گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

uchiha_keyvan

عضو جدید
شماره سازمان سنجش
42163 - (021)
3 الي 88923950 - (021)
اگه کسی اطلاع نداشت زنگ بزن بپرس

من شخصا فتونیک و نانو رو ترجیح میدم؛ تقریبا اونم درساش به ما نزدیکه؛ من دو دلم رشته شناورم بزنم یا نه
توی دفترچه نوشته که امتحاناش همزمان نیست مثل اینکه یه نوبت رو فقط امتحانات شناور رو میگیرن

فک کنم سالای قبل ی روز قبل کنکور رشته اصلی بود
دیگه ادم انرژیش واسه اصلیه نمیموند!!!!
دعا کنین کارمون به ارشد 96 نکشه شناور فدایه سرمون:cry:

scrat_68

عضو جدید
سلام برقی ها
منم ثبت نام کردم شناور انتخاب نکردم 500 تومن هم برا سرویس اس ام اس میگیرن :thumbsdown:

دل به هوای روی او همدم جان نمیشود *** جان به هوای کوی او خدمت تن نمیکند:wallbash:

Pencil

عضو جدید
به نظره من دکونیه که سازمان سنجش باز کرده برا اینکه از بچه ها بیشتر پول بچاپه

حالا اینقدر ها هم نمیشه بدبین بود چون هم یه شانس مضاعف هست واسه بچه ها از طرفی روز قبل کنکور اصلی هست خیلی توی آمادگی بچه ها تاثیر مثبت داره من پیشنهاد میکنم این گزینه رو انتخاب کنن و به قول یه قانون اقتصادی همه تخم مرغ هاشون رو توی یه زنبیل نذارن

Pencil

عضو جدید
شما فقط همون متنی ک توی دفترچه هست کپی کردی ک خودم خوندم . چیزی درباره مراحل کار نگفته

رو الان توی دفترچه دوم برای انتخاب رشته دیدم

علاوه بر ظرفيت مندرج در اين دفترچه به ترتيب براي ظرفيت 1 تا 4 نفر، يك ظرفيت؛ براي ظرفيت 5 تا 9 نفر، دو ظرفيت و براي ظرفيت بيش از 9 نفر، 3 ظرفيت؛ در هر كد
رشته محل (بهجز كد رشته محلهاي بورسيه و شرايط خاص) به فارغالتحصيلان رتبه اول دوره كارشناسي دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي كه بر اساس مفاد آييننامه ادامه
91 توسط وزارت علوم ، /3/ 1390 شوراي هدايت استعدادهاي درخشان كه طي ابلاغيه شماره 22354 /و مورخ 2 /2/ تحصيل فارغالتحصيلان رتبه اول دوره كارشناسي (مصوب 5
تحقيقات و فناوري به دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي اعلام شده است) كه در اين آزمون ثبتنام و شركت نمودهاند، در صورت احراز حد نصاب نمره علمي لازم ( 90 %) و
ساير شرايط گزينش به شرح تبصرههاي 1 تا 7 ذيل تخصيص داده ميشود.
تبصره 1- حداكثر مدت تحصيل براي دانشآموختگان رتبه اول دوره كارشناسي پيوسته هشت نيمسال، براي دانشآموختگان دوره كارشناسي ناپيوسته چهار نيمسال مي باشد و
ضمناً به لحاظ ميانگين كل، داوطلب بايد حائز بالاترين ميانگين در مقايسه با دانشجويان هم رشته و هم ورودي در مؤسسه محل تحصيل خود باشد.
تبصره 2- دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي موظفند يك بار در هر سال به ازاي هر رشته، از بين فارغالتحصيلان رتبه اول كليه رشتههاي آموزشي خود در مقطع كارشناسي
كه بيش از دو سال از تاريخ فراغت از تحصيل آنها نگذشته باشد، فقط يك نفر را كه بالاترين معدل كل را كسب كرده باشد در موعد مقرر به سازمان سنجش آموزش
كشور معرفي نمايند.
91 دانشجويان مقطع كارشناسي در دورههاي نيمهحضوري و مجازي چنانچه از طريق آزمون سراسري اين سازمان وارد /3/ تبصره 3- بر اساس ابلاغيه شماره 22354 /و مورخ 2
دورههاي فوق شده باشند ميتوانند از تسهيلات رتبه اولي بهرهمند شوند.
تبصره 4- دانشجويان دانشگاههاي علومپزشكي، دانشگاه آزاد اسلامي و سايردانشگاهها و مراكز علمي غير وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري نمي توانند از مزاياي اين
آييننامه بهرهمند شوند.
تبصره 5- آن دسته از دانشجويان رتبه اول دوره كارشناسي كه بر اساس كارنامه اوليه مجاز به انتخاب رشته نيستند، نميتوانند از مزاياي اين آييننامه بهرهمند شوند.
تبصره 6- هر يك از فارغالتحصيلان رتبه اول، در گزينش نهايي ابتدا در هر يك از اولويتهاي انتخابي با سهميه ثبتنامي و در صورت عدم قبولي، در امتياز رتبه اول گزينش
ميشوند. بديهي است چنانچه داوطلبي در اولويت اول در سهميه ثبتنامي پذيرفته نشود و با امتياز رتبه اول پذيرفته شود، اولويتهاي بعدي وي بررسي نخواهد شد .
ضمناً در صورت عدم قبولي، وضعيت وي به همين ترتيب در ساير اولويتها (در صورتي كه داوطلب اولويتهاي بعدي را انتخاب كرده باشد) بررسي خواهد شد.
تبصره 7- افرادي كه با توجه به امتياز رتبه اول پذيرفته نشوند، ادامه تحصيل آنان همانند ساير داوطلبان و از طريق شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دورههاي
كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سنوات بعد ميسر خواهد بود.
* تذكر: افرادي در امتياز رتبه اول گزينش خواهند شد كه ضمن واجد شرايط بودن، اطلاعات آنان بر اساس مندرجات فرم تأييديه رتبه اول (مندرج در صفحه 200 ) توسط معاونت
1393 منحصراً از طريق پرتال اينترنتي به اين سازمان اعلام گردد. بديهي است در /5/ آموزشي دانشگاه و يا مؤسسه آموزش عالي محل تحصيل آنان حداكثر تا تاريخ 6
غير اينصورت سهميه رتبه اول براي آنان لحاظ نخواهد شد. لذا ضرورت دارد كليه داوطلبان متقاضي از اين امتياز كه مجاز به انتخاب رشته گرديده اند فرم مذكور را
تكميل و حداقل تا سه هفته قبل از تاريخ فوق تحويل معاونت آموزشي دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي ذيربط نمايند. ضمناً مشمولان اين آييننامه مجازند حداكثر
طي مدت دو سال پس از زمان تحصيل صرفاً براي يك بار از تسهيلات آن بهرهمند شوند (به عبارت ديگر بيش از دو سال از زمان فارغالتحصيلي آنان نگذشته باشد).

A.G7

عضو جدید
رو الان توی دفترچه دوم برای انتخاب رشته دیدم

علاوه بر ظرفيت مندرج در اين دفترچه به ترتيب براي ظرفيت 1 تا 4 نفر، يك ظرفيت؛ براي ظرفيت 5 تا 9 نفر، دو ظرفيت و براي ظرفيت بيش از 9 نفر، 3 ظرفيت؛ در هر كد
رشته محل (بهجز كد رشته محلهاي بورسيه و شرايط خاص) به فارغالتحصيلان رتبه اول دوره كارشناسي دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي كه بر اساس مفاد آييننامه ادامه
91 توسط وزارت علوم ، /3/ 1390 شوراي هدايت استعدادهاي درخشان كه طي ابلاغيه شماره 22354 /و مورخ 2 /2/ تحصيل فارغالتحصيلان رتبه اول دوره كارشناسي (مصوب 5
تحقيقات و فناوري به دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي اعلام شده است) كه در اين آزمون ثبتنام و شركت نمودهاند، در صورت احراز حد نصاب نمره علمي لازم ( 90 %) و
ساير شرايط گزينش به شرح تبصرههاي 1 تا 7 ذيل تخصيص داده ميشود.
تبصره 1- حداكثر مدت تحصيل براي دانشآموختگان رتبه اول دوره كارشناسي پيوسته هشت نيمسال، براي دانشآموختگان دوره كارشناسي ناپيوسته چهار نيمسال مي باشد و
ضمناً به لحاظ ميانگين كل، داوطلب بايد حائز بالاترين ميانگين در مقايسه با دانشجويان هم رشته و هم ورودي در مؤسسه محل تحصيل خود باشد.
تبصره 2- دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي موظفند يك بار در هر سال به ازاي هر رشته، از بين فارغالتحصيلان رتبه اول كليه رشتههاي آموزشي خود در مقطع كارشناسي
كه بيش از دو سال از تاريخ فراغت از تحصيل آنها نگذشته باشد، فقط يك نفر را كه بالاترين معدل كل را كسب كرده باشد در موعد مقرر به سازمان سنجش آموزش
كشور معرفي نمايند.
91 دانشجويان مقطع كارشناسي در دورههاي نيمهحضوري و مجازي چنانچه از طريق آزمون سراسري اين سازمان وارد /3/ تبصره 3- بر اساس ابلاغيه شماره 22354 /و مورخ 2
دورههاي فوق شده باشند ميتوانند از تسهيلات رتبه اولي بهرهمند شوند.
تبصره 4- دانشجويان دانشگاههاي علومپزشكي، دانشگاه آزاد اسلامي و سايردانشگاهها و مراكز علمي غير وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري نمي توانند از مزاياي اين
آييننامه بهرهمند شوند.
تبصره 5- آن دسته از دانشجويان رتبه اول دوره كارشناسي كه بر اساس كارنامه اوليه مجاز به انتخاب رشته نيستند، نميتوانند از مزاياي اين آييننامه بهرهمند شوند.
تبصره 6- هر يك از فارغالتحصيلان رتبه اول، در گزينش نهايي ابتدا در هر يك از اولويتهاي انتخابي با سهميه ثبتنامي و در صورت عدم قبولي، در امتياز رتبه اول گزينش
ميشوند. بديهي است چنانچه داوطلبي در اولويت اول در سهميه ثبتنامي پذيرفته نشود و با امتياز رتبه اول پذيرفته شود، اولويتهاي بعدي وي بررسي نخواهد شد .
ضمناً در صورت عدم قبولي، وضعيت وي به همين ترتيب در ساير اولويتها (در صورتي كه داوطلب اولويتهاي بعدي را انتخاب كرده باشد) بررسي خواهد شد.
تبصره 7- افرادي كه با توجه به امتياز رتبه اول پذيرفته نشوند، ادامه تحصيل آنان همانند ساير داوطلبان و از طريق شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دورههاي
كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سنوات بعد ميسر خواهد بود.
* تذكر: افرادي در امتياز رتبه اول گزينش خواهند شد كه ضمن واجد شرايط بودن، اطلاعات آنان بر اساس مندرجات فرم تأييديه رتبه اول (مندرج در صفحه 200 ) توسط معاونت
1393 منحصراً از طريق پرتال اينترنتي به اين سازمان اعلام گردد. بديهي است در /5/ آموزشي دانشگاه و يا مؤسسه آموزش عالي محل تحصيل آنان حداكثر تا تاريخ 6
غير اينصورت سهميه رتبه اول براي آنان لحاظ نخواهد شد. لذا ضرورت دارد كليه داوطلبان متقاضي از اين امتياز كه مجاز به انتخاب رشته گرديده اند فرم مذكور را
تكميل و حداقل تا سه هفته قبل از تاريخ فوق تحويل معاونت آموزشي دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي ذيربط نمايند. ضمناً مشمولان اين آييننامه مجازند حداكثر
طي مدت دو سال پس از زمان تحصيل صرفاً براي يك بار از تسهيلات آن بهرهمند شوند (به عبارت ديگر بيش از دو سال از زمان فارغالتحصيلي آنان نگذشته باشد).

سلام . خیلی ممنون پس باید دانشگاه اسامی رو ارسال کنه :)

pause1991

عضو جدید
من فارغ التحصیل هستم ، بازم لازمه مث دانشجویان سال آخر فرم صفحه 39 واسه تایید معدل رو تکمیل کنم و بدم دانشگاه ؟

لطفا فورا جواب بدین

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من فارغ التحصیل هستم ، بازم لازمه مث دانشجویان سال آخر فرم صفحه 39 واسه تایید معدل رو تکمیل کنم و بدم دانشگاه ؟

لطفا فورا جواب بدین
معدل شما تایید شده است دیگه
مگه رو گواهی مدرکتون نزده معدلو؟
اون نهایی هستش دیگ.
بعدن برای ثبت نام ایشالا دانشگاه قبول شدید میرید ریز نمراتی چیزی اگه خواستن میگیرید. الان برای چی اخه.
من که پارسال همین شرایط شمارو داشتم این فرمو تکمیل نکردم.
حالا باز بچه هام اگه غیر این میدونن بگن.
تازه الان که فکر میکنم میبینم پارسال فارغ التحصیل نبودم. یعنی یه واحد کم اورده بودم و خلاصه که مدرکم نداشتم. ولی زنگ زدم اموزش کل گفتم یه معدل بگن که من بالاخره کنکور شرکت کنم. بعدش یه فرصتی بود فک کنم اها موقع گرفتم کارت اون موقع رفتم معدل اصلاح شده رو وارد کردم. ولی در کل این فرم رو نبردم دانشگاه.

آخرین ویرایش:

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
با اجازه ی همگی ما ام ثبت نام کردیم. :smile:
با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان.
//
دوستان این آزمونای آزمایشی رو بزارید. ثواب داره :(

uchiha_keyvan

عضو جدید
کار هیچکدوممون به خرید دفترچه 96 نکشه با صدایه بلند یه کفه مرتب :biggrin:
امیدوارم همه بچه ها خرداد ماه کارناممونو با افتخار همین جا بذاریم:)

mvchsh

عضو جدید
CAM01185.jpg

سلام دوستان

لطفا هرکی این سوال منو بلده جواب بده در مورد سری فوریه هستش

دیگه کلافه شدم دو ساعته از بس با این سوال فسفر سوزوندم خسته شدم....من پایه ریاضیاتم خیلی ضعیفه شاید واسه شماها آسون باشه اگه بلدین لطفا جواب بدین

mvchsh

عضو جدید
من خیلی خوب میتونم زوج یا فرد بودن یه تابع رو تشخیص بدم ولی وقتی (1-) به توان n توی تابع قرار میگیره هنگ میکنم

bahar-control

عضو جدید
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

سلام . کسی میدونه ک برای استفاده از سهمیه با آزمون استعدادهای درخشان ( دانشجوی رتبه اول ) باید چیکار کنم ؟ دانشگاه ک جواب درستی به من نداد که باید چیکار کنم ... چه فرمی باید پر کنم تا اطلاعات من رو به سازمان سنجش ارسال کنن ؟
سلام . بعد از انتخاب رشته که کردی یه بازه زمانی رو سنجش اعلام میکنه .شما میری دانشگاه امور فارغ التحصيلان اونجا پیگیری میکنی اسمتو رد کنن .البته یه فرم هم داره اونو پرینت میگیری پر میکنی میبری .

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 254160

سلام دوستان

لطفا هرکی این سوال منو بلده جواب بده در مورد سری فوریه هستش

دیگه کلافه شدم دو ساعته از بس با این سوال فسفر سوزوندم خسته شدم....من پایه ریاضیاتم خیلی ضعیفه شاید واسه شماها آسون باشه اگه بلدین لطفا جواب بدین

سلام. بهتر بود توی قسمت http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/195136-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF/page193 میپرسیدید.
ببینید توی سوالاتی که قسمت زوج یا فرد an یا bn توی گزینه ها وجود داره ، معنیش اینه که اون یکی قسمت an یا bn برابر صفر میشه. یعنی مثلاً وقتی به ازای n های زوج an برابر با صفر میشه پس شما به جای n ها در جمله ی عمومی ( عبارت ) an ، مقدار 2n+1 یا 2n-1 قرار میدید. و ...
در صورتی که توی این an و bn ای که شما قرار دادید هیچ کدوم از مقادیر an و bn ( به ازای n های زوج و فرد ) حذف نمیشه. پس مقادیر an شامل تمام n ها و مقادیر bn شامل تمام n ها میباشد.

و امّا اگر منظورتون اینه که an و bn توابعی زوج یا فرد بر حسب n باشند ، باید بگم که an و bn ای که قرار دادید ، توابعی نه زوج نه فرد از n هستند.
البته این خیلی ربطی به ریاضی مهندسی نداره. و همون نکته ای که در مورد n های زوج و فرد گفتم به درد حل این سوالات میخوره.

موفق باشید.

mvchsh

عضو جدید
CAM01186.jpg

منظورم این نبود که an , bn فقط شامل n های زوج(هارمونیک زوج) و فقط شامل n های فرد (هارمونیک فرد) هست یا نه

منظورم این بود که an , bn توابعی زوج یا فرد برحسب n هستند یا خیر و اینکه گفتین an و bn مثال قبل نه زوج و ن فرد هستند که اشتباست

من رفتم ریاضی دبیرستان رو خوندم و یه روش ابتکاری پیدا کردم شاید بقیه هم بلد باشن ولی من این روش رو از هیچ کتابی نخوندم و خودم فهمیدم که به این شکل میشه زوج و فرد بودن an , bn رو تشخیص داد

روی هر مثالی از کتاب مومن زاده و کریمی تست کردم جواب داد در این عکس هم این روش رو با مثال های کتاب کریمی و مومن زاده توضیح دادم

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 254182

منظورم این نبود که an , bn فقط شامل n های زوج(هارمونیک زوج) و فقط شامل n های فرد (هارمونیک فرد) هست یا نه

منظورم این بود که an , bn توابعی زوج یا فرد برحسب n هستند یا خیر و اینکه گفتین an و bn مثال قبل نه زوج و ن فرد هستند که اشتباست

من رفتم ریاضی دبیرستان رو خوندم و یه روش ابتکاری پیدا کردم شاید بقیه هم بلد باشن ولی من این روش رو از هیچ کتابی نخوندم و خودم فهمیدم که به این شکل میشه زوج و فرد بودن an , bn رو تشخیص داد

روی هر مثالی از کتاب مومن زاده و کریمی تست کردم جواب داد در این عکس هم این روش رو با مثال های کتاب کریمی و مومن زاده توضیح دادم
ببخشید من یه لحظه گیج شدم و اشتباه کردم.
بله درست فرمودید شما. bn عبارت یا تابعی زوج هستش. و فکر میکنم an هم زوج باشه.

روش حل :
در تابع bn یا an ، هرچی پارامتر n دارید رو به n- تبدیل کنید.
بعد ساده سازی کنید..
بعد سعی کنید که b(-n) مساوی با b(n) یا مساوی با b-(n) بشه.
در صورتی مساوی بودن یا b(n) تابع زوج و در حالت دوم فرد و اگر هیچ کدوم ، تابع نه زوج و نه فرد خواهد بود.

در مورد bn :
b(-n) برابر با b-(n) میشه و این یعنی bn فرد هستش. ( کاری نداره اثباتش فقط باید ساده سازی انجام بدید. 1- به توان n برابر است با 1- به توان n- )
در مورد an هم همینطوره یعنی فرد هستش. البته شاید اشتباه میکنم ولی از این روشی که توضیح دادم این نتیجه رو میده.

A.G7

عضو جدید
سلام . بعد از انتخاب رشته که کردی یه بازه زمانی رو سنجش اعلام میکنه .شما میری دانشگاه امور فارغ التحصيلان اونجا پیگیری میکنی اسمتو رد کنن .البته یه فرم هم داره اونو پرینت میگیری پر میکنی میبری .

سپاس فراوان از راهنمایی شما

hesam246

عضو جدید
سلام
من فارغ التحصیل بهمن 93 هستم وتا بهمن امسال وقت دارم دفترچه واسه خدمت پست کنم .الان میخام کنکور ثبت نام کنم نمیدونم کدوم کد رو واسه ثبت نام وارد کنم کد 5 یا 7

Pencil

عضو جدید
سلام
من فارغ التحصیل بهمن 93 هستم وتا بهمن امسال وقت دارم دفترچه واسه خدمت پست کنم .الان میخام کنکور ثبت نام کنم نمیدونم کدوم کد رو واسه ثبت نام وارد کنم کد 5 یا 7

شما کد 5 میشی اگه دقت کنی توی دفترچه برای کد 7 نوشته تا زمان پذیرش یعنی تا شهریور سال دیگه

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به این جزوه دست نویس ریاضی مهندسی کریمی میشه به عنوان یه منبع مستقل برای مطالعه ارشد نگاه کرد؟ (درکنارش هم تست های تالیفی معتقدی رو زد)

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-ارشد/page11?p=8258614&viewfull=1#post8258614

با سلام!
جزوه مهندس کریمی +کتاب ایشون +تستهای 93 و 94 که در جزوه ای که درسایت گذاشتن نیست شما رو 80 درصد در کنکور اماده خواهد کرد ان شالا.دیگه شما هم میفرمایید + تست تالیفی دیگه چه بهتر !
اما جزوه کریمی بدون کتاب کریمی اصلا پیشنهاد نمیشود چون صورت تستهای حلشده رو ندارد
موید باشید

Pencil

عضو جدید
با سلام!
جزوه مهندس کریمی +کتاب ایشون +تستهای 93 و 94 که در جزوه ای که درسایت گذاشتن نیست شما رو 80 درصد در کنکور اماده خواهد کرد ان شالا.دیگه شما هم میفرمایید + تست تالیفی دیگه چه بهتر !
اما جزوه کریمی بدون کتاب کریمی اصلا پیشنهاد نمیشود چون صورت تستهای حلشده رو ندارد
موید باشید

همون کتابش جوابگو نیست؟ (یعنی توی توی جزوه اش یه سری مطالب داره که تو کتابش نیست؟) چون کتابش به اندازه کافی حجیمه حالا اگه در کنارش بخوام جزوه و اینا هم بخونم که با توجه به برنامه ام کلی وقت کم میارم.
من خودم کتاب معتقدی رو دارم اما پر از نکات تستی و حفظیه خسته کننده هست و اصلا با مغز من جور در نمیاد میخوام یه چیزی باشه که از روش درسنامه ها رو بخونم و از روی کتاب معتقدی تست ها رو بزنم

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون کتابش جوابگو نیست؟ (یعنی توی توی جزوه اش یه سری مطالب داره که تو کتابش نیست؟) چون کتابش به اندازه کافی حجیمه حالا اگه در کنارش بخوام جزوه و اینا هم بخونم که با توجه به برنامه ام کلی وقت کم میارم.
من خودم کتاب معتقدی رو دارم اما پر از نکات تستی و حفظیه خسته کننده هست و اصلا با مغز من جور در نمیاد میخوام یه چیزی باشه که از روش درسنامه ها رو بخونم و از روی کتاب معتقدی تست ها رو بزنم
با سلام مجدد خدمت شما!!

من توصیه میکنم اگر کتابشونو دارید همون کفایت میکنه و اتفاقا خیلی کاملتر و قشنگتر از جزوه گفته فقط تو جزوه اومده در کنارش چند تا تستهای جلد دوم در هر مبحثی رو بیشتر حل کرده .کتابتون چاپ چنده؟

amin_amini

عضو جدید
دانشگاه آزاد هم ثبت نام کردم.
کسی نمیدونه حدودا برای علوم تحقیات تهران درصدا باید چجوری باشه؟

بالا