+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

naribazi

عضو جدید
دوستان سلام

یه سوالی میخاستم بپرسم ولی میدونم خیلی میان میگن ای بابا بازم این سوال !!!!

در مورد یه منبع خوب واسه ریاضی مهندسی :redface:

میدونم زیاد در مورد منابه بحث شده ولی یه لطفی کنین یه بار دیگه بگین ، خودم چندین صفحه رو تو این تاپیک زیر رو کردم ولی خوب تعداد پست ها خیلی زیاد بود

حالا اگه میشه بگین چی خوبه واسه ریاضی مهندسی ؟
خودم پارسه رو دارم یه سری از دوستان خیلی تعریفشو کرده بودن ولی وقتی میخام تستاشو بزنم معمولن ایده ای برای حلش ندارم ، نمیدونم بقیه کتابا رو اگه خوندین فرقشو با این پارسه بگین ؟ پارسه که حدود 1000 صفحه حالا شاید کمتر میشه . بقیشون چند صفحه هستن ؟
در مورد کتاب کریمی و کتاب حاجی جمشیدی و کتابای معروف دیگه هم اگه خوندین یه راهنمایی بهم بدین ممنون میشم :D

سلام

بهترین کتاب ، کتاب مهندس مومن زاده هست

saj2607

عضو جدید
سلام

بهترین کتاب ، کتاب مهندس مومن زاده هست

دوست عزیز اگر کتابی میخای روان توضیح داده باشه مدرسان هست...میتونی نیم نگاهی هم به تستای اخر فصل مومن زاده داشته باشی چون روش حلاش تو برخی سوالا خوبه

hamidchi

عضو جدید
مهندس برو مدرسان بخون.کتاب پارسه زیادی به سمت جزئیات رفته و آدمو خسته میکنه(البته این نظر منه)مدرسان درسنامه خیلی خوب و روانی داره . در ضمن آخر هر فصل کلی تست داره.
مهندس شما چیزی از رشته کارشناسی ارشد سیستمهای هدایت و کنترل در دانشگاه مالک اشتر میدونید؟

ممنون از راهنماییت
میشه بگی نویسنده ش کیه ؟
و راجع به سوالت شرمنده اطلاعی ندارم

hamidchi

عضو جدید
بین مدرسان و نصیر کریمی و مومن زاده کدومش درس نامه قوی تری داره ؟ و کدوم واسه تست خوبه ؟

r_baran81

عضو جدید
سلام دوستان. این ترم سیگنال و سیستم دارم. استادمون کتاب اپنهایم رو معرفی کرده و از رو اون داره درس میده. نظر شما چیه به جای کتاب اپنهایم کتاب مومن زاده راهیان ارشد رو بخونم. ممنون

آخرین ویرایش:

* F A R Z A D *

عضو جدید
بالاخره زمان دقیق برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 92 مشخص شد ، حالا حذف شدن یا نشدن درس آمار هم مشخص بشه خوب میشه چون موندیم آمار رو بخونیم یا نه ؟

آزمون كارشناسي ارشد 92 طي روزهاي 18 تا 20 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

* F A R Z A D *

عضو جدید
متن دقیق خبر :

زمان ثبت‌نام آزمون دكتري تغيير كرد
توكلي به ايسنا خبر داد: 2 تغيير در آزمون‌هاي سراسري سال 92

مشاور عالي سازمان سنجش از تغيير زمان ثبت‌نام سومين دوره آزمون دكتري نيمه متمركز خبر داد و گفت: ثبت‌نام آزمون دكتري سال 92 به هفتم آذرماه موكول شد.

دكتر حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينكه ثبت‌نام آزمون دكتري در طي روزهاي 7 تا 12 آذر ماه از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org انجام مي‌شود، اظهار كرد: آزمون اين دوره 18 اسفندماه برگزار مي‌شود.

وي تصريح كرد:‌ دفترچه راهنماي شركت در آزمون دكتري نيز از روز چهارشنبه 24 آبان بر روي سايت سازمان قرار خواهد گرفت و اطلاعيه اين سازمان در خصوص شرايط و ضوابط و نحوه ثبت‌نام از داوطلبان در نشريه پيك سنجش روز دوشنبه 29 آبان منتشر و همزمان نيز بر روي سايت سازمان قرار داده مي‌شود.

توكلي در خاتمه با اشاره به تصويب تغيير زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد، گفت: آزمون كارشناسي ارشد 92 در طي روزهاي 18 تا 20 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

این هم لینک خبر
http://isna.ir/fa/news/91070503586/%D8%AA%D9%88%D9%83%D9%84%D9%8A-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%86%D8%A7-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF-2-%D8%AA%D8%BA%D9%8A%D9%8A%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%87%D8%A7%D9%8A

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آمار خذف بشه یا نشه فرقی نمی کنه چون 95% درصد بچه ها نمی خونن
اگه حذف نشه که وقتشو واسه معادلات وریاضی مهندسی میزارن
اگه حذف بشه اون که هیچی واسه اکثر بچه ها یه شرایط دارن برای پاسخ دادن ریاضیات وقتشون کمتر میشه

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بین مدرسان و نصیر کریمی و مومن زاده کدومش درس نامه قوی تری داره ؟ و کدوم واسه تست خوبه ؟
آقاجان همشون خوبن! انقدر حساس نیاشید روی کتابا، شما فکر میکنی وقتی کسی میگه فلان کتاب بهترینه، نشسته 5 تا کتاب رو خورده و مقایسه کرده و آخرش به این نتیجه رسیده که اون کتاب بهترینه؟؟؟
خیر، بعضیا فقط تبلیغ میکنن، بعضیا از روی تعصب حرف میزنن، بعضیا هم شنیده‌های دیگران رو میگن.
به این نصیحت بنده گوش کنید و اینجوری نباشید که تا نفر گفت فلان کتاب به درد نمیخوره و اون یکی بهتره، سریع ناامید شید و کتاب رو بندازید دور!

کریمی، معتقدی، مومن زاده هر سه کتاب خوبی هستن، رتبه 1 کریمی خونده، رتبه 2 مومن زاده، رتبه 3 معتقدی ...
امیدوارم دوستان امروز که 6 مهر هست دیگه بحث منابع رو تموم کنن و یه کتاب انتخاب کنن و بخونن!!:w10:

saj2607

عضو جدید
آقاجان همشون خوبن! انقدر حساس نیاشید روی کتابا، شما فکر میکنی وقتی کسی میگه فلان کتاب بهترینه، نشسته 5 تا کتاب رو خورده و مقایسه کرده و آخرش به این نتیجه رسیده که اون کتاب بهترینه؟؟؟
خیر، بعضیا فقط تبلیغ میکنن، بعضیا از روی تعصب حرف میزنن، بعضیا هم شنیده‌های دیگران رو میگن.
به این نصیحت بنده گوش کنید و اینجوری نباشید که تا نفر گفت فلان کتاب به درد نمیخوره و اون یکی بهتره، سریع ناامید شید و کتاب رو بندازید دور!

کریمی، معتقدی، مومن زاده هر سه کتاب خوبی هستن، رتبه 1 کریمی خونده، رتبه 2 مومن زاده، رتبه 3 معتقدی ...
امیدوارم دوستان امروز که 6 مهر هست دیگه بحث منابع رو تموم کنن و یه کتاب انتخاب کنن و بخونن!!:w10:
اقا مهران احسنت به این ظرز فکرت واقعا گل گفتی
اقا مهران میشه برا کسی که پایش ضعیفه بگی کنترل چی خوبه بخونیم؟اریاز یا پوران؟

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آریاز کتاب قدیمی‌ای هست و 5 یا 6 سال میشه که تغییری نکرده و فقط سئوالات کنکورهای هر سال بهش اضافه میشه. نویسندش هم که چند سالی هست خارج از ایران تشریف دارن. درسنامه اون ضعیفه اما من حل سئوالات اون رو قبول دارم.
به نظر من خوندن پوران میتونه مفید باشه (با توجه به تعاریفی که دوستان از اون کردن) و حل سئوالاتی که متوجه اون نمیشید رو از کتابی مثل آریاز بخونید.
کتابای خوب دیگه‌ای که میشناسم: جهش، راهیان، مدرسان و ...
ولی بازم میگم حساسیت زیادی نشون ندید، من اگه پایه ضعیفی داشتم همون پوران رو میخونم.

masoudsalimi7

عضو جدید
کتاب کنترل پوران الان بهترین کتاب تو این زمینه هست با توجه به اینکه مخصوصا در قسمت نایکوییست که اکثر کتابها ناتوان نشون دادن این کتاب خیلی بهتر توضیح داده. و کاملا هم از صفر شروع کرده.
قصد دخالت نداشتم فقط هدفم کمک کردن بود.

Muhammad1986

عضو جدید
محمد خجالتی بکش برو درست رو بخون بدبخت . هر روز با یک اسم می یای می گی مدار مدرسان کتاب خوبیه یا نه پوران نمودنم چه .. . کنرل پوران ... الکترونیک ناصح .......خودت احمقی یا ما رو احمق فرض کردی حداقل طرز سوال پرسیدنت رو عوض کن . اصلا برو قلم چی . :biggrin:

سلام
من از اسفند روی کنترل و سیگنال کار کردم چند تا کتاب کنترل رو هم نصف و نیمه خوندم ولی هیچ کدوم بدردم نخورد ولی سیگنال رو تا فصل 7 پیش رفتم خیلی کتاب خوبی بود کتاب راهیان

کنترل قراره تهران کلاس استاد شیرین آبادی رو برم.

قصد توهین بهت رو ندارم و برای آگاه کردنت میگم نه تحقیر کردنت واقعا برات متاسفم! با این ادبیات کوچه بازاریت!
خیر سرت مهندس برقی بچه ی میدون تره بار که نیستی !

اما در مورد قلم چی

همیشه توی زندگیت یاد بگیر وقتی با یکی هماهنگ شدی به جای دست انداختن و مسخره کردنش یه باری رو از روی دوشش ور داری اونوقت به خودت بگو مرد!

به قول شوفرهای دم گاراژ :دل شکستن کمتر از ادم کشی نیست! سعی نکن با ترک زدن به قلب دیگران لذت ببری و ریشخند کردن دیگران مایه ی تفریحت باشه

گیرم من یه درد دلی از قلم چی کردم شما باید منو مسخره کنی؟؟

امام علی علیه السلام:

-مبادا کسی را در پیشامدی ناگوار به تمسخر بگیری چه بسا روزگار بدتر از آن را برایت در آستین داشته باشد

-منافقان همان انسان هایی هستند که به هنگام فشار پرده دری میکنند

اینجا همه با هم دوستیم! پس به جای کمک کردن به همدیگه نباید مثل خروس جنگی روی سر کول هم بپریم

من اینجا از بعضی از دوستان مثل:
ایدین-احسان-یونس-علی- مهران و..خیلی چیزا یاد گرفتم و از همشون ممنونم

موفق باشید

خدانگهدار

آخرین ویرایش:

saj2607

عضو جدید
کتاب کنترل پوران الان بهترین کتاب تو این زمینه هست با توجه به اینکه مخصوصا در قسمت نایکوییست که اکثر کتابها ناتوان نشون دادن این کتاب خیلی بهتر توضیح داده. و کاملا هم از صفر شروع کرده.
قصد دخالت نداشتم فقط هدفم کمک کردن بود.
[/QUOTEممنونم اقا مسعود لطف کردین راهنمایی کردین

saj2607

عضو جدید
سلام
من از اسفند روی کنترل و سیگنال کار کردم چند تا کتاب کنترل رو هم نصف و نیمه خوندم ولی هیچ کدوم بدردم نخورد ولی سیگنال رو تا فصل 7 پیش رفتم خیلی کتاب خوبی بود کتاب راهیان

کنترل قراره تهران کلاس استاد شیرین آبادی رو برم.

قصد توهین بهت رو ندارم و برای آگاه کردنت میگم نه تحقیر کردنت واقعا برات متاسفم! با این ادبیات کوچه بازاریت!
خیر سرت مهندس برقی بچه ی میدون تره بار که نیستی !

اما در مورد قلم چی

همیشه توی زندگیت یاد بگیر وقتی با یکی هماهنگ شدی به جای دست انداختن و مسخره کردنش یه باری رو از روی دوشش ور داری اونوقت به خودت بگو مرد!

گیرم من یه درد دلی از قلم چی کردم شما باید منو مسخره کنی؟؟

امام علی علیه السلام:

-مبادا کسی را به تمسخر بگیری چه بسا روزگار بدتر از آن را برایت در آستین داشته باشد

-منافقان همان انسان هایی هستند که به هنگام فشار پرده دری میکنند

اینجا همه با هم دوستیم! پس به جای کمک کردن به همدیگه نباید مثل خروس جنگی روی سر کول هم بپریم

من اینجا از بعضی از دوستان مثل:
ایدین-احسان-یونس-علی- مهران و..خیلی چیزا یاد گرفتم و از همشون ممنونم

موفق باشید

خدانگهدار

اقا محمد واقعا باتون موافقم اما اشون با این طرز برخوردش با من واقعا شخصیت خودشو نشون داد مثلا اسم ایدیشم گذاشته یک اگاه
بهر حال همه جا از اینجور ادما هستن
اینجا مکانی برا مشاوره و کمک ئردنه نه اینکه خودمونو به رخ بکشیموووو
اتفاقا اقا محمئد منم میخام پاییز برم کلاس شیرین ابادی هم کنترلش هم سیگنال شمام تعریف ایشونو شنیدین؟

masoudsalimi7

عضو جدید

اتفاقا اقا محمئد منم میخام پاییز برم کلاس شیرین ابادی هم کنترلش هم سیگنال شمام تعریف ایشونو شنیدین؟
[/QUOTE]

من هم کلاس ایشون رو ثبت نام کردم (شیراز) امیدوارم خوب باشه....

r_baran81

عضو جدید
سلام دوستان. این ترم سیگنال و سیستم دارم. استادمون کتاب اپنهایم رو معرفی کرده و از رو اون داره درس میده. نظر شما چیه
به جای
کتاب اپنهایم کتاب مومن زاده راهیان ارشد رو بخونم. ممنون

saj2607

عضو جدید
سلام دوستان. این ترم سیگنال و سیستم دارم. استادمون کتاب اپنهایم رو معرفی کرده و از رو اون داره درس میده. نظر شما چیه
به جای
سلام دوست گرامی اپنهایم مرجع است اما برا فهم بهتر یا کتاب مومن زاده یا تقدسی رو بگیر هردو بسیار عالی هستند و از صفر درس دادن

masoudsalimi7

عضو جدید
به جای
سلام کتاب اپنهایم از هر لحاظی که فکر کنی الان بیشترین کمک رو به شما میکنه چون خیلی کتاب کاملی هست شما اگه واسه کنکور هم روی اپنهایم مسلط باشی به کتاب دیگه ای نیازی نداری.
ولی اگه اصرار داری منبع دیگه ای هم داشته باشی کتاب مهندس تقدسی نصیر و مومن زاده راهیان از همه بهتر هستند.

hamidchi

عضو جدید

بله دزسته یکم دیره واسه بحث سر این کدوم منبع خوبه ، ولی خب شما میگی یکی رو انتخاب کن و بخون ، منم همین کارو کردم پارسه رو فصل مختلطش رو خوندم ولی خوشم نیومد . واسه همین اومدم اینجا بپرسم چی بهتره

hamidchi

عضو جدید
یه مورد دیگه ای که سوال داشتم اینه که سال پیش که تعداد سوالا کم شده بود از هر کدوم از درسای معادلات ، آمار و ریاضی مهندسی چند تا تست اومده بود ؟
قبلن که آمار 2 یا 3 تا میومد .

saj2607

عضو جدید
یه مورد دیگه ای که سوال داشتم اینه که سال پیش که تعداد سوالا کم شده بود از هر کدوم از درسای معادلات ، آمار و ریاضی مهندسی چند تا تست اومده بود ؟
قبلن که آمار 2 یا 3 تا میومد .

دوست گرامی امار2تا امد و ریاضی 7 و معادلات3تا
بنظر من ریاضی بهترین منبع مدرسان است چون هم خوب گفته هم پر از تست است و زبانش روونه

naribazi

عضو جدید
به جای

سلام دوست عزیزم
کتاب مومن زاده برای کنکور خوبه.

اگه میخوای مفهومی بفهمی و مسئله حل کنی (نه تست) حتما از روی اوپنهایم بخون

Joe_Bel

کاربر ممتاز
اوپنهایم خیلی قدیمی شده فقط بدرد آزاد میخوره من 4 تا از سوالو رو حتی بصورت سوالم نگاه نکردم گزینه درست زدم حتی اعدادم عوض نشده یود
برای سراسری اوپنهایم وقت تلف کردنه
ریاضی مهندسیم مدرسان به نظر من تعریفی نداره واقعیتش متن شم زیاد روان نیست شاید شما یا ریاضیتون خیلی خوبه یا کتابهای دیگه رو ندیدن

Joe_Bel

کاربر ممتاز
آوه ببخیشد بچه ها فکردم سیگنالو واسه کنکور میگه این پیام های بازرگانی واسه درس ترمی از کجا اومد

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کسی میدونه سوالات الکترونیک اتوماسیون و کاردانی به کارشناسی رو کدوم کتاب حل کرده؟

hamidchi

عضو جدید
اوپنهایم خیلی قدیمی شده فقط بدرد آزاد میخوره من 4 تا از سوالو رو حتی بصورت سوالم نگاه نکردم گزینه درست زدم حتی اعدادم عوض نشده یود
برای سراسری اوپنهایم وقت تلف کردنه
ریاضی مهندسیم مدرسان به نظر من تعریفی نداره واقعیتش متن شم زیاد روان نیست شاید شما یا ریاضیتون خیلی خوبه یا کتابهای دیگه رو ندیدن

شما خودت فکر میکنی چه کتابی خوبه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.