⓿❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

n!mv

عضو جدید
امروز قراره جوابای ارشد بیاد،یعنی گفتن میاد،اولا هر کی زمان دقیق رو میدونه خواهش میکنم به بقیه هم اطلاع بده ،جوابا هم که اومد رتبه ها رو با درصدا بذارین که بتونیم با هم مقایسه کنیم.فک کنم امسال درصدا خیلی نزدیک بهم باشن،ممنون.

AVINA

عضو جدید
میلولو جان سه تا جواب مشابه گرفتی
بچه ها بنظرتون قبولین؟

milolo

عضو جدید
میلولو جان سه تا جواب مشابه گرفتی
بچه ها بنظرتون قبولین؟
من موقعی که از سر آزمون بلند شدم به رتبه خیلی خوب فکر میکردم.اما کلید سنجش که اومد ................خودتون بهتر میدونید.فکر میکنم حدودای 500-600 بشم.امیدوارم دیگه بیشتر از این غافلگیر نشم....................فعلاام که سنجش داره دق میده

n!mv

عضو جدید
تو کلاسای شقاقی ،یه هفته پیش گفتن میاد،خود مهندسم اینو گفت ،ولی میبنی هنوز نیومده.

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
معدل چقدر تاثیر داره؟
برا کسایی هم که هنوز فارق التحصیل نشدن همونطور تاثیر داره؟
برا دانشگاه آزاد چطوریه؟

AVINA

عضو جدید
معدل چقدر تاثیر داره؟
برا کسایی هم که هنوز فارق التحصیل نشدن همونطور تاثیر داره؟
برا دانشگاه آزاد چطوریه؟
من بیخبرم
امسال آزمایشی شرکت کردم...بنظرم بد نبود
البته من طراحی شهری بودم
امیدوارم همگی از نتایج فردا خوشحال باشین....

sheryz

عضو جدید
فردا عصري ساعت 5 مي ياد... هميشه معدل تاثير داشته تاكيدم داشتن كه معدل و درست بنويسين

kalbeali

عضو جدید
جزئيات كارنامه اوليه آزمون سراسري كارشناسي‌ارشد

خبرگزاري فارس: معاون سازمان سنجش آموزش كشور با تشريح جزئيات كارنامه اوليه آزمون سراسري كارشناسي‌ارشد سال 90، در خصوص نحوه انتخاب رشته داوطلبان توصيه‌اي را بيان داشت.

سيدجلال طباطبايي معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، به جزئيات كارنامه اوليه داوطلبان آزمون سراسري كارشناسي‌ارشد سال 90 اشاره كرد و گفت: كارنامه اوليه داوطلبان آزمون سراسري كارشناسي‌ارشد سال 90 بعد از ظهر فردا يك‎شنبه اول خرداد در سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار مي‌گيرد.

وي افزود: داوطلبان با مراجعه به سايت سازمان سنجش و با وارد كردن اطلاعات داوطلبي يا اطلاعات شناسنامه خود مي‌توانند كارنامه اوليه خود را مشاهده كنند.

طباطبايي خاطرنشان كرد: كارنامه اوليه از 2 بخش تشكيل شده است كه بخش اول مشخصات ثبت‌نامي يا مشخصات فردي داوطلب را نشان مي‌دهد.

معاون سازمان سنجش آموزش كشور در ادمه تصريح كرد: آنچه در اين بخش مهم است معدل داوطلب است كه سيستم از داوطلب مي‌پرسد آيا معدل و محل اخذ كارشناسي مورد تأييد است و يا مورد تأييد نيست. چنانچه مورد تأييد نباشد داوطلب اين قسمت را علامت زده و مي‌تواند معدل خود را اصلاح كند.

وي در ادامه گفت: در بخش دوم كارنامه اوليه، اطلاعات رشته امتحاني درج شده است كه شامل نمرات خام و يا نمرات اكتسابي براساس موارد امتحاني داوطلب به درصد مشخص شده است كه اين درصد منهاي 33.33 تا 100+ است.

