گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

mvchsh

عضو جدید
سوال 119 ماشین هیچگونه مشکلی ندارد اتفاقا سوال تکراری بود و من قبلا نکتش رو توی تست های سراسری دیده بودم که حداکثر تلفات در حداکثر جریا آرمیچر اتفاق میوفته.....من کتابم رو فروختم وگرنهاون سالی که این نمونه این سوال داده شده بود رو میگفتم.....و اینکه سوال جوری طرح شده بود که فقط باید حداکثر جریان آرمیچر رو بدست میاوردیم و به توان دو میرسوندیم (مقاومت آرمیچر=1) و تنها گزینه ای که از این مقدار بیشتر بود رو انتخاب میکردیم

scrat_68

عضو جدید
سوال 119 ماشین هیچگونه مشکلی ندارد اتفاقا سوال تکراری بود و من قبلا نکتش رو توی تست های سراسری دیده بودم که حداکثر تلفات در حداکثر جریا آرمیچر اتفاق میوفته.....من کتابم رو فروختم وگرنهاون سالی که این نمونه این سوال داده شده بود رو میگفتم.....و اینکه سوال جوری طرح شده بود که فقط باید حداکثر جریان آرمیچر رو بدست میاوردیم و به توان دو میرسوندیم (مقاومت آرمیچر=1) و تنها گزینه ای که از این مقدار بیشتر بود رو انتخاب میکردیم
با سلام .. چرا مشکل داره در هون کتاب اگر توجه کنید در نمودار بعد از نقطه ی 2 و 250 شیب نمودار فرق میکنه و این باعث میشه که اون نقطه نقطه ی زانوی منحنی بشه و میدونیم در نقطه زانوی منحنی حداکثر جریان آرمیچر رخ میده اما در سوال امتحان نقطه ی دوم زانوی منحنی نیست ینی با همون شیب منحنی ادامه پیدا کرده تا به بالا پس ینی نقطه ی زانوی منحنی با جریان حداکثر بالاتر میتواند باشد (چون هرچی به سمت بالا حرکت کنید تلفات مس بیشتر میشود حتی میتونید خدتون حل کنید و عدد بدید ) پس بنابرین اطلاعات کافی نیست
کتاب مدرسان صفحه ی 199 "در واقع حداکثر جریانی که آرمیچر مولد می تواند تولید نماید در شرایطی است که Ra*Ia آنقدر باشد که خط القا پس از انتقال به سمت بالا مماس بر مشخصه ی بی باری ( در حدود نقطه ی زانویی آن )شود.شکل 24 این مطلب را نشان می دهد."

flick

عضو جدید
سلام دوستان. رشته ی مهندسی فناوری ماهواره که داخل دفترچه ی ۹۴ بود داخل ۹۵ نمیبینمش.حذف شده ایا؟؟؟.

هم از کنکور برق میشد رفت هم هوافضا. ولی الان جز هیچکدوم نیستش.

آخرین ویرایش:

mvchsh

عضو جدید
من نقطه 2 و 250 رو نقطه زانو گرفتم و به نتیجه رسیدم ...به نظرم اشکال تایپی بوده و برای فهم بهتر باید نقطه 2 و 250 رو بالاتر قرار میداد یعنی جایی که شیب کم میشه....در ضمن کتابم حلم زاده بود به کنکوری های 96 توصیه میکنم فقط حلم زاده بخونن این کتاب فوقالعادس... من ماشین القایی رو پنجم اردیبهشت از روی حلم زاده شروع کردم و به راحتی به 3 سوال القایی جواب دادم و جمعا به 10 سوال جواب دادم که یکیش اشتباه بود....درسنامه خلاصه و مفیدی دار ه وفقط چیزایی رو میگه که در کنکور بهش نیاز داریدو زود میره سراغ تست های آزاد و سراسری...من درسنامه رو میخوندم و راه حل تست های سراسری و آزاد رو حفظ میکردم

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
متاسفانه همانطور که همه میدانیم سنجش هیچ وقت کوتاه نخواهد امد ....هرچند تمام اساتید پاسخ دادند که اشتباه است سوالات مشخصه اما سنجش اصرار دارد درست است یعنی طراحش....:D
اینقدر فشار اوردن به سنجش(حتی این موضوع اشکال بی سابقه در خبر ساعت21 شبکه 1 هم اعلام نمود!) که مجبور شد جوابیه خود را هرچه سریع تر اعلام کند....اما همچنان اساتید برجسته درحال پیگیری موضوع هستند که تا علم طراحان را مجدد کنکاش کنند!!

ممنون از همه دوستان که همکاری نمودند..:gol:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدمها فکر می کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،
شاد وخوشبخت و کم اشتباه...
فکر می کنند همه چیز را از نو خوب خواهند ساخت، محکم و بی نقص... اما، حقیقت ندارد!

اگر ما جسارت "طور دیگری زندگی کردن" را داشتیم،
اگر قدرت تغییر دادن را داشتیم،
اگر آدم ساختن بودیم،
از همین جای زندگیمان به بعد را مى ساختیم...

امروز همان فردایی است که دیروز برایش فکرها داشتید... "امروز" و "همين الان الان!" برای ساختن فردایتان نه فقط فکر، که قدمی بردارید تا فردا به آن افتخار کنید.

*fred*

عضو جدید
سلام دوستان
متاسفانه همانطور که همه میدانیم سنجش هیچ وقت کوتاه نخواهد امد ....هرچند تمام اساتید پاسخ دادند که اشتباه است سوالات مشخصه اما سنجش اصرار دارد درست است یعنی طراحش....:D
اینقدر فشار اوردن به سنجش(حتی این موضوع اشکال بی سابقه در خبر ساعت21 شبکه 1 هم اعلام نمود!) که مجبور شد جوابیه خود را هرچه سریع تر اعلام کند....اما همچنان اساتید برجسته درحال پیگیری موضوع هستند که تا علم طراحان را مجدد کنکاش کنند!!

ممنون از همه دوستان که همکاری نمودند..:gol:

واقعا من تو کار این خلایق موندم بخدا:surprised:

scrat_68

عضو جدید
سلام دوستان
تو این فرصت تا اومدن نتایج میشه یه توضیحی راجع به گرایش های مدیریت انرژی و انرژی های تجدید پذیر و راه آهن برقی که همه زیر مجموعه های قدرت هستن بدین گرایش مدیریت انرژی در دانشکده مهندسی انرژی هست (نه مهندسی برق ) وراه اهن برقی هم فقط تو علم و صنعت هست دانشکده راه آهن و پژوهش محور هست ، اصلا این پژوهش محور یعنی چه ؟ ....دوستانی که قبول شدن ؟ .... اصلا انتخاب کنیم یا نه ؟ ..... چرا رتبه های تاپ انتخاب نمیکنن اینها رو ؟..... بازار کار ؟ ..... پذیرش ؟ .....
کلا هر اطلاعاتی بدین ممنون میشم :redface:
در میان آب و آتش همچنان سرگرم توست @@@ این دل زار نزار اشک بارانم چو شمع

پویان ط

عضو جدید
تا اونجا که من میدونم دانشگاه امیر کبیر و علم وصنعت و خواجه نصیر هم جز رنکینگ جهانی هستن و خب واسه فارغ التحصیلاشون تاثیر دارن
دوستان میگم حالا اعتراض ها زیاد نشه دوباره برگزار کنن امتحانو ؟ من که شاهرگمو میزنم اگه اینطوری بشه
در کانادا شریف و تهران و امیرکبیر و صنعتی اصفهان رو جدای از بقیه میدونن. حالا ممکنه بگی چرا صنعتی اصفهان .چون یه مدت که وزارت علوم با دانشگاه های کانادا قرارداد داشت .دانشجوها رو برای گرفتن دکترا میفرستادن اونجا .اولین گروه رو دکتر عارف از دانشجوهای صنعتی اصفهان فرستاد و اونجا خیلی خوب کار کردن .و برا همین خیلی معتبر میدوننش .در امریکا قضیه فرق زیادی میکنه .توی هر ایالت و دانشگاه طبق تجربیات یه سری رو میشناسن . برق و کامپیوتر شریف رو که همه جا تاپ میدونن .برق تهران هم تقریبا همه جا .ایالت تگزاس که دانشگاه معتبر زیاد داره توی خیلیشون دانشگاه شیراز و امیرکبیر رو هم ردیف شریف و تهران میدونن .در مریلند امیرکبیر خیلی معروفه . در میشیگان علوم تحقیقات رو هم معتبر میدونن چون یه عده که ارشد علوم تحقیقات بودن رفتن اونجا.یه چیزی که خیلی مهمه توصیه نامه است مثلا شما اگه شریف باشید ولی اساتید شناخته شده اون به شما توصیه نامه ندن اسم شریف کمک زیادی به شما نمیکنه .

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان
شنیدم سوال مدار اشتباه بوده یکی دوتاش حقیقت داره؟ اگه اره کدوم سوالا؟!
کلا میگفتن اشتباه داشته کنکور ، دیدم بحث هم شده اینجا اما اگه میشه بگید کدوم سوالا بوده دقیقا

electro-esmoke

عضو جدید
در کانادا شریف و تهران و امیرکبیر و صنعتی اصفهان رو جدای از بقیه میدونن. حالا ممکنه بگی چرا صنعتی اصفهان .چون یه مدت که وزارت علوم با دانشگاه های کانادا قرارداد داشت .دانشجوها رو برای گرفتن دکترا میفرستادن اونجا .اولین گروه رو دکتر عارف از دانشجوهای صنعتی اصفهان فرستاد و اونجا خیلی خوب کار کردن .و برا همین خیلی معتبر میدوننش .در امریکا قضیه فرق زیادی میکنه .توی هر ایالت و دانشگاه طبق تجربیات یه سری رو میشناسن . برق و کامپیوتر شریف رو که همه جا تاپ میدونن .برق تهران هم تقریبا همه جا .ایالت تگزاس که دانشگاه معتبر زیاد داره توی خیلیشون دانشگاه شیراز و امیرکبیر رو هم ردیف شریف و تهران میدونن .در مریلند امیرکبیر خیلی معروفه . در میشیگان علوم تحقیقات رو هم معتبر میدونن چون یه عده که ارشد علوم تحقیقات بودن رفتن اونجا.یه چیزی که خیلی مهمه توصیه نامه است مثلا شما اگه شریف باشید ولی اساتید شناخته شده اون به شما توصیه نامه ندن اسم شریف کمک زیادی به شما نمیکنه .

شما میتونی یه استاد تو دانشگاه شریف به من معرفی کنی که مدرکش رو تو همون دانشگاه گرفته باشه؟ و من بتونم باهاشون صحبت کنم یا ملاقاتی داشته باشم؟
شما خودتون کدوم دانشگاه خوندید؟ دوستانتون کدوم دانشگاه ها اینجا بودن و کجا رفتند؟ با اساتید اونا هم می شه صحبت کرد؟ ایمیل یا چیز دیگه ای؟
راجع به توصیه نامه می خوام بیشتر بدونم.
این اساتید که میگین کیا هستند که اونجا هم قبولشون دارن؟ مدرکشون رو از همون خارج گرفتند یا اونجا استاد بودند قبلا الان تو ایرانند؟

آخرین ویرایش:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان گرامی

نتایج کنکور در تاریخ24 خردادماه اعلام خواهد شد ...و تا 30خرداد انتخاب رشته می باشد...
لازم به تذکر است خبر جایی فعلا منتشر نشده است.ولی طبق خبرهایی که از دوستان داخل سنجش رسیده 90درصد تاریخ معتبر است...

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
شنیدم سوال مدار اشتباه بوده یکی دوتاش حقیقت داره؟ اگه اره کدوم سوالا؟!
کلا میگفتن اشتباه داشته کنکور ، دیدم بحث هم شده اینجا اما اگه میشه بگید کدوم سوالا بوده دقیقا

با سلام

به دو صفحه قبلتر مراجعه کنید انالیز تک تک سوالات اشتباه انجام شده است!
موید باشید!

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به اینکه فردا ازمون ارشد ازاد:biggrin: است اگر کسی سوالات ازاد رو خواست خبر بده تا سوالات چند سال قبلش رو اپلود کنم براش .
البته پاسخنامه سفید باشد غیر از یک درس 30درصد علوم تحقیقات تضمین است.
با ارزوی قبولی در شریف برای تک تک شما عزیزان;)

آخرین ویرایش:

alice7952

عضو جدید
انتخاب رشته نصیر برای من با فرض اینکه سوال ۳۸ ام درست باشه!!! :(:(:(:( مخابراااااااااااات تهران پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپر!!!!تازه امسال بچه ها خیلی بهتر از پارسال کنکور دادن!نه؟فک کنم کنکور آسون تر بوده!البته به استثنای اون سوالات دو پهلو! بقیه درسا اون سوالای غلط چی شد؟!جز ریاضی هیچکدومو چک نکردمااا :crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:
Capture.jpg

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخاب رشته نصیر برای من با فرض اینکه سوال ۳۸ ام درست باشه!!! :(:(:(:( مخابراااااااااااات تهران پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپر!!!!تازه امسال بچه ها خیلی بهتر از پارسال کنکور دادن!نه؟فک کنم کنکور آسون تر بوده!البته به استثنای اون سوالات دو پهلو! بقیه درسا اون سوالای غلط چی شد؟!جز ریاضی هیچکدومو چک نکردمااا :crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:
مشاهده پیوست 258160

با سلام

من زیاد از تخمین رتبه خوشم نمیاد .اما اگر خواستید درصداتون رو اعلام کنید تا طی یه جدولی که دارم حدودا بگم چند میارید...ولی به نظرم صبر کنید و به فکر تخمین رتبه نباشید تا 2هفته دیگه اعلام خواهد شد...اما اگر خواستید من در خدمتم...

alice7952

عضو جدید
با سلام

من زیاد از تخمین رتبه خوشم نمیاد .اما اگر خواستید درصداتون رو اعلام کنید تا طی یه جدولی که دارم حدودا بگم چند میارید...ولی به نظرم صبر کنید و به فکر تخمین رتبه نباشید تا 2هفته دیگه اعلام خواهد شد...اما اگر خواستید من در خدمتم...
مرسی ممنون میشم
ریاضی ۲۲ یا ۳۳ سوال ۳۸ رو سنجش اعلام کرده !!!!!!! ولی کریمی گفته .............!!!:(
مدار ۴۱
ال ۴۷
سیگنال ۱۶ :crying2::crying2::crying2::crying2: خیلی بلد بودم همه امیدم سیگنال بود اما خیلییییییییییی بی دقتی کردم!!!!
کنترل -۵ طبق جوابیه ای که اعلام شده :cry:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ممنون میشم
ریاضی ۲۲ یا ۳۳ سوال ۳۸ رو سنجش اعلام کرده !!!!!!! ولی کریمی گفته .............!!!:(
مدار ۴۱
ال ۴۷
سیگنال ۱۶ :crying2::crying2::crying2::crying2: خیلی بلد بودم همه امیدم سیگنال بود اما خیلییییییییییی بی دقتی کردم!!!!
کنترل -۵ طبق جوابیه ای که اعلام شده :cry:

سلام مجدد

خواهش میکنم

به نظره بنده زیاد هم جای نگرانی نیست و تبریک بنده رو پیشاپیش بپذیرید ...بسیار رتبه ی خوبی ان شالا کسب خواهی کرد ..البته اطلاعات معدل و گرایش هم لازم بود ..اما با معدل17 و درصد ریاضی33 در گرایش الکترونیک رتبه ی زیر 600تا 400را کسب خواهید کرد .(به احتمال 70درصد هیچ چیز رو با احتمال100نمیشه گفت)این جدول بنده تا سالهای پیش که رتبه ها رو نهایت100تا جابجا میکرد .)

و همیشه بدونید هیچ زحمتی نزد خداوند بی نتیجه نخواهد ماند....

ان شالا موفق باشید....

Pencil

عضو جدید
کنکور امسالم باز میافته اردیبهشت یا بر میگرده به روال سابق میافته تو بهمن ماه؟

alice7952

عضو جدید
سلام مجدد

خواهش میکنم

به نظره بنده زیاد هم جای نگرانی نیست و تبریک بنده رو پیشاپیش بپذیرید ...بسیار رتبه ی خوبی ان شالا کسب خواهی کرد ..البته اطلاعات معدل و گرایش هم لازم بود ..اما با معدل17 و درصد ریاضی33 در گرایش الکترونیک رتبه ی زیر 600تا 400را کسب خواهید کرد .(به احتمال 70درصد هیچ چیز رو با احتمال100نمیشه گفت)این جدول بنده تا سالهای پیش که رتبه ها رو نهایت100تا جابجا میکرد .)

و همیشه بدونید هیچ زحمتی نزد خداوند بی نتیجه نخواهد ماند....

ان شالا موفق باشید....

مرسی اما مشکل همون معدلمه که ۱۳/۸۵ هستش نه ۱۷!!! و از طرفی گرایش مخابرات و مهندسی پزشکی مد نظرمه !الکترونیک اصلا!!!:(

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی اما مشکل همون معدلمه که ۱۳/۸۵ هستش نه ۱۷!!! و از طرفی گرایش مخابرات و مهندسی پزشکی مد نظرمه !الکترونیک اصلا!!!:(

مخابرات جدوله من در همین رنج نشون میده اما متاسفانه مهندسی پزشکی رو ندارم ....در کل رتبه خوبی میارید توکل کنید بخدا تا 24 چیزی نمونده...

تهران حتما میخوایید یا شهرستان مثل اصفهان هم مد نظر دارید؟

alice7952

عضو جدید
مخابرات جدوله من در همین رنج نشون میده اما متاسفانه مهندسی پزشکی رو ندارم ....در کل رتبه خوبی میارید توکل کنید بخدا تا 24 چیزی نمونده...

تهران حتما میخوایید یا شهرستان مثل اصفهان هم مد نظر دارید؟

مرسی تا نتایج چیزی نمونده ولی خب دیگه یه کم بی قرارم بازم ممنون نه فقط تهران می خوام :)

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اقا با درصدای داغون مدار 22 بررسی 50 ماشین 34 قدرت چ رتبه ای میشه اورد؟:D

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

سلام

سلام

یادش بخیر 3 سال پیش بود من میومدم توی این انجمن و پست میذاشتم

الان 3 سال گذشته و من ترم آخر ارشد برق قدرت هستم

داداشا و آبجی های گلم خودتون رو الاف خوندن ارشد نکنید!!

کاش من سه سال به عقب برمیگشتم

میرفتم دنبال خوندن یکی از رشته های زیر نظر وزارت بهداشت مثه بینایی سنجی و ....

اگرم سنم کوچیک تر بود میرفتم دنبال خوندن پزشکی و دندون و داروسازی

بخدا خوندن واسه ارشد حماقت محضه

درسای ارشد خیلی سخته، دائم باید مقاله ارائه بدی و ترجمه کنی و شبیه سازی با متلب و....

مدرکشم توی ایران بدرد نمیخوره

یا برید دنبال رشته های تجربی یا برید دنبال کار ، وقت و عمر خودتون رو تلف نکنید

من اینو تجربه کردم و از خیلی از استادها و دانشجویان دانشگاه دولتی و آزاد شنیدم

حالا میل خوتونه ، با خوندن ارشد فقط عمرتون تلف میشه و نه تنها روزنه نجاتی براتون باز نمیشه توی یه سیاه چاله میفتید ک کلی باید زور بزنید بیاید بیرون!!!

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

یادش بخیر 3 سال پیش بود من میومدم توی این انجمن و پست میذاشتم

الان 3 سال گذشته و من ترم آخر ارشد برق قدرت هستم

داداشا و آبجی های گلم خودتون رو الاف خوندن ارشد نکنید!!

کاش من سه سال به عقب برمیگشتم

میرفتم دنبال خوندن یکی از رشته های زیر نظر وزارت بهداشت مثه بینایی سنجی و ....

اگرم سنم کوچیک تر بود میرفتم دنبال خوندن پزشکی و دندون و داروسازی

بخدا خوندن واسه ارشد حماقت محضه

درسای ارشد خیلی سخته، دائم باید مقاله ارائه بدی و ترجمه کنی و شبیه سازی با متلب و....

مدرکشم توی ایران بدرد نمیخوره

یا برید دنبال رشته های تجربی یا برید دنبال کار ، وقت و عمر خودتون رو تلف نکنید

من اینو تجربه کردم و از خیلی از استادها و دانشجویان دانشگاه دولتی و آزاد شنیدم

حالا میل خوتونه ، با خوندن ارشد فقط عمرتون تلف میشه و نه تنها روزنه نجاتی براتون باز نمیشه توی یه سیاه چاله میفتید ک کلی باید زور بزنید بیاید بیرون!!!

با سلام

جالبه من با حداقل 50درصد دانشجویان شریف و تهران و امیرکبیر توی یه همایشی هم صحبت شدم(بصورت رندم) همه دقیقا عکسه گفته های شما رو میگن خیلی راضی بودن و راحت استخدام شدن و بعضی هاشون راحت پذیرش برای دکتری گرفتن و.... .حالا شاید منظوره شما از دانشگاه دولتی که گفتین شاید واحد سیستان بلوچستان بوده ....به هر حال کسب علم و دانش و بالا بردن سطح سواد خیلی با ارزشتر از این تفکرات است که بی انگیزگی ایجاد کنید....به هرحال ممنون از نظرتون!

واقعا جالبه سیاه چاله و....!!

موید باشید!

electro-esmoke

عضو جدید

با سلام

من با حداقل 50درصد دانشجویان شریف و تهران و امیرکبیر توی یه همایشی هم صحبت شدم

مهندس من قصد جسارت ندارم و یا خدایی نکرده شما رو متهم به چیزی کنم. این رقمی که شما صحبتش رو کردید خیلی زیاده! تو یه همایش که نمیشه با این تعداد هم صحبت شد و نظر همه رو پرسید. خودتون یه دو دو تا کنید.

بعد بحث واقعیت و عقیده با انگیزه جداست! انگیزه ای که اینطور خراب شه انگیزه نیست!

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

با سلام

جالبه من با حداقل 50درصد دانشجویان شریف و تهران و امیرکبیر توی یه همایشی هم صحبت شدم(بصورت رندم) همه دقیقا عکسه گفته های شما رو میگن خیلی راضی بودن و راحت استخدام شدن و بعضی هاشون راحت پذیرش برای دکتری گرفتن و.... .حالا شاید منظوره شما از دانشگاه دولتی که گفتین شاید واحد سیستان بلوچستان بوده ....به هر حال کسب علم و دانش و بالا بردن سطح سواد خیلی با ارزشتر از این تفکرات است که بی انگیزگی ایجاد کنید....به هرحال ممنون از نظرتون!

واقعا جالبه سیاه چاله و....!!

موید باشید!

یا کمال احترام ولی بنظر من شما دارید خیلی بزرگ نمایی میکنید
مدرک گرفته ها از شریف و امیرکبیر هم خیلی هاشون ناراضی هستند
من نمیگم بخونی خیلی چیزی بدست میاری یا نمیاری ولی ارشد خوندن و مدرک گرفتن از دانشگاه های تاپ ایران آش دهنسوزی نیست

amir-chiko

عضو جدید

با سلام

واقعا جالبه سیاه چاله و....!

موید باشید!

شاید برای فارغ التحصیلا ی شریف و تهران بازار کار بهتر باشه ولی بقیه دانشگاهاچی پس!؟؟ در کل وضعیت افتضاح چه کسی که از شریف باشه چ اونی که از سیستان بلوچستان فارغ التحصیل میشه !!!! شما رو نمیدونم ولی من دو سال پیش فارغ التحصیل شدم (لیسانس )و تو شرکتای مختلف خیلیارو دیدم با مدرک ارشد از دانشگاهای تاپ که دارن کاریو میکنن که اصلا و ابدا هیچ ربطی به رشته برق نداره از طرفیم دوست ندارم ناامید باشم چون خودمم ارشد شرکت کردم ولی واقعیت جامعه ماست و نمیشه انکارش کرد

بالا