⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shahrzadm

عضو جدید
سلام بچه ها .کسی خلاصه از زمان ومعماری مزینی مخصوصا فصل ۲و۳ داره؟ممنون میشم بزارین

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااا 8 ساعت ؟ خوش بحالت واقعایکم برامون از رمز موفقیتت ، و برنامت و اینکه چقدر از منابع رو خوندی میگی اگه دوست داری البته : ) اینکه چجوری تو هر روز تنظیم میکنی که خسته نشی : (من تا حالا 5 ساعت خوندم امروز بچه هاااااااولی مبانی هنوز تموم نشده : ( باید تموم شه بعد بخواب

پ.ن : بچه ها شب بخیر ، تموم شد تا سر 11-6 : )
فردا ایشالا بیشتر بخونیم ،
دیگه اصلا اصلا اصلا نباید قطع شه روند خداااااااا :( بکوب باید بریم تا 16 اردیبهشت ، ایشالا : ) حدااقل زبان رو بخونیم روزی که درس نخوندیم : )
شب خوش :*

خخخ بامزه گفتی رمز موفقیت:biggrin:
ولی من تابستون که هنوز مشخص نشده بود کنکور اردیبهشته 5.30صبح بیدار میشدم خیلی خوب بود بنظرم تایم صبح انگار پربارتر از عصره من تا 12 ظهر که میخووندم6 ساعت میشد و عصرا هم 4 ساعتا میخووندم
اما الان خیلی افت کردم یه روزایی خیلی خوب میخوونم یه روزیی کم و افتضاح:cry:
البته الان یه هفته ای میشه دوباره دارم صبح زود بلند میشم شاید چند روز ادم کسل باشه اما بقول اقای حلت مسئول مجله موفقیت اگه یه کاری 20روز تکرار بشه سیستم بدن بعد از 20 روز خودکار اون کارو انجام میده شماهم امتحان کنید چون من بایکی از رتبه های خوب پارسال چند روز پیش حرف میزدم میگفت 8 ساعت بد نیست باید از این به بعد زیادتر بشه:redface:

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه بچه ها من پیش خانوادمم نیستم شماها راحت میشینید درس میخوونید بعد ظهر میرید غذای خوشمزه ماماناتو میخورید اما من باید همه کارامو انجام بدم تک و تنها از اشپزی گرفته تااا......:cry:
پس الکی بهونه نیاریدنمیشه ونمیتونم و جو مناسب نیست
توی زندگی نامه فولر که یه استاد داشتن درموردش حرف میزدن میگفتن ایشون بین دوستاشون به باکی معروف بوده و بعد از دبیرستان خانوادش میفرستنش دانشگاه هاروارد..باکی چند روز میره دانشگاه و بعد میاد به خانوادش میگه دیگه نمیخوام برم دانشگاه چون چیزی بهم اضافه نمیشه. میگن میشینه تو خونه خودش درس میخوونه از 24 ساعت20ساعت را درس میخوونده
حالا الان شده یه معمار، شهرساز ، مهندس سازه مصالح شناس مجسمه شناس و منتقد هنری بزرررگ ...بزرگ به حدی که توی هر کدوم از این رشته ها واسه خودش یه تئوری داره
یا مثلا اویلر که از دانشمندان بنام زمان خودش بوده و چون مسائل را با روشی ساده حل میکرده بین دوستاش به ذهن متفکر خلاق ریاضی معروف بوده و برای یه مسابقه ریاضی اونقدر چندشبانه روز مسئله حل میکنه که بینایی یه چشمشو از دست میده
اینا گفتم نه بخاطر تضعیف روحیه بخاط اینکه بگم ماشاید نتوونیم مثل این دانشمندا باشیم ولی باید برای رسیدن به هدفمون بیشتر تلاش کنیم هرچقدر هم میخوونید قانع نباشید شده حتی هرروز 15تا30 دقیقه به ساعت مطالعتون اضافه کنید
برای تک تکتون ارزوی تک رقمی شدن رتبه کنکورتونو دارم;):w17::w40:

سحرس

عضو جدید
سلام به همه
خدا قوت
بچه ها میخاستم ببینم درس مدیریت مالی پروژه برا کدوم گرایشه؟احتمالا مدیریت پروژه؟و اینکه کسی جزوه از این درس داره؟یا از کجا میتونم پیدا کنم؟
سوال بعد اینکه اگه از اردیبهشت برا اسکیس شروع کنم امیدی هست؟من تازه مجبور شدم گرایشمو عوض کنم الان وقت نمیکنم کار کنم .دستم هم متوسطه...

atp2

عضو جدید
سلاااااااام
امروز باید
فصل 22-23-24 غرب مسعود
13-14-15 تاریخ غرب
و 4 باغ روحانی رو بخونم.
شب میام گزارش میدم :-*
معمار برتر جون مرسی ، ایشالا نتایج که اومد نتیجه تلاش و سختی هاتو میبینی :gol:

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااام
امروز باید
فصل 22-23-24 غرب مسعود
13-14-15 تاریخ غرب
و 4 باغ روحانی رو بخونم.
شب میام گزارش میدم :-*
معمار برتر جون مرسی ، ایشالا نتایج که اومد نتیجه تلاش و سختی هاتو میبینی :gol:

مرسی عزیزم :):heart::heart:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخ بامزه گفتی رمز موفقیت:biggrin:
ولی من تابستون که هنوز مشخص نشده بود کنکور اردیبهشته 5.30صبح بیدار میشدم خیلی خوب بود بنظرم تایم صبح انگار پربارتر از عصره من تا 12 ظهر که میخووندم6 ساعت میشد و عصرا هم 4 ساعتا میخووندم
اما الان خیلی افت کردم یه روزایی خیلی خوب میخوونم یه روزیی کم و افتضاح:cry:
البته الان یه هفته ای میشه دوباره دارم صبح زود بلند میشم شاید چند روز ادم کسل باشه اما بقول اقای حلت مسئول مجله موفقیت اگه یه کاری 20روز تکرار بشه سیستم بدن بعد از 20 روز خودکار اون کارو انجام میده شماهم امتحان کنید چون من بایکی از رتبه های خوب پارسال چند روز پیش حرف میزدم میگفت 8 ساعت بد نیست باید از این به بعد زیادتر بشه:redface:
معمار برتر جان مشکل همون 20 روزه اوله...:cry:
5 صبح ؟؟؟!!!!:eek: :surprised::eek::w29::w22:
من تو زندگیم فقط یه بار 5 صبح بیدار شدم اونم چون باید میرفتم مسافرت بلیط داشتیم ساعت 7 ...تو کل راه هم گیج بودم میخوردم به درو دیوار :D

qasedak_20

عضو جدید
همین الان تصمیم کبری گرفتم فقط به کنکور فک کنم و بیخیال اسکیس بشم تا بعد کنکور !!!
بیایذ روحیه بدین که عیب ندارهو میشه رسید و ...
اخه الان اصلا شرایط اسکیس کلاس رفتنو ندارم فقظ استرسش همش همرامه
کلی از دیشب افسردگی گرفتم :((((

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو زندگیم فقط یه بار 5 صبح بیدار شدم اونم چون باید میرفتم مسافرت بلیط داشتیم ساعت 7 ...تو کل راه هم گیج بودم میخوردم به درو دیوار :D

چه جالب:biggrin:
خب شایدم تو سیستم بیولوژیکیه بدنت کلا با 5 مشکل داره :D
البته اینکه من میگم 5.30 خب واسه خیلی از شماها هم همون 7 و 8 که اکثر مشاوره ها میگن ساعت خوب و موثری بوده و مهم میزان ساعت مطالعه مفیده و کلا هم برنامه زمانی هر کسی مطابق شرایط و روحیات خودشه واز طرفی کسی که 12 شب بخوابه مطمئنن نمیتونه 5 بیدار بشه مثل دیشب من که دیر خوابیدم:D:redface:

honeybee1370

کاربر بیش فعال

ها ها ها منم صب زود که بیدار میشم تا دو ساعت فقط دارم عطسه میکنم:biggrin:

monaa1993

عضو جدید
سلام دوست خوب منم مثل شمام!! کلاس اسکیسو گذاشتم بعد کنکور چون نمیتونم الان به کلاس اسکیس برم
تا حدی درسمو به جلو ببرم که راضی بشم یه روزایی ت.و برنامم یکم تمرین خط و .... اینا میزارم نگران نباش امیدتو داشته
باش درستو بخون تو برنامت تمرین اسکیس تفریحی دست گرمی بزار:smile: موفق باشی دوست خووووب

qasedak_20

عضو جدید
سلام دوست خوب منم مثل شمام!! کلاس اسکیسو گذاشتم بعد کنکور چون نمیتونم الان به کلاس اسکیس برم
تا حدی درسمو به جلو ببرم که راضی بشم یه روزایی ت.و برنامم یکم تمرین خط و .... اینا میزارم نگران نباش امیدتو داشته
باش درستو بخون تو برنامت تمرین اسکیس تفریحی دست گرمی بزار:smile: موفق باشی دوست خووووب

خییییلی ممنونم عزیزم
امیدوارم که برنامه هات عاالی پیش بره :-*

monaa1993

عضو جدید
آخه از بس سرعت خوندنم کمه اگه 6 ساعت بخونم احتمالا اندازه ی 3 ساعت شماها شده میزان درسی که خوندم:cry:

هانیه جون چرا انقدر کند میخونی؟ منم تا حدی کند میخونم ولی دیگه نه تا این حدددددد
کند خوندن باعث نمیشه تمرکز تو از دست بدی؟؟؟ با توجه به اینکه حجم کتاب زیاده با مرور تکرار فقط تثبیت میشه منم
اوایل ریز وکند ودقیق میخوندم حالا بار دوم که می اومدم هیچی یادم نمی اومد عصبی میشدم:mad:برای همین سرعتمو بیشتر کردم
به نظرم برای دور اول چیزهای خیلی مهم بخونیم بعد برای هر دور یه سری چیزا اضافه بشه بهتره

چقدر خووووووبه همگی حالمون خوب شده خداروووو شکر:smile:

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی جواب منو راجع به مدیریت مالی پروژه و اسکیس نمیده؟

عزیزم من توی کانال فن و ساختمان یه فایل دیدم استاد گذاشتن واسه مدیریت پروژه
جزوه روش های اجرا (علیرضا آرام)
گروه مدیریت پروژه و ساخت
https://************/joinchat/BAMNrzwbxRodSueyOoCQ9g
این ادرس گروهشه

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
هانیه جون چرا انقدر کند میخونی؟ منم تا حدی کند میخونم ولی دیگه نه تا این حدددددد
کند خوندن باعث نمیشه تمرکز تو از دست بدی؟؟؟ با توجه به اینکه حجم کتاب زیاده با مرور تکرار فقط تثبیت میشه منم
اوایل ریز وکند ودقیق میخوندم حالا بار دوم که می اومدم هیچی یادم نمی اومد عصبی میشدم:mad:برای همین سرعتمو بیشتر کردم
به نظرم برای دور اول چیزهای خیلی مهم بخونیم بعد برای هر دور یه سری چیزا اضافه بشه بهتره

من که چه کند بخونم چه تند در هر صورت همه چی یادم میره...الان که دور اول کتابام رو تموم کردم و دارم دوره میکنم هیچی یادم نیست حتی بعضی مطالب برام جالبه و کلی تازگی داره!! یعنی تا این حد یادم رفته!!!:surprised:
میترسم دور سوم که شروع شد باز ببینم هیچی یادم نیست :cry:
البته اگه به دور سوم برسم با این درس خوندن لاک پشتیم :w22:

honeybee1370

کاربر بیش فعال

آره :(( باید تند بخونم چون به هر حال با یه بار خوندن همش یادم نمیمونه

atp2

عضو جدید
سلام
من امروز خوندم درسایی که قرار بود رو تا الانم طول کشید :( چلونده بشه کلا 6 تا 6 و نیم ساعت طول کشید ،
خستم واقعا ، الانم باید برم زبان بخونم ، خیلی دیره ولی ممورایز نخوندم امروز :|
بذارم فردا ؟ :w35:
حالا برم ببینم دوستام تو چه مرحله ای هستن ، خیلی عقب باشم میخونم تا بیهوش شم : ))))
هانی جون اون ساعته جلوت هست هنوز؟ من هروقت جلوم نباشه فکرم رو نمیتونم بیارم سر کتاب ، بعضی وقتا رو شیشه ساعته با ماژیک علامت میزنم تا اینجا باید اینو بخونی ..
وای بچه ها منم نمیتونم 5 پاشم ، یعنی از اینور میتونم بیدار بمونم تا 8 صبح چون از دبیرستان عادتم ، بعدازظهر میخوابیدم : ))) ولی از اونور تاریخ به خودش ندیده من 5 پاشم ، بلیطی هم درکار باشه تا صبح عین جغد بیدار میمونم : )))))
شب همگی بخیر :-*

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام
من امروز خوندم درسایی که قرار بود رو تا الانم طول کشید :( چلونده بشه کلا 6 تا 6 و نیم ساعت طول کشید ،
خستم واقعا ، الانم باید برم زبان بخونم ، خیلی دیره ولی ممورایز نخوندم امروز :|
بذارم فردا ؟ :w35:
حالا برم ببینم دوستام تو چه مرحله ای هستن ، خیلی عقب باشم میخونم تا بیهوش شم : ))))
هانی جون اون ساعته جلوت هست هنوز؟ من هروقت جلوم نباشه فکرم رو نمیتونم بیارم سر کتاب ، بعضی وقتا رو شیشه ساعته با ماژیک علامت میزنم تا اینجا باید اینو بخونی ..
وای بچه ها منم نمیتونم 5 پاشم ، یعنی از اینور میتونم بیدار بمونم تا 8 صبح چون از دبیرستان عادتم ، بعدازظهر میخوابیدم : ))) ولی از اونور تاریخ به خودش ندیده من 5 پاشم ، بلیطی هم درکار باشه تا صبح عین جغد بیدار میمونم : )))))
شب همگی بخیر :-*
ماشالا به این اراده!!! :thumbsup2: منم تصمیم گرفتم همین پولیتیکو بزنم و خودمو مجبور کنم که تا درسم تموم نشده نخوابم! شاید سرعتم رفت بالا:w19:
منم دیشب تا 2.5 بیدار موندم که این تنظیم شرایط خانوم قیابکلو :razz: رو تموم کنم، ولی 25 صفحش موند دیگه نمیفهمیدم، صبح بیدار شدم خوندمش. و بالاخره تموم شد :w42:از خوشی در پوست خودم نمیگنجم ولی بازم خیلی باید دوره کنم این کتابو !!!
atp جان ساعته هستش ولی یادم میره بهش توجه کنم هی :sweatdrop:

atp2

عضو جدید
ماشالا به این اراده!!! :thumbsup2: منم تصمیم گرفتم همین پولیتیکو بزنم و خودمو مجبور کنم که تا درسم تموم نشده نخوابم! شاید سرعتم رفت بالا:w19:
منم دیشب تا 2.5 بیدار موندم که این تنظیم شرایط خانوم قیابکلو :razz: رو تموم کنم، ولی 25 صفحش موند دیگه نمیفهمیدم، صبح بیدار شدم خوندمش. و بالاخره تموم شد :w42:از خوشی در پوست خودم نمیگنجم ولی بازم خیلی باید دوره کنم این کتابو !!!
atp جان ساعته هستش ولی یادم میره بهش توجه کنم هی :sweatdrop:

سلااااااااام دوستم ، بابا اراده چیه : ))))))))))) خوابیدم زبانم نخوندم،
امروز سازه فصل 11 ادامش ایرانی هم 3 فصل تاریخ غربم یه فصل باید بخونم.
روز پردرسی باشه واسه همه ، شب میام گزارش میدم

سلام الان ساعت 6 غروبه و متاسفانه به دلیل یه سری مزاحمت های فامیل بنده تازه دارم شروع میکنم.
دقت کردم که وقتی با تمام قوا تصمیم به یه کاری میگیرم ، از اسمون و زمین میباره : )))))
ایشالا که برسم به نصف برنامه امروزم : (
:cry::cry:

آخرین ویرایش:

monaa1993

عضو جدید
من که چه کند بخونم چه تند در هر صورت همه چی یادم میره...الان که دور اول کتابام رو تموم کردم و دارم دوره میکنم هیچی یادم نیست حتی بعضی مطالب برام جالبه و کلی تازگی داره!! یعنی تا این حد یادم رفته!!!:surprised:
میترسم دور سوم که شروع شد باز ببینم هیچی یادم نیست :cry:
البته اگه به دور سوم برسم با این درس خوندن لاک پشتیم :w22:

نه دیگه دور سوم مطمئنن حدود نصف مطالبا تو ذهنت تثبیت میشه باید برای کتابهای مهم به دور سوم برسیم
استادمون که تک رقمی تو هنر ساخت اورد درک و رفتار و 6 دور خوند!!! یعنی تکرارخیلی مهمه
امیدوارم به دور 5 هم راحت برسی موفق باشیییی دوست خوب

mina mina22

عضو جدید
سلام دوستان کسی کتاب زبان اصفهانی چاپ امسالشو داره که بتونه جوابای ازمون های 94 رو اینجا بذاره؟مرسی.

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه دور سوم مطمئنن حدود نصف مطالبا تو ذهنت تثبیت میشه باید برای کتابهای مهم به دور سوم برسیم
استادمون که تک رقمی تو هنر ساخت اورد درک و رفتار و 6 دور خوند!!! یعنی تکرارخیلی مهمه
امیدوارم به دور 5 هم راحت برسی موفق باشیییی دوست خوب
آره واقعا بعضی کتابا انقدر نکته داره که باید به دور 4 و 5 برسیم
اشتباهی که من کردم این بود که فاصله دور اول و دومم خیلی زیاد شد برای بعضی از کتابا به 3,4 ماه رسید برای همین همشو فراموش کردم باید سعی کنم حداقل فاصله دور 2 و 3 رو کم کنم تا مطالب نپریده بگیرمشون :D
دوستان ممرایز خون یه چیزی بگم...یه بخشی هست به اسم difficult words که نارنجیه...اگه ممرایزتون رو آپدیت کنید اون قسمت میره تو ورژن pro یعنی پولی میشه!
پس آپدیت نکنید ;)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوس جونا:gol:خوبین؟......امروز خواستم سوال کنکور حل کنم، برا سال 93 اما تا الان نتونستم تمومش کن:cry:خیلی سخته، از بس تو دیکشنری دنبال لغات زبانش گشتم گردنم خشک شد
.
یه بدبختیم که تازگیا گرفتارش شدم اینه که پشت کامپیوتر دم به دیقه به جا درس، دنبال یه سری برنامه دیگه می گردم (آهنگ و فیلم و...)، شیطونه میگه همشو دیلت کن:razz:

atp2

عضو جدید
سلام دوس جونا:gol:خوبین؟......امروز خواستم سوال کنکور حل کنم، برا سال 93 اما تا الان نتونستم تمومش کن:cry:خیلی سخته، از بس تو دیکشنری دنبال لغات زبانش گشتم گردنم خشک شد
.
یه بدبختیم که تازگیا گرفتارش شدم اینه که پشت کامپیوتر دم به دیقه به جا درس، دنبال یه سری برنامه دیگه می گردم (آهنگ و فیلم و...)، شیطونه میگه همشو دیلت کن:razz:

سلام بچه ها
آرزویا جون من یه درایو کامپیوترم فقط سریال کره ای بود : ( یعنی اگه بدونی با چه مشقتی پیداشون کرده بودم :'''( اشک و خون و آه فقط ریختم تا شیفت دیلیت کردمشون ، رو مخم بودن تابستون پارسال ، پاک کردم رفت ،
یعنی بیدار میشدم از خواب به جای پا شدن دکمه پاور لپ تابو میزدم توشون میچرخیدم حالا صدبارم دیده بودما : )))))))) خلاص شدم حقیقتا : ) خیلی سخت بود ولی ، پاک نکن بریز تو یه فولدر هیدن کنش نبینی من پشیمونم : (
بچه ها : من کتاب معماری ایرانی و مبانی سازه رو تموم کردم بعد از دوماه :-( ولی خدارو شکر که به بهمن نرسید واقعا :))) به قول هانی الان تو پوست خودم نمیگنجم : )
یه فصل تاریخ غرب مسعود و امشب بخونم میخوابم
فردای خوبی داشته باشین دوستان .

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه هفته ای میرم سفر اینترنت ندارم احتمالا :( بدتر از اون عذاب وجدان درس نخوندنه :cry: فقط میتونم با ممرایز زبان بخونم...atp جان میخوام ازت جلو بزنم :w16:
تو هفته آینده خیــــــــــــــــلی خوب درس بخونید تا بهمن رو با انرژی مضاعف شروع کنیم :w11:...فعلا خداحافظ دوستان خوبم :w30:

atp2

عضو جدید
من یه هفته ای میرم سفر اینترنت ندارم احتمالا :( بدتر از اون عذاب وجدان درس نخوندنه :cry: فقط میتونم با ممرایز زبان بخونم...atp جان میخوام ازت جلو بزنم :w16:
تو هفته آینده خیــــــــــــــــلی خوب درس بخونید تا بهمن رو با انرژی مضاعف شروع کنیم :w11:...فعلا خداحافظ دوستان خوبم :w30:

عذاب وجدان نداشته باش دوستم
برو حال کن بابا ،
نامرد نزن جلو من این هفته نخوندم زبااااااااان : (((((
حالا که اینطوره عمرن بذارم :w16:
خداحافظ دوست گلم :-* خوش بگذره
سعی کن اینترنت گیر بیاری چونکه مثل من نشی من دفعه پیش که بدون نت ممورایز خوندم ، وقتی وصل شدم برام اپدیت نکرد مجبور شدم از نو بخونم ، البته نمیدونم مشکل ازنرم افزار من بود یا نه چون تا حالا برا کسی پیش نیومده بود ، یه امتحان بکن بدون اینترنت اول :*

honeybee1370

کاربر بیش فعال
خوش بگذره! خوب استراحت کن که سرحال برگردی سر درسات :gol::gol: خدافظ

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذاب وجدان نداشته باش. برو یه مدتی خوش بگذرون اصلا هم به درس خوندن فک نکن. مطمئن باش برگردی انرژی و انگیزت 10 برابر شده و مثه آبان با انگیزه می خونی;)
سلام بچه ها
آرزویا جون من یه درایو کامپیوترم فقط سریال کره ای بود : ( یعنی اگه بدونی با چه مشقتی پیداشون کرده بودم :'''( اشک و خون و آه فقط ریختم تا شیفت دیلیت کردمشون ، رو مخم بودن تابستون پارسال ، پاک کردم رفت ،
یعنی بیدار میشدم از خواب به جای پا شدن دکمه پاور لپ تابو میزدم توشون میچرخیدم حالا صدبارم دیده بودما : )))))))) خلاص شدم حقیقتا : ) خیلی سخت بود ولی ، پاک نکن بریز تو یه فولدر هیدن کنش نبینی من پشیمونم : (
بچه ها : من کتاب معماری ایرانی و مبانی سازه رو تموم کردم بعد از دوماه :-( ولی خدارو شکر که به بهمن نرسید واقعا :))) به قول هانی الان تو پوست خودم نمیگنجم : )
یه فصل تاریخ غرب مسعود و امشب بخونم میخوابم
فردای خوبی داشته باشین دوستان .
خیلی بد شده برنامم، خیلی...نه، پاکشون نمی کنم، اون موقع بقیه اعضای خانواده من و از رو کره خاکی پاک می کنن، از امروز سعی می کنم فقط به درس اهمیت بدم. باید بتونم این جور چیزا رو کنترل کنم:neutral:....تمام دی رو ساعت 10 صبح شروع کردم به درس خوندن:crying2:اصلا نمیتونم زود پاشم، از فردا رو اون موردم تمرکز می کنم.

atp2

عضو جدید
سلام سلام
من امروز اول زبان خوندم کورس هامو ، که خیلی عقب بودم : ) تهدید شدم دیشب توسط سپید ، احساس خطر کردم : )
الانم ایشالا شروع میکنم : دو فصل تنظیم شرایط ، چند صفحه از تاریخ غرب دیشب مونده ، یه فصل از معماری غرب ریشه ها و... بخونم و یه فصلم باغ روحانی،
موفق باشین بچه ها ، امروز جمعست ولی باید بخونم خیلی عقبم بهمن داره میاد : ))

وضعیت
موضوع بسته شده است.