کدام موسسه آموزشی برای آمادگی کنکور ارشد معماری بهتر است؟

• -----

رای: 71 53.8%
  • ------

رای: 61 46.2%

• مجموع رای دهندگان
    132
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

yazmin

عضو جدید
سلام
یک سوال از کنکوری های پارسال(94) در مورد درس مهم ایستایی
سروش نیا یا طباطبایی؟؟؟؟؟؟؟
تصمیمم قطعا سروش نیا بود ولی پارسالیا چن تاشون گفتن طباطبایی جووم تره تازه نفسه پر انرژیه یهتر نتیجه داده امسال درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mrabie

عضو جدید
من امسال به توصیه یکی از دوستام برای ازمون آکادمی ثبت نام کردم ( البته اولش واقعا مردد بودم ) حتی با اینکه نمایندگی شهرمون واقعا اذیتم کرد اما بازم راضیم از اینکه دوستم انقدر اصرار داشت به ازمون آکادمی
کلن از کلاس ها هم توی کارگاه ساعته عناصر آقای طباطبایی شرکت کردم ... به نظرم اگه شرکت نمی کردم شاید درصدم توی عناصر 1/2 می شد.. جزوشون و کلاسشون برای من خیلی مفید بود
همینطور کارگاه مقررات ملی آقای ایزدی مرکز معماری رفتم
حالا اگه مرکز معماری هم بیاد اسم منو جزو رتبه هاش بیاره نمیشه بقیه بیان بگن چطور یه نفر 2 تا موسسه رفته ! خیلی از بچه ها دروس مختلف رو توی چند تا موسسه میرن.. این دلیل بر دروغگویی کسی نیست

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امسال به توصیه یکی از دوستام برای ازمون آکادمی ثبت نام کردم ( البته اولش واقعا مردد بودم ) حتی با اینکه نمایندگی شهرمون واقعا اذیتم کرد اما بازم راضیم از اینکه دوستم انقدر اصرار داشت به ازمون آکادمی
کلن از کلاس ها هم توی کارگاه ساعته عناصر آقای طباطبایی شرکت کردم ... به نظرم اگه شرکت نمی کردم شاید درصدم توی عناصر 1/2 می شد.. جزوشون و کلاسشون برای من خیلی مفید بود
همینطور کارگاه مقررات ملی آقای ایزدی مرکز معماری رفتم
حالا اگه مرکز معماری هم بیاد اسم منو جزو رتبه هاش بیاره نمیشه بقیه بیان بگن چطور یه نفر 2 تا موسسه رفته ! خیلی از بچه ها دروس مختلف رو توی چند تا موسسه میرن.. این دلیل بر دروغگویی کسی نیست

کاملا درسته..
کاشکی همه موسسات میزدن هر کسی چه کلاسی رو موسسشون میومده

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

کاملا درسته..
کاشکی همه موسسات میزدن هر کسی چه کلاسی رو موسسشون میومده
کاش موسسات درصدای بچه هایی که اسمشونو به عنوان رتبه اورده های موسسشون مینوسن رو هم بزارن

Sahar.Pirozmanes

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یک سوال از کنکوری های پارسال(94) در مورد درس مهم ایستایی
سروش نیا یا طباطبایی؟؟؟؟؟؟؟
تصمیمم قطعا سروش نیا بود ولی پارسالیا چن تاشون گفتن طباطبایی جووم تره تازه نفسه پر انرژیه یهتر نتیجه داده امسال درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه به کسی بر نمی خوره من بر اساس حرف های بچه های فعال و شناخته شده و رتبه آورده همین باشگاه جواب بدم:
چرا نمی ری جلسه اولو رایگان سر کلاسش بشینی تا ببینی اینقدر پر انرژیه که کلاس آخر شبش با هشت صبحش فرق نداره؟ مگه سروش نیا چند سالشه؟ خیلی داشته باشه سی و یکی دو
از بقیه بپرس از سروش نیا پر انرژی تر هست؟!؟!

saman3230

عضو جدید
سلام به همه بچه دکتر سروش نیا و گروهش (گروه آموزشی سروش) 5 شنبه یه سمینار دارن

توصیه می کنم از دست ندین چون همیشه دکتر سروش نیا مثل جزواتش که هر سال پر از نکته تیریک جدید حرف هاشم جدید و شنیدنیه ، امیدوارم به درد عزیزان بخوره

1-Max.jpg

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش موسسات درصدای بچه هایی که اسمشونو به عنوان رتبه اورده های موسسشون مینوسن رو هم بزارن

به عمل هست نه به حرف!!!!!!!
رتبه یک تکنولوژِی امسال، رامتین که ایستایی رو 100 زده.. کلاس ایستایی با دکتر طباطبایی تو اکادمی

photo_2015-05-25_00-21-30.jpg

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

به عمل هست نه به حرف!!!!!!!
رتبه یک تکنولوژِی امسال، رامتین که ایستایی رو 100 زده.. کلاس ایستایی با دکتر طباطبایی تو اکادمی

مشاهده پیوست 243315
ممنون
درصد رتبه اورده های انرژیتونو هم میشه لطف کنید

erfan_arch

عضو جدید
متاسفانه اکثر آموزشگاه های معماری بیش از اینکه به فکر قبولی دانشجوهاشون باشن به فکر پرکردن جیب خودشونن مثلا
دکتر یزدانی 75 ساعت تدریس داره توی پردیس معماری 600 تومن وباهمین مقدارساعت توی آکادمی 700 تومن.
بابک رستمی زبان عمومی توی نصیر درس میده 48 ساعت 265 تومن توی ایوان خانه بازباهمین تعداد ساعت 480
محمد اصفهانی توی سری عمران 40 ساعت تدریس داره 350 تومن توی مرکز 36 ساعت تدریس داره 430 تومن
ازونور آکادمی کارگاههاشو داده به یه سری دانشجو که هنوز ارشدشونم تموم نکردن بعد به اسم دکترطباطبایی توی سایتش همچیو نوشتن.
ولی باتحقیقی که من کردم تااینجا
برای فن هم سروش نیا هم طباطبایی خوبن
برای عناصر کزازی
اقلیم و تاسیسات ایزدی
زبان یه سری میگن بابک رستمی خوبه یه سری میگن اصفهانی.استادای آکادمی و پردیسم جدیدن کسی شناختی ازشون نداره.جهانشاهی نویسنده زیر ذره بینم کلاس اینترنتی گذاشته.

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون
درصد رتبه اورده های انرژیتونو هم میشه لطف کنید

این خدمت شما :

خیلی کامل و دقیق

http://soruchedu.ir/rotbe.php
ممنون اما من درصداشونو میخواستم بدونم
رتبه 1/13/22ظاهرا جزو رتبه اورده های انرژیشون بودن اما درصداشون مهم بود برام که تو لینکی که دادین نبود

saman3230

عضو جدید
ممنون اما من درصداشونو میخواستم بدونم
رتبه 1/13/22ظاهرا جزو رتبه اورده های انرژیشون بودن اما درصداشون مهم بود برام که تو لینکی که دادین نبود

به روی چشم اون هم براتون استعلام می کنم و خدمتتون تقدیم می کنم

yazmin

عضو جدید
با سلام و احترام
اطلاعی دارید از اینکه برای تاسیسات مهندس آقایی یا ایزدی غیر از سروش و مرکز معماری جای دیگه ای تدریس دارن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

e_kabir

عضو جدید
سلام دوستان قبل از هر چیز تعجب میکنم که توی اسم آموزشگاه های آمادگی کنکور ارشد مرکز معماری ایران نیست!!!!!!
اونم در صورتی که هر سال تعداد بالایی ا ز قبولیا برای این مرکزه.تو سطح دکترا هم همینطور امسال رتبه یکه دکترای مدیریت پروژه هم مال مرکز معماری ایران بود.دوست من بهت پیشنهاد میکنم مثل من و بسیاری از رتبه های برتر دیگه یه سر به مرکز معماری بزن چون توی جانعه آماری که حرف اول رو میزنه و ما همه ازش نتیجه گرفتیم چه توی اسکیس چه توی کلاسای ارشد و ...امیدوارم سال دیگه که جوابا اومد اینجا بنویسی که رتبه یک شدی

s_farshi

عضو جدید
با سلام
دوستان هر سوالی که در زمینه مطالعه، منابع و نحوه مطالعه دارید بپرسید تا به شما پاسخ دهیم. وظیفه ما کمک به موفقیت شماست

سلام
خسته نباشید
درسته با این کار مستقیما دارید اینجا تبلیغ می کنید ولی لااقل بهتر از راه قبلیتون هست . بهتر از تخریب اساتیدی مثل اقای طباطبایی هست . بهتر ز اومدن با نام کاربری داوطلبین هست . واقعا گناه این بچه ها چیه؟
راستی میشه سوالات تخصصی از اساتیدتون پرسید ؟ برای امادگی دکتری ؟ امکانش هست ؟

آخرین ویرایش:

moshaversoruch

عضو جدید
سلام
خسته نباشید
درسته با این کار مستقیما دارید اینجا تبلیغ می کنید ولی لااقل بهتر از راه قبلیتون هست . بهتر از تخریب اساتیدی مثل اقای طباطبایی هست . بهتر ز اومدن با نام کاربری داوطلبین هست . واقعا گناه این بچه ها چیه؟
راستی میشه سوالات تخصصی از اساتیدتون پرسید ؟ برای امادگی دکتری ؟ امکانش هست ؟

سلام. مرسی شما هم همین طور.

اینجا جایی هستش که بچه ها میان و سوال میپرسن. و افرادی بودن که چون مشاوره اشتباهی گرفتن کلا مسیر رو اشتباه رفتن. وظیفه و رسالت ما به عنوان مشاور نشون دادن راه درست هستش. اگر توجه کنید دوستان دیگری هم اینجا هستن که با نام موسسه دارن کار می کنن. به هر حال گروه ما در اینجا وظیفش پاسخگویی هستش به جهت کمک به روند درسی بچه ها.

از نظر ما تمامی کسانی که دارن تدریس میکنن و زحمت می کشن محترم هستن و ما به همه احترام میگذاریم و بی احترامی به اساتید از نظر ما کار نادرستی هستش و توجیهی نداره. اگه هم به استادی توهین شده از جانب ما نبوده و اصلا این نام کاربری ایجاد شد که نام کاربری رسمی ما باشه و کسی نتونه بی احترامی یا رفتارهای غیر اخلاقی و نادرست دیگران مثل توهین کردن رو به ما نسبت بده. هر چیزی که از جانب هر اکانت دیگری ذکر بشه به ما هیچ گونه ارتباطی نداره.

واقعا سوال ما هم همینه که گناه این بچه ها چیه؟؟؟؟ دلیل دیگه ایجاد این اکانت هم همین موضوع بود.

سوالات دکترا رو فعلا برنامه خاصی براش نداریم.

با تشکر از دقت نظر شما

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا نمیشه گفت این موسسه بهتره اون موسسه بهتره،چون استادای خوب بین موسسات پخشن،باید چند تا موسسه رو با هم رفت همشونم نزدیک همن کار سختی نیست

marijuana

عضو جدید
برای زبان عمومی و تخصصی کدوم کلاس و استاد رو پیشنهاد می کنید؟؟؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان کلاس رفتنی نیست به نظرم کلاس رفتنش اتلاف وقته،میتونید یه کتاب مثل زیر ذره بین رو بگیرید و با اون پیش برید

ketabdoost

عضو جدید
دوستان لطفا برای نام نویسی در کلاسها و همین طور مشاوره به این تاپیک و حرفهایی که در اون زده میشه اصلا توجه نکنید روی پای خودتون بایستید و بخونید.چرا که یک عده ای که ذی نفع هستند میان و با صد جور نام عضو می شن و نظر میدن که فلان موسسه خوبه و فلان موسسه بده.متاسفانه نمی شه توی این دنیای مجازی به هیچ کس اعتماد کرد.برای قبول کردن حرفهام می تونید به سابقه ی هر کدوم از اعضا نگاه کنید.ببینید یکی فقط تبلیغ سروش نیا میکنه یکی فقط تبلیغ مر کز معماری می کنه یکی فقط تبلیغ آکادمی تخصصی میکنه و خیلی چیزهای دیگه.اینجا تبدیل شده به محلی برای کسب در آمد.لطفا برای اینکه آسیب نخورید منابع رو تهیه کنید و دستتون رو به زانوی خودتون بگیرید.موفق باشید.

a1ich

عضو جدید
بچه ها حتما لازم نیست کلاس برید .. بدون کلاس وبا خوندن منابع و جزوه ها هم میشه نتیجه گرفت .. و البته کلاس اگر خوب انتخاب شه صد درصد تاثیر مثبت میذاره .!
ولی چه دوستانی که کلاس نمیرن و چه کسایی که میخوان کلاس برن .. حتما حتما یه جا آزمون بدید .. آزمون واقعا به درس خوندنتون برنامه میده .. به نظر من هم هرچقدر تعداد آزمونا بیشتر باشه بهتره چون سیلابس ها کمتر میشه و فواصل آزمونا کمتر .. در نتیجه شما هم خسته نمیشین هم درس خوندنو رها نمیکنین!

erfan_arch

عضو جدید
میشه راهنماییم کنین بین کزازی خرسند شریفی و طباطبایی کدومشون برای عناصروجزئیات هنرهای ساخت مناسب ترن؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

میشه راهنماییم کنین بین کزازی خرسند شریفی و طباطبایی کدومشون برای عناصروجزئیات هنرهای ساخت مناسب ترن؟
یا شریفی یا طباطبایی