گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
شک به دلتان راه ندید دوست عزیز، انتخابتون معقول ترین انتخاب ممکن بوده
شبانه با روزانه فرقی نداره از نظر ارزش مدرک ، ولی از نظر مالی شبانه رو باید شهریه بدید .
این رو در نظر بگیرید هزینه خوابگاه و رفت و آمد هزینه های جانبی در یه شهر دیگه حتی اگر روزانه بخونید زیاد در میاد و به نظر من چندان فرقی نمی کنه
برای تحصیل در دوره شبانه میتونید وام شهریه هم بگیرید و بعد فارغ التحصیلی قسط بندی میکنن تا پرداخت کنید

میدان هم جا برای کار و ارائه مقاله بیشتری داره
دانشگاه فردوسی هم عالیه ( از مخابرات نوری دانشگاه تبریز و صنعتی شیراز بهتره)

با قدرت شروع کنید ، ان شالله موفق خواهید شد
:mad:

• Like
واکنش ها: EECi

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
دوستان کسی دیده که بشه از یه گرایش به یه گرایش دیگه بشه تغییر رشته داد
مثلا تو قدرت کسی قبول شده باشه سیستم قدرت و بتو دانشگاه تغییر گرایش بده بره الکترونیک قدرت ماشین ؟

EECi

مدیر بازنشسته
:D خشم اژده ها

سلام
مثلا تو قدرت کسی قبول شده باشه سیستم قدرت و بتو دانشگاه تغییر گرایش بده بره الکترونیک قدرت ماشین ؟
سلام
بستگی به مدیر گروه و اساتید گروه داره و اینکه سر موقع اقدام کنید و پیگیر باشید

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام

سلام
بله دیده شده ...اینجانب یکی از موارد دیده شده میباشم.

سلام

دقیقا همینطور است که می فرمایند ..ولی خیلی پیگیر باشید مخصوصا هفته های اول دانشگاه ...میتونید.

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام

ممنون که جواب دادید.
سرموقع یعنی تا کی؟
هنوز که ترم شروع نشده میشه دیگه

سلام
بله دیده شده ...اینجانب یکی از موارد دیده شده میباشم.

دقیقا همینطور است که می فرمایند ..ولی خیلی پیگیر باشید مخصوصا هفته های اول دانشگاه ...میتونید.

ایول به تو
پس یکی دوهفته اول باید هر روز برم پیش مدیر گروه

• Like
واکنش ها: EECi

EECi

مدیر بازنشسته
دقیقا من همیشه درست میگم :cool:
ممنون که جواب دادید.
سرموقع یعنی تا کی؟
هنوز که ترم شروع نشده میشه دیگه
خواهش میکنم
از همون اوایل پیگیری کنید معمولا یه ترم طول میکشه که نتیجه بده و اساتید و گروه راضی بشن

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ممنون که جواب دادید.

ایول به تو
پس یکی دوهفته اول باید هر روز برم پیش مدیر گروه

اره ...بگید اشتباهی زدم ....علاقه ندارم ...قصد انصراف دارم ...گفتم بیام مطرح کنم شاید موافقت کنه ....خاک برسرم میشه اگه موافقت نکیند ....از زندگیم عقب میوفتم ..از این حرفام اماده داشته باشید.

هر روز برید ..هر مرحله هم میرید میگن برو مثلا با ریس دانشکده حرف بزن ...میری پیش اون نگو گفتن بیان با شما مشورت کنم ...بگو گروه موافقت کردن گفتن از شمام کسب تکلیف بگیرم ...یا مثلا میری آموزش بگو دانشگده موافقت کرده مخالفتی نداشت ... ....هر مرحله پاست میدن بگو نفری قبلی موافت کرده ...ایطوری راحتتر میری جلو ...کسیم مخالفت نمیکنه ....تا جایی که میتونی تو موقعیت انجام داده شده قرارشون بده که فکر کنن همه چی اوکیه....:D

rahada

عضو
اره ...بگید اشتباهی زدم ....علاقه ندارم ...قصد انصراف دارم ...گفتم بیام مطرح کنم شاید موافقت کنه ....خاک برسرم میشه اگه موافقت نکیند ....از زندگیم عقب میوفتم ..از این حرفام اماده داشته باشید.

هر روز برید ..هر مرحله هم میرید میگن برو مثلا با ریس دانشکده حرف بزن ...میری پیش اون نگو گفتن بیان با شما مشورت کنم ...بگو گروه موافقت کردن گفتن از شمام کسب تکلیف بگیرم ...یا مثلا میری آموزش بگو دانشگده موافقت کرده مخالفتی نداشت ... ....هر مرحله پاست میدن بگو نفری قبلی موافت کرده ...ایطوری راحتتر میری جلو ...کسیم مخالفت نمیکنه ....تا جایی که میتونی تو موقعیت انجام داده شده قرارشون بده که فکر کنن همه چی اوکیه....:D

ببخشید این تغییر گرایش فقط با این شرط هست که رتبه ی اون فرد به گرایش جدید بخوره یعنی اگه تو انتخاباش می بود قبول میشد. :que: آخه یکی از دوستای من داشت کارش درست می شد که وقتی این شرطو بررسی کردن کنسل شد قضیه.

danesh4

عضو جدید
با سلام
از دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟
ساکن تهرانم و رشته برق- میکرونانو شبانه ی سهند تبریز قبول شدم از طرفی هم دانشگاه آزاد تهران واحد علوم تحقیقات یا تهران جنوب, میخواستم بدونم کدوم یکی ارزش مدرکش یالاتره؟ با توجه به این که اخیرا دانشگاه آزاد بدون کنکور هم دانشجو میگیره مدرکش معتبره ؟ مشکلی برای ادامه در مقطع دکتری نداره ؟ رتبه ی دانشگاهها هم چیزی معلوم نمیکنه هر سایتی ی چیزی نوشته!

ممنون میشم راهنماییم کنید

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ببخشید این تغییر گرایش فقط با این شرط هست که رتبه ی اون فرد به گرایش جدید بخوره یعنی اگه تو انتخاباش می بود قبول میشد. :que: آخه یکی از دوستای من داشت کارش درست می شد که وقتی این شرطو بررسی کردن کنسل شد قضیه.

سلام ...راستش من اولین انتخابم مهندسی پزشکی بود که قبول نشده بودم و اخرین انتخابم میدان بودکه قبول شده بودم .....اصن نمی دونم چی شد اینو در نظر نگرفتن....و از میدان رفتم مهندسی پزشکی:):cool:

یه فرم بود ...شرایط ویژه ...یه بند داشت ...که اگه توانایی خوندن تو اون گرایشو نداری میتونی تغییر گرایش بدی با موافقت گروه ...ولی این فکر کنم باید یه ترم بگذره و شما مشروط شی ...

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
با سلام
از دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟
ساکن تهرانم و رشته برق- میکرونانو شبانه ی سهند تبریز قبول شدم از طرفی هم دانشگاه آزاد تهران واحد علوم تحقیقات یا تهران جنوب, میخواستم بدونم کدوم یکی ارزش مدرکش یالاتره؟ با توجه به این که اخیرا دانشگاه آزاد بدون کنکور هم دانشجو میگیره مدرکش معتبره ؟ مشکلی برای ادامه در مقطع دکتری نداره ؟ رتبه ی دانشگاهها هم چیزی معلوم نمیکنه هر سایتی ی چیزی نوشته!

ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام علیکم ...باتوجه به اینکه تهرانی و شبانه تبریز قبول شدی ..هزنیه ات از دانشگاه ازاد بیشتر میشه .....علوم تحقیقات تهرانم دانشگاه بدی نیس.....ولی برا ادامه تحصیل تومقطع دکترا سهند بهتره .....ولی ازاد تهرانم بد نیسا معتبره ....سطح علمی همه ی دانشگاه ها مثل همه والا ..دولتی و ازاد نداره ....سهند هم دانشگاه سختگیری هستا ...حواست باشه...من یادمه بچه ها می نالیدن ازش

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام. جایی که قبول شدید بهتر از علم و صنعت و خواجه نصیره

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان.

نتایج دانشگاه آزاد اطلاع دارید کی میاد؟؟؟

بالا