⓿❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

توری

عضو جدید
بچه ها درصد اسکیس ها اومد من که هیچی انرژی امید داشتم که 5 تا کم آوردم اما برای دوستم:

رتبه اولیه نزدیکه 250

اسکیس : d

قبولی: معماری داخلی دانشگاه تهران ;):)خوش به حالش دست راستش رو سر من برای دکتری:confused::confused:

اسکیس D ? یعنی a.b.c.d ؟

roya_darya85

عضو جدید
ای روزگار...من کی به این مرحله میرسم!؟‌
من از اسکیس متنفرم!!! چیکار کنم این حس بدم بره؟ همش تقصیر استاد ترم پیشمونه که هر هفته حداقل 5 تا سیحون می داد بکشیم!‌
:cry:

باید حسابی کار کنی و با علاقه هم شروع کنی من چون همش کارم با کامپیوتر بود اصلا اسکیس نشد اعتماد بنفسم رو بدست بیارم و آخرش هیچی اما دوستم اسکیسش عالی بود

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
رتبه اولیم 15 بود
اسکیس 64
رتبه نهایی 4.
خوش به حالتون من تازه تو ابتدای کارشناسی هستم.تازه رفتم کلاس اسکیس ثبت نام کردم.بهمن میشم ترم 5.کاش بتونم عین شما رتیه خوبی بیارم.موفق باشین. راستی عرض 2 سال میشه اسکیس قوی کرد؟

آخرین ویرایش:

acmilad

عضو جدید
اسکیس زدن با اسکیس کنکور ارشد زدن خیلی فرق می کنه . اسکیس کنکور ارشد یه سری متود خاص خودش رو داره که اگه بر اسا اون متود ها اسکیس بزنین راحت درصد خوبی می گیرین.اموزشگاه ها روی سرعت و قدرت اسکیس شما خوب کار می کنن ولی از گفتن اون متود ها خود داری می کنن تا کار همه شبیه هم نشه.

ehsan_shp

عضو
دانشگاه شاهرود بهتره یا تربیت معلم سبزوار..................یا سوره تهران؟

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه اولیه 680 اسکیس 65 درصد رتبه نهایی حدود 90 قبولی روزانه علم و صنعت
ظراحی شهری :رتبه اولیه 270 اسکیس 75 رتبه نهایی 80 غیر از دانشگاههای تهران بقیه جاها قبول می شدم
این یعنی تراز اسکیس طراحی شهری امسال بالاتر بوده؟ طراحی شهری علم و صنعتو چی ؟چقدر فاصله بوده

volga_red

عضو جدید
خیلی ناراحت کنندست برام.. من با رتبه 930 و درصد اسکیس 48 حتی شبانه هم قبول نشدم ، فقط غیرانتفاعی هارو قبول شدم...

ahadi6688

عضو جدید
این یعنی تراز اسکیس طراحی شهری امسال بالاتر بوده؟ طراحی شهری علم و صنعتو چی ؟چقدر فاصله بوده

مثل اینکه طراحی شهریو بهتر نمره دادن این ماله علم و صنعته:14 تا من فاصله بوده
923134
22
اینم تهرانو بهشتی:
922884
16
922983
29

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال

سوال

رتبه اولیه 680 اسکیس 65 درصد رتبه نهایی حدود 90 قبولی روزانه علم و صنعتظراحی شهری :رتبه اولیه 270 اسکیس 75 رتبه نهایی 80 غیر از دانشگاههای تهران بقیه جاها قبول می شدم
سلام. شما 2 تا شیت اسکیستونو گذاشتین سومیشو ندارین؟

roya_darya85

عضو جدید
واقعا تبریک می گم به همه اون هایی که قبول شدن انگار 60 به بالاها فوق العاده بودن که بیشترشون با رتبه متوسط هم تهران قبول بودن. ولی اسکیس کاملا به علاقه بستگی داره که اینو من نداشتم.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
ببين كار من به كجا كشيده چه سوالايي مي كنم...
تربيت معلم سبزوار آخرش آدم بايد معلم بشه؟يا استاد بشه؟ چرا اسمش اينجوريه ...؟ فرقي داره با بقيه ؟كلا كسي راجع بهش چيزي مي دونه؟
ممنون ميشم

لوتوس

عضو جدید
س

س

سلام به همه
ببين كار من به كجا كشيده چه سوالايي مي كنم...
تربيت معلم سبزوار آخرش آدم بايد معلم بشه؟يا استاد بشه؟ چرا اسمش اينجوريه ...؟ فرقي داره با بقيه ؟كلا كسي راجع بهش چيزي مي دونه؟
ممنون ميشم

سلام.تو مشحصه خیلی ریختی بهم.آزاد اراک حوبه برو نمیدونم چطور حوصله خونه موندن داری
تربیت معلم سبزوار دانشگاهه الزامی به معلم شدن نیست و معلممتم نمیکنن

ahadi6688

عضو جدید
این اسکیسی که من دیدم 60 بگیر نبوده.چون جز ایده تابلو بادگیر چیزی نداره. یا من اشتباه میکنم یا مصححای اسکیس سلیقه شون عوض شده
بعد میگن چرا کسی شیتاشو نمی زارهاسکیساییه سر جلسه امتحان کشیده می شه با خارج از امتحان خیلی فرق داره سر امتحان باید یه چیزی بکشی که سریع به چشم مصحح بیاد یه نفر هم تو تالار بود که ایده طراحیش خیللی خوب بود چون موضوع پایان نامش همین بود ولی نتیجه نگرفت ظاهرا

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد میگن چرا کسی شیتاشو نمی زارهاسکیساییه سر جلسه امتحان کشیده می شه با خارج از امتحان خیلی فرق داره سر امتحان باید یه چیزی بکشی که سریع به چشم مصحح بیاد یه نفر هم تو تالار بود که ایده طراحیش خیللی خوب بود چون موضوع پایان نامش همین بود ولی نتیجه نگرفت ظاهرا
به هر حال ممکنه کسی پیدا بشه که به کار ما انتقاد کنه ولی شما کار خیلی خوبی کردی که طرحتو برامون گذاشتی .
خب سوال همینه احدی ! که چطوری باید به چشم بیاد؟!مسلما نه با راندوی جیغ و ... بلکه با طرح
ولی خب اگه یکی مثل من پیدا شه که حیاط مرکزی نکشیده باشه یعنی کارش اقلیمی نیست ؟ بومی نیس ؟ هویت نداره ؟ ایرانی نیست ؟ و .....
به نظر میاد هیات ژوری یه سری کلیشه ها برای خودش داره !!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.تو مشحصه خیلی ریختی بهم.آزاد اراک حوبه برو نمیدونم چطور حوصله خونه موندن داری
تربیت معلم سبزوار دانشگاهه الزامی به معلم شدن نیست و معلممتم نمیکنن
نه با... نرفتم ثبت نام . من هدفم ارشد نيس . دانشگاه خوبه.تربيت معلمم نزدم چون سبزوار خيلي دوره . البته شنيدم سطح علميشم زياد جالب نيس.حالا ميگم من اگه با يكي از دانشگاه هاييي كه تو تكميل اعلام كردن 30 نفر فاصله داشته باشم احتمالش چقده كه بيارمش؟

آخرین ویرایش:

gizmo

عضو جدید

دوست من چه بت بر بخوره و چه نه...کار شما ضعیفتر از همچین درصدی بود...البته گناه و ایرادی به شما وارد نیست،شما رو حساب شانس یا هر حساب مگوی دیگه ای نمره گرفتی و قبول شدی...
ولی این قضاوتهای سطحی و نا عادلانه که بواسطش من با و امثال من با رتبه های زیر 100 و کارهای قابل قبول و به حساب اغلب مدرسا قوی فیلد میشیم باعث رنجش و نا امیدی از این سیستم و مصححین میشه...که بر چه اساس داریم قضاوت میشیم
یه روز میگفتن شیت چشمگیر...یه روز دیگه؛ایده خوب,طرح معقول...وقتی میبینم رعایت اینها نتیجه نداده و بعد با شیتی روبرو میشم که هیچ کدوم ازین مولفه هارو نداشته به یه درصد خوب رسیده...عصبانی میشم...این کمترین حق من بعد از اینهمه زحمته...که عصبانی بشم

yashay

عضو جدید
دوستان این پیج مصلن برای گذاشتن کارنامه ها درصدها و ترازها بوده
خو یه خدا خوب کرده کارنامشو بزاره ببینیم ما باید امسال برا 91 چه گلی به سر بگیریم..
لطفن کارنامهههههههههههههههههههههههههههههههههه...........

ali_yousefi

عضو جدید
این جور که بوش می آد فقط اسکیس مهمه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدایا شکککککککککککککرررررررت
یعنی من امسال دانشگاه تهران قبولم؟؟؟؟؟؟؟؟
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

cycnus

عضو جدید
اسکیس زدن با اسکیس کنکور ارشد زدن خیلی فرق می کنه . اسکیس کنکور ارشد یه سری متود خاص خودش رو داره که اگه بر اسا اون متود ها اسکیس بزنین راحت درصد خوبی می گیرین.اموزشگاه ها روی سرعت و قدرت اسکیس شما خوب کار می کنن ولی از گفتن اون متود ها خود داری می کنن تا کار همه شبیه هم نشه.
این متود ها رو از کجا باید یاد گرفت؟ من لیسانس فیزیکم می خوام فوق معماری بخونم میشه منو راهنمایی کنید ممنون

سائ

عضو جدید
میشه لطفا بگید این متود ها را از کجا میشه یاد گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
بچه ها کسی نمی خواد جواب بده؟؟؟؟؟:surprised:
میتونی کتابای چگونه معمارانه طراحی کنیم احسان طایفه یا کتابای آرتور امید آذری رو بگیری و بخونی و کار کنی، یواش یواش دستت میاد چی مهمه چی مهم نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا