گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه کنکوری های عزیز

از همین الان بدونید که اگر قراره 15 روز اول فروردین رو کلا توی تعطیلات باشید، بهتره از 16 فروردین شروع کنید.نگران دیر بودنش هم نباشید چون دیر نخواهد بود.بهتره با دروس ضریب 4 ای که بهش علاقه مند هستید شروع کنید.به خصوص دوستانی که ترم آخر هستن دروس مورد علاقشون رو برای شروع انتخاب کنن.دروس ریاضیات مهندسی و معادلات و کنترل و سیگنال از یک جنس و دروس مدارهای الکتریکی و الکترونیک از یک جنس دیگه هستند.میتونید ریاضیات مهندسی و معادلات و مدار رو جزو plan A بذارید و شروع کنید.اما بدونید که شروع کردن درس کاملا بسته به خودتون و علاقتون داره.

mojtaba93

عضو جدید
سلام به همه

من دنبال کسی می گردم که واسه درس خواندن همراهیم کنه یعنی کسی که با هم تو درس ها پیش بریم و رقابت داشته باشیم

سلام . منم مثل شمام و تا رقابت نباشه ، نمی تونم اون طور که باید درس بخونم ! من یک هفته است که واسه ارشد خوندن رو شروع کردم ! اول از همه هم رفتم سراغ مغناطیس . قصد دارم تا عید ؛ یک کتاب مغناطیس(جهش) و یک کتاب مدار1 (کاروزرگر) رو تموم کنم . فقط چطوری رقابت کنیم ؟؟​

ali_gsm

عضو جدید
دوستان من در یکجا تحلیلی از کتاب های ریاضی مهندسی کنکور دیدم و نوشته بود که فصل مشتفات جزئی کتاب محمود کریمی مبهم و گنگ توضیح داده شده ولی بقیه قسمت ها خوب هست.
در عوض گفته بود که کتاب مومن زاده متوسط هست ولی مشتفات جزئی رو خوب توضیح داده.

برای این درس چکار کنیم؟

آیا دو درس ریاضی مهندسی و معادلات دیفرانسیل رو باید حتما از روی کتاب یک مولف پیش بریم؟

دوستان مشهدی هم که فصد کلاس رفتن دارن اگر تمایل دارن یه اطلاعی بدن با هم هماهنگ باشیم بد نیست.من از تابستون کلاس میرم احتمالا چون این ترم سرم شلوغه.

مهدی علمشاهی

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون خودمم می خوام از ریاضی و مدار شروع کنم چون خیلی ضعیفم
تا قبل از عید می خونم بعد از عید هم درسای دانشگاه اضافه می شه ساعت درس خوندنم شاید کمتر بشه امیدوارم که خسته نشم

سعی کنید از منبع خوبی شروع کنید. و با کیفت و مفید بخونید. ساعت هم کم باشه تا ذهن خسته نشه

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام خوشحالم ک این تاپیک هم راه افتاد و میبینم ک بعضی دوستان از همین الان شروع کردن ب مطالعه اما خب ب نظر من الان خیلی زوده شاید چون من سال پیش هم برا کنکور مطالعه داشتم این حرفو میزنم و دقیقا منم پارسال مشابه شما این روزا همین شور و انگیزه رو داشتم.. سعی کنید حتما ی انگیزه و موتور محرک برا خودتون ایجاد کنید ک تا اخر راه شما رو از درون ساپورت کنه و عوامل بیرونی نتونه رو انگیزتون تاثیری داشته باشه.. منم نسبت ب سال پیش خیلی تجربیات خوبی گرفتم و ب شما توصیه میکنم حالا ک میخواین از همین روزا شروع کنید اول از دروس مهمی چون مدار معادلات و ریاضی شروع کنید و سعی کنید تا ابتدای تابستون ب تسلط خوبی رو این سه تا درس برسید و همچنین همین ابتدای کار سبک و نوع مطالعه مخصوص ب خودتون رو هر چ سریعتر پیدا کنیدو دیگه هم تغییرش ندید من ب شخصه خیلی از این بابت ضربه خوردم و پارسال تقریبا اواخر کار بود ک متوجه شدم چجوری باید میخوندم و نخوندم..
ارن انجمن خیلی میتونه بهتون کمک کنه و خداروشکر کنید ک تونستید ب هر نحو با اینجا اشنا بشید این خودش میتونه ی قدم شمارو از رقباتون جلو بندازه ..
از راهنمایی ها و کمکهای دوستان اینجا استفاده کنید اما قبلش حتما با روحیات خودتون تطبیق بدین و بعد تو برنامه ریزیتون اعمال کنید قرار نباشه هر کدوم از دوستان اینجا نظری دادن شما سریعا برنامه ریزیتون تغییر کنه.. این خیلی میتونه خطرناک باشه براتون پس حتما ابتدا برنامه ریزی خودتون رو داشته باشید و اگر احساس کردین نظرات و راهنمایی های دوستان با تجربه تر میتونه ب سبک مطالعه و روحیاتتون سازگار باشه حتما اعمال کنید..
نگران زمان هم نباشید شما وقتی یک درس رو دور اول خیلی خوب عمقی و مفهومی بخونید و خلاصه ازش تهیه کنید در واقع زمان باقی مونده رو برا خودتون دست نخورده باقی میزارید و میتونید خلاصه هاتون رو چندین بار مرور کنید.. ب اهمیت خلاصه نویسی ماههای اخر خیلی پی خواهید برد..
پس حالا ک دارید زود شروع میکنزد سعی کنید همین دور اول درسنامه رو خوب و عمقی بخونید و حتما حتما حتما خلاصه تهیه کنید و زیاد خودتون رو دور اول درگیر تست نکنید. وقت گذاشتن یک بار روی خلاصه نویسی بهتر از اونه ک شما هر دفه بنا باشه برا مرور نکاتی ک یادتون رفته یک کتاب ۶۰۰ صفحه ای رو جلوتون باز کنید و دچار استرس بشید..
اینا بخشی از تجاربی بود ک گفتم شاید بدردتون بخوره.. حالا تو هر مقطعی ک جلوتر میریم اگر نکته یا نظری به ذهنم رسید حتما بهتون میگم..
موفق باشید

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

scrat_68

عضو جدید
سلام
من هم برای ارشد 95 میخونم .... حدود 1 هفتست که شروع کردم
اما مشکل اساسی توی ریاضیات مهندسی و کنترل دارم
دنبال یه کتاب میگردم که خیلی مفصل و مفهومی نوشته شده باشه و سطحش بالا باشه
چون من سال پیش ریاضی مهندس کریمی رو کامل خوندم سوالای 93 رو شب کنکور 50 زدم ولی روز کنکور حتی یه تست هم نتونستم جواب بدم
برای مثال سوالهای مشتقات جزئی سالای قبل پیش سوالای امسال مثل آبخوردن بود من هم برای اونها خودمو آماده کرده بودم
کلا ریاضی با من سر جنگ داره ..... دوستان اگه چیزی به نظرتون میرسه ممنون میشم با من در میون بزارین

کسی هست که پارسال کتاب یا جزوه کریمی رو خونده باشه و ریاضی رو خوب زده باشه ؟ :que:

s.alipour

عضو جدید
لیست جزوه های من:

معادلات(کریمی وباغستانی ومعتقدی=pdf)-ریاضی مهندسی(کریمی =جزوه)-کنترل خطی(توسلی وشیرین آبادی=pdf)-مغناطیس(باغستانی واشرفیان=pdfوفیلم باغستانی)-مدار1و2(زرگرو کهن=pdf)-جزوه 300سوال کهن بهمراه جواب-بررسی جزوه حلم زاده-ماشین کتاب حلم زاده.

برخی ازجزوه ها رو ازموسسه نصیر خریدم بقیه بصورت دانلود تهیه شده.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

من فکر کنم پست اول این تاپیک واضح هست ولی مجددا برای دوستانی که با روال کار آشنا نیستن یادآوری کنم:

1- تاپیک معرفی منابع با قوانین خاص خودش موجوده و معرفی منابع صرفا در آن تاپیک انجام میشه.

2- عزیزان جزوات خود را در تاپیک جزوات می توانند به اشتراک بگذارند.

3- به دلیل سوء استفاده مولتی یوزرهای تبلیغاتچی و بازاریاب موسسات مختلف بحث در مورد اساتید خاص و موسسات و... ممنوع بوده و در صورت مشاهده برخود خواهد شد، عزیزانی که قصد انتقال تجربه دارن از تاپیک منابع استفاده کنند.

alk1370

کاربر بیش فعال
به فردی علاقه مند برای شرکت در ارشد سال بعد دارای اراده آهنین عزمی راسخ با سابقه پشت کنکوری بودن یک تا دو سال برای شروع مطالعه برای آزمون سال بعد نیازمندیم :دی

حقوقش چقدره مسعود جان؟!من کارت پایان خدمت ندارم می تونم متقاضی بشم؟:Dمصاحبه ای چیزی نداره؟:cry:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
حقوقش چقدره مسعود جان؟!من کارت پایان خدمت ندارم می تونم متقاضی بشم؟:Dمصاحبه ای چیزی نداره؟:cry:

کارت پایان خدمت نمیخواد.مصاحبه کتبی داره ببینم شرایططت چطوریاس اگه با موفقیت پاس شدی حله :دی
حقوقم نداره سه ماه اول به صورت کاراموزی باید بگذرونی :دی

llvll.asoud

کاربر ممتاز
آقا مسعود من تمام شرایطی که شما گفتید و دارم:biggrin:
شمام سال دومیه که میخواین کنکور بدید؟ امسال چطور خونده بودید؟
منکه سال بعد کنکور بدم میشم سال چهارم :دی
کم کم دارم میشم جزیی از اموال سازمان سنجش

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه
من بحث رقابت شده و رقیب یابیو این حرفا میخاستم یه سری تجربیاتمو بگم صرفا جهت اطلاع
اول اینکه اگه کسی میخاد به بهانه ی حضور کسی درس بخونه اصلا نخونه بهتره. و مطمئنا این شخص در هر بازه ای باز یه آدم میخاد که یقشو بگیره پروژه انجام بده و درس بخونه و هزار تا چیز دیگه. خلاصه اینکه نه اینکه رقابت مهم نیستا ولی چشمه باید خودش بجوشه. و زمانی که این جوشش درونی و انگیزه های درونی ایجاد شد یه چیز قشنگ پیش میاد و اون رقابت با خودِ. هیچ رقابتی قشنگتر از رقابت شخص با خودش نیست. و اصلا دیگه طرف با یه غرور خاصی در جهت آرمانهاش که ناخدای اصلیش خودشه حرکت میکنه و فضای رقابت بیرونی شاید یک نسیمِ کمکی و اونم نه بادِ کمکی باشه برای تسریع کار. و در ضمنش به دیگران هم کمک میکنه. در ضمن علاوه بر اینکه این فضای مجازی گفتمان و رفع اشکالها فضای رقابتی فوق العاده سالمی هست ولی باز من به شخصه درس خوندن حضوریو ترجیح میدم چنانچه الانم با یه همراه خوب و مثه خودم پایه ی زبان داریم علاقه مندانه به همدیگه کمک میکنیم تو این زمینه. خلاصه اینکه خودتونو دریابید و بهترین دوستتون خودتون باشید. خیلی لذت بخشه. این تجربه ی عینی عملیم بود خواه شما پند گیرید بقیشم درست بلد نیستم!

alk1370

کاربر بیش فعال
شمام سال دومیه که میخواین کنکور بدید؟ امسال چطور خونده بودید؟
منکه سال بعد کنکور بدم میشم سال چهارم :دی
کم کم دارم میشم جزیی از اموال سازمان سنجش

منم سال بعد کنکور بدم میشه کنکور چهارمم البته دو بار از این 4 بار رو تو دو سال آخر دانشگاه به صورت داوطلبانه شرکت کردم!:biggrin:
ما سهامداریم تو سازمان سنجش میگم فکر کنم سه دانگ سنجش رو باید به من بدن سه دانگ رو به تو مسعود.:D
اموال سنجش داره واگذار میشه کسی دیگه نبودددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد؟:cool:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
منم سال بعد کنکور بدم میشه کنکور چهارمم البته دو بار از این 4 بار رو تو دو سال آخر دانشگاه به صورت داوطلبانه شرکت کردم!:biggrin:
ما سهامداریم تو سازمان سنجش میگم فکر کنم سه دانگ سنجش رو باید به من بدن سه دانگ رو به تو مسعود.:D
اموال سنجش داره واگذار میشه کسی دیگه نبودددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد؟:cool:

اینکه توی مقطع ارشد با کسایی بشینی که ازت 3-4 سال کوچیکتر باشن خیلی ضایس؟ :دی

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسو ول کنید بابا . من که رفتم سر کار نون و آب دار . ماه 1 میلیارد در میارم .

با این روندی که کنور برق پیش گرفته فکر کنم سال دیگه میخوان سر داوطلبارو همونجا حضوری ببرن .
من که بعیده سال دیگه بتونم کنکور بدم . :D:(

llvll.asoud

کاربر ممتاز
درسو ول کنید بابا . من که رفتم سر کار نون و آب دار . ماه 1 میلیارد در میارم .

با این روندی که کنور برق پیش گرفته فکر کنم سال دیگه میخوان سر داوطلبارو همونجا حضوری ببرن .
من که بعیده سال دیگه بتونم کنکور بدم . :D:(

عرفان جون دست مارم بگیر ببر توی همون کار با نصف حقوق توام راضیم بخدا.
منم تفننی شرکت میکنم یعنی سرباز میرم نمیدونم برسم بخونم یا نه.اصلا میشه یا نه

nasrin1990

عضو جدید
عرفان جون دست مارم بگیر ببر توی همون کار با نصف حقوق توام راضیم بخدا.
منم تفننی شرکت میکنم یعنی سرباز میرم نمیدونم برسم بخونم یا نه.اصلا میشه یا نه

حالا بذارید نتایج بیاد ایشاا.. که قبولیم همگی...پارسال که میانگین پایین بود نمیدونم امسال چی بشه ..ایشاا.. که امسال هم میانگین مثل پارسال باشه.

llvll.asoud

کاربر ممتاز
حالا بذارید نتایج بیاد ایشاا.. که قبولیم همگی...پارسال که میانگین پایین بود نمیدونم امسال چی بشه ..ایشاا.. که امسال هم میانگین مثل پارسال باشه.

والا با توجه به اظهار نظرهای اساتید درمورد برخی از افرادی که درصد هاشونو بیان کردن من که به شخصه هیچ امیدی ندارم حتی شهر خودمون قبول شم

راستی دوستان یه سوال بالفرض من شبانه قبول شدم اگه بخوام واسه ارشد سال بعد بخونم و امتحان بدم باید حتما ترم اول ارشد رو برم؟ پول اینا باید واریز کنم درسته؟ ترم دوم اینا چی؟
تطبیق واحد میتونم بکنم درسارو بعدا؟

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نسرین جان من درصدهاتو تو پیج آقای فردی الک دیدم. :دی خیلی خوب بود. آفرین. شما قبول نشی کی بشه.
والا با توجه به اظهار نظرهای اساتید درمورد برخی از افرادی که درصد هاشونو بیان کردن من که به شخصه هیچ امیدی ندارم حتی شهر خودمون قبول شم

راستی دوستان یه سوال بالفرض من شبانه قبول شدم اگه بخوام واسه ارشد سال بعد بخونم و امتحان بدم باید حتما ترم اول ارشد رو برم؟ پول اینا باید واریز کنم درسته؟ ترم دوم اینا چی؟
تطبیق واحد میتونم بکنم درسارو بعدا؟
پول که واریز میشه. تطبیقم میشه داد. همون ترم اول مرخصی بگیرید؟ در هرصورت شهریه رو میگیرن. بچه ها زیاد از این کارا میکنن. مثلا دوترم رو میخونن بعد یه هو انصراف میدن میرن یه یونی دیگه تطبیقو ... نمیدونم البته اعصاب قوی میخاد این کار.بعدم مگه شما برای وزارت بهداشت نمیخوندید. آقا شما دوماه این نتو ببندید برید کتابخونه قشنگ بکوب درس بخونید اگه نشد بعد به سربازیو چه میدونم سال بعدو اینا فکر کنید. خیلی این شاخه اون شاخه اید همگی ها. راستی برای فیزیک و مقدمه جزوات دکتر سامان پروانه هم خوبه. البته اسلایدیه.

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام، باز جمع دوستان جمعه;)
به نظرم امسال میانگین درصدا پایینه، واسه همین بمونید ایشالله نتایج اولیه بیاد، تا پایان دور گروهی لیگ قهرمانان اسیا نتایج اولیه میاد!!!! خودتونو با بازیا سرگرم کنید!!!
من اگه شهیدچمران اهواز رو بیارم روزانه کلاهمو میندازم هوا به همه شیرینی میدم بخدا!!کسی از بچه ها نمیدونه درصدهای قبولی اونجا رشته قدرت چطوریه؟؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
نسرین جان من درصدهاتو تو پیج آقای فردی الک دیدم. :دی خیلی خوب بود. آفرین. شما قبول نشی کی بشه.

پول که واریز میشه. تطبیقم میشه داد. همون ترم اول مرخصی بگیرید؟ در هرصورت شهریه رو میگیرن. بچه ها زیاد از این کارا میکنن. مثلا دوترم رو میخونن بعد یه هو انصراف میدن میرن یه یونی دیگه تطبیقو ... نمیدونم البته اعصاب قوی میخاد این کار.بعدم مگه شما برای وزارت بهداشت نمیخوندید. آقا شما دوماه این نتو ببندید برید کتابخونه قشنگ بکوب درس بخونید اگه نشد بعد به سربازیو چه میدونم سال بعدو اینا فکر کنید. خیلی این شاخه اون شاخه اید همگی ها. راستی برای فیزیک و مقدمه جزوات دکتر سامان پروانه هم خوبه. البته اسلایدیه.

بله زهرا خانوم من بهداشت هم میخوام آزمون بدم.خانوم دانشمند کوچک که مهندسی پزشکی میخوندن من بارها باهاشون صحبت کردم ایشون هم لطف کردن تجربیاتشونو دراختیارم گذاشتن.راستش من چند روز پیش با فردی آشنا شدم که مهندسی پزشکی میخوند لیسانس و ارشد رو هم دانشگاه علوم پزشکی تهران مهندسی پزشکی تموم کرده بود. با همکاری دوستاش شرکتی باز کرده بودن و به کارهای مرتبط با رشتشون میپرداختن.ایشون به من میگفتن که بازار کار درست حسابی نداره.میگفت اگه میخوای به صورت آکادمیک کار کنی و بری تا دکترا مهندسی پزشکی خوبه خیلیم خوب میتونی پذیرش بگیری و غیره ولی اگه بخوای با مدرک فوق لیسانس کار کنی مخابرات خیلی بهتر از اونه.لحن حرف زدنشم طوری بود که واقعا معلوم بود راضی نیست.من خودم عاشق مهندسی پزشکی بودم ولی با حرفای ایشون یکم دودل شدم.
امسالم دانشگاه علوم پزشکی تهران سه نفر برمیداره فقط.
من واسه بهداشت میخونم درسای برقو فقط.اتفاقا میخوام با یه تیر دو نشون بزنم هم بهداشتو بخونم هم واسه ارشد سال بعد آماده شم.دروس مدار و الکترونیک و زبان و سیگنال و ریاضی که یکیه.البته سوالای مدارش خیلی سادس ولی من میخوام با قصد ارشد برق سال بعد بخونم. فیزیکم صد تا منبع معدفی کرده توی سایت علوم پزشکی من خودم کتاب فیزیک پزشکی نویسنده دکتر تکاورو دارم دونه دونه سوالارو چک کردم فقط از 10 تا سوال فیزیک پزشکی سال 92 میشد به سه تا سوال با توجه به کتاب آقای تکاور جواب داد.یعنی بقیه مسائل از تابهای دیگه طرح شده بودن. خوندن 500 صفحه واسه زدن سه تا تست فکر نمیکنم عاقلانه باشه.
در مورد سوالای سیگنالشم سوالای سیگنال سال پیشش واقعا بعضی سوالاش سخت بودن.اتفاقا یه سوالشو من از آقای تقدسی پرسیدم دیروز.اون سوال مربوط میشد به درس dsp از دروس ارشد مخابرات سیستم. یعنی سوالای مهندسی پزشکیم دارن سخت میکنن.

یعنی میشه ترم اول رو هم مرخصی گرفت؟

eftekharifard

عضو جدید
سلام من رشتم فیزیکه امسال ارشد برق آزاد میخوام شرکت کنم میشه در مورد کنکور دانشگاه آزاد کمی راهنماییم کنین ؟ چه منابعی بخونم خوب

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بله زهرا خانوم من بهداشت هم میخوام آزمون بدم.خانوم دانشمند کوچک که مهندسی پزشکی میخوندن من بارها باهاشون صحبت کردم ایشون هم لطف کردن تجربیاتشونو دراختیارم گذاشتن.راستش من چند روز پیش با فردی آشنا شدم که مهندسی پزشکی میخوند لیسانس و ارشد رو هم دانشگاه علوم پزشکی تهران مهندسی پزشکی تموم کرده بود. با همکاری دوستاش شرکتی باز کرده بودن و به کارهای مرتبط با رشتشون میپرداختن.ایشون به من میگفتن که بازار کار درست حسابی نداره.میگفت اگه میخوای به صورت آکادمیک کار کنی و بری تا دکترا مهندسی پزشکی خوبه خیلیم خوب میتونی پذیرش بگیری و غیره ولی اگه بخوای با مدرک فوق لیسانس کار کنی مخابرات خیلی بهتر از اونه.لحن حرف زدنشم طوری بود که واقعا معلوم بود راضی نیست.من خودم عاشق مهندسی پزشکی بودم ولی با حرفای ایشون یکم دودل شدم.
امسالم دانشگاه علوم پزشکی تهران سه نفر برمیداره فقط.
من واسه بهداشت میخونم درسای برقو فقط.اتفاقا میخوام با یه تیر دو نشون بزنم هم بهداشتو بخونم هم واسه ارشد سال بعد آماده شم.دروس مدار و الکترونیک و زبان و سیگنال و ریاضی که یکیه.البته سوالای مدارش خیلی سادس ولی من میخوام با قصد ارشد برق سال بعد بخونم. فیزیکم صد تا منبع معدفی کرده توی سایت علوم پزشکی من خودم کتاب فیزیک پزشکی نویسنده دکتر تکاورو دارم دونه دونه سوالارو چک کردم فقط از 10 تا سوال فیزیک پزشکی سال 92 میشد به سه تا سوال با توجه به کتاب آقای تکاور جواب داد.یعنی بقیه مسائل از تابهای دیگه طرح شده بودن. خوندن 500 صفحه واسه زدن سه تا تست فکر نمیکنم عاقلانه باشه.
در مورد سوالای سیگنالشم سوالای سیگنال سال پیشش واقعا بعضی سوالاش سخت بودن.اتفاقا یه سوالشو من از آقای تقدسی پرسیدم دیروز.اون سوال مربوط میشد به درس dsp از دروس ارشد مخابرات سیستم. یعنی سوالای مهندسی پزشکیم دارن سخت میکنن.

یعنی میشه ترم اول رو هم مرخصی گرفت؟
خانوم دانشمند که خیلی ناراضی بودش. فقط میگفت نخونید این رشته رو. من تجربیات منفی فقط دیدم. اینا که میگین رو من صدباره شنیدم. مخابراتم شاید تو تدریس تو دانشگاها اینا بهتر باشه . وگرنه توی شهری مثه قزوین مثلا اصلا کاری براش نیست. یکی از آشناهای خانوادگی ما لیسانس و فوقشو تو مخابرات سیستم شریف خوند یه مدت اومد قزوین برای کار گفت من فقط به 118 امید دارم بهم کار بده:| حالا ایشون آقا بود. بعدم علارغم مخالفتای شدید خانوادش بالاخره رفت. یعنی که من فکر میکنم همه همین وضع باشن. من نمیدونم راستش. ولی یه چیزی که نتیجه گیری کردم این بود که 99 درصد ادما راضی نیستن. یعنی اگه بخای به حرف و راضی بودنو نبودن نگاه بکنی باید کلا قید همه چیو بزنی. مثلا میبینم طرف میگه درس چیه بعد میره دکترا میگیره. من هرگز نمیگم این ادم دوروئه اصلا به هیچ عنوان. این بنده خداها به اون اتوپیای ذهنیشون نرسیدن و خودشون راضی نیستن. حالا چطور بیان روحیه بدن؟ در هر صورت من دیگه با کسی در این موارد مشورت نمیکنم. چون نتیجه ی پارسالم همین چیزی شد که شما بهش دچار شدین.
در مورد ترم اول مرخصی گرفتن من تو کارشناسی دیدم ولی کلی دلیل میخان فکر کنم. از آموزش دانشگاه بپرسین. بستگی به دانشگاش داره. بعضیا خیلی سخت گیرن. از آموزش حتما سوال کنید و شرایطشو بپرسین.

مهدی علمشاهی

عضو جدید
لیست جزوه های من:

معادلات(کریمی وباغستانی ومعتقدی=pdf)-ریاضی مهندسی(کریمی =جزوه)-کنترل خطی(توسلی وشیرین آبادی=pdf)-مغناطیس(باغستانی واشرفیان=pdfوفیلم باغستانی)-مدار1و2(زرگرو کهن=pdf)-جزوه 300سوال کهن بهمراه جواب-بررسی جزوه حلم زاده-ماشین کتاب حلم زاده.

برخی ازجزوه ها رو ازموسسه نصیر خریدم بقیه بصورت دانلود تهیه شده.

جزوه معتقدی و حلم زاده اگر زحمتی نیست تو تاپیک جزوات ارشد به اشتراک بذارین.مرسی

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
دوستان من بین یه 2 راهی موندم . کمک کنید .
امسال که مطمئنم اون حداقلی که در نظر داشتمم قبول نمیشم .
حالا دارم میخونم که مهندسی پزشکی امتحان بدم . با توجه به علاقه ی کمی که دارم به این رشته . میخوام خوندمو ادامه بدم تا آخر شهریور که میرم خدمت . تا اون موقع تمام دروس کامل و عالی تموم کنم . بعد برم خدمت و تو خدمتم یه مرورهای بکنم آماده باشم برای کنکور 95 . تا حداقل اون کمترین چیزی که میخوامو قبول بشم .

حالا به نظرتون این کارو بکنم یا اینکه زودتر برم دنبال خدمت بعد خدمت کنکور بدم ؟!
در ضمن احتمال معاف شدنم هم هست .

بالا