طباطبايي اظهار داشت: وجود رقم صفر در اين نمره به منزله اين است كه داوطلب سؤالي را جواب نداده و وجود عدد منفي در اين قسمت نشان‌دهنده تعداد جواب‌هاي بيشتر از تعداد جواب‌هاي صحيح است.

معاون سازمان سنجش آموزش كشور بيان داشت: در بخش ديگر اطلاعات رشته‌اي، گرايش، نمره كل كه متشكل از 80 درصد آزمون كتبي و 20 درصد معدل داوطلب در دوره‌هاي كارشناسي و يا كارشناسي ناپيوسته مي‌باشد.

وي افزود: همچنين رتبه داوطلب در سهميه، رتبه داوطلب بدون سهميه، آخرين رتبه مجاز و نتيجه در رشته‌هاي غير از پيام‌نور و يا پيام‌نور در اين قسمت وجود دارد و در انتهاي كارنامه نيز وضعيت انتخاب رشته داوطلب درج شده كه در اين قسمت كلمه "مجاز هستيد " و يا "مجاز نيستيد " درج شده است.

طباطبايي خطاب به داوطلبان آزمون كارشناسي‌ارشد سال 90 توصيه كرد: قبل از انتخاب رشته به دقت دفترچه انتخاب رشته را (دفترچه شماره 2) مطالعه و براساس شرايط دانشگاه‌ها و علاقه‌مندي خود فرم پيش‌نويس انتخاب رشته در صفحه 173 دفترچه را تكميل مي‌كنند و سپس از تاريخ 5 خردادماه سال جاري اقدام به انتخاب رشته كنند.

معاون سازمان سنجش آموزش كشور تاكيد كرد: داوطلبان حتماً دقت كنند كه پس از ثبت كد رشته محل‌ها و دريافت رمز 15حرفي به هيچ عنوان تغيير كد ‌رشته‌ها امكان‏پذير نيست، بنابراين در وارد كردن كد رشته و انتخاب محل تحصيل نهايت دقت را داشته باشند.

وي افزود: همچنين دريافت كد 15حرفي به منزله اطمينان از انتخاب رشته صحيح است و چنانچه اين كد دريافت نشود انتخاب رشته صورت نگرفته است.

طباطبايي در پايان اعلام كرد: نتايج نهايي آزمون سراسري كارشناسي‌ارشد سال 90 در نيمه دوم شهريورماه سال جاري اعلام خواهد شد و 75 هزار نفر پذيرش نهايي مي‌شوند.

e_s_h

عضو جدید
به نظرتون میانگین درصدا برای مجاز شدن چند باید باشه؟

urmo

کاربر فعال
به اونهایی که رتبه بالا اوردن از الان تبریک میگم رتبه من 1389 شد و مجاز برای معماری:
13/33​
زبان عمومي وتخصصي
47/78​
دروس فني ساختمان
42/22​
دروس تاريخ ومباني نظري
42/11​
درك عمومي معماري
41/67​
درك عمومي معماري منظر

architect6529

عضو جدید
درصدا همون درصایی که حساب کردم فقط درک بالاتر شده. فکر کنم یک سوال حذف شده

mina.a.s

عضو جدید
نتایجو زدن اما باز نمیشه:cry: کسی تونسته باز کنه؟؟

مال منم باز نمیشه........................
میگه داوطلبی با این مشخصات نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.................................................

urmo

کاربر فعال
میگه داوطلبی با این مشخصات نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.................................................
اگه فامیلی پسوند داره نزن باز میشه و از اینترنت اکسپلور استفاده کن

ahadi6688

عضو جدید

مال منم همینو می گه
ولی اگه :

13/33​
زبان عمومي وتخصصي
47/78​
دروس فني ساختمان
42/22​
دروس تاريخ ومباني نظري
42/11​
درك عمومي معماري
41/67​
درك عمومي معماري منظر

بشه 1400 که خیلی نامردیه .درصداش که خوبه .وای به حال من:surprised:

mina.a.s

عضو جدید
نمیییییییییییییییییییییییییشههههههههههههههههههههههههههه
....................................................................................................

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا