گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

uchiha_keyvan

عضو جدید
بچه من رتبم چن میشه با این درصدا؟
ریاضی 33
مدار 41
ال 47
سیگنال خاک برسرم گند زدم با اینکه خیلی بلد بودم همه اش بی دقتی کردم شده 16
امیدی به تهران قبول شدن هست؟ :(:(:(:cry::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:
اگه مثه پارسال باشه ایشالا حدود 600 تا 700 که شهید بهشتی روزانه میاری حتما

alice7952

عضو جدید
اگه مثه پارسال باشه ایشالا حدود 600 تا 700 که شهید بهشتی روزانه میاری حتما

مرسی جواب دادین ولی تو چه گرایشی مخابرااااات می خوام همه امیدم سیگنال بود !!! که اونم خراب کردم!!! فک کنم الکترونیک این بشه رتبم! ولی مخابرات :((((((((((((( من سیستم می خواستم برای همین مغ نخوندم! :(

alice7952

عضو جدید
بچه ها تا چه رتبه ای احتمال قبولی تو مخابرات سیستم یا مهندسی پزشکی تهران هستش؟البته روزانه فقط ....

alice7952

عضو جدید
اینم درصدای من تقریبی
زبان 13
مدار 75
ریاضی 58
الک 16(بخدا الک قویترین درسم بود!!!!):w06:
سیگنال 44
کنترل 50
مغنا 0

بابا امسال رتبه شما حتماااا زیر 50 میشه تازه اگه جزو 10 نفر اول نباشین، شک نکنین شریف قبولین :) ایول واقعاااا میشه منابعتون و روش درس خوندن و تایمی که می ذاشتینو واسه درس خوندن بگین

آخرین ویرایش:

alice7952

عضو جدید
روم نمیشه درصدامو بگم
زبان 10
ریاضی 13
مدار 24
سیگنال 28
الک 24

رو شدن نداره منم پارسال واقعاااااااا الکی خوندم مدار 22 زدم ال -5 کنترل 16 ریاضی فک کنم 25 اینا زده بودم سیگنال 39 رتبه مهندسی پزشکی ام شد 2200 و رتبه مخابرات 2500 اگه هدفتون تهرانه باید یه سال دیگه بخونین منم باید بخونم احتمالاااا

آخرین ویرایش:

amir-chiko

عضو جدید
رو شدن نداره منم پارسال واقعاااااااا الکی خوندم مدار 22 زدم ال -5 کنترل 16 ریاضی فک کنم 25 اینا زده بودم سیگنال 39 رتبه مهندسی پزشکی ام شد 2200 و رتبه مخابرات 2500 اگه هدفتون تهرانه باید یه سال دیگه بخونین منم باید بخونم احتمالاااا
7 ماه با انگیزه خوندم این شد... واقعا انرژی ندارم یک سال دیگه بخونم .اگه روزانه هرجا اوردم البته اگه نزدیک بود میرم...

alice7952

عضو جدید
7 ماه با انگیزه خوندم این شد... واقعا انرژی ندارم یک سال دیگه بخونم .اگه روزانه هرجا اوردم البته اگه نزدیک بود میرم...

عیبی نداره پیش میاد امیدوارم هر جا قبول شدین موفق باشین زندگی که فقط کنکور نیس ... من خودم فقط مخابرات سیستم و مهندسی پزشکی تهران می خوام که فک کنم امسال نیارم :) باید یه سال دیگه موندگار شم ...

scrat_68

عضو جدید
سلام دوستان خوبم .... به خدا تا حالا خواب بودم :biggrin:
درصد های من که خیلی پایینه نمیدونم اصلا به تهران میرسه یا نه ؟
زبان در نیاوردم
ریاضی 17.9
مدار 38.91
بررسی 69.5
ماشین 72.25
الکترومغناطیس 8.33

در شمار ار چه نیاورد کسی حافظ را @@@ شکر کین محنت بی حد و شمار آخر شد

paiizan

عضو جدید
سلام دوستان
من اصلا حالم خوب نیست .از بعد از کنکور که درصدامو محاسبه کردم خواب راحت ندارم.شب قبل کنکور از استرس خوابم نبرد و دفترچه اول رو خراب کردم یه عالمه غلط زدم.اصلا تو تهران قبول میشم؟
زبان:19
ریاضی:19
مدار:14
کنترل:16
سیگنال:50
الک:39

scrat_68

عضو جدید
سلام دوستان
من اصلا حالم خوب نیست .از بعد از کنکور که درصدامو محاسبه کردم خواب راحت ندارم.شب قبل کنکور از استرس خوابم نبرد و دفترچه اول رو خراب کردم یه عالمه غلط زدم.اصلا تو تهران قبول میشم؟
شما هم مثل من شدی ولی سیگنال انگار سخت بوده و درصدتون خوبه الک هم خوبه باید منتظر نتایج بمونین
منم که اصلا خوابم نبرد به خدا تا 4صبح فقط تو جام وول میخوردم (3 شب بود کمتر از 4 ساعت میخوابیدم )
واقعا هیچ چیز نتونست ما رو شکست بده این خوابیدن شب امتحان شکست داد:cry:

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان

سلام درصداتون که خوبه .... با توجه به کارنامه ی سال های قبل واونچه که تو ذهنمه نزدیکای 700 اینا میاری ...فکرکنم خواجه نصیر بشه با این رتبه اورد...مالک و شاهدم که صدردر صده ...شبانه های تهران هم میشه ....دیه غصه نداره که

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
زبان در نیاوردم
ریاضی 17.9
مدار 38.91
بررسی 69.5
ماشین 72.25
الکترومغناطیس 8.33

سلام عجب درصداتون ایناس و می نالید ؟؟؟؟؟؟ صد در صد تهران میارید ..نزدیکای دویست سیصده رتبون ....:)

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

paiizan

عضو جدید
دقیقا!! تا میخواستم بخوابم هم،تو سرم پر از سوال و مسئله ی ریاضیو الکترونیک و بقیه ی درسا میشد. اینقدر مدار خونده بودم که فکر میکردم نقطه قوتم میشه. نمیدونم چه حکمتی داشت.چقدر با تصوراتم فرق داشت همه چیز

soroush.

عضو جدید
سلام
این کتاب تجزیه و تحلیل سینگنال ها و سیستم ها -مهدی تقدسی رو کسی خونده ؟ ( اپن هایم در کنارش می خونم)
نظرتون در مورد چی هست ؟

bahar-control

عضو جدید
سلام .والا من که امسال داشتم میخوندم ولی یه سری جریانات پیش اومد که تصمیم گرفتم رشته برق رو کلا بزارم کنار و یه رشته مهندسی دیگه رو شروع کنم .یکی دلایلش هم بازار کاریه که اصلا نیست.از صد تا استخدام واقعا ده تاش هم واسه برق نیست .اونم اگه باشه در حد تکنسین و...هست .واقعا برق رو دوست داشتم ولی ناامید شدم با اینکه امسال من سهمیه رتبه اول هم دارم.خوشحالم که دو سه سال تو این تاپیک بودم امیدوارم تصمیمم درست باشه .خدانگهدار

amir-chiko

عضو جدید
سلام .والا من که امسال داشتم میخوندم ولی یه سری جریانات پیش اومد که تصمیم گرفتم رشته برق رو کلا بزارم کنار و یه رشته مهندسی دیگه رو شروع کنم .یکی دلایلش هم بازار کاریه که اصلا نیست.از صد تا استخدام واقعا ده تاش هم واسه برق نیست .اونم اگه باشه در حد تکنسین و...هست .واقعا برق رو دوست داشتم ولی ناامید شدم با اینکه امسال من سهمیه رتبه اول هم دارم.خوشحالم که دو سه سال تو این تاپیک بودم امیدوارم تصمیمم درست باشه .خدانگهدار
بنظرم کار خوبی میکنین وتصمیم درستی میگیرن ...منم پارسال برای کنکور MBA خوندم ودانشگاه نسبتا خوبی هم قبول شدم ولی تصمیم گرفتم دوباره برای برق بخونم نمیدونم چرا !!....اما با توجه به اینکه اصلا کنکورو خوب ندادم فکر میکنم کاشکی همون مدیریتو میخوندم.شخصا هدفم از ادامه تحصیل موقعیت شغلی بهتر هستش درصورتیکه فکر میکنم تاثیر انچنانی نداره با این وضع مملکت (چه واژه تعمل برانگیزی)

scrat_68

عضو جدید
سلام عجب درصداتون ایناس و می نالید ؟؟؟؟؟؟ صد در صد تهران میارید ..نزدیکای دویست سیصده رتبون ....:)
سلام دم شما گرم که به ما روحیه میدید ...نه اینطورا هم نیست آخه امسال بعضی درس ها از سال پیش آسونتر بود و همه ی درصدا بالاست
من که هیچ ولی کسانی که مخ کنترل و سیگنال هستن میگن امسال هر دو سخت بودند
اینجور وقت ها به ضرر قدرتی هاست چون کنترلی های تاپ رتبه قدرتشون خوب میاد و همونو انتخاب میکنن جا برای ما نمیمونه

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زبان در نیاوردم
ریاضی 17.9
مدار 38.91
بررسی 69.5
ماشین 72.25
الکترومغناطیس 8.33

سلام ....تبریک میگم جز رتبه های برتر باشگاه میشید :)
بالاخره یه قدرتی پیدا شدن...ماشینتون رو که دیدم دوباره یاد بدشانسیم افتادم،
موفق باشید.

alice7952

عضو جدید
سلام دم شما گرم که به ما روحیه میدید ...نه اینطورا هم نیست آخه امسال بعضی درس ها از سال پیش آسونتر بود و همه ی درصدا بالاست
اینجور وقت ها به ضرر قدرتی هاست چون کنترلی های تاپ رتبه قدرتشون خوب میاد و همونو انتخاب میکنن جا برای ما نمیمونه

من نفهمیدم چی شد امسال سیگنال و کنترل سخت بوده؟!!!ینی درصدای این دو درس پایینه واسه مهندسی پزشکی کنترل مهمه!! :( من درصدم خیلی خجالت اورررررررره نتیجه بیاد خلاص شیم سیگنالو که عملا گند زدم کنترلم که هیچی من چطوری بخ مخابرات یا مهندسی پزشکی امید داشته باشم

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم درصدای من تقریبی
زبان 13
مدار 75
ریاضی 58
الک 16(بخدا الک قویترین درسم بود!!!!):w06:
سیگنال 44
کنترل 50
مغنا 0

سلام....
میشه بگید برای کنترل از چه کتابی استفاده میکردید من خودم با تستای پایداری نایکوئیست و نمودار بود مشکل دارم.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام درصداتون که خوبه .... با توجه به کارنامه ی سال های قبل واونچه که تو ذهنمه نزدیکای 700 اینا میاری ...فکرکنم خواجه نصیر بشه با این رتبه اورد...مالک و شاهدم که صدردر صده ...شبانه های تهران هم میشه ....دیه غصه نداره که

ببین کی اینجاس :D

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

نه بابا .... .باخیال راحت انتخاب رشته کنید ....بعدم مبناتون دانشگاه خوب باشه ...پاتون رسید دانشگاه میتونید تغییر گرایش بدین ......فقط باید سیریش باشین در این امر
من خودم بهترین رتبه ام تو الکترونیک بود ....میدان قبول شدم ...تغییرگرایش دادم به مهندسی پزشکی ...یعنی میخام بگم خنگول بازی درنیارین بگین نهههه الا و بلاا فلان گرایش ...دانشگاه مهمه نه گرایش ...این یادتون باشه ..گرایش قابل تعویضه ولی دانشگاه نه ...:)

amin_amini

عضو جدید
سلام
این کتاب تجزیه و تحلیل سینگنال ها و سیستم ها -مهدی تقدسی رو کسی خونده ؟ ( اپن هایم در کنارش می خونم)
نظرتون در مورد چی هست ؟
من کتابشو دارم.
خیلی کتاب حوبیه. از پایه همه چیو گفته.
اگه میخوی بخونیش جز اولین درسا بزار که وقت کم نیاری براش

عیبی نداره پیش میاد امیدوارم هر جا قبول شدین موفق باشین زندگی که فقط کنکور نیس ... من خودم فقط مخابرات سیستم و مهندسی پزشکی تهران می خوام که فک کنم امسال نیارم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/smile.gif باید یه سال دیگه موندگار شم ...
کاش منم میتونستم یه سال دیگه بخونم اما...

بالا