⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faezeh fazi

عضو جدید
سلام دوستان خداقوت .امیدوارم همگی موفق وسربلند باشین.چه جوریه هرکسی هرچی خوند روزانه میاد شب اعلام مبکنه یا برطبق برنامه ای پیش میرین؟

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خداقوت .امیدوارم همگی موفق وسربلند باشین.چه جوریه هرکسی هرچی خوند روزانه میاد شب اعلام مبکنه یا برطبق برنامه ای پیش میرین؟[/QUOT

سلام عزیزم اینجا هر کس بر اساس برنامه خودش پیش میره ولی برای ایجاد رقابت بعضی از بچه ها لطف میکنن میان برنامه روزانشونو میگن:smile:

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها :gol: من تصمیم گرفتم با امیدواری به خوندن ادامه بدم، هرچقدر هم کم خونده باشم ... ولی امید و تلاش کردن از هرچیزی بهتره. ( البته میدونم چند روز دیگه دوباره فکر میکنم که نمیشه قبول بشم و این حرفا ولی اگه حواسمو جمع کنم زود این جناب نا امیدی رو دک کنم بره :w08:، به نفع خودمه)
امروز یکم از جزوه ی سیستم خوندم و مرور یه مقدار از کلمات زیر زربین... تا آخر شب هم باید آکوستیک و تاسیسات مکانیکی بخونم
شب میام دوباره :w14:

*green*

عضو جدید
جزوه درک

جزوه درک

سلام دوستای خوبم. اومدم یه چیزی رو بگم و برم. مخصوصا اون دوستی که درباره جزوه درک پرسیده بود. اگه شما میشناسیدش بهش اطلاع بدید.
دوستان جزوه درک طباطبایی به دستم رسید. پر از غلط املاییه و بسیار اذیت کننده س خوندنش. تا اینجا نه جزوه ی طباطبایی به دردم خورده و نه فراهانی. به درد کسایی میخوره که کلاسش رو رفتن. کلاسم رفته بودیم که دیگه جزوه پر از غلط املایی رو نمی خوندیم. خلاصه که به نظرم همون کتاب عسکری بهتره واقعا. نمیدونم چرا گفتن بده و غلط داره. امیدوارم سر یه سری مسائل خاص نبوده باشه :) به نظر من از جزواتی که تا الان دیدم بهتر بوده. فصل های مهم رو ازش میخونم من. تست هم فقط تستای کنکور ، بعد هم آزمون ها.
درمورد منابع : بچه ها بعضی هاتون به نظرم منابع غیر مهم رو دارید میخونید و وقتتون رو تلف میکنید. خواهش میکنم خودتون رو الکی درگیر هر کتابی نکنید.اشتباه نکنید. بعضی کتاب های سخت واقعا ارزش خوندن نداره. به سختی و با بدبختی میخونید بعد یه سوال هم ازش نمیاد. خب جزوه شو بخونید. منابعتون رو کم کنید. مثلا من برای لغت اصلا 504 و تافل رو نمیخونم. فقط لغات سال های قبل.
خلاصه حواستون رو جمع کنید. وقت طلاس. از سر راه نیاوردینش که بخواین با خوندن هر کتابی وقتتونو از دست بدین.
موفق باشین

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها :gol: من تصمیم گرفتم با امیدواری به خوندن ادامه بدم، هرچقدر هم کم خونده باشم ... ولی امید و تلاش کردن از هرچیزی بهتره. ( البته میدونم چند روز دیگه دوباره فکر میکنم که نمیشه قبول بشم و این حرفا ولی اگه حواسمو جمع کنم زود این جناب نا امیدی رو دک کنم بره :w08:، به نفع خودمه)
امروز یکم از جزوه ی سیستم خوندم و مرور یه مقدار از کلمات زیر زربین... تا آخر شب هم باید آکوستیک و تاسیسات مکانیکی بخونم
شب میام دوباره :w14:
منم امیدوارم:w42:و صد البته خوشبین! (هرچند که فعلا از نوع کاذبه برا من :biggrin:....اما ما می تونیم
)

monaa1993

عضو جدید
سلام دوستای خوبم. اومدم یه چیزی رو بگم و برم. مخصوصا اون دوستی که درباره جزوه درک پرسیده بود. اگه شما میشناسیدش بهش اطلاع بدید.
دوستان جزوه درک طباطبایی به دستم رسید. پر از غلط املاییه و بسیار اذیت کننده س خوندنش. تا اینجا نه جزوه ی طباطبایی به دردم خورده و نه فراهانی. به درد کسایی میخوره که کلاسش رو رفتن. کلاسم رفته بودیم که دیگه جزوه پر از غلط املایی رو نمی خوندیم. خلاصه که به نظرم همون کتاب عسکری بهتره واقعا. نمیدونم چرا گفتن بده و غلط داره. امیدوارم سر یه سری مسائل خاص نبوده باشه :) به نظر من از جزواتی که تا الان دیدم بهتر بوده. فصل های مهم رو ازش میخونم من. تست هم فقط تستای کنکور ، بعد هم آزمون ها.
درمورد منابع : بچه ها بعضی هاتون به نظرم منابع غیر مهم رو دارید میخونید و وقتتون رو تلف میکنید. خواهش میکنم خودتون رو الکی درگیر هر کتابی نکنید.اشتباه نکنید. بعضی کتاب های سخت واقعا ارزش خوندن نداره. به سختی و با بدبختی میخونید بعد یه سوال هم ازش نمیاد. خب جزوه شو بخونید. منابعتون رو کم کنید. مثلا من برای لغت اصلا 504 و تافل رو نمیخونم. فقط لغات سال های قبل.
خلاصه حواستون رو جمع کنید. وقت طلاس. از سر راه نیاوردینش که بخواین با خوندن هر کتابی وقتتونو از دست بدین.
موفق باشین

سلام دوست خوبم جدی جززوش خوب نیست!! من تصمیم داشتم جزوشو بگیرم ولی مثل اینکه خوب نیست!
مرسی عزیزم که خبر دادی موفق باشیییییی

*green*

عضو جدید
سلام دوست خوبم جدی جززوش خوب نیست!! من تصمیم داشتم جزوشو بگیرم ولی مثل اینکه خوب نیست!
مرسی عزیزم که خبر دادی موفق باشیییییی
آره. من خوشم نیومد. پر از غلط املایی. بدتر آدمو به اشتباه میندازه. کلا جزوه نخونیم بهتره. یا همون عسکری رو بعضی فصلاشو سریع بخونیم.

saratanha

عضو جدید
جزوه عناصر جزئیات از مهندس خرسند یا طباطبایی (چاپ جدید) کسی داره لطف کنه بزاره....من جزوه طباطبایی چاپ 92 دارم بنظرتون کافیه؟؟ یا تغییراتش مهمه؟

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ببخشید این سوالو میپرسم اسم کتاب جدید استاد گلابچی سیستم های ساختمانیه؟ اخه میخوام فردا برم بخرمش میخوام مطمئن بشم:redface:

soheil18

کاربر فعال
بچه ها ببخشید این سوالو میپرسم اسم کتاب جدید استاد گلابچی سیستم های ساختمانیه؟ اخه میخوام فردا برم بخرمش میخوام مطمئن بشم:redface:

بله اسم کتاب سیستم های ساختمانی هست. مشخصات کاملش رو اینجا ببینید.

maryam_k35

عضو
سلام دوستان / خواهشمندم خلاصه تایپی کتاب معماری جهان زارعی و خلاصه تایپی کتاب ذرک عمومی (مشق معماری عیسی حجت ) رو بزارید ممنون میشم.

بسیار سپاسگذارم / موفق وپیروز باشید

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان گلم..:w30:
من برگشتم.خوشحالم که حالتون خوبه و به خوندن ادامه میدید...من که فقط 3 صفحه درس خوندم:w04:
اما زبان رو هر روز خوندم.ولی atp جان امتیازام آپدیت نشد که از تو جلو بزنم...یعنی امتیازی که تو صفحه اصلی بالای صفحه مینویسه آپدیت شد اما تو leader board نه.دیگه برو حالشو ببر...:w18:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوس جونا:gol:.....خوبین؟خوش اومدی سپیده جون
......بچه ها تو حل سوالای کنکور سالای پیش لازمه سوالای بازسازی پس از سانحه و تاریخ شهر در ایران رو هم یاد بگیریم؟البته میدونم ضریبش حساب نمیشه، چنتا نکته مهم از بین اونا به چشمم خوردن گفتم شاید مهم باشه....بعد سوال دیگه اینکه میشه لطفا یه منبع برا بخش آینه از سوالات درک معرفی کنین؟

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام به همه دوستان گلم..:w30:
من برگشتم.خوشحالم که حالتون خوبه و به خوندن ادامه میدید...من که فقط 3 صفحه درس خوندم:w04:
اما زبان رو هر روز خوندم.ولی atp جان امتیازام آپدیت نشد که از تو جلو بزنم...یعنی امتیازی که تو صفحه اصلی بالای صفحه مینویسه آپدیت شد اما تو leader board نه.دیگه برو حالشو ببر...:w18:
وای سلاممم! رسیدن بخیر :love::love::love:
خوب شد برگشتی اینجا خیلی خلوت شده من حوصلم سر رفته!!!

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام دوس جونا:gol:.....خوبین؟خوش اومدی سپیده جون
......بچه ها تو حل سوالای کنکور سالای پیش لازمه سوالای بازسازی پس از سانحه و تاریخ شهر در ایران رو هم یاد بگیریم؟البته میدونم ضریبش حساب نمیشه، چنتا نکته مهم از بین اونا به چشمم خوردن گفتم شاید مهم باشه....بعد سوال دیگه اینکه میشه لطفا یه منبع برا بخش آینه از سوالات درک معرفی کنین؟
آقای ایرانشاهی توی کانال یه سری فیلم آموزش سایه و پرسپکتیو و انعکاس گذاشتن

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای ایرانشاهی توی کانال یه سری فیلم آموزش سایه و پرسپکتیو و انعکاس گذاشتن
عزیزم یکی از اونا رو دانلود کردم متاسفانه نمیدونم چرا کیفیتش زیاد خوب نبود برا همین بیخیالش شدم ولی الان که گفتی یادم افتاد دوباره چک کردم دیدم خوبه!:confused:
تیر بتنی دیدین دیگه، اون قسمتش که تحت کششه میلگرد میذارن، تا صب خواب دیدم از اون تیر یه مقطع زدن همش می کوبنش تو سرم!:biggrin:......این گیج بازیام نتیجه همونه:D
دستت درد نکنه:gol::w40:

honeybee1370

کاربر بیش فعال
عزیزم یکی از اونا رو دانلود کردم متاسفانه نمیدونم چرا کیفیتش زیاد خوب نبود برا همین بیخیالش شدم ولی الان که گفتی یادم افتاد دوباره چک کردم دیدم خوبه!:confused:
تیر بتنی دیدین دیگه، اون قسمتش که تحت کششه میلگرد میذارن، تا صب خواب دیدم از اون تیر یه مقطع زدن همش می کوبنش تو سرم!:biggrin:......این گیج بازیام نتیجه همونه:D
قربونت :love:
وای نگو ازین خوابااا منم خواب تاسیسات مکانیکی میبینم :biggrin:

So-Me91

عضو جدید
مشاهده پیوست azmoon7.pdf

سلام..از اونجایی که خیلی از این سایت استفاده کردم و فایل دانلود کردم گفتم منم ازمونای کلاسیمونو اینجا آپ کنم شما استفاده کنیین سوالا خوبن حتما بخونید.....:) اگه امکانش باشه تستای بیشتریو آپ میکنم تا بعد.....:gol:

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام.
فیلمای قدیمیه پرسپکتیو کیفیتش معمولیه ولی سایه و انعکاس و درک سازه و تدریس ایستایی که جدید ضبط کردم کیفیتاش بالاست.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
فیلمای قدیمیه پرسپکتیو کیفیتش معمولیه ولی سایه و انعکاس و درک سازه و تدریس ایستایی که جدید ضبط کردم کیفیتاش بالاست.

راستی یه سرس فیلم آموزش ایستایی هم ضبط کردم ببینید حتما.
سلام جناب مهندس.خوب هستین؟:gol:....دستتون درد نکنه، لطف کردین:w27:

faezeh fazi

عضو جدید
سلام دوستان.یه راهنمایی لطفا
من بعضی دروس رو به ازمونهای مرکز نرسیدم چکارکنم بزارم توبرنامم یانه؟

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ببخشید این سوالا اینجا میپرسم :redface:چطوری میشه یه جزوه را توی باشگاه سرچ کرد

jhigol

عضو جدید
سلام دوستان.یه راهنمایی لطفا
من بعضی دروس رو به ازمونهای مرکز نرسیدم چکارکنم بزارم توبرنامم یانه؟
سلام دوستم
اتفاقا این مشکل منم هست.آزمون بعدی که مطالبش خیلی زیاده و سنگین
فک میکنم بذاریمش تو دوهفته فرجه آزمون جامع اول بخونیمش خوبه:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.