+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saj2607

عضو جدید
دوستان بنظرتون با توجه به اینکه کتاب رضایی تو انجمن رفع اشکال کنترل خیلی اشکال داره بهتر نیست از روز اریاز و تقوی بخونیم...ایا کسای که خوندن رضایی رو نظر بدن ببنم چجوره ایا واقعا خیلی اشکال و غلط داره؟

saj2607

عضو جدید
دوستان کسای که کلاس شیرین ابادی سیگنال و کنترل رفتن نظر بدن؟بنظرتون کتاب خوندن تقدسی و مومن زاده بهتره یا رفتن کلاس سیگنال شیرین بادی؟

saj2607

عضو جدید
لطفا کنکوری های که کتاب مدار مدرسان رو خوندن نظر بدن..برخی از دوستان میگن بیشتر روشاش تشریحی هست ایا واقعا اینجوریه؟یعنی میشه اول مدرسان رو خوند بعدش از کتاب تقوی تست زد ایا راه و روشاشون متفاوته؟

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من الکترونیکو از دکتر لطیفی چاپ 89 خوندم . خیلی خوب بود
و سوالات کنکور تا 89 حل کردم مشکل نداشتم اما کنکور دو سال اخیر احتیاج به تمرینات بیشتره
اگه بخوام بهتر به این درس مسلط بشم چکار کنم
من کتاب اسلام پنارو ندیدم چه جوری به نظر شما اونو سفارش بدم
یا حل تمرینات دکتر رضوی
لطفا کمکم کنید ولی مثل مدار پوران پژوهش نباشه که ازش تعریف میکردن
خوب شد دیدمش در حد صفر بود
در ضمن فردا سوالات سیگنالو براتون میزارم
تو خریدن کتاب اسلام پناه شک نکن یعنی دیدی بهت میده که کلا اکثر سوالات رو بدون هیچ فرمولی حل میکنی فقط دیودش ضعیف هست. ودرسنامش کامل نیست مدل حل سوالاش فوق العادس

saj2607

عضو جدید
تو خریدن کتاب اسلام پناه شک نکن یعنی دیدی بهت میده که کلا اکثر سوالات رو بدون هیچ فرمولی حل میکنی فقط دیودش ضعیف هست. ودرسنامش کامل نیست مدل حل سوالاش فوق العادس
؟؟
اقای ارشد 1367 یعنی کسی که پایش ضعیفه با توجه به اینکه میگی درسنامه اسلام پناه کامل نیست باید چی بخونه؟خوبه قبلش ناصح بخونه؟درمورد کنترل چی اطلاع داری چی خوبه میگن رضایی زیاد غلظ داره

Muhammad1986

عضو جدید
؟؟
اقای ارشد 1367 یعنی کسی که پایش ضعیفه با توجه به اینکه میگی درسنامه اسلام پناه کامل نیست باید چی بخونه؟خوبه قبلش ناصح بخونه؟درمورد کنترل چی اطلاع داری چی خوبه میگن رضایی زیاد غلظ داره

سلام

اره کتاب کنترل پوران پر از اشتباهه!

الک اول ناصح رو بخون وبعد اسلام پناه

از دوستان کسی cd های کنترل خطی اکسین دکتر الفی رو دیده!؟ خوبه؟

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
؟؟
بنظر من اصلا کتاب اسلام پناه پایه خاصی تو الکترونیک نمیخواد بیشتر تحلیل مداریه!!! البته یه سری مقدمات الکترونیک باید بلد باشی... اگه پایتون خوب نیست میتونید ناصح بخونید .لی من نخوندمش دوستان توصیه میکنند. من لطیفی رو هم خوندم متاسفانه کار هرکسی نیست این کتاب و کامل بگیره ...
عزیز من کتاب رضایی فعلا کاملترین کتابه تو بازار و غلطاش اکثرا تایپی هست نه مفهومی وبیشتر غلطاش تو میسون هست احتمالا تایپیست ناشی بوده.... بقول یکی از دوستان تو چاپ اول کتاب 1000 صفحه ای
50 صفحه غلط طبیعیه:)

sfatemehhosein

عضو جدید
سلام

سلام

من فارغ التحصیل کارشناسی برق الکترونیک هستم و قصد دارم درس بخونم واسه ارشد.لطف کنید یه برنامه ریزی درسی خوب و منابع خوب واسه خوندن معرفی کنید.ممنون

naribazi

عضو جدید
اولی امکانش تقریبا صفره چون قطعا زودتر اینجور چیزا رو خبر میدن.1 روزه شدن کنکور در کیفیت و کمیت مطالعه تاثیر نمیذاشت که دیر گفتن اما حذف یک درس یا 1 ماه زودتر برگزار شدن دیگه واقعا بعیده.

سلام
اتفاقا اصلا بعید نیست

هیچ وقت یادم نمیره سال 1387 که ارشد دادم تا سر جلسه نشستیم دیدیم سولات 15 تا شده بود و زبان عمومی به درسها اضافه شده بود. حتی یه هفته قبل هم اعلام نکردن

پس عجیب نیست که کنکور یک ماه زودتر برگزار بشه
چون کنکور دکتری قراره اسفند (شایدم بهمن) برگزار بشه پس احتمالش هست که کنکور ارشد یک ماه زودتر برگزار بشه تا امکانات برگزاری دو کنکور پشت سر هم فراهم بشه

در ضمن ، امسال به احتمال خیلی زیاد کنکور دانشگاه آزاد و دولتی تجمیع میشه و دیگه نمیشه به یه ماه خوندن راحت دانشگاه آزاد قبول شد

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام آقای 1367 منم گفتم لطیفی رو خوندم اگه لطیفی بهتر از اسلام پناه ،بهتره من
حل تمرینات دکتر رضوی که مهندس باقری حلشون کرده بگیرم
متاسفانه من از از شهرستانهای لبه مرزم اینجا نمی تونی کتاب پیدا کنی و ببینی چه جوریه
فقط میتونی سفارش بدی واست بیارن
خدا رو شکر شما هم لطیفی خوندیدن شما میتونین درست راهنماییم کنین
اسلام پناه
یا
باقری
با تشکر

FAEZEH_EE

عضو جدید
سلام
اتفاقا اصلا بعید نیست

هیچ وقت یادم نمیره سال 1387 که ارشد دادم تا سر جلسه نشستیم دیدیم سولات 15 تا شده بود و زبان عمومی به درسها اضافه شده بود. حتی یه هفته قبل هم اعلام نکردن

چون کنکور دکتری قراره اسفند (شایدم بهمن) برگزار بشه پس احتمالش هست که کنکور ارشد یک ماه زودتر برگزار بشه تا امکانات برگزاری دو کنکور پشت سر هم فراهم بشه

در ضمن ، امسال به احتمال خیلی زیاد کنکور دانشگاه آزاد و دولتی تجمیع میشه و دیگه نمیشه به یه ماه خوندن راحت دانشگاه آزاد قبول شد

واقعااااا؟:(

پس تکلیف ما چیه؟!همین دوروز رو که یکی کردن کلی مشکل دارم باهاش.....:w04:
خداییش چقدر بی انصافیه.کنکور ارشد علوم پزشکی آخر خرداده واسه مارو میخوان بندازن دی!اینا تو ذهنشون چی میگذره!

morteza9000

عضو جدید
سلام دوستان
من یک منبع خوب برای زبان تخصصی ارشد می خواستم که تلقظ لغات و جمله تخصصی رو داشته باشه دلم میخواد با تلفظ صحیح انگلیسی تخصصی رو یاد بگیرم نه فقط برای زدن تست متاسفانه هیچ کدام از کتابهای کنکوری زبان تخصصی cd نداره که متن هارو تلفظ کنه در ضمن اسم گزینه آخر رو نیارید که فقط پولم رو ریختم دور
با تشکر

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اتفاقا اصلا بعید نیست

متاسفانه این خبر انگار جدی ترازین حرفاس

Joe_Bel

کاربر ممتاز
کنکور 90 مگه چند روز قبل کنکور گفتن دفترچه زبان با ریاضی و مدار یکی میشه
کنکور 91 مگه چند روز قبل کنکور گفتن آزمون یه روز میشه
مطمین باشید اگه این تغییراتم اتفاق نیوفته خود رو برای هر حرکتی (منظور حرکت مار زهردار می باشد) آماده کنید تا نیشتان نزند !!!!!!!

Paydar91

کاربر ممتاز

راست میگن دوستمون....کتاب اقای اسلام پناه دیودش ضعیفه البته نسبت به بقیه ی کتاب....من که قسمت دیودهاشو خوندم واقعا به تنهایی جواب گو نیست....ولی خوب خودشم تو مقدمه گفته که درسنامه ای نیست کتابش و مساله محوره.....با حل مسایلش ادم باید درسو بگیره.....

Paydar91

کاربر ممتاز
دوستان پارسال شایعه شده که کنکور یه روزه میشه و شد!
دو تا شایعه جدید شنیدم که شاید بهتر باشه بدونید:
1- کنکور ممکنه یک ماه زودتر برگزار شه (منبع:شیرین‌آبادی)
2- آمار ممکنه حذف بشه.
من شخصاً احتمال خیلی کمی میدم که درست باشن، اما خودم رو آماده کردم که اگه درست بودن جا نخورم!!:razz:

ممنون دوست خوب بابت اطلاع رسانی....
جدیدا تو کشور مد شده یه چیزو که میخوان یه دفعه مردم جا نخورند و شوکه نشند
اول شایعشو پراکنده میکنند....اینا از برنامه های ........
به نظر منم احتمالا همین طوره.......این جا هیچ چیز غیر ممکن نیست و فعلا خواستن رو صرف کردند.....غیر ممکن ممکن میشود!!!!!

hamid mn

عضو جدید
نیاز به راهنمایی

نیاز به راهنمایی

با سلام
دوستان من دانشجوی ترم اخر برق الکترونیک هستم قصد شرکت در کنکور ارشد سراسری رو دارم . میخوام تو یکی از رشته های الکترونیک یا مخابرات یا مهندسی پزشکی ادامه تحصیل بدم و با توجه به وقت باقی مونده می خوام از بین دروس الکترومغناطیس و تجزیه و تحلیل سیستم یکیشونو کلا کنار بزارم به نظرتون کار درستی میکنم یا نه؟!! پیشاپیش تشکر از راهنماییتون

hamid mn

عضو جدید
دوستان من دانشجوی ترم اخر برق الکترونیک هستم قصد شرکت در ارشد سراسری رو دارم با توجه به اینکه میخوام تو یکی از رشته های الکترونیک یا مخابرات یا مهندسی پزشکی ادامه تحصیل بدم و با توجه به وقت باقی مونده می خوام از بین دروس الکترومغناطیس و تجزیه و تحلیل سیستم یکیشونو کلا کنار بزارم می خوام ببینم کار درستی میکنم یا نه؟!!

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اتفاقا اصلا بعید نیست

سلام. کنکور دکتری رو مگه سازمان سنجش تو سایتش اعلام نکرد؟
برای تجمیع آزاد و دولتی من فکر میکنم امسال چنین اتفاقی نیافته چون از کاردانی شروع کردن.تا به ارشد برسه حداقل 1 سال طول میکشه.در مورد کارشناسی اطلاع دقیق ندارم ولی فکر کنم تجمیع نشد امسال
در کل اگه آمار حذف بشه و بدنش به مهندسی و معادلات واسه خیلی ها بهتر میشه.

آخرین ویرایش:

dars

عضو جدید
یه سوال خارج از بحث شما داشتم:
برای مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟زیر هزار یا بالای هزار؟تا چه حدودی؟ مثلا از کارنامه افراد قبل که این گرایش قبول شدن کسی هست؟

saj2607

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png
دوستان گرامی لطفا کسانی که کتاب پوران کنترل رو خوندن به این 2سوال جواب بدن
1-ایا کتاب پوران با توجه به غلطهاش ارزش خوند داره؟
2-غلظهای کتاب رو هر کی خونده یکجا بنویسه که بقیه وقتی میخونن بدونن کجاهاش اشتباه داره چه تایپی چه علمی
3-ایا بنظرتون نیازه بعد پو.ران تقوی خونده بشه.اصلا تفاوتی داره روشهای حلشون؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
بله شما با رتبه هزار میتونین روزانه اصفهان وشیراز قبول بشین و شبانه خواجه نصیر راحت قبول بشین
کارنامه های مهندسی پزشکی چندان فرقی با کارنامه مخابرات والکترونیک نداره

Joe_Bel

کاربر ممتاز
پوران کتابی خوبیه اما بهتراز اون مدرسانه
اما من خودم اوگاتا با کتاب جاهد مطلق رو انتخاب کردم بعد میرم سراغ تست ها
چون کنترل باید مفهومی خونده بشه شاید بچه ها خودشون هزار بار گفتن باید مفهومی خونده بشه

saj2607

عضو جدید
اما مدرسان که خیلی ناقص گفته و درسنامش کمه
جاهد مطلق هم کتاب پارسش هیچکی راضی نیست

saj2607

عضو جدید
بچه ها نظرتون درباره کنترل رضایی چیه..ایا واقعا اینقدر غلظ داره و اارزش خوندن نداره؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پوران کتابی خوبیه اما بهتراز اون مدرسانه
اما من خودم اوگاتا با کتاب جاهد مطلق رو انتخاب کردم بعد میرم سراغ تست ها
چون کنترل باید مفهومی خونده بشه شاید بچه ها خودشون هزار بار گفتن باید مفهومی خونده بشه

دوست عزیز کتاب آقای سجادیان (برخلاف شخصیت برجسته علمی که داارن) 2 زار نمیارزه ! من واقعا تعجب میکنم ازاین نظر شما!!!این کتاب اصلا درسنامه درست حسابی نداره چطور میگید از پوران بهتره؟؟
من 2 بار کل کتاب پوران و 3 بار بخش نایکوییست این کتاب رو کاویدم!!!!!!! تنها کتابی که در حال حاضر با اختلاف خیلی زیادی از بقیه کتب کنترل جلوتره همین کتابه عزیز جان.من نمیفهمم چرا این غلطهای املایی رو دارید اینقد گندش میکنید واقعا؟؟
در مورد کتاب جاهد هم حرف نزنم واقعا واقعا بهتره!کتاب پارسه ایشون حتی فهرست نداشت!!!!!!!!

xi xi

عضو جدید
سلام
من ارشد سیستمهای هدایت و کنترل(یکی از گرایشهای برق )دانشگاه مالک اشتر قبول شدم .کسی میدونه این رشته چیه؟آینده ای هم داره؟کلا" این رشته چیه؟لطفا"یکی منو راهنمایی کنه؟:question::question::question::question::question::question:

saj2607

عضو جدید
1-شما واقعا فک میکنین فقط در حد تایپیه...یعنی مثلا صفحه 30 میسون که اصلا یه حلقه رو ندیده گرفته بنظرتون اشکال تایپی است؟
2-شما که 2بار کل کتاب رو خوندین ایا روشهاش با روشهای کتاب تقوی متفاوته؟
3-ایا اگر کتاب پوران بخونیم دیگه نیزا به خوندن اریاز نیست؟
4-در کل ممکنه شما که چند بار پورانو خوندین بکین تفاوتاش با اریاز چیه؟
لطفا به هر 4سوال جواب بدین و ممنونم اگر دوستان عزیز هم نظری دارن بگن

saj2607

عضو جدید
دوست عزیز کتاب آقای سجادیان (برخلاف شخصیت برجسته علمی که داارن) 2 زار نمیارزه ! من واقعا تعجب میکنم ازاین نظر شما!!!این کتاب اصلا درسنامه درست حسابی نداره چطور میگید از پوران بهتره؟؟
من 2 بار کل کتاب پوران و 3 بار بخش نایکوییست این کتاب رو کاویدم!!!!!!! تنها کتابی که در حال حاضر با اختلاف خیلی زیادی از بقیه کتب کنترل جلوتره همین کتابه عزیز جان.من نمیفهمم چرا این غلطهای املایی رو دارید اینقد گندش میکنید واقعا؟؟
در مورد کتاب جاهد هم حرف نزنم واقعا واقعا بهتره!کتاب پارسه ایشون حتی فهرست نداشت!!!!!!!!

-شما واقعا فک میکنین فقط در حد تایپیه...یعنی مثلا صفحه 30 میسون که اصلا یه حلقه رو ندیده گرفته بنظرتون اشکال تایپی است؟
2-شما که 2بار کل کتاب رو خوندین ایا روشهاش با روشهای کتاب تقوی متفاوته؟
3-ایا اگر کتاب پوران بخونیم دیگه نیزا به خوندن اریاز نیست؟
4-در کل ممکنه شما که چند بار پورانو خوندین بکین تفاوتاش با اریاز چیه؟
لطفا به هر 4سوال جواب بدین و ممنونم اگر دوستان عزیز هم نظری دارن بگن

وضعیت
موضوع بسته شده است.