+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
کتاب جاهد مطلق خیلی کم گفته همینی که گفته خیلی مفیده من یک بار خوندمش همین سال کنکور دانشگاه آزاد 41 درصد زدم اونم بعد دو سال سربازی ودوری از درس
منم نگفتم از همه بهتره ولی یه نکته های داره که باید خوب بخونی متوجه میشی ومن این نکته ها رو در کتاب رضایی و بقیه ندیدم
من کاری به شخصیت دکتر ندارم ولی کتاب خوبی داره فقط خالی از تسته
اگه میخوای کنترل خیلی خوب بشی کلاس حامد شیرین آبادی برو

saj2607

عضو جدید
کتاب جاهد مطلق خیلی کم گفته همینی که گفته خیلی مفیده من یک بار خوندمش همین سال کنکور دانشگاه آزاد 41 درصد زدم اونم بعد دو سال سربازی ودوری از درس
منم نگفتم از همه بهتره ولی یه نکته های داره که باید خوب بخونی متوجه میشی ومن این نکته ها رو در کتاب رضایی و بقیه ندیدم
من کاری به شخصیت دکتر ندارم ولی کتاب خوبی داره فقط خالی از تسته
اگه میخوای کنترل خیلی خوب بشی کلاس حامد شیرین آبادی برو
اقا یوسف شما کلاس دکتر شیذین ابادی رفتی میدونی سیگنال و کنترلش چجوره؟
اخه من جزوه کنترلشو دیدم یکم پراکنذه است.شما رفتی کلاس ایشونو میشه توضیح بدی

naribazi

عضو جدید
سلام. کنکور دکتری رو مگه سازمان سنجش تو سایتش اعلام نکرد؟
برای تجمیع آزاد و دولتی من فکر میکنم امسال چنین اتفاقی نیافته چون از کاردانی شروع کردن.تا به ارشد برسه حداقل 1 سال طول میکشه.در مورد کارشناسی اطلاع دقیق ندارم ولی فکر کنم تجمیع نشد امسال
در کل اگه آمار حذف بشه و بدنش به مهندسی و معادلات واسه خیلی ها بهتر میشه.

سلام
کنکور دکتری 18 اسفند 91 برگزار میشه (به جای اردیبهشت)
کارشناسی ناپیوسته 91 تجمیع شده بود و احتمالش خیلی زیاده ارشد 92 هم تجمیع بشه

saj2607

عضو جدید

سلام
کنکور دکتری 18 اسفند 91 برگزار میشه (به جای اردیبهشت)
کارشناسی ناپیوسته 91 تجمیع شده بود و احتمالش خیلی زیاده ارشد 92 هم تجمیع بشه
[/QUتا

تا در سایت سنجش اعلام نشه نمیشه اطمینان کرد به این حرفا

mo_ha

عضو جدید
سلام دوستان
این قضیه احتمالیه جابه جایی تاریخ کنکور داره کم کم جدی میشه!!!:(
علاوه بر اینکه از خیلیا شنیدم یه موضوعی رو تو سایت سنجش دیدم جا خوردم!:confused:
تو بخش جدول زمانبندی آزمونهای سال 91 اصلا کنکور ارشد رو نیاورده!!!!!:weirdsmiley:
اینم لینکش
خلاصه حواصتون جمع باشه!!!

impluse

عضو جدید
ســـلام دوســـــتان

جون هرکی دوست دارین این قدر پست هایه بیهوده نزنین:wallbash: آدم بخواد اینجا دنبال مطلب بگرده دیووووووووونه:w00: میشه چه خبره مگه؟؟؟؟:w39:

اگر برایه منابع کنکور و کتاب ها یه نظر سنجی یا یه چیز جامع و کامل و صد البته کوتاه قرار میدادین عالی بود ولی حیف:(

من دنبال کتاب خوب و مفهومی واسه کنترل میگردم ولی این قدر پست ها پراکنده شده سخته که بفهمم کدومش بهتره؟؟

saj2607

عضو جدید
سلام دوستان
این قضیه احتمالیه جابه جایی تاریخ کنکور داره کم کم جدی میشه!!!:(
علاوه بر اینکه از خیلیا شنیدم یه موضوعی رو تو سایت سنجش دیدم جا خوردم!:confused:
تو بخش جدول زمانبندی آزمونهای سال 91 اصلا کنکور ارشد رو نیاورده!!!!!:weirdsmiley:

اینم لینکش
خلاصه حواصتون جمع باشه!!!
نه دوست عزیز اینجور نیست حتی ازمون دکتری هم تو این لیست نیاورده فک نمیکنم جابجایی صورت بگیره

xi xi

عضو جدید
سلام
من ارشد سیستمهای هدایت و کنترل(یکی از گرایشهای برق )دانشگاه مالک اشتر قبول شدم .کسی میدونه این رشته چیه؟آینده ای هم داره؟کلا" این رشته چیه؟لطفا"یکی منو راهنمایی کنه؟:question::question::question::question::question::question:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من ارشد سیستمهای هدایت و کنترل(یکی از گرایشهای برق )دانشگاه مالک اشتر قبول شدم .کسی میدونه این رشته چیه؟آینده ای هم داره؟کلا" این رشته چیه؟لطفا"یکی منو راهنمایی کنه؟:question::question::question::question::question::question:

ازاسمش معلومه دیگه یه چیزی رو باید هدایت و کنترل کنی ولی معلوم نیس چی:D

dars

عضو جدید
نمونه کارنامه کسی که مهندسی پزشکی بیو الکتریک قبول شده هست؟ حداکثر تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟ یکی از دوستان فرمودن 1000 میتونه روزانه اصفهان قبول شه اما مثلا بابل یا تربیت مدرس یا ... تا چه رتبه هایی میشه قبول شدن؟ کسی که مثلا 1500 بیاره هم شانسی برای قبولی در این گرایش جایی داره؟

morteza9000

عضو جدید
آقایون اجازه بدید ما هم چند کلمه ای حرف بزنیم اولا من در پست های قبلی چند سوال از دوستان پرسیدم ولی دوستان کم لطفی مکنن جواب نمیدن .
دوما من حدودا یک سال هستش با این سایت آشنا سدم توصیه من به دوستان این است که به فضای مجازی خیلی اطمیمنان نکن هر کسی میتونه بیاد هر منبعی رو معرفی کنه قرار هم نیست حتما درست باشه و به نظر من خیلی از این دوستان از طرف موسسات و انتشارات هستن و تبلیغ آزمون ها و کتابها رو میکنن مثلا یکی کفنه بود که کتاب آقای کریمی بدرد نمیخوره ولی من ایم کتاب رو خریدم و بین کتابهایی که گرفتم به نظرم بهترین است یک کتاب دو رنگ با مثالها و تستهای فراوان و حالا اسم نمییارم یکی از کتابهایی رو که خیلی از دوستان سنگش رو به سینه میزنن حدود 20 هزار تومان هم پولشه تا حالا که 40 و 50 صفحه از اون رو خوندم چنگی به دل نمیزنه

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون اجازه بدید ما هم چند کلمه ای حرف بزنیم اولا من در پست های قبلی چند سوال از دوستان پرسیدم ولی دوستان کم لطفی مکنن جواب نمیدن .
دوما من حدودا یک سال هستش با این سایت آشنا سدم توصیه من به دوستان این است که به فضای مجازی خیلی اطمیمنان نکن هر کسی میتونه بیاد هر منبعی رو معرفی کنه قرار هم نیست حتما درست باشه و به نظر من خیلی از این دوستان از طرف موسسات و انتشارات هستن و تبلیغ آزمون ها و کتابها رو میکنن مثلا یکی کفنه بود که کتاب آقای کریمی بدرد نمیخوره ولی من ایم کتاب رو خریدم و بین کتابهایی که گرفتم به نظرم بهترین است یک کتاب دو رنگ با مثالها و تستهای فراوان و حالا اسم نمییارم یکی از کتابهایی رو که خیلی از دوستان سنگش رو به سینه میزنن حدود 20 هزار تومان هم پولشه تا حالا که 40 و 50 صفحه از اون رو خوندم چنگی به دل نمیزنه

آقایون خانوما من هرچی گفتم این کتاب رفته رفته بهتر میشه کسی گوش تداد هی این سوالو تکرار کردید که غلطه نمیدونم اله بله جیمبله ... این بار میگم این کتاب کلا غلطه هیچ بار علمی هم نداره نخونیدش هرکی بخونه اشتباه کرده اگه کتاب بدرد بخوری جز این هست برید بخونید

saj2607

عضو جدید
آقایون خانوما من هرچی گفتم این کتاب رفته رفته بهتر میشه کسی گوش تداد هی این سوالو تکرار کردید که غلطه نمیدونم اله بله جیمبله ... این بار میگم این کتاب کلا غلطه هیچ بار علمی هم نداره نخونیدش هرکی بخونه اشتباه کرده اگه کتاب بدرد بخوری جز این هست برید بخونید
اقای ارشد 1367 کاملا موافقم باتون منبع فوق العاده ای است پوران
واسه مدار ایا شما مدرسان رو خوندین خوبه؟

hoomif

عضو جدید

سلام.
داداش بیخیال خونتو کثیف نکن...:(دوستان هیچ کتابی به خدا کامل و بی اشتباه نیست :razz:خوب 2 کتابه بخونید . اینقدر وقت نداریم که بخوایم کتابو درستش کنیم

FAEZEH_EE

عضو جدید

من کتاب کنترل های زیادی دیدم.قبل از اینکه کتاب پوران رو ببینم به نظرم کتاب الفی کامل ترین منبع بود ولی الان با اومدن این کتاب میتونم بگم بهترین کتاب کنترل موجود تو بازار کتاب رضایی هست به دلیل چند تا غلط اونم تایپی در اوایل کتاب که نمیشه کل کتاب رو زیر سوال برد و به بار علمیش شک کرد.

اگه قبول ندارین خب خودتون چند کتاب رو ببینید و تصمیم بگیرین کدوم مناسبتره براتون!!!!اینجا کسی قصد تحمیل نداره!

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمونه کارنامه کسی که مهندسی پزشکی بیو الکتریک قبول شده هست؟ حداکثر تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟ یکی از دوستان فرمودن 1000 میتونه روزانه اصفهان قبول شه اما مثلا بابل یا تربیت مدرس یا ... تا چه رتبه هایی میشه قبول شدن؟ کسی که مثلا 1500 بیاره هم شانسی برای قبولی در این گرایش جایی داره؟
دانشگاه تهران با 260 قبول شده، و شبانه تا 500 هم میاره.
تربیت مدرس هم با 650 میتونی روزانه قبول شی.

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای ارشد 1367 کاملا موافقم باتون منبع فوق العاده ای است پو
واسه مدار ایا شما مدرسان رو خوندین خوبه؟
مدرسان نخوندم متاسفانه. فرق آنچنانی ندارن پوران و مدرسان و... تنها کتاب مفهومی که خوندم خود کتاب دکتر هدتنی بود که با اون 80 % سوالات کهن رو میتونم باهاش حل کنم ...

آخرین ویرایش:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
نه خیر ؛ کلاسی شیرین آبادی نرفتم ولی روش حلشون خدا وکیلی تکه تکه

saj2607

عضو جدید
دوستان برا درس مدار کتاب مدرذسان چجوره؟کسی خونده..ایا روشاش تستیه؟
برا درس معادلات بنظرتون اقاسی کتابش بهتره یا کریمی.کدومشون از صقر درس دادن

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

جناب شما خسته نمیشی از این سوالای تکراری؟
تا کی میخوای با اسامی مختلف زن و مرد توی وبلاگ من سوال بپرسی؟

saj2607

عضو جدید
جناب شما خسته نمیشی از این سوالای تکراری؟
تا کی میخوای با اسامی مختلف زن و مرد توی وبلاگ من سوال بپرسی؟

اشتباه گرفتی داداش....
اینقذ به خودت نناز دوست گرامی اگر مالی بودی امسال کنکور قبول شده بودی با اینهمه ادعا که تو وبلاگت داری و به قول خودت خدای منبع شناسی و...هسی
و اگر من سوالی داشت هباشم از استادا میپرسم یا کسی که امسال نتیجه گرفته باشه نه یکی مثل شما که حتی تو وبلاگت روت نشده رتبت رو بگی...احتمالا پارسال هم ذهنت درگیر همین وبلاگت بوده که کی نظر داده کی نداده ....
در ضمن اگه کسی سوال داشته باشه فک نکنم ربطی داشته باشه اسمش زن باشه یا مرد

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اشتباه گرفتی داداش....
اینقذ به خودت نناز دوست گرامی اگر مالی بودی امسال کنکور قبول شده بودی با اینهمه ادعا که تو وبلاگت داری و به قول خودت خدای منبع شناسی و...هسی

دوست گرام من اگر امسال میخواستم برم میتونستم انتخاب رشته کنم و روزانه هم قبول بشم اما صلاح دیدم اشتباه دوره کارشناسی رو تکرار نکنم.شما هم به جای اینکه با نام مستعار مریم و میترا و saj و ... مدام سوالات یکسان بپرسی برو بشین درست و بخون.

اشتباه نگرفتم پسر جون تو دقیقا سوالی
با نام میترا در وبلاگ من ثبت کردی که این سوال رو چند دقیقه پیش در باشگاه هم نوشتی.فک کردی همه مثه خودتن؟

saj2607

عضو جدید
دوست گرام من اگر امسال میخواستم برم میتونستم انتخاب رشته کنم و روزانه هم قبول بشم اما صلاح دیدم اشتباه دوره کارشناسی رو تکرار نکنم.شما هم به جای اینکه با نام مستعار مریم و میترا و saj و ... مدام سوالات یکسان بپرسی برو بشین درست و بخون.

اشتباه نگرفتم پسر جون تو دقیقا سوالی
با نام میترا در وبلاگ من ثبت کردی که این سوال رو چند دقیقه پیش در باشگاه هم نوشتی.فک کردی همه مثه خودتن؟

فقط میتونم بگم خدا روزیتو جای دیگه بده
برو بشین بخون که امسال لااقل مجاز بشی بتونی انتخاب رشته کنی کوچولو

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط میتونم بگم خدا روزیتو جای دیگه بده
برو بشین بخون که امسال لااقل مجاز بشی بتونی انتخاب رشته کنی کوچولو

چی شد موضع عوض کردی؟
اونایی که باید بدونن میدونن که رتبه من چند شده و نیازی نیست تو یکی بدونی
برو بچه سوتی دادی نمیتونی جمعش کنی.از این به بعد سعی کن توی سوالاتت یه خورده تغییر ایجاد کنی که کسی نفهمه باشه؟
کوچولو الان بزرگ شده بچه جون،امیدوارم عقده هات و بتونی هرچه سریعتر خالی کنی.
دیگه حوصله وقت هدر دادن سر این جر و بحث و ندارم تو هم برو درست و بخون که اینقدر سوال نپرسی!

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی شد موضع عوض کردی؟
اونایی که باید بدونن میدونن که رتبه من چند شده و نیازی نیست تو یکی بدونی
برو بچه سوتی دادی نمیتونی جمعش کنی.از این به بعد سعی کن توی سوالاتت یه خورده تغییر ایجاد کنی که کسی نفهمه باشه؟
کوچولو الان بزرگ شده بچه جون،امیدوارم عقده هات و بتونی هرچه سریعتر خالی کنی.
دیگه حوصله وقت هدر دادن سر این جر و بحث و ندارم تو هم برو درست و بخون که اینقدر سوال نپرسی!

احسان جان بی خیال

saj2607

عضو جدید
بچه ها یه خبر نیمچه بد
خدا کنه از اینی که گفتن جلوتر نیاد ...خدایی آدم نمیدونه با کله بره تو دیوار یا هاراگیری کنه یا...
http://www.tabnak.ir/fa/news/274416/%D8%AA%D8%BA%D9%8A%D9%8A%D8%B1-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%8A-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%8A-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-92
انشالا که در همین حد 1هفته خواهد بود

naribazi

عضو جدید
سلام

نمی دونم واقعا بعضی ها خجالت نمی کشن اینقدر بد با هم حرف میزنن ؟؟؟

--------------------

در ضمن دیدین گفتم کنکور ارشد زمانش احتمالا تغییر میکنه ؟؟

اینم منبع :
http://isna.ir/fa/news/91070301641/رييس-سازمان-سنجش-خبر-داد-تغيير-زمان-برگزاري

hamidchi

عضو جدید
دوستان سلام

یه سوالی میخاستم بپرسم ولی میدونم خیلی میان میگن ای بابا بازم این سوال !!!!

در مورد یه منبع خوب واسه ریاضی مهندسی :redface:

میدونم زیاد در مورد منابه بحث شده ولی یه لطفی کنین یه بار دیگه بگین ، خودم چندین صفحه رو تو این تاپیک زیر رو کردم ولی خوب تعداد پست ها خیلی زیاد بود

حالا اگه میشه بگین چی خوبه واسه ریاضی مهندسی ؟
خودم پارسه رو دارم یه سری از دوستان خیلی تعریفشو کرده بودن ولی وقتی میخام تستاشو بزنم معمولن ایده ای برای حلش ندارم ، نمیدونم بقیه کتابا رو اگه خوندین فرقشو با این پارسه بگین ؟ پارسه که حدود 1000 صفحه حالا شاید کمتر میشه . بقیشون چند صفحه هستن ؟
در مورد کتاب کریمی و کتاب حاجی جمشیدی و کتابای معروف دیگه هم اگه خوندین یه راهنمایی بهم بدین ممنون میشم :D

xi xi

عضو جدید
دوستان سلام

یه سوالی میخاستم بپرسم ولی میدونم خیلی میان میگن ای بابا بازم این سوال !!!!

در مورد یه منبع خوب واسه ریاضی مهندسی :redface:

میدونم زیاد در مورد منابه بحث شده ولی یه لطفی کنین یه بار دیگه بگین ، خودم چندین صفحه رو تو این تاپیک زیر رو کردم ولی خوب تعداد پست ها خیلی زیاد بود

حالا اگه میشه بگین چی خوبه واسه ریاضی مهندسی ؟
خودم پارسه رو دارم یه سری از دوستان خیلی تعریفشو کرده بودن ولی وقتی میخام تستاشو بزنم معمولن ایده ای برای حلش ندارم ، نمیدونم بقیه کتابا رو اگه خوندین فرقشو با این پارسه بگین ؟ پارسه که حدود 1000 صفحه حالا شاید کمتر میشه . بقیشون چند صفحه هستن ؟
در مورد کتاب کریمی و کتاب حاجی جمشیدی و کتابای معروف دیگه هم اگه خوندین یه راهنمایی بهم بدین ممنون میشم :D

مهندس برو مدرسان بخون.کتاب پارسه زیادی به سمت جزئیات رفته و آدمو خسته میکنه(البته این نظر منه)مدرسان درسنامه خیلی خوب و روانی داره . در ضمن آخر هر فصل کلی تست داره.
مهندس شما چیزی از رشته کارشناسی ارشد سیستمهای هدایت و کنترل در دانشگاه مالک اشتر میدونید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.