⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها جونم چقدر جالبه که حال هممون شبیه همه اما منکه از امروز دیگه میخوام حتی شده خودم بزنم به فاز انرژی مثبت وحسابی بخوونم الان یه متن مشاوره توی یه کانال معماری گذاشته بودن خیلی خوب و تاثیر گذار بود واستون میذارم.....به امید تک رقمی شدن رتبه هممون;):w16:
حتما بخوونیدش

http://s3.picofile.com/file/8232448300/پیام_مشاوره_ابراهیمی.pdf.html

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه چیزی بگویم...امروز کتاب جدیده گلابچی رو خریدم (سیستم) به قول یکی از استادامون یه تورق کوتاهی کردم :d
به نظرم خوندنش واجبه..چونکه عکس جدید زیاد داره...از این عکس اسکیسی ها که خوراک طرح سوال هستن(البته عکس تکراری هم خیلی داره).از طرفی هم یه جمع بندی برای کتاب های سیستمه خیلی از مطالب مرور میشه.کلا کتاب یه جوریه که سوال خورش ملسه:w22:
حتما بخونید...موفق باشید
;)

cna12

عضو جدید
یه سلامی عرض میکنم خدمت همه شما که دارین واسه ارشد میخونین..امیدوارم بدون خستگی به کارتون ادامه بدین...جو این تاپیک خیلی میتونه کمک کنه. واسه من که به شدت خوب بود مخصوصا اون روزای آخر...برای همتون ارزوی موفقیت میکنم

honeybee1370

کاربر بیش فعال
بچه ها بچه ها! اگه تهران هستین مرکز معماری انگار یه جلسه گذاشته : راهکارهای مطالعه 100 روز پایانی ارشد معماری با حضور دکتر فراهانی - سه شنبه 22 دی ساعت 16
باید رزرو کنین
اگه رفتین بعدش بیاین اینجا برای ماها تعریف کنین لطفا :w26:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بچه ها! اگه تهران هستین مرکز معماری انگار یه جلسه گذاشته : راهکارهای مطالعه 100 روز پایانی ارشد معماری با حضور دکتر فراهانی - سه شنبه 22 دی ساعت 16
باید رزرو کنین
اگه رفتین بعدش بیاین اینجا برای ماها تعریف کنین لطفا :w26:
من رفتم تو سایتش چیزی نبود! چجوری اطلاع رسانی شده؟؟؟

moomidi

عضو جدید
سلام دوستان

جزوه تایپی متدین روه براتون گذاشتم حال کنیین

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ری**/page150?p=8444042&viewfull=1#post8444042

منم اصن نمیتونم بخونم به خاطر مشکلاتی که از سرو کولم داره بالا میره.از این وضعیت اعصابم خورده.:mad:.دعا کنید مشکلات حل شه.
به امید موفقیت

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها جونم چقدر جالبه که حال هممون شبیه همه اما منکه از امروز دیگه میخوام حتی شده خودم بزنم به فاز انرژی مثبت وحسابی بخوونم الان یه متن مشاوره توی یه کانال معماری گذاشته بودن خیلی خوب و تاثیر گذار بود واستون میذارم.....به امید تک رقمی شدن رتبه هممون;):w16:
حتما بخوونیدش

http://s3.picofile.com/file/8232448300/پیام_مشاوره_ابراهیمی.pdf.html
سلام. مرسی بابت این فایلی که گذاشتین، عالی بود:gol:..فقط من یه موردی رو متوجه نشدم، نوشته درصد اسکیس معماری 39، می خواستم بدونم ممکنه درصد نباشه و منظورشون رتبه بوده باشه؟ یا اینکه برا سالای قبله مثلا سالی که درصد همه پایین اومد چون موضوع گنبد نما بود؟....

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. مرسی بابت این فایلی که گذاشتین، عالی بود:gol:..فقط من یه موردی رو متوجه نشدم، نوشته درصد اسکیس معماری 39، می خواستم بدونم ممکنه درصد نباشه و منظورشون رتبه بوده باشه؟ یا اینکه برا سالای قبله مثلا سالی که درصد همه پایین اومد چون موضوع گنبد نما بود؟....

خواهش میکنم ارزو جان من از استاد خرسند پرسیدم وقتی جواب دادن بهت میگم قضیه این درصده چیه:smile:

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزو جان پرسیدم گفتن مطمئن نیستم که رتبه تئوری یا نهاییشون 29 بوده ولی درصد اسکیس همونه الانم دانشجوی دانشگاه تهرانن

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزو جان پرسیدم گفتن مطمئن نیستم که رتبه تئوری یا نهاییشون 29 بوده ولی درصد اسکیس همونه الانم دانشجوی دانشگاه تهرانن
دستتون درد نکنه:gol:راستش من ته و توی سوالارو درآوردم و متوجه شدم برا پارسال هستش، ینی 94. ولی اصلا فک نمی کردم با درصد اسکیس 39 بشه دانشگاه تهران قبول شد. شایدم برا درصد اسکیس 39 آوردن کار هر کسی نیس:redface:...ولی در کل ممنونم به خاطر زحمتی که کشیدین، چون فایلی که گذاشتین خیلی انگیزه داد بهم:w27:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستتون درد نکنه:gol:راستش من ته و توی سوالارو درآوردم و متوجه شدم برا پارسال هستش، ینی 94. ولی اصلا فک نمی کردم با درصد اسکیس 39 بشه دانشگاه تهران قبول شد. شایدم برا درصد اسکیس 39 آوردن کار هر کسی نیس:redface:...ولی در کل ممنونم به خاطر زحمتی که کشیدین، چون فایلی که گذاشتین خیلی انگیزه داد بهم:w27:
هر سالی بستگی به میانگین درصد اسکیس داره...مثلا پارسال که من کنکور طراحی شهری دادم چون میانگین ها خیلی پایین بود (بیشتر درصد ها زیر 10 بود) دوستم با رتبه 30 و درصد اسکیس 25 دانشگاه تهران قبول شد(آخرین رتبه نهایی قبولی 18 بوده) حتی منم که اسکیسم خوب نبود با 8% رتبه تئوریم 30 تا اومد پایین! یعنی فکر کن میانگین چقدر پایین بوده که درصد 8 رتبه رو بهتر کرده!!! خلاصه اینکه درصد اسکیس یه چیز کاملا نسبیه و البته غیر قابل پیش بینی :weirdsmiley:

منامنا

عضو جدید
عزیزم پارسال درصد اسکیس اکثریت بچه ها تو محدوده 25 تا 29 بوده حتی شدیدا دست قویا... برا همین کسایی که درصدشون بالای 30 بوده حتی بارتبه های بالا تونستن دانشگاهای خوبی قبول شن

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز

خواهش میکنم کاری نکردم. روی خود منم خیلی تاثیر داشت:w16:;)

atp2

عضو جدید
سللللللللام بچه هاااااااا
باورش برام سخته ولی من دارم درس میخونم از ساعت سه : )))
فصل طلسم شده ی 7 تنظیم شرایط : ))))
در ادامه :
فصل یازده مبانی سازه
میل و منار معماری ایرانی ،
اینا طلسم شدن حقیقتا
2 ساعت تا حالا درس خوندم : )))))
امروز هنوز تموم نشده و میتونم بیشتر بخونم اسکیسم کار نمیکنم امروز :)
تا 9 اگه بخونم میشه 6 ساعت :)
بیاین موتور اینجا رو روشن کنیم دوباره ساعت بگیم ، من میگم از این به بعد اخر هر روز دوباره ،
تا شب من رفتم دوستان :)

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلااام ! آفرین atp جان خیلی داری با سرعت و خوب میخونی ماشالا ماشالا :neutral:
من دو روزه دوباره راندمانم کم شده! واقعا نمیدونم چجوری ثابت کنم مطالعمو..... هفته ی پیش باید تنظیم شرایطم تموم میشد ولی هنوز نشده! تا فردا عصر دیگه تمومش میکنم خستم کرده :|
منم دوباره میام شاید یه تکونی بخوره ساعت مطالعم:confused:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین بچه ها خدارو شکر که انرژیتون برگشت..منم امروزدور دوم درک رفتار و سازه در معماری رو تموم کردم و بسی خوشحالم :w01:
ولب لامصباااا خیلی نکته دارن فکر میکنم تا یه بار دیگه مرور نکنم نمیمونه تو مخم..:w10:
هفته بعد که مسافرتم :w22: ولی هفته بعدش باید مبانی سازه و فناوری های نوین و لرزه ای رو دوره کنم :w10:

qasedak_20

عضو جدید
سلااام
خییییلی خوبه دوباره همه باانرژی برگشتن
منم چون قراره برم مسافرت دارم تند تند درسارو پیش میبرم
دوتا سوال
یکی اینکه ایا میشه دز کنار معماری گرایش مطالعاتم امتحان داد؟؟نیاز به ثبت نام جداس یا فقط باید تاریخ شهرو زد؟
دوم اینکه ادرس کانال تلگرام اقای ایرانشاهی رو دارید؟؟

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلااام
دوتا سوال
یکی اینکه ایا میشه دز کنار معماری گرایش مطالعاتم امتحان داد؟؟نیاز به ثبت نام جداس یا فقط باید تاریخ شهرو زد؟
آره دیگه فقط باید تاریخ شهرو هم بزنید سر جلسه و امتحان عملیش هم که جداس از اسکیس...باید مقاله و اینا بنویسید

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااام
دوتا سوال
نه دیگه نیاز به ثبت نام نداره با کنکور معماری یکیه یعنی کنکور معماری که میدین هم رتبه معماری میاد براتون هم رتبه مطالعات و همینطور که خودتون گفتین باید تاریخ شهر هم بزنید
ضرایبش هم یکمی با معماری فرق داره اینجوریه : زبان 2 - دروس فنی 1 - تاریخ 4 - درک عمومی 3 - تاریخ شهر 2 - یعنی تاریخ خیلی تعیین کنندست
پروژه تشریحی هم داره با ضریب 5 :Ph34r:

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااام
دوتا سوال

سلام من ادرس کانالشو دارم
https://************/arshadmemari
کانال استاد فن و ساختمان هم میزارم خیلی خوبه استاد خرسند جزوه و مطالب خوبی میذارن
https://************/FANSAKHTMAN

atp2

عضو جدید
ااااا 8 ساعت ؟ خوش بحالت واقعایکم برامون از رمز موفقیتت ، و برنامت و اینکه چقدر از منابع رو خوندی میگی اگه دوست داری البته : ) اینکه چجوری تو هر روز تنظیم میکنی که خسته نشی : (من تا حالا 5 ساعت خوندم امروز بچه هاااااااولی مبانی هنوز تموم نشده : ( باید تموم شه بعد بخواب

پ.ن : بچه ها شب بخیر ، تموم شد تا سر 11-6 : )
فردا ایشالا بیشتر بخونیم ،
دیگه اصلا اصلا اصلا نباید قطع شه روند خداااااااا :( بکوب باید بریم تا 16 اردیبهشت ، ایشالا : ) حدااقل زبان رو بخونیم روزی که درس نخوندیم : )
شب خوش :*

آخرین ویرایش:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه از بس سرعت خوندنم کمه اگه 6 ساعت بخونم احتمالا اندازه ی 3 ساعت شماها شده میزان درسی که خوندم:cry:
در عوض چون آروم میخونی مطالب بیشتر توی ذهنت میمونه..آدم سریع که میخونه به نظرم زودتر فراموش میکنه...اینکه به هر مطلبی که میخونی فکر کنی و سرش یه کم مکث کنی خیلی خوبه

وضعیت
موضوع بسته شده است.