کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

• -----

رای: 71 53.8%
  • ------

رای: 61 46.2%

• مجموع رای دهندگان
    132
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

miladsamadi

عضو جدید
اما سیستم کپی را خودم با چشم های خودم تجربه کردم که می گم. دیگه کسی که روش تدریس، اسم متدها، حتی خاطرات و جوک های کس دیگه را به نام خودش کپی می زنه اسمش چیه؟ کسی که حتی اونقدر خلاقیت نداره که گرافیک جزوه سروش نیا را عوض کنه.... کسی که منکر می شه استاد خودشو می شناسه...کسی که ازش سوال می پرسی توش می مونه...
بعدش ممکنه بفرمایید روش های سروش نیا رو قبلا کی گفته و ایشون کپی کی هستن؟ ممنون می شم اگه روشنم کنید. سروش نیا هم نه فامیل منه نا کس و کارم فقط یه استاد واقعی و خلاقه. می گید نه بپرسید. فقط می خوام گولی که من خوردم کسی نخوره و پشیمون نشه. لطفا بیشتر پرس و جو کنید.

با سلام من شما رو می شناسم وزحماتی رو که واسه باشگاه کشیدین رو دیدم حالا اگه ممکنه اون سوال های تالیفی جناب سروش نیا رو بزارید ممنون می شم

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام من شما رو می شناسم وزحماتی رو که واسه باشگاه کشیدین رو دیدم حالا اگه ممکنه اون سوال های تالیفی جناب سروش نیا رو بزارید ممنون می شم

سلام دوست گرامی
به روش چشمم پی گیری می کنم این هفته که رفتم دانشگاه

آقای قزوینیان واسه زبان کتاب زبان تخصص بابک رستمی لازمه ؟بعدشم بجای استاتیک کاربردی ومقاومت مصالح جزوه طباطبایی رو بخونیم کافیه؟همراه با نمونه موردی
من برای زبان تخصصی پیشنهادم فقط متنه ، نه کلمه نه هیچ چیز دیگه ، متن کنکور های سال های اخیر و آزمون های آزمایشی همه ی موسسات (مرکز ، ایوان ، پردیس معمار و آکادمی) رو بزنین ، همین ، جدا خوندن کلمه به تنهایی کمکی نمی کنه...اگرم می خواین کلمه بخونین کلمات عمومی رو دوباره بخونین که توی خوندن متن مشکل نخورین...

اما سیستم کپی را خودم با چشم های خودم تجربه کردم که می گم. دیگه کسی که روش تدریس، اسم متدها، حتی خاطرات و جوک های کس دیگه را به نام خودش کپی می زنه اسمش چیه؟ کسی که حتی اونقدر خلاقیت نداره که گرافیک جزوه سروش نیا را عوض کنه.... کسی که منکر می شه استاد خودشو می شناسه...کسی که ازش سوال می پرسی توش می مونه...
بعدش ممکنه بفرمایید روش های سروش نیا رو قبلا کی گفته و ایشون کپی کی هستن؟ ممنون می شم اگه روشنم کنید. سروش نیا هم نه فامیل منه نا کس و کارم فقط یه استاد واقعی و خلاقه. می گید نه بپرسید. فقط می خوام گولی که من خوردم کسی نخوره و پشیمون نشه. لطفا بیشتر پرس و جو کنید.

من مظورم از کپی دقیقا حرف خودتونه ، خاطرات تکراری ، مثالای یکی و ... من همه ی جک ها ، مثال ها و چیزایی که هر دوی این اساتید می گن رو از دکتر سعیدی پور اولین بار شنیدم ، یعنی خاطراتی که صرفا برای اینکه درس جا بیفته گفته می شه و یه فن خوب تو تدریسه...بهرحال من از هیچ کس دفاع نمی کنم هیچ کس رو هم محکوم نمی کنم...صرفا نتایج دو سال اخیر رو میبینم و به این نتیجه می رسم که الان دکتر طباطبایی داره بهتر نتیجه می گیره :
پارسال : صدرا (رتبه 1) ، نیلوفر (رتبه 2) مژگان (رتبه 5) شروین (رتبه 11) شاگردای دکتر بودن که من می شناسم.
امسال : رامتین (رتبه 1) نیلوفر (رتبه 1 مدیریت) پریسا(رتبه 2 مدیریت) علی (رتبه 4) مائده(رتبه 8 انرژی) مهرزاد (رتبه 11) که همه همکلاسیم بودن غیر نفر آخر که مشهد شاگرد دکتر بوده.

بهرحال ، من همیشه ممنون شما بودم به دلیل زحماتتون تو باشگاه و در اختیار گذاشتن بهترین جزوات و براتون به شدت آرزوی موفقیت توی پایان نامه تون دارم و از ته دل می گم ، شما روی چشم بنده جا دارید و از اینکه فکر کردم دارید بی احترامی می کنید (سوتفاهم) ازتون عذر می خوام.

ketabdoost

عضو جدید

والا ما که جز تبلیغات چیزی ندیدیم و اطلاعاتی جز آدرس کلاس و توهین به اشخاصی مثل جناب آقای طباطبایی چیزی ندیدیم.به نظرم خوبه که از تجربیاتمون صحبت کنیم نه اینکه پول بگیریم و تبلیغ کنیم.در ضمن با کوبیدن بقیه آدم بالا نمیره.

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برای زبان تخصصی پیشنهادم فقط متنه ، نه کلمه نه هیچ چیز دیگه ، متن کنکور های سال های اخیر و آزمون های آزمایشی همه ی موسسات (مرکز ، ایوان ، پردیس معمار و آکادمی) رو بزنین ، همین ، جدا خوندن کلمه به تنهایی کمکی نمی کنه...اگرم می خواین کلمه بخونین کلمات عمومی رو دوباره بخونین که توی خوندن متن مشکل نخورین...

من مظورم از کپی دقیقا حرف خودتونه ، خاطرات تکراری ، مثالای یکی و ... من همه ی جک ها ، مثال ها و چیزایی که هر دوی این اساتید می گن رو از دکتر سعیدی پور اولین بار شنیدم ، یعنی خاطراتی که صرفا برای اینکه درس جا بیفته گفته می شه و یه فن خوب تو تدریسه...بهرحال من از هیچ کس دفاع نمی کنم هیچ کس رو هم محکوم نمی کنم...صرفا نتایج دو سال اخیر رو میبینم و به این نتیجه می رسم که الان دکتر طباطبایی داره بهتر نتیجه می گیره :
پارسال : صدرا (رتبه 1) ، نیلوفر (رتبه 2) مژگان (رتبه 5) شروین (رتبه 11) شاگردای دکتر بودن که من می شناسم.
امسال : رامتین (رتبه 1) نیلوفر (رتبه 1 مدیریت) پریسا(رتبه 2 مدیریت) علی (رتبه 4) مائده(رتبه 8 انرژی) مهرزاد (رتبه 11) که همه همکلاسیم بودن غیر نفر آخر که مشهد شاگرد دکتر بوده.

بهرحال ، من همیشه ممنون شما بودم به دلیل زحماتتون تو باشگاه و در اختیار گذاشتن بهترین جزوات و براتون به شدت آرزوی موفقیت توی پایان نامه تون دارم و از ته دل می گم ، شما روی چشم بنده جا دارید و از اینکه فکر کردم دارید بی احترامی می کنید (سوتفاهم) ازتون عذر می خوام.

البته که همین طوره دوست عزیز و جدید من. ما قصدمون فقط اگاهی رسانی بهتر به بچه هاست. منم مبلغ هیچ موسسه ای نیستم. البته کپی طبیعیه چون بالاخره شاگرد سروش نیا بودن ایشون اما دیگه تا اینقدرش خداییش ضایعه دیگه. نیست؟ چون از اهالی آکادمی هستی یه خاطره خوبو برام زنده کردی شما. دکتر سعیدی پور عزیز و گل که فکر کنم باتجربه ترین استاد تو آموزش کنکور باشن و من کاردانی به کارشناسیمو فقط مدیون تدریس و مشاوره ایشونم اما یادمه سر کلاس هروقت با بچه ها بحث می شد که فلان استاد فلان چیزو گفته این بزرگوار با ادب و خوش اخلاق می گفتن هرچی سروش نیا گفته همون ملاکه. یا یه استاد عزیز دیگم تو اون مجموعه مهندس ایرانشاهی عزیز که واقعا پرسپکتیوو از ایشون یاد گرفتم 4-5 سال پیش (سال نود) به دوستم (ملیکا) گفته بودن یکی از اصلی ترین عوامل قبولی تو دانشگاه تهرانشون سروش نیا بوده و هرجور شده ایشونو برمی گردونن آکادمی.
دوست عزیزم افکار عمومی هیچ وقت اشتباه نمی کنه. تعداد نفرات و کدهای کلاسی سالیانه این دو نفر (اصل و کپی) را با هم مقایسه کنید.
همیشه می گم سرنوشت زندگی بچه ها نباید اسیر تبلیفات موسسه ای بشه. اگه نگاه کنین این اسامی رتبه اولا همه جا و تو همه موسسات هست. برید ببینید. واقعا این آدما اینقدر بیکار بودن که همه کلاسای همه موسساتو برن؟! سال ما دو تا از موسسات غیرتخصصی که تبلیغات تلویزیونی هم دارن به رتبه یک کلاس ما گفته بودن بیا بهت پول می دیم اسمت بیاد تو تبلیغاتمون.
یه دودوتا چهارتای ساده است دیگه مهندس عزیز. طبیعیه وقتی ترن آور مالی رو یه نفر تکون بده واسه یه جا خوب باشه واسه جای دیگه بد. مثلا سروش نیا سالانه 15-16 تا کلاس پر می کنه اینو ضربدر 40-50 تا دانشجو تو هر کلاس بکن حالا این عددو ضربدر شهریه کلاس...می بینی چه رقمی عاید موسسه می شه!!! خب پس معلومه بقیه که از این ترن آور محرومن بهش فحش بدن. مثلا تا پارسال که ایوان خانه بوده که هیچ ولی مطمئن باش امسال همین ایوان خانه ای ها مثل آکادمی می گن نه! اصلا خوب نبود! فلانی خیلی ازش بهتره! درصورتی که التماسش می کنن برگرده.
حیف نمی خوام به طرفداری کورکورانه متهم بشم اما می تونم ده برابر اسمایی که آوردی اسم ردیف کنم ولی می گم تشریف ببرید دانشگاه های بزرگ و خودتون از قبولیا بپرسید.
ببخشید خیلی حرف زدم اما بحث ما خوبیش اینه که همه حقایقو واسه دوستای تازه کارمون غربال می کنه و تنها هدفم گول نخوردن بقیه مثل خودمه دوست گرامی و جدید و البته اینکه از سرقت علمی و کپی متنفرم! ولی مرسی که خاطرات خوب دکتر سعیدی پور گل و مهندس ایرانشاهی عزیزو برام زنده کردید.

البته که همین طوره دوست عزیز و جدید من. ما قصدمون فقط اگاهی رسانی بهتر به بچه هاست. منم مبلغ هیچ موسسه ای نیستم. البته کپی طبیعیه چون بالاخره شاگرد سروش نیا بودن ایشون اما دیگه تا اینقدرش خداییش ضایعه دیگه. نیست؟ چون از اهالی آکادمی هستی یه خاطره خوبو برام زنده کردی شما. دکتر سعیدی پور عزیز و گل که فکر کنم باتجربه ترین استاد تو آموزش کنکور باشن و من کاردانی به کارشناسیمو فقط مدیون تدریس و مشاوره ایشونم اما یادمه سر کلاس هروقت با بچه ها بحث می شد که فلان استاد فلان چیزو گفته این بزرگوار با ادب و خوش اخلاق می گفتن هرچی سروش نیا گفته همون ملاکه. یا یه استاد عزیز دیگم تو اون مجموعه مهندس ایرانشاهی عزیز که واقعا پرسپکتیوو از ایشون یاد گرفتم 4-5 سال پیش (سال نود) به دوستم (ملیکا) گفته بودن یکی از اصلی ترین عوامل قبولی تو دانشگاه تهرانشون سروش نیا بوده و هرجور شده ایشونو برمی گردونن آکادمی.
دوست عزیزم افکار عمومی هیچ وقت اشتباه نمی کنه. تعداد نفرات و کدهای کلاسی سالیانه این دو نفر (اصل و کپی) را با هم مقایسه کنید.
همیشه می گم سرنوشت زندگی بچه ها نباید اسیر تبلیفات موسسه ای بشه. اگه نگاه کنین این اسامی رتبه اولا همه جا و تو همه موسسات هست. برید ببینید. واقعا این آدما اینقدر بیکار بودن که همه کلاسای همه موسساتو برن؟! سال ما دو تا از موسسات غیرتخصصی که تبلیغات تلویزیونی هم دارن به رتبه یک کلاس ما گفته بودن بیا بهت پول می دیم اسمت بیاد تو تبلیغاتمون.
یه دودوتا چهارتای ساده است دیگه مهندس عزیز. طبیعیه وقتی ترن آور مالی رو یه نفر تکون بده واسه یه جا خوب باشه واسه جای دیگه بد. مثلا سروش نیا سالانه 15-16 تا کلاس پر می کنه اینو ضربدر 40-50 تا دانشجو تو هر کلاس بکن حالا این عددو ضربدر شهریه کلاس...می بینی چه رقمی عاید موسسه می شه!!! خب پس معلومه بقیه که از این ترن آور محرومن بهش فحش بدن. مثلا تا پارسال که ایوان خانه بوده که هیچ ولی مطمئن باش امسال همین ایوان خانه ای ها مثل آکادمی می گن نه! اصلا خوب نبود! فلانی خیلی ازش بهتره! درصورتی که التماسش می کنن برگرده.
حیف نمی خوام به طرفداری کورکورانه متهم بشم اما می تونم ده برابر اسمایی که آوردی اسم ردیف کنم ولی می گم تشریف ببرید دانشگاه های بزرگ و خودتون از قبولیا بپرسید.
ببخشید خیلی حرف زدم اما بحث ما خوبیش اینه که همه حقایقو واسه دوستای تازه کارمون غربال می کنه و تنها هدفم گول نخوردن بقیه مثل خودمه دوست گرامی و جدید و البته اینکه از سرقت علمی و کپی متنفرم! ولی مرسی که خاطرات خوب دکتر سعیدی پور گل و مهندس ایرانشاهی عزیزو برام زنده کردید.
مرسی که بدون جانبداری بحث رو ادامه میدی...
فقط ، این اسم هایی که من آوردم رو همه رو می شناسم ، و همه رو رو در رو باهاشون صحبت کردم و یا همکلاسی هام بودن...ببینید ، من خودم از حامد ایرانشهای خواستم توی جدولی که توی سایت آکادمی هست از جلوی اسم من "کلیه دروس" رو برداره ، چون من اونجا فقط یه کلاس رفتم و نه کلیه دروس و اونم برداشته شد...

در مورد این که می فرمایید از امسال تو ایوانخانه سروش نیا رو می زنن ، کاملا مطمئنم ، مطمئن باشید همه موسسات علی طباطبایی (استاد درک) رو هم می زنن ، حتی فک کنم سینا شریفی رو هم بزنن ؛ اما بحث اینجاس :

استاد ، کلاس ، آزمون ، موسسه و همه و همه فقط 10% قضیه س ، کاتالیزوره ،مهم خود آدمه! و مطمئنا هستن کسایی که بدون همین موسسه و کلاس و اینا نتایج فوق العاده ای هم گرفتن...

saman3230

عضو جدید
سلام ،

بچه ها امروز برای من هم ایمیل و هم یه اس ام اومد به نام گروه آموزشی سروش ، که ظاهرا دکتر سروش نیا اونجا هستند (میگن ماله خودشه !!!) و نکته جالب اینکه دیگه ایوان خانه معمار نیست !!!

اینم برناموشون که تو ایمیل بود

bar.jpg

اینم آدرسش که تو سایشتون زده

خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه ساعی دوم (انتهای کوچه)، فرهنگسرای سرو
تلفن : 88872213

امیدوارم به دردتون بخوره

!طلوع!

عضو جدید
سلام
با اجازتون من وسط دعوا یه نرخی تعیین کنم:D
من نه کلاس دکتر سروش نیارو شرکت کردم نه دکتر طباطبایی. نه ایواخانه بودم نه اکادمی نه مرکز:D
چیزی که میخوام بگم صرفا تجربه خودم و کمک به دوستانه

با حرف سارا خانم کاملا موافقم که شکل ظاهری و فرمت جزوات دکتر طباطبایی به شدت شباهت داشته به جزوات اقای شروش نیا(راجع به نحوه تدریس نظری ندارم چون کلاسشون نبودم ولی دوستام که کلاس اقای سروش نیا رو رفتن خیلی خیلی از نحوه تدریس راضی بودن).

امیدوارم مطلبی که میخوام بگم حمل بر جانب داری از استاد خاصی نشه. کسایی که میخوان کلاس برن نظر شخصی من دکترسروش نیاست ولی کسایی که دسترسی ندارن یا به هر دلیلی میخوان فقط جزوه بخونن :
من جزوه 93 هر دو این عزیزان رو بررسی کردم و با اطمینان میگم که جزوه اقای طباطبایی واسه کسایی که تو کلاس حضور ندارن خیلی خیلی مناسب تره(نه اینکه خدای نکرده بار علمی جزوه اقای سروش نیا پایین باشه ها) بخاطر اینکه نیاز کمتری به پر کردن جزوشون سر کلاس بوده و بیشتر مطالب رو خودشون نوشتن و نیازی انچنانی به پر کردن سر کلاس نیست(برخلاف جزوه دکتر سروش نیا که فکر کنم خیلی متکی و مکمل کلاسشونه)
اینکه گفتم بررسی و مقایسه کاملی بوده که بین این دو جزوه انجام دادم;)

Sahar.Pirozmanes

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید اگه نقد یه رفتار نادرست و بیان دیدگاه های مخالف و موافقش باعث اذیت شما شد. کاشکی اول یه نگاه به سابقه تو این باشگاه و کمکی که به بچه ها شده و جزوه های کمیابی که قرار دادمو نظر بچه هاراجع به من را می دیدید و بعدش از تجربیات صحبت می کردید. کسی که ندیده و نشناخته حرف از پول و مزدور بودن دیگران می زنه نکنه خدای نکرده زبونم لال [.......]

rozi_1368

عضو جدید
سلام به دوستای قدیمی و جدید
نمی خواستم وارد بشم اما گفتم یه چیزایی منم بگم
موسسه در بهشت نیست که دیگه با داشتنش خیالمون راحت باشه بلکه مثل یه مغازه میمونه که یه سری خدمات عرضه می کنه و باید ارزیابی کنیم خدمات کدوم به دردمون می خوره
پس بهتره بیشتر به جای پرداختن به شخصیت اساتید که یه مساله شخصیه به کیفیت کار و جزوشون بپردازیم. از طلوع عزیز تشکر می کنم که بحثو را به جای خوبی کشانید.
اینکه سارا جون که از قدیمی ها و بهترین های باشگاست بهش می گه کپی درواقع یه رفتار ناشایسته که تقریبا همه ما ایرانیا داریم. من هر دو بزرگوار رو دیدم هم جناب سروش نیا هم جناب طباطبایی. . چون آقای طباطبایی رفرنس نمی ده از چیزایی که می گه سارا اسمشو گذاشته کپی. مثلا روش های خاص ابداعی سروش نیا که به شوخی اسماشونو گذاشته «چشمان شهلا» و «هرچی مثل همونه» و ممکنه ما فکر کنیم جناب طباطبایی می خواد به نام خودش جابزنه و ...
خب طبیعیه آقای طباطبایی خیلی از استاد خودش (سروش نیا) الگو بگیره و هروقتم حرفی می شد یا بچه ها شیطنت می کردن هیچ وقت سروش نیا از طباطبایی کلامی بد نمی گفت و تازه می بردش بالا
اما جزوه و کلاس به تجربه من:
جزوه سروش نیا بدون کلاسش به درد نمی خوره چون خیلی خامه و اصولا اینو می ده که بچه ها وقتشون صرف نوشتن تو کلاس نشه. پرشدش هم به درد نمی خوره چون هر کی از دید خودش پرش می کنه. اصلش انیمیشن ها و آزمایش های سر کلاسشه ولی با طلوع جان موافقم اگه قراره بدون کلاس فقط جزوه بخونین، طباطبایی

rozi_1368

عضو جدید
اینو یادم رفت بگم که تو ایستایی که مهم و سرنوشت سازه یکی از همین دو تا را باید انتخاب کنید. بقیه خیلی جواب نمی دن
من کلاس را با استاد طباطبایی رفتم و نکته و تست را با استاد سروش نیا
برا ما که تو دانشگاه چیز زیادی یادمون ندادن کلاس طباطبایی به کل همه درس های استاتیک و مقاومت و بتن و فولاد و سازه های نو می ارزید و یک ساعت کلاس سروش نیا به می ارزه به کل کلاس طباطبایی
کلاس سروش نیا به خاطر عمقی و ساده یاد دادنش بهترین تجربه آموزشی من و همه دوستام بوده و هست

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
از قدیم گفتن زنه و قولش:lol:
امروز رفتم پیگیر شدم
منظورتون از سوالا کدوم ایناس؟

پیوست ها

• a.pdf
    82 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Statics (Architecture).pdf
    2.2 مگایابت · بازدیدها: 0

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه..خسته نباشید
بچه ها من چند صفحه گذشته رو خوندم یکم گیج شدم...:surprised:
فقط اینو بگم که امکان کلاس رفتن ندارم,با زبان و سیستم و فن و اینا مشکل ندارم فقط سر ایستایی یکم شک دارم,اون قدیما تو دانشگاه که با سازه و ایستایی مشکلی نداشتم خوب میفهمیدم نمره هامم خوب میشد ولی واسه کنکور نمیدونم چجوریه..
میشه بگین اگه نخوام کلاس برم باید چه کتابایی رو بخونم که کامل یاد بگیرم؟؟ و اینکه جزوه های دکتر سروش نیا رو از کجا باید تهیه کنم؟؟ باید برم خود آکادمی؟؟

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسیر تبلیغ و دروغ نشید عزیزان. به جای سیستم کپی! اصل اوریجینالشو پیدا کردم. پیشنهاد می کنم به جای کورکورانه کلاس رفتن و وقت و هزینه تلف کردن حتما یه مشاوره رایگان خصوصی (نه آمفیتئاتری) با بهترین معلم و استاد عالی دانشگاه تهران داشته باشید. سنگ مفت گنجشک مفت
مشاهده پیوست 242646

مشاهده پیوست 242648

رتبه 1 تکنلوژی با استاد طباطبایی 100 زدن و 1 شدن.. و 2 تکنولوژی تو مشهد..همچنین 1 انرژی و 1 و 2 مدیریت امسال...
حرف شما درست نیست...

miladsamadi

عضو جدید
سلام یعنی استاد سروش نیا واسه کل ایستایی وسیستم وطراحی فنی کلش این همه سوال دارند نه با فکر نکنم ای کاش زحمت می کشیدید مجموعه کلی رو می داشتید

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
تجرییات کنکوری های 94 برای انتخاب کلاس های کنکور و اساتید

با سلام خدمت معماران عزیز ،دوستانی که کنکور 94 نتایج خوب کسب کردند لطف کنن راهنمایی کنن در مورد انتخاب کلاس ها و مزایا و معایب هر کلاس

زبان عومی : رستمی - اصفهانی - تقی زاده

زبان تخصص: رستمی - اصفهانی - عالم زاده

ایستایی : کزازی - طباطبایی مجتبی فاطمی-خرسند

عناصر جزییات: کزازی - سعیدی پور

مصالح : کزازی-سعیدی پور

تنظیم شرایط: بلادر - ایزدی-ایراهیم پور

تاسیسات: بلادر - ایزدی-ساسان مرادی

تاریخ ایران: نسیم عسگری-فقیهی-یخشی

تاریخ جهان: مانا قابوسی- دهقانی-مهر علی

درک عمومی: فراهانی - بهمنش - حسینی -دهقانی - ایرانشاهی

منظر: الناز نیرومند -جاودانی

ممنوووووووووووووووووووون

رتبه 1 تکنولوژی با دکتر طباطبایی ایستایی رو 100 زد.. 2 تکنولوژی هم مشهد با دکتر طباطبایی .. 1انرژِی... 1 مدیریت...2 مدیریت و ..... همه با دکتر طباطبایی کلاس داشتن.. اگر بازم بیشتر تحقیق میخواید.. تو سایت اکادمی رتبه ها به علاوه کلاس هایی که پیش ما اومدن رو گفتیم ...

http://www.memarico.com/CMS_UI/content.aspx?id=125

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه 1 تکنولوژی با دکتر طباطبایی ایستایی رو 100 زد.. 2 تکنولوژی هم مشهد با دکتر طباطبایی .. 1انرژِی... 1 مدیریت...2 مدیریت و ..... همه با دکتر طباطبایی کلاس داشتن.. اگر بازم بیشتر تحقیق میخواید.. تو سایت اکادمی رتبه ها به علاوه کلاس هایی که پیش ما اومدن رو گفتیم ...

http://www.memarico.com/CMS_UI/content.aspx?id=125

این رو من می تونم شهادت بدم . دوست خودم توی سه ماه کلاس با دکتر طباطبایی رتبه 10 تکنولژی شد.البته که به خوندن خودش هم خیلی ربط داشت و واقعا وقت گذاشت .

saba_ar70

عضو جدید
آقاي ايرانشاهي من جسارت نميكنم ولي شما فك ميكنيد رتبه هاي ١ و ٢ و رتبه هاي برتر تمام فنشون رو مديون دكتر طباطبايي هستند؟
من قصد مقايسه ندارم امسالم سال اولم هست و شناختي از هيچكدوم اين دو بزرگوار ندارم اما دوساله كه دارم تو اين باشگاه نظر بچه هارو ميخونم
اما اين بحث اين دو استاد خيلي تو اين باشگاه بالا گرفته و من فك ميكنم نميشه گفت يك استاد تضميني واسه رتبه يك شدن هست
چه بسا خيلي ها كه كلاس استاد طباطبايي اومدن و شايد مجازم نشدن حتي اما خوب هيچوقت حرفي راجبه اونها نيس
اين در مورد استاد سروش نيا هم هست و يك نظر ديگه اينكه فك كنم يه منبع تحقيق ميتونه بچه هاي سال قبل باشه نه سايت هاي موسسات و آمارهاي اونا چون من از زمان اعلام نتايج اسم آقاي جنيدي رو توي تمام موسسات ديدم تقريبا و اين از نظر عقلاني شدني نيست
من فك ميكنم مقايسه بيش از حد اين دو استاد و دو گروه شدن افراد سر اين موضوع داره كلا تلاش بچه هاي رتبه برتر رو از چشم ميندازه
و شايد بچه ها فك كنن كه قبول شدن فقط و فقط از راه كلاس اين ٢استاد ممكنه

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه 1 تکنلوژی با استاد طباطبایی 100 زدن و 1 شدن.. و 2 تکنولوژی تو مشهد..همچنین 1 انرژی و 1 و 2 مدیریت امسال...
حرف شما درست نیست...

استااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد عزیز با ما هم آره؟!:lol: چقدر نظراتتون عوض شده! موندیم این وسط کی راست میگه؟ اسم یه نفر صد جا هست: ایوانخانه، مرکز معماری، آکادمی و بقیه

سلام یعنی استاد سروش نیا واسه کل ایستایی وسیستم وطراحی فنی کلش این همه سوال دارند نه با فکر نکنم ای کاش زحمت می کشیدید مجموعه کلی رو می داشتید
من سعی می کنم هرچی هستو از انتشارات تهران و پارس گیر بیارم

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام

اولا :
امیدوارم تلاش های 3 سالتون برای تخریب استاد ها یک روزی تموم بشه!!! و 3 سال کار شما دقیقا زمان های ثبت نام ایستایی سودمند باشه...

من کل پست های شما رو دیدم... تقریبا 3 سال هست که مشغول این کار هستید و این خوب نیست... اگر می خواهید از کسی طرفداری کنید مشکلی نیست... تخریب بقیه چرا؟؟؟؟ اگر بقیه هم ببینن جالبه... حتی یکی از پست ها یک نفر گفته من نکته و تست رفتم سروش نیاو کلاس اصلی با طباطبایی و سروش نیا خیلی بهتره در صورتیکه تو پست های قبلیش همش داره از سر کلاس سروش نیا خاطره میگه!!!!!!!!! مگه میشه؟؟؟؟ به نظرم خیلی از پیش تعیین شدست... نزدیک ثبت نام ها یه سرس اکانت با پست های کم و تعریف های زیاد از یک نفر!!!
رتبه 1 انرژِی 1 تکنولوژِی 2 تکنولوژی 1 مدیریت.. 2 مدیریت...و.... همه با دکتر طباطبایی ایستایی بودن امسال!!!...ما بر خلاف همه موسسات می نویسیم که چه کلاسی می اومدن رتبه هامون.... ولی هیچ جا این کارو نمیکنه... شما هم انجام بدید... اگر ای قدر اصرار دارید رو یک استاد...
من هر کسی رو می خوام بشناسم بقیه پست هاشم میخونم!!!!! پست های قبلی شما کاملا یک سو داره... تخریب یک نفر... به نظرم تو فضای واقعی رقابت باشه بهتره...

همینکه من به عنوان مدیر گروه آکادمی و علی قزوینیان رتبه 4 تکنولوژی و 5 انرژی با اسم واقعی خودمون داریم مشاوره میدیم ولی خیلی ها با اسم مستعار هر چی میخوان میگن خیلی چیزارو نشون میده..

دوما:

من گفتم کنکورمو مدیون ایشونم!!!!!! من گفتم برشون میگردونم آکادمی؟؟؟؟ خودم اینجام.... سالم....زنده.... چطوری این حرف هارو از زبون من میزنی...

اگر من استاد گل و عزیز 4 سال پیش شما بودم یه درخواست دارم: لطفا لطفا لطفا... جو رو خراب نکن... خیلی حس بدی داره دیدن و جواب دادن این پست ها به جای مشاوره دادن!!!!!!! بچه ها رتبه های استاد هارو می بینن و قضاوت میکنن... تمام

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو یادم رفت بگم که تو ایستایی که مهم و سرنوشت سازه یکی از همین دو تا را باید انتخاب کنید. بقیه خیلی جواب نمی دن
من کلاس را با استاد طباطبایی رفتم و نکته و تست را با استاد سروش نیا
برا ما که تو دانشگاه چیز زیادی یادمون ندادن کلاس طباطبایی به کل همه درس های استاتیک و مقاومت و بتن و فولاد و سازه های نو می ارزید و یک ساعت کلاس سروش نیا به می ارزه به کل کلاس طباطبایی
کلاس سروش نیا به خاطر عمقی و ساده یاد دادنش بهترین تجربه آموزشی من و همه دوستام بوده و هست

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شد-معماری-91?p=4701535&viewfull=1#post4701535

شماکه کلاس سروش نیا رفتی!!!!!!!
اینم لینکش!!!!!

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شد-معماری-91?p=4701535&viewfull=1#post4701535
خدایا چه خبره این جا!!!!
لطفا بس کنید این سم پاشی هارو!!!

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده ام به خدا اگه رنجوندمتون و اینجا جلوی همه ازتون عذر می خوام. فقط بحث حق و حقیقت بود و بس. خوشبختانه سوابق من روشنه تو این باشگاه. همه چیزم حقیقیه نه مجازی. به احترام استادیتون و یاد اون تدریس عالی پرسپکتیوتون سکوت می کنم اما حقیقت این وسط قربانی می شه که خودتونم خوب می دونید. من واسه همه حرفام شاهد زنده دارم اونم نه یکی دوتا....حالا اگه انکار می کنید بحث دیگه ایه...

یاشار معمار

عضو جدید
سلام به همه......................من هم نمیتونم کلاسهای کسایی برم که هر کدومتون به نوعی دارین ازشون دفاع میکنین .............فقط میخوام این بگم که اگه واقعا اهل درس خوندن هستیم نیازی نیست به این همه کلاسهای رنگارنگ............

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقاي ايرانشاهي من جسارت نميكنم ولي شما فك ميكنيد رتبه هاي ١ و ٢ و رتبه هاي برتر تمام فنشون رو مديون دكتر طباطبايي هستند؟
من قصد مقايسه ندارم امسالم سال اولم هست و شناختي از هيچكدوم اين دو بزرگوار ندارم اما دوساله كه دارم تو اين باشگاه نظر بچه هارو ميخونم
اما اين بحث اين دو استاد خيلي تو اين باشگاه بالا گرفته و من فك ميكنم نميشه گفت يك استاد تضميني واسه رتبه يك شدن هست
چه بسا خيلي ها كه كلاس استاد طباطبايي اومدن و شايد مجازم نشدن حتي اما خوب هيچوقت حرفي راجبه اونها نيس
اين در مورد استاد سروش نيا هم هست و يك نظر ديگه اينكه فك كنم يه منبع تحقيق ميتونه بچه هاي سال قبل باشه نه سايت هاي موسسات و آمارهاي اونا چون من از زمان اعلام نتايج اسم آقاي جنيدي رو توي تمام موسسات ديدم تقريبا و اين از نظر عقلاني شدني نيست
من فك ميكنم مقايسه بيش از حد اين دو استاد و دو گروه شدن افراد سر اين موضوع داره كلا تلاش بچه هاي رتبه برتر رو از چشم ميندازه
و شايد بچه ها فك كنن كه قبول شدن فقط و فقط از راه كلاس اين ٢استاد ممكنه

حرف شما کاملا درسته.. اصل خود داوطلب هست.. اگر نگاه کنید توی لیت محمد ذوالنوری بدون کلاس 2 شد.. من هم تاکیدم تو روش درس خوندن هست..ولی چند تا حرف جا داره زده بشه..
تنها جایی که در لیست رتبه هاش میزنه که هر رتبه ای چه کلاسی میومده آکادمی هست... ای کاریه که هیچ جایی انجام نمیده.. واقعا تو این مسئله نمیشه یکسان بدونیم خودمون رو با بقیه!!! من موافقم که خود رتبه ها کار کردن ولی تاثیر استاد کم نیست.. امیر جنیدی هم یک کلاس پیش ما اومده که روبروی رتبش نوشتیم!!! هیچ جا اینو نزده که بتونن استفاده همه جانبه کنن.
خیلی خیلی خیلی جالبه چند تا پست رو ببینید....در مورد سم پاشی های افراد و مقایسه با حرف های من...

دروغ به چه گندگی!!!!
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...یک-دیجیتال-)?p=8299191&viewfull=1#post8299191

آخرین ویرایش:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان لطفا به هیچ عنوان استادی را تخریب نکنید. در خصوص اقای طباطبایی من کلاس ایشون نرفتم و کلاس اقای سروش نیا را رفتم. اگر واقعا اقای طباطبایی دقیقا دارند روش اقای سروش نیا را می روند. اشکالش چی هست؟ مگر ذکات علم ترویج ان نیست. البته درستش این است که اقای طباطبایی از اقای سروش نیا اجازه بگیرند ( البته فر ض بر این است که عینا شبیه به هم باشد). و اگر اقای اجازه گرفته باشند کاری درست و شایسته ای انجام می دهند. چون دارند روش درستی را تدریس می کنند. من نشنیدم که جایی اقای سروش نیا از اقای طبتطبایی به بدی یاد کنند. پس لطفا به جای قضاوت و تخریب کار خودتان را انجام دهید. هر دو استادم دارند کار خودشون را انجام می دهند. مطمءن باشید با رفتن و یا نرفتن سر کلاس این دو بزرگوار کسی بد بخت یا خوشبخت نمی شود. حتی با ارشد خواندن و نخواندن کسی خوشبخت یا بدبخت نمیشود. مهم بینشی که ادم کسب می کند. پس لطفا قضاوت را به عهده بچه ها بگذارید و فقط حقیقت را بگید.
و در ضمن اگر شبیه نباشد روش تدریس دو استاد. دارید نسبت به اقای طباطبایی قضاوت اشتباه انجام می دهید. البته من دیدگاهم در خصوص موسیات کاملا مشخصه و به هیچ عنوان روش قبولی ارشد فعلی را استاندارد نمی دادم. و قبلا هم گفتم در تمام جاهای دنیا روش های کارامد تری مثل پرتفوریو مورد قبول است. امیدوارم روزی را ببینیم که این بازار ناسالم کنکور برداشته شود. و از این بن بست معماری در سطح دانشگاه ها خارج شویم.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت دوستان عزیز فعال در تالار کارشناسی ارشد

لطفا همانطور که بارها این مساله رو متذکر شدم از تخریب دیگر اساتید خودداری کنید ! و اگر شناخت و اطلاعی از برنامه های اساتید محترمی که در زمینه آموزش فعال هستند دارید تنها و تنها به اطلاع رسانی پیرامون برنامه های ایشان بپردازید ( تنها یک پست در همین تاپیک یا بخش آگهی باشگاه ) مسلما اعضا تالار میتواند بهترین برنامه که مناسب با شرایط آنهاست را انتخاب کنند ؛ مطمئنا تمامی اساتید ضعف ها و نقات قوت خود را دارند ولی تخریب دیگر اساتید محترم به هیچ عنوان قابل پذیرش نخواهد بود

همچنین این مساله رو متذکر میشم که فعالیت با چند نام کاربری در این باشگاه تخلف محسوب میگردد ؛ لطفا از ادامه این فعالیت خودداری کنید تمامی اطلاعات سیستم و IP افراد برای بنده مشخص هست و افرادی که با چند یوزر فعال هستند کاملا شناخته شده هستند لطفا تکرار نفرمائید

از توجه شما سپاسگزارم

ebadi69

عضو جدید
با اجازه مدیر ارشد سایت جناب DDDIQ
اینو میگم که این فرهنگ غلط تخریب اشخاص حدقل از قشر تحصیل کرده ما حذف شه چون واقعا شایسته نیس در مورد این دو استاد بزرگوار هرجور دلمون میخاد صحبت کنیم وقضاوت کنیم

من امروز به دکتر سروش نیا پبام دادم که آقای طباطبایی شاگرد ایشون بودن یا نه ایشون هم در مورد آقای طباطبایی اینطوری برای من پاسخ دادن متن اصلی از زبان خودشونه

خواهش می کنم نه مساله مهمی نیست. بله دوره تابستان سال 86 در موسسه خانه عمران (آن موقع در کوچه اسلامی خیابان سهروردی بود) عزیز لاغراندامی به نام سید جواد طباطبایی بود که همیشه انتهای کلاس می نشست و مودب و لایق و پرکار بود. همان سال دانشگاه تهران تکنولوژی معماری پذیرفته شد و چون سابقه دستیار استادی در دانشگاه خودش را داشت، معرفیش کردم به جاهای مختلف برای تدریس و مدارک خودم را دراختیارش گذاشتم و رفته رفته به سبب لیاقت و پشتکارش صاحب نام شد. ممکنه بپرسم چرا چنین پرسشی مطرح شده است؟

بنظرم دیگه حرفی نمیونه!!!!!

آخرین ویرایش:

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرمن هم تخریب یک استاد یا موسسه اصلا کاردرستی نیست هر استاد و موسسه ای یک سری مزیت ها داره یک سری معایب...:cry: