تشکر

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه لطفی کنید:gol: کارنامه ها اومد بذارین ببینیم درصدا رو... شاید یه کمکی به ما هم بکنه که امسال باید آزمون بدیم:)

کیا اهواز

عضو جدید
سلام بچه ها من این چند روز تو این سایت نیومدم تو آسمونا بودم تازه برگشتم شما خوبین ؟
من معماری منظر دانشگاه تهران روزانه (پردیس هنرهای زیبا )قبول شدم .نمیدونید وقتی فایلم باز شد چطور بهش نگاه میکردم چشمام چند بار بازو بسته کردم .از خونه داییم انقدر حول شدم یادم رفت ماشین آوردم پیاده 100 متر دویدم بعد برگشتم سوار ماشین شدم .تا شب 20 بار دیگه نگاش کردم :) . خلاصه این چند روز بهترین روز زندگیم بود .قربون خدا برم که اینقدر بزرگه نمیزاره زحمات بنده هاش هدر بره 2 روز بعد رتبه 1 دانشگاه آزاد هم شدم:) .خلاصه اینطوری بود که الان اومدم این خبرو دادم
من عاشق معماری منظرم .شاید اگه معماری قبول میشدم اینقدر خوشحال نمیشدم

roze+

عضو جدید
سلام... تبریک ویژه به شما
واییییییییییییی دانشگاه تهران! خوش به حالتون
می شه منابعی که خوندین با اولویت بگین؟
خوشحال می شم کمکم کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zhalech

عضو جدید
سلام
به همه ی دوستان تبریک می گم می شه منابعی که خوندید رو با کارنامه تون اینجا بزارید که ایشالا سال دیگه هم دانشگاهیتون بشیم:smile:;)

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عليكم و رحمه الله و بركاته
من يه سوال دارم :تكميل ظرفيت ارشد
آقا من يه جايي قبول شدم نرفتم ثبت نام كنم فك كردم تو تكميل ممكنه پيشرفت كنم. تازه اون دانشگاه اگه انصراف مي دادم 7 ميليون مي گرفت( نصف دوره)
حالا مي خوام بدونم تو تكميل ظرفيت مي تونم باز اونو تو ليستم بنويسم؟ يا ننويسم بهتره ؟يا كلا نميشه ديگه اونو نوشت؟
با تشكر قبلي

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
آقا من يه جايي قبول شدم نرفتم ثبت نام كنم فك كردم تو تكميل ممكنه پيشرفت كنم. تازه اون دانشگاه اگه انصراف مي دادم 7 ميليون مي گرفت( نصف دوره)
حالا مي خوام بدونم تو تكميل ظرفيت مي تونم باز اونو تو ليستم بنويسم؟ يا ننويسم بهتره ؟يا كلا نميشه ديگه اونو نوشت؟
با تشكر قبلي

7میلیون تومن؟!!!:eek:چه خبره؟!!!حالا شما بگو کجا قبول شدی بگم میشه یا نه:D من جای تو بودم میخوندم پیام نور تهران قبول میشدم (فراگیر) تا اینکه برم ازون دانشگاهها درس بخونم....ارشد همش تحقیقه سر کلاس نیستی که درس بهت بدن

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيام نووووووووووووورررررررررررررررررر؟عمرا.. .

volga_red

عضو جدید
با تشكر قبلي

اوه جدن؟ من به ایین نامه ها دقت نکردم ..منم تو یه غبر انتفاعی ثبت نام کردم ولی به خاطر امیدم به تکمیل ظرفیت شهریه شو حساب نکردم.. الان اگه تو تکمیل ظرفیت جای دیگه قبول شم باید بهشون پول بدم؟؟؟.. شهریه یه ترمش 800 تومنه

asadireza

عضو جدید
آی اونایی که رتبه مشتی آوردن!!!!
حقتون بوده،نوش جان!
تبریک میگم.
اگه لطف کنید و منابعی رو که خوندید برا ما ایمیل کنید ممنون میشم!
اگه نخواستین ایمیل کنید حداقل اینجا معرفی کنید!!!!
من خودم علاقه دارم انرژی معماری بخونم،اگه نشد معماری منظر .
اگه آشنایی دارید که تو این رشته ها قبول شدن یا حداقل رتبه ی خوبی آوردن بی زحمت به ما معرفی کنید!
یاد اون روزایی بکنید که هنوز قبول نشده بودید،مارو هم کمک کنید تا مثل خودتون طعم خوشحالی رو بچشیم!
یک دنیا ممنون....
reza_kateri@yahoo.com

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا