کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

• -----

رای: 71 53.8%
  • ------

رای: 61 46.2%

• مجموع رای دهندگان
    132
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

m3631

عضو جدید
آکادمی! :D جواب قانع کننده؟ خب خودم کاردانی به کارشناسی اونجا بودم نتیجه رو دیدم...برای ارشد هم دیدم چقدر زحمت میکشن و نتیجه ها هم خیلی عالی بوده...
آکادمی معماری برای ارشد دیگه خوب کار نمیکنه. فقط ایوانخانه معمار و مرکز معماری هستن که اساتید خوبی دارن و نتایج خوبی هر سال میدن. پارسه هم که اصلا اووووووته... :biggrin:

fhzzamani

عضو جدید
این لیست دروسی هست که ما گذروندیم، اما خب این رشته کاملا جدید بود و استادای خوبی نداشت، حتی خودشون هم میگفتم ما تو این رشته استاد نداریم.
http://www.msrt.ir/fa/prog/ApprovedCourses/5-1-b-2.pdf
سلام.
چ جالب من اطلاع چندانی نداشتم. ولی بعد از ی سری بچه های باشگاه همینطوری کم و بیش همین تو پستاشون متوجه شدم.
خوبه.من رشته معماری داخلیو دوس دارم و چقد خوب ک کارشناسی دوباره شرو کردن برا این رشته.امیدوارم خیلی زود رونق بگیره.
خیلی دوس دارم بدونم چیا می خوندین.کتاباتو برام معرفی کنی و دروس و واحدهایی ک گذروندی.بسیار علاقه مندم و دلم میخاد ازش اصولی بدونم.
لطف میکنی اگر راهنماییم کنی.

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میشه لطفا سیلابس های آزمون مرکز کعماری رو بذارین؟!

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی از ازمونای سازمان سنجش اطلاع داره؟؟؟
میدونین چجویه کیفیت سوالا؟؟
:w05:

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها کسی از ازمونای سازمان سنجش اطلاع داره؟؟؟
میدونین چجویه کیفیت سوالا؟؟
:w05:
دوست خوبم، اگر برای معمارمعماری امتحان می دید، مرکز شرکت کنید، اگر برای هنرهای ساخت امتحان می دید،مخصوصا مدیریت پروژه، ایوان خانه بهتره.
سراغ جاهای دیگه نرید. شک نکنید که ضرر می کنید

arminvk

عضو جدید
ظاهرا کسی نیست که فقط از جزوه و آزمون استفاده کرده باشه ..

آخرین ویرایش:

arv3760

عضو جدید
با سلام دوستان من بندرعباسم می خواستم واسه ارشد به خونم کدوم موسسه برم با تشکر؟؟؟

hasanpour70

کاربر فعال
سلام بچه ها ممنون می شم راهنمایی کنین
من شهرستان هستم و می خوام آزمون های آزمایشی رو شرکت کنم، بین مرکز معماری و ایوانخانه موندم
بنظر شما کدومش بهتره؟؟؟؟؟
مرکز معماری شهر ما نمایندگی داره می تونم آزمونهارو حضوری شرکت کنم
بنظرتون حضوری یا اینترنتی فرقی داره؟؟؟؟؟

ممنونم از کمکتون

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام دوستان من بندرعباسم می خواستم واسه ارشد به خونم کدوم موسسه برم با تشکر؟؟؟

سلام بچه ها ممنون می شم راهنمایی کنین
من شهرستان هستم و می خوام آزمون های آزمایشی رو شرکت کنم، بین مرکز معماری و ایوانخانه موندم
بنظر شما کدومش بهتره؟؟؟؟؟
مرکز معماری شهر ما نمایندگی داره می تونم آزمونهارو حضوری شرکت کنم
بنظرتون حضوری یا اینترنتی فرقی داره؟؟؟؟؟

ممنونم از کمکتون
سلام دوستای خوبم. مرکز معماری معمولاً آزموناش بهتره. ایوانخانه کلاساش. سالای قبل که اینجوری بود. امسالم احتمالاً همونه.
واسه آزمون حضوری و غیرحضوری بستگی به خودتون داره. اگه استرس دارین و واستون مهمه شرایط مشابه کنکور اصلی باشه حضوری ثبت نام کنین. در غیر این صورت اینترنتی. البته بچه های باشگاه هر سال آزمونا رو لطف میکنن و اینجا آپلود میکنن. میتونین از اینجا دانلود کنین و از خودتون آزمون بگیرین و پولتونو پس انداز کنین.

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم. مرکز معماری معمولاً آزموناش بهتره. ایوانخانه کلاساش. سالای قبل که اینجوری بود. امسالم احتمالاً همونه.
واسه آزمون حضوری و غیرحضوری بستگی به خودتون داره. اگه استرس دارین و واستون مهمه شرایط مشابه کنکور اصلی باشه حضوری ثبت نام کنین. در غیر این صورت اینترنتی. البته بچه های باشگاه هر سال آزمونا رو لطف میکنن و اینجا آپلود میکنن. میتونین از اینجا دانلود کنین و از خودتون آزمون بگیرین و پولتونو پس انداز کنین.
..
کلاساش فقط سروشنیا و اسلام خوب هستند ... بقیه مرکز بهتر از ایوانخانه است !

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
..
کلاساش فقط سروشنیا و اسلام خوب هستند ... بقیه مرکز بهتر از ایوانخانه است !
مگه اساتید عوض شدن؟
پارسال که فقط درک و منظر و تنظیم استادای مرکز بهتر بود. ولی ایوانخانه سروش نیا و رستمی و نسیم عسکری و مانا قابوسی رو داشت. کلاً اگه بتونین گزینشی برین کلاسا رو بهتره. همه چی بستگی به استاد داره. موسسات فقط اسمن. هرجور خودتون صلاح میدونین.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی ازمون های مرکز رو برای هنر های ساخت شرکت میکنه یه سوالی دارم

nil0oufar

عضو جدید
سلام
بچه ها درک علی طباطبایی یا بهمنش؟
علی طباطبایی خیلی خوبه من ایوان کلاسا شو رفتم پارسال ولی الان انحصاریه اکادمی تخصصی...ه
اما تو اکادمی مهندس ایرانشاهی پرسپکتیو درس میده قاطیه درک علی طباطبایییییی.. من مجبور شدم پرسپکتیو برم اکادمی

آخرین ویرایش:

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جون سلام ..بچه ها کسی از ازمون های سنجش اطلاع داره؟ که کیفیتش چجوریه؟
http://sanjeshserv.ir/fullstory.aspx?id=4182

سلام شاید بعضی ها ندونن ولی آزمونی که تسلط نام داره و اصطلاحا برای سازمان سنجش هست. توسط اتحادیه کارکنان سازمان سنجش راه اندازی شده و کیفیت اون هیچ ارتباطی به خود سازمان سنجش نداره. بعضی از دوستان با این فرض اشتباه انتخاب میکنن و نتیجه جالبیو نمیگیرن
پیشنهاد من شرکت در آزمون های 3 موسسه تخصصی است که جمع اصلی رقیبان شما تو این 3 تا موسسه هستند.

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من میخواستم برای ارشد آزمون ها و بسته های آموزشی رواستفاده کنم و کلاس نمیخوام بیام کسی میتونه راهنمایی کنه که کدوما بهترن و چرا
ایوان خانه - مرکز معماری و- آکادمی
در ضمن تهران هم نیستم

ممنون

سلام اگر به جای بسته به منابع اصلی روی بیاری بسیار بهتر نتیجه میگیری به جز 2 درس. سعی کن اگر نزدیک شهرتون این اساتید هستند حتما کلاسشونو بری. خیلی تاثیر داره. البته اگر نیست هم نا امید نشو چون را های دیگه ای هم هست.
استایی: دکتر طباطبایی.. دکتر سروش نیا...مهندس خرسند
درک: مهندس طباطبایی...مهندس فراهانی

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلاس سروش نیا رو برید اگه میتونید من نرفتم خودم کتابای گلابچی رو کامل خوندم خیلی وقتم گرفته شد.به خصوص اگه وقت کم دارید کلاسای سروش نیا رو برید حتما
سلام
من میخوام برای ساله بعد ارشد بخونم اما نمیدونم از کجا شروع کنم میشه منو راهنمایی کنین ؟ ممنون میشم

farhadarch

عضو جدید
سلام دوستان این مطالبو امروز واسه مشاورم تو مدرسان شریف نوشتم و امیدوارم با خوندنش اطرافیانتون و دوستاتون رو از گرفتار شدن در دام چنین موسسات بی پایه و اساسی که همه وجودشان به تبلیغات محیطی وابستست(مخصوصا تو رشته ما) نجات بدین تا به روزگار من گرفتار نشن که تو آزمونای خودسنجی اواخر تابستون از مرکز معماری گرفته تا ایوانخانه معمار رتبم تک رقمی بشه و حتی تو آزمونای اول این موسسه دره پیتم رتبم 2 تا 5 بیارم تا با عدم پشتیبانیشان و سوالای قدمت دارشان(منظورم سالهای دوره!!!) زمینه افول و پس رفت بنده را به صورت منحنی شیبداری فراهم بیاورند. متن نامه :

با عرض سلام و خسته نباشید با توجه به بررسیهای بنده از آزمون امروز(6) چند نکته را خواستم خدمتتان متذکر بشوم تا شاید به گوش مسئولانی که فقط با تبلیغات محیطی خود در این موسسه سعی در فریب جامعه کثیری از دانشجویان خواهان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارند و به جد هیچ چیزی در چنته خود نداشته و با ادعاها و قولهای بی اساسی که هر فرد باسوادی پس از گذر از این دوره قطعا بدان پی خواهد برد رسانده شود،امید است که با این لطف بزرگ جنابعالی با سرنوشت هزاران نفر بازی نشود: 1-با یک بررسی ساده سوالات امسال و سال گذشته به راحتی میتوان به یکسان بودن تعداد زیادی از سوالات حتی در گزینه ها و جوابشان(کپی) پی برد. نتیجه: با توجه به دسترسی دانشجویان به این سوالات در این عصر تکنولوژی و متاسفانه در اثر استفاده بعضی در جهت پوشاندن نقاط ضعف خود رتبه به دست آمده در آزمونها و تراز قطعا واقعی نخواهد بود+با توجه به تغییر روند هرساله سوالات در این مقطع استفاده از سوالات سالهای پیش که مشخص هم نیست چند سال هست که مورد استفاده قرار میگیرند به جد مفید واقع نخواهند شد+و مهمترین عاملی که باعث می شود این کارها و تبلیغات پوچ «غیر اخلاقی و نابخشودنی» باشند این است که با این هزینه گزافی که هر دانشجویی(چه فقیر و چه دارا) صرف این آزمونها میکنند و انتظار شبیه سازی کنکورشان را دارند(مثل من) همان سوالهای سال و یا سالهای پیش را دریافت می کنند در حالی که به راحتی میتوانستند به همان سوالها دسترسی پیدا کنند.(البته اگر ارزش دسترسی داشته باشندوتاریخ انقضایشان نگذشته باشد) 2-پاسخ سوالهای فن ساختمان امروز را مشاهده کرده باشید متوجه میشوید که اکثرشان با سوالات دفترچه یا هیچ قرابتی نداشته و یا جای سوالات و عوض شده و یا اینکه اصلا در پاسخنامه وجود ندارند!!! نتیجه: درصدی که کسب میشود کاملا اشتباه خواهد بود+در صورت اصلاح مجدد پاسخنامه که بعید میدانم با این پشتیبانی ضعیف رخ دهد دیگر وقت امروز از دست رفته و اکثر دانشجویان روزهای دیگر را به برنامه مرور و یا درسیشان اختصاص داده اند+و بعید میدانم حتی با یک بررسی ساده(که این بررسی نیز فقط با ارزش دادن به دانشجو و وقتشان عملی میشود)چنین اشتباه فاحشی رخ دهد.(والا ما دیده بودیم تو نوشتن یه گزینه اشتباه میشه مثلا 2 رو مینویسن 3 ولی نه تا این حد!)
با تشکر از زحمات بی دریغ شما و اطلاع رسانیتان به مراجع بالاتر موسسه

آنستان

عضو جدید
سلام بچه ها راهنماییم کنید من باید برای کلاس اسکیس ثبت نام کنم. امسال اولین بار آزمون اسکیس میدم. خیلی ها علیمحمدزاده رو بهم معرفی کردن و همینطور شقاقی رو. من واقعا نمیدونم کلاس کدومشون رو برم
:razz:
چون که من دستم قوی نیست
:cry:
کدومشون برام وقت میزارن راه بیافتم؟

عزیزم خوب هر استادی خوبیهای خودش رو داره ، شکی نیست که علیمحمدزاده یه استاد خوش بیان و باتجربه ست ولی عزیزم پیش هر استاد بری باید خودت تلاش کنی آره استاد خیلی مهمه چون به آدم راه رو نشون میده و یه راه اشتباه کلی مسیر آدم رو منحرف میکنه( مثل پارسال من) ولی اگه ما تلاش نکنیم پیش بهترین استاد دنیا کلاس بریم نتیجه نمیگیریم انگیزه داشتن هم خیلی مهمه بعضی ها نمیدونم این همه انگیزه رو چطور به دست میارن.

آنستان

عضو جدید
دوست جونم میخواد آزاد شرکت کنه به نظرتون راهیان ارشد بهتره یا پارسه ؟ خیلی وقت خوندن نداره ، بیشتر روز رو کار میکنه ، فقط از ساعت 9-10 شب تا 1 نیمه شب برنامه ریزی کرده درس بخونه یعنی روزی 4 ساعت ؟ اصلا با این برنامه ریزی قبول میشه ؟اگه موسسه دیگه ای هم کارش تو آزاد خوبه لطفا معرفی کنید (به غیر از مرکز معماری )خیلی ممنون دوستای گلم

memar_67

عضو جدید
کنکور تئوری که داره پروندش بسته میشه چخبر از اسکیس؟؟؟

من هم کلی پرس و جو کردم و بین موسسه ها و استادای مختلف شک دارم. اما تا الان نتیجه این بوده که به احتمال زیاد می رم کلاسای شکوهی تو مرکز معماری. پارسال که کلی قبولی خوب داده بود.

آنستان

عضو جدید
من هم کلی پرس و جو کردم و بین موسسه ها و استادای مختلف شک دارم. اما تا الان نتیجه این بوده که به احتمال زیاد می رم کلاسای شکوهی تو مرکز معماری. پارسال که کلی قبولی خوب داده بود.

وای من استرس گرفتم من پارسال رتبم نزدیک 100 بود پیش شکوهی رفتم الان امسال دوباره کنکوریم چقدر افسردگی کشیدم از اونایی نیستم که تلاش نکنم ولی وقتی استاد بی حال باشه و از آدم تمرین نخواد خودبه خود آدم شل میشه من مرکز معماری رو نمیتونم تو دلم ببخشم چون به من مشاوره اشتباه دادن متاسفانه

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

وای من استرس گرفتم من پارسال رتبم نزدیک 100 بود پیش شکوهی رفتم الان امسال دوباره کنکوریم چقدر افسردگی کشیدم از اونایی نیستم که تلاش نکنم ولی وقتی استاد بی حال باشه و از آدم تمرین نخواد خودبه خود آدم شل میشه من مرکز معماری رو نمیتونم تو دلم ببخشم چون به من مشاوره اشتباه دادن متاسفانه
ایشالله امسال قبولین به نظر شما بهترین استاد کیه برا اسکیس ،چون احساس میکنم شما خوب تحقیق کردین برا امسال که دوباره مساله سال پیش خدایی نکرده پیش نیاد براتون

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

شکوهی که اسپانیاس!! مگه برگشته؟؟