⓿❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسکیس زدن با اسکیس کنکور ارشد زدن خیلی فرق می کنه . اسکیس کنکور ارشد یه سری متود خاص خودش رو داره که اگه بر اسا اون متود ها اسکیس بزنین راحت درصد خوبی می گیرین.اموزشگاه ها روی سرعت و قدرت اسکیس شما خوب کار می کنن ولی از گفتن اون متود ها خود داری می کنن تا کار همه شبیه هم نشه.
سلام
پس باید چه جوری یاد بگیریم؟

month_2012

عضو جدید
میتونی کتابای چگونه معمارانه طراحی کنیم احسان طایفه یا کتابای آرتور امید آذری رو بگیری و بخونی و کار کنی، یواش یواش دستت میاد چی مهمه چی مهم نیست

واقعا فکر میکنین فقط با تمرین کتابهای راندو و اسکیس میشه به نتیجه رسید!:cry: بدون هیچ کلاسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتابای آرتور اصلا خوب نیست! ایشون روش طراحیش که هیچ(! )حتی دستش هم قوی نیست!

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
واقعا فکر میکنین فقط با تمرین کتابهای راندو و اسکیس میشه به نتیجه رسید!:cry: بدون هیچ کلاسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله عزیزم میشه
فقط رو دست و اسکیس نباید کاربشه ها، کنارش باید کتابم بخونید و نکات طراحی و مبانی نظری و از این چیزا رو هم بتونید بدونید و بکار ببرید

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کتابای آرتور اصلا خوب نیست! ایشون روش طراحیش که هیچ(! )حتی دستش هم قوی نیست!

من شنيدم كتاباي طايفه هم خوب نيست
مرجعي براي نگرش به كتابا قبل چاپ وجود نداره؟؟
ديگه ميگن ايران نظام اموزشش مسئله داره!

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم شنیدم کتاب طایفه اونی که نمونه پلان داره اصلا به درد نمیخوره و ذهن تنبل میکنه.بستگی به استفاده کننده داره در حد تورق وفهمیدن اینکه چکار کنی خوبه
الان به نظر من کتاب پیرداوری خیلی مسخرست
.
.
بچه ها پارسال سرای محله بود روی مقیاس های بزرگ هم کار کنید

month_2012

عضو جدید
این کتابهایی که میگین از چه لحاظ خوب نیست؟؟؟؟
یعنی خوندنشون فایده نداره؟
کتاب ایده تا معماری صدیق خوبه؟

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کتابهایی که میگین از چه لحاظ خوب نیست؟؟؟؟
یعنی خوندنشون فایده نداره؟
کتاب ایده تا معماری صدیق خوبه؟

ببین مثلا آرتور یه کتاب داره به اسم آموزش گام به گام کروکی و راندو در معماری!!!(انتشارات گنج هنر) تو این کتاب اصلا خبری از آموزش نیست چه برسه به این که گام به گام باشه!!! فصل اول کارای خودشه که برداشته 4 تا درخت و پرسوناژ رو با بد سلیقگی تمام تند تند کشیده و راندو کرده و از فصل 2 به بعد کارای فوق العاده ضعیف دانشجو هاشه!

یه کتاب دیگه هم داره به اسم آموزش اسکیس راندو و کروکی(کلا همه چی!!) انتشارات یساولی، که تو این کتاب هم اصلا روند خاصی وجود نداره و چیز خاصی هم آموزش نمیده! هر اتود و کروکی و ... که متفرقه واسه خودش زده از این ور و اون ور ( لا به لای کتابا، زیر تخت، تو کمد و...) همه رو جمع کرده ریخته تو این کتاب!!!

من این کتابا رو موقعی که ترم 1 و 2 و اینا بودم خریدم. ولی بعدش که کار بیشتر دیدم فهمیدم چقدر این کتابا افتضاحه!! و هر کتابی که اسم آرتور روش باشه اصلا لاشم باز نمی کنم!

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه عزیزم! چه مرجعی!؟ وقتی پروفسور (!) گلابچی هر کتابی رو ترجمه میکنه و میده انتشارات دانشگاه تهران (با اون عظمت و اعتبار) سریع و با کلی غلط غلوط چاپ میشه دیگه چه انتظاری از بقیه انشاراتی ها هست! من همین کتاب آرتور رو به اعتبار انشارات یساولی خریدم ولی فاجعه بود!

month_2012

عضو جدید
نه عزیزم! چه مرجعی!؟ وقتی پروفسور (!) گلابچی هر کتابی رو ترجمه میکنه و میده انتشارات دانشگاه تهران (با اون عظمت و اعتبار) سریع و با کلی غلط غلوط چاپ میشه دیگه چه انتظاری از بقیه انشاراتی ها هست! من همین کتاب آرتور رو به اعتبار انشارات یساولی خریدم ولی فاجعه بود!

من خوم کتاب های اسکیس و راندو صدیق رو دارم ولی بنظرم زیاد قوی نیست
با این حساب اصلا نمیدونم حالا که خودم میخوام واسه امتحان اسکیس سراسری کار کنم با کدوم کتابها پیش برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

elahenoor

عضو جدید
بچه ها به نظرتون کنکور امسال از پارسال سخت تر نبود؟؟
فکر میکنید میانگین درصد ها پایین میاد؟!!:cry:

arch_nsh

عضو جدید
منم شنیدم کتاب طایفه اونی که نمونه پلان داره اصلا به درد نمیخوره و ذهن تنبل میکنه.بستگی به استفاده کننده داره در حد تورق وفهمیدن اینکه چکار کنی خوبه
الان به نظر من کتاب پیرداوری خیلی مسخرست
.
من کتاب معمارانه طراحی کنیم 2 رو دارم نمیدونم چطور میتونم اینجا بذارمش ؟
به نظرم کتاب خوبیه ولی اصلا نمیشه بهش اکتفا کرد
بچه ها من اسکیسم خییییییییییلی بد بود کلاس شقاقیو رفتم و خودم هم حسابی کار کردم و الان به نظر خودم وااااااقعا پیشرفت کردم :redface:به نظر من اگرکسی ا*** کلا بلد نیست یعنی اصول پرسپکتیو و... رو نمیدونه کلاس واجبه ولی اگر کسی اصول اولیه رو بدونه میتونه بدون کلاس هم تمرین کنه و موفق بشه ;)
حالا تو اولین فرصت کارهامو میذارم براتون خودتون ببینین چی بودم و چی شدم!!:)

arch_nsh

عضو جدید
میخواستم کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیمو بذارم براتون ولی حس میکنم کار درستی نیست:( میگم شاید بنده خدا دلش نخواد کتابش رو اینترنت باشه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